Loading..
   < >

   Stüdyo Ekipmanları Paket

   Stüdyo ekipmanları paket satış sayfamızda Stüdyo ekipman seti olarakda bilinen stüdyolarda kullanılan kayıt ürünlerinin bulunduğu resimli ve anlatımlı home stüdyo ekipman paketleri bulunur. En ucuz home stüdyo ekipman paketi fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Hazırladığımız stüdyo kayıt setleri içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak birbirinden kaliteli stüdyo ekipmanları yer almaktadır. 


   Neden Hazır Stüdyo Ekipman Paketleri ?

   Stüdyo ekipmanlarına sahip olmak isteyen bir çok kullanıcı, hangi ekipmanları alacağını ve ekipmanların kendi içerisinde uyumlu olup olmadığını araştırmaktadır. Stüdyo ekipmanları paket olarak alındığında ise böyle bir ikileme düşmenize gerek kalmıyor. Yonkamuzikmarket.com olarak sizler için birbirine uyumlu ve kullanıcıların en çok talep ettiği stüdyo ekipmanlarını bir araya getirip, hazır setler haline satışa sunduk. En iyi fiyat garantisi ile kendi stüdyo ekipman setinizi sipariş verebilirsiniz. 


   Stüdyo Kayıt Seti

   Stüdyo kayıtları için tasarlanan mikrofonlar, condenser mikrofon olarak nitelendirilmektedir. Stüdyo kayıt seti, BM 800 mikrofon setleri ve benzer nitelikte ürün gruplarıyla sunuluyor. Youtuber mikrofon olarak en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan bm 800 stüdyo kayıt mikrofonları, titreşim önleyici stand, mikrofon süngeri ve kablosu ile özel kutusunda satışa sunuluyor.


   Stüdyo Kayıt Mikrofonları

   Tavan mikrofonları, ayaklı mikrofon çeşitleri, masa mikrofonları, baş mikrofonları, yaka mikrofonları veya el mikrofonlarında kullanılan teknik özelliklere göre, stüdyo kategorilerinde ürün sunumları yapılıyor.

   Stüdyo kayıt mikrofonları, tek diyafram özelliğinde olan ve ses karakteristiğini değiştirmeden sunan mikrofonlardır. Sahne ve çok amaçlı mikrofonlardan farklı olarak, arka plan seslerini de sunan ve berrak iletim sağlayan kayıt mikrofonu çeşitleridir.

   Stüdyo mikrofonları; C- 1 veya BM 800 olarak dizayn ediliyor. Stüdyo mikrofon standları ile kullanılan cihazlar, filtre, sünger, ızgara ve tasarım özelliklerine bağlı olarak farklı niteliklerde dizayn ediliyor.


   BM 800 Mikrofon Seti

   Stüdyo kayıt seti olarak satışa sunulan BM 800 mikrofonlar, 20 Hz- 20 kHz frekans özellikleriyle tasarım edilen ve ses kalitesini en nitelikli biçimde sunan mikrofon seçenekleridir. Kondenser mikrofon özelliğinde imal edilen stüdyo mikrofonları, tek diyafram özelliği ile gürültü susturucu özelliğe sahiptir.

   Shock mount stand ile mikrofon titreşimleri önlenerek en nitelikli şekilde kayıt sağlanır. Stüdyo kayıt mikrofonu, kutu içeriğindeki mikrofon süngeri, stand ve kablo ile satışa sunuluyor. Altın kaplama jak girişi ve altın rengi ızgara görünümü ile şık ve konsept sunum yapan BM 800 mikrofon, tak- çalıştır özelliği ve kolay kullanılabilir özellikleri ile stüdyo kayıt sistemlerinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.


   Stüdyo Kayıt Set Fiyatları

   Stüdyo kayıt malzemeleri, mikserlerden amfilere, konsol sistemlerinden mikrofon modüllerine dek birbirinden farklı ürün seçenekleriyle sunuluyor. Kablo ve kablo bağlantı aparatları, stant ve sehpa çeşitleri, enstrüman mikrofonları, referans monitör çeşitleri gibi çok sayıda ürün seçeneği bulunuyor.

   Stüdyo kayıt seti fiyatları, marka ve modellerin yanı sıra set içeriklerine bağlı olarak belirleniyor. BM 800 mikrofon setleri, profesyonel ses kalitesi sunan ve cazip fiyatlarla satışa sunulan ürünler arasındadır. Stüdyo kayıt sistemleri içerisinde en ekonomik fiyatlarla ve tam donanımlı set olarak sunulan BM 800 mikrofonlar, taşıma çantası, 3 metre kablosu ve mikrofon süngeriyle birlikte paket olarak sunulmaktadır. Ayrıca kurulumu kolay ürün, titreşim önleyici mount stand ile donanımıyla birlikte satışa sunulmaktadır.


   Stüdyo Ekipman Setleri

   Ses sistemleri, müzik sistemleri veya kayıt setleri gibi birbirinden farklı kategorilerde satışa sunulan stüdyo ekipmanları, power mikser, anfi, ampfilikatör, ses kartları gibi farklı ürün seçkileriyle satışa sunuluyor. Stüdyo ekipman seti ve ekipman ürünlerin tamamı, dijital satış sisteminde cazip fiyatlarla sunuluyor. Amatör kullanımlar için profesyonel ürün sunumu olarak dizayn edilen ekipmanlar, kullanım amaçlarına göre farklı markalarla sunuluyor.

   Stüdyo mikrofon standı, shock mount filtre, masa mikrofonları, enstrüman mikrofonları gibi farklı niteliklerde ürün seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca fast track ses kartı hem stüdyo kayıt setlerinde hem tekli ürün olarak satışa sunulmaktadır.

   BM 300 stüdyo mikrofonlar, yine stüdyo kayıtlarında tercih edilen ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Ürünlerin teknik özelliklerini, garanti kapsamlarını, fiyatlarını ve genel özelliklerini inceleyerek, eğlenceli sunumlar yapabilirsiniz.

   Youtuber mikrofon fiyatları, stüdyo mikrofon setleri ve stüdyo ekipmanları, dijital satış avantajları ile daha ekonomik ve daha kapsamlı ürün setleriyle sunuluyor. Canlı yayınlar, müzik ve vokal sunumları için hemen ürün seçimi yapabilirsiniz.

   Çerez Kullanımı