⁠   ⁠
₺819,00 KDV Dahil
₺945,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺914,00 KDV Dahil
₺1.029,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.586,00 KDV Dahil
₺1.869,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺798,00 KDV Dahil
₺914,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺914,00 KDV Dahil
₺1.029,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Çok Satan
₺5.093,00 KDV Dahil
₺6.164,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺1.460,00 KDV Dahil
₺1.743,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.586,00 KDV Dahil
₺1.869,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.650,00 KDV Dahil
₺1.990,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.434,00 KDV Dahil
₺4.074,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.602,00 KDV Dahil
₺4.337,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺7.235,00 KDV Dahil
₺8.631,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.460,00 KDV Dahil
₺1.743,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺5.922,00 KDV Dahil
₺7.035,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺7.287,00 KDV Dahil
₺8.694,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün

Cami Hoparlörü Kategorisi İçin Tasarlanmış Modelleri İncelediniz mi?

Cami hoparlörü dini okumaların düzenli şekilde yapılabilmesi için özel olarak hazırlanmaktadır. Minarelere yerleştirilen bu tasarımlar, aynı zamanda iç ve dış mekanlarda da kullanılmaktadır. Ezanın sesini en iyi şekilde duyabilmek amaçlı yüksek bir watt gücü kapsamında hazırlanmaktadır.
 
 Özel entegresi ile beraber cami hoparlörü buna uygun tasarım altında üretimden geçmektedir. Gerçekleştirilen tasarım ile birlikte bütün farklı camilerde değerlendirilmektedir. Böylece hem dış hem de cami içi hoparlör sistemleri doğrultusunda kullanım imkanı elde edilmektedir.
 
 Farklı tasarımları altında ve çok uygun cami hoparlör fiyatları doğrultusunda kategori üzerinden seçim şansı bulunmaktadır. Kolayca entegre ve uyumu gerçekleştirilen camii hoparlör modelleri, farklı şekil ve tasarımlar üzerinden seçim olanağı tanımaktadır.

 

Cami İçin Özel Seçilmiş Hoparlör Seçkileri 

 

 Doğrudan camilerde kullanmak için tasarlanmış olan özel cami hoparlör ürünleri, yüksek watt gücü ile geniş ses olanağı tanımaktadır. Böylece çok uzaklardan bile ezanın sesi net ve gür bir şekilde duyulmaktadır. Genelde 400 watt üzeri çıkış ile birlikte bir kapasiteye sahip olması gerekmektedir.
 
 Hem şekil hem de teknik özellikleri kapsamında birçok değişik modeli bulunmaktadır. Bu modeller doğrultusunda hazırlanmış minare hoparlörü, genelde balkon kısmının dış bölümüne yerleştirilmektedir. Kolay entegresi sayesinde sadece dış değil aynı zamanda cami iç hoparlörü kapsamında da kullanılmaktadır.
 
 Bu konuda farklı tasarımlar kapsamında cami hoparlör çeşitleri, kategori bünyesinde geniş ürün yelpazesi altında sunulmaktadır. Her isteğe uyumlu tasarım altında öne çıkan cama hoparlörü modelleri, aynı zamanda uygun fiyatlar doğrultusunda sunulmaktadır.


 
 Cami İçi Ses Sisteminde Kullanılan Hoparlörler Nelerdir?


 
 Hoparlör sistemleri sadece caminin dış kısmında değil aynı zamanda iç bölümünde de kullanılmaktadır. Bu konuda özel tasarım cami içi hoparlör modelleri, iç mekanda en iyi ses yankısını oluşturmaktadır. Böylece cami iç hoparlörü sayesinde, sadece dini okumalar değil konuşmalar da rahatlıkla dinlenmektedir.
 
 Pek çok farklı tasarım altında öne çıkan cami hoparlörü modelleri, aynı zamanda kolay montaj olanağı da vermektedir. Çok uygun cami hoparlör fiyatları doğrultusunda kategori üzerinden seçim şansı bulunmaktadır. Caminin boyutlarına ve iç ya da dış kısmında kullanımına bağlı olarak seçim yapılmaktadır. Bu seçimler örneğin cami iç hoparlör adına, belli watt gücü ile boyutlarına göre tercih edilmektedir.
 
 Aynı şekilde cami dış hoparlör fiyatları doğrultusunda yine belli watt gücüne uygun olarak seçim imkanı tanımaktadır. Bu konuda çok uygun ezan hoparlör fiyatları eşliğinde, tüm camiler için ortak kullanım imkanı veren ürünler kategoride yer almaktadır.


 
 Cami Minare Hoparlörlerinde Lastvoice İmzası


 
 Söz konusu cami hoparlörü olduğu zaman marka büyük önem arz etmektedir. Gün içerisinde ezan sesleri, cami için konuşmalar ya da cenazelerde mutlaka sesin en iyi şekilde duyulması gerekmektedir. Dini okumalar konusunda örneğin cami içi hoparlör modelleri, sesin net ve gür bir şekilde çıkmasına olanak vermektedir.
 
 Özellikle bu camii hoparlör modelleri iç mekanın tasarımını uyumlu şekilde ses etkisi oluşturmaktadır. Bununla beraber minare hoparlörü ise dış kısımdaki balkon bölümüne yerleştirilmektedir. Tabii tüm bunların en iyi şekilde kullanılabilmesi için kaliteli markalar altında seçilmesi önemli yer taşımaktadır.
 
 Bu konuda hem güçlü marka hem de çok uygun cami hoparlör fiyatları doğrusunda kategori üzerinden seçim şansı bulunmaktadır. Lastvoice güvencesi ile birlikte cami minare hoparlör fiyatları çok uygun bütçeler doğrultusunda tercih edilmektedir. Birbirinden değişik cami hoparlör çeşitleri geniş yelpaze altında camiye uygun kullanım olanağı tanımaktadır.


 
 Ezan Hoparlörü Çeşitleri ve Özellikleri


 
 Çok farklı tasarım üzerinden günümüzde cami hoparlörü modelleri bulunmaktadır. Tasarımına bağlı olarak cami dışı ya da cami içi hoparlör modelleri arasından tercih gerçekleşmektedir. Bunlar trafolu ya da trafosuz, minare, horn hoparlör ya da su geçirmez gibi pek çok özellik doğrultusunda tercih imkanı tanımaktadır.
 
 Elbette cami hoparlör fiyatları tasarımına ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Her biri caminin boyutları ve aynı zamanda caminin bulunduğu mekana göre de farklılık yaratmaktadır. Kategori bünyesinde ise buna uygun birçok farklı cami hoparlörü çeşitleri yer almaktadır.
 
 Bütçeye uygun cami hoparlör fiyatları eşliğinde farklı ürünler arasında seçim yapılmaktadır. Yapılan seçim ile beraber camii hoparlör modelleri iç veya dış alana rahatlıkla yerleştirilmektedir. Özellikle cami minare hoparlör fiyatları uygun bütçelerle elde edilmekte ve balkon bölümüne kolayca eklenmektedir.


 
 Cami Hoparlörü Fiyatları


 
 Boyutları ve tasarımı ile birlikte özelliklerine bağlı olarak birçok değişik cami hoparlör modelleri bulunmaktadır. Bu durum aynı zamanda cami hoparlör fiyatları kapsamında da farklılık ortaya çıkarmaktadır.
 
 Örneğin watt gücü üzerinden cami minare hoparlör fiyatları değişkenlik göstermektedir. Tabii bu durum dışa da iç mekan olarak ezan hoparlör fiyatları kapsamında yine farklılık yaratmaktadır. İç veya cami dış hoparlör fiyatları fark etmeden bu güvenilir site bünyesine çok uygun bütçelerle seçim şansı bulunmaktadır.
 
 Kaliteli malzemesi ve tasarımı ile yüksek ses kapasitesi doğrultusunda cami hoparlör fiyatları bütçeye uygun seçim olanağı tanımaktadır. Sesi oldukça etkili şekilde ulaştırma imkanı veren bu tasarımlar, caminin her noktası için rahatlıkla montaj üzerinden yerleştirilmektedir.


 
 Cami Minaresi İçin Özel Olarak Hazırlanmış Hoparlör Modelleri


 
 Özellikle söz konusu cami olduğu zaman minare adına hazırlanan hoparlör çeşitleri büyük önem taşımaktadır. Genel olarak horn model yapısı altında üretimi gerçekleştiren cami hoparlörü çeşitleri, minare kısmının balkon bölümüne özel olarak entegre edilmektedir.
 
 Daha çok bugün cami hoparlör çeşitleri ezan esnasında kullanılmaktadır. Böylece mahallenin her noktasına eşit ses oranı ile birlikte net olarak ulaşım şansı elde edilmektedir. Elbette güçlü markalar ve kaliteli teknik özellikleri doğrultusunda bu ürünlerin seçilmesi önemli yer taşımaktadır.
 
 Bunu sağlamak adına kaliteli marka eşinde çok uygun cami dış hoparlör fiyatları kategori içerisinde yer almaktadır. Özel tasarım ve yapıya sahip olan camii hoparlör çeşitleri minareden yapılan okumanın en iyi biçimde duyulmasına olanak vermektedir.
 
 Cami İçi Hoparlör Çeşitleri Kullanımı
 
 Caminin iç mekanında yapılacak okumalar ya da konuşmalar için hoparlör çok önemli yer taşımaktadır. Özellikle de sesin en uç noktaya ulaşabilmesi için özel tasarım cami hoparlörü çeşitleri değerlendirilmektedir. Bunlar özellikle caminin iç tasarımı adına özel olarak hazırlanmış hoparlör modelleri şeklinde öne çıkmaktadır.
 
 O yüzden cami içi hoparlör çeşitleri özel tasarım altında elde edilmektedir. Bu tasarımlar horn ya da dikdörtgen ve daha birçok farklı model yapısı altında tercih olanağı vermektedir. Burada önemli olan caminin boyutları ve iç mekan tasarımı olmaktadır.
 
 Bu tasarıma uygun cami içi hoparlör çeşitleri kategori bünyesinde geniş ürün yelpazesi altında sunulmaktadır. Mekanı etkin şekilde uyum sağlayan camii hoparlör modelleri, mikrofon bağlanarak konuşmaların sağlıklı şekilde yapılmasına imkan vermektedir. Özellikle de cuma günleri camiler daha kalabalık olduğundan dolayı hoparlörün iç ve dış eşit dengede ses ulaştırması büyük önem arz etmektedir.


 
 Caminin Minaresine Özel Entegre Hoparlör Modelleri


 
 Ezan okunurken eşit oranda ve rahatsız etmeyecek bir ses cami minaresinden ulaştırılması gerekmektedir. O yüzden bunu özel olarak cami minare hoparlörü modelleri üretimi gerçekleşmektedir. Horn tasarımına sahip olarak şekil üzerinden minarenin balkon bölümüne yerleştirilmektedir. Böylece minare hoparlörü sayesinde ses eşit düzeyde gerekli noktaya kadar aynı kalitede ulaşmaktadır.
 
 Aynı zamanda bütün farklı mikrofon sistemleri ve amfi çeşitleri üzerinden bağlantı sağlamaktadır. Bu da ses gücünün çok daha yüksek çıkmasına olanak vermektedir. Bu konuda özel tasarım minare hoparlörü modelleri kategori üzerinden camiye uygun şekilde seçim imkanı vermektedir. Kaliteli ve özel tasarımı ile birlikte, her alanda rahatlıkla kullanım şansı verdiğini söylemek gerekmektedir.


 
 Çok Uygun Cami Hoparlör Fiyatları Sizlerle


 
 Her bütçeye uygun cami hoparlör fiyatları sayesinde, geniş yelpaze arasından seçim şansı bulunmaktadır. Kalitesini her açıdan öne çıkaran özel ürünler cami minare hoparlörü fiyatları doğrultusunda uzun yıllar kalitesiyle kullanım imkanı vermektedir. Hem lastvoice gibi önemli marka kapsamında hem de ucuz fiyatlar doğrultusunda uzun yıllar bu ürünleri kullanım olanağı elde edilmektedir.
 
 Birbirinden farklı tasarımlara sahip olarak cami hoparlörü modelleri, camilerin yapılarına uyumlu şekilde kullanım olanağı tanımaktadır. Su geçirmez yapısı, yüksek watt gücü ve aynı zamanda şık tasarım üzerinden de öne çıkmaktadır.
 
 Böylece özellikle tarihi camilerde kötü bir görüntü sergilemeden, uyumlu bir yapı ortaya çıkarmaktadır. Her bütçeye uygun fiyatlar doğrultusunda farklı cami hoparlörleri arasından site bünyesinde seçim kolayca yapılmaktadır.


 
 Farklı Cihazlarla Uyumlu Cami Hoparlörü Modelleri


 
 Camide kullanılan hoparlörler özellikle amfi başta olmak üzere birçok ekipman ile uyumlu şekilde kullanılması gerekmektedir. Bu konuda özel tasarıma sahip birçok değişik cami hoparlörü modelleri bulunmaktadır. İç ve dış fark etmeden montajı yapılan hoparlörlerin tüm cihazlarla entegre şekilde kullanılması gerekmektedir.
 
 Bu noktada ise amfi, mikrofon ve amplifikatör gibi pek çok ekipman kapsamında bağlantı sağlaması gerekmektedir. Bunu en iyi şekilde sağlayan camii hoparlörü modelleri, aynı zamanda tam donanımlı ekipman üzerinden seçim imkanı tanımaktadır. Bunun yanı sıra ezanmatik gibi otomatik yapıya sahip ürünler de yine değerlendirme şansı vermektedir.
 
 Kaliteli malzeme yapısı ve önemli markalar altında farklı cihazlara uyumlu cami hoparlörleri site bünyesinde yer almaktadır. Uzun yıllar kullanımı ile birlikte dayanıklı yapısı eşliğinde her türlü hava koşuluna karşı direnç göstermektedir.


 
 En İyi Ses Kalitesi İçin Özel Cami Hoparlörü Modelleri


 
 Camilerde kullanılan hoparlörün ses kalitesinin sürekli olarak istenen seviyede olması önemli yer taşımaktadır. Ezan okunurken, metin dini okumalar yapılırken ya da konuşmalar esnasında her cümlenin ve kelimenin duyulması gerekmektedir.
 
 Boğuk seslerini önüne geçilebilmesi için ise özel tasarım hoparlörler bulunmaktadır. Böylece iç ve dış mekanda kullanılan hoparlör çeşitleri, en iyi ses kalitesini net olarak duyurmaktadır. Bu konuda tüm teknik özelliklere sahip üstelik çok uygun cami hoparlör fiyatları eşliğinde ürünler kategori içerisinde yer almaktadır. Cami hocalarının ve müezzinlerin sesini en iyi şekilde duyuracak hoparlör çeşitleri arasında seçim şansı elde edilmektedir.


 
 Kalitesini Öne Çıkaran Özel Tasarım Cami Hoparlörleri

 


 
 Kalitesine en iyi şekilde yansıttın birbirinden farklı tasarımlar altında özel cami hoparlörü modelleri kategori içerisinde yer almaktadır. Üstelik oldukça uygun cami hoparlör fiyatları sayesinde, caminin yapısına uyumlu şekilde modeller tercih edilmektedir. Caminin minare tasarımına ya da iç kısmına yerleştirilecek ve bunlara özel hazırlanmış hoparlörler bulunmaktadır.
 
 Dayanıklı malzemesi, su geçirmez özelliği, teknik ses ayar ayrıcalığı ile tüm ekipmanlara kolayca bağlantı sağlamaktadır. Çok uygun hem iç hem de cami dış hoparlör fiyatları doğrultusunda bu özel ürünler bütçeyi sarsmadan tercih edilmektedir. Dini törenlerin, ezanların, dini okumaların ve cenaze törenlerinin en iyi şekilde geçmesi için özel hoparlör modelleri sizleri beklemektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.