Loading..
   < >

   Cami Hoparlörleri

   Cami hoparlörleri sayfamızda duvar tipi kullanılan cami iç sistem hoparlörü olarak da bilinen cami hoparlör çeşitleri yer alır. En iyi duvar hoparlörleri ve kaliteli ezan hoparlörleri sadece yonkamuzikmarket.com'da. 180 derecelik bir açı ile çalışan duvar hoparlörleri asma aparatları sayesinde sağa sola dönebilmektedir. İçerisinde bass ve tiz bulunan bu hoparlörler sütun hoparlör olarakda bilinmektedir. 


   Cami Ezan Hoparlörleri

   Cami hoparlör kategorisinde ki hoparlör çeşitlerinden biri de cami ezan hoparlörleridir. Ezan sisteminde kullanılan ve 16 ohm empedans ile çalışabilen ezan hoparlörleri, sesi uzağa atabilme özelliğine sahiptir. Ezan anfisinden verilen ses yayını, ezan hoparlörlerinden aktarmak oldukça önemlidir. Bu sebeple cami ezan hoparlörü alırken çok dikkat etmek gerekir. 


   Cami Hoparlörü Tavsiye

   Cami hoparlörü tavsiye ve öneri noktasında sizlere bazı ürün markaları ve modelleri ileteceğiz. Cami iç sistem hoparlörü olarak en çok tercih edilen hoparlör modelleri; Lastvoice St-5tw, lastvoice st-6tw, lastvoice stx-5t, lastvoice stx-6t olarak belirtebiliriz. Cami ezan hoparlörü olarak ise lastvoice driver-100, lastvoice driver-150, sammi nsu 75b ve sammi nsu 80g modellerini önerebiliriz. 

    

    

    

   $242.11KDV Dahil
   $299.65 KDV Dahil

    

    

    

   $342.11KDV Dahil
   $521.93 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı