Loading..
   < >

   Bm 800 mikrofon

   satış sayfamızda youtuber mikrofonu olarak kullanılan condenser kapsül bm800 mikrofon ve bm 800 mikrofon ekipmanları yer alır. Bm 800 fiyat olarak en ucuz condenser mikrofonlardandır. Kendine özgü bm 800 ses kartı ve bm 800 tripod ile çalışan bu mikrofon modeli günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. En ucuz bm 800 mikrofon fiyatları yonkamuzikmarket.com'da

   Bm 800 En Ucuz

   Stüdyo kayıt mikrofonu olarak tüm dünyada en çok kullanılan mikrofon modelleri arasında yer alan Bm800, el tipi mikrofondur. BM 800 en ucuz modelleri ve farklı markaların tasarımları ile şık sunumları, en popüler ürünler arasında olmasını sağlıyor. Bm800 mikrofonlar, diyafram özellikleri ile gürültü susturucu kombinasyonda imal edilmektedir.

   Kaliteli tasarımı ve altın rengi parlaklığı ile trend mikrofonlar arasında olan Bm800 mikrofon, stüdyo kayıt kalitesinde muhteşem performans sağlar.

   Bm 800 Özellikleri

   İç aksam ve diyafram modülünün en iyi nitelikte korunması için sağlam gövde ve sağlam materyal özelliğinde dizayn edilmiştir. Çinko alaşımlı dış gövde olarak tasarım edilen mikrofon, altın kaplama çelik ile ızgara şıklığı sunar.

   Kaliteli ses, kaliteli görünüm ve yüksek performans özellikleri ile tek yönlü kardiod sistem olarak kullanılmaktadır. Üstelik cazip fiyatları ile Youtuber mikrofonu olarak bilinmektedir. Set olarak satışa sunulan Bm800 mikrofonlar, tripot desteği ile konforlu kullanım özelliği sunuyor.

   Bm 800 Cazibesi

   Nitelikli tasarım özellikleri ve stüdyo kayıt kalitesinde ses bileşenleri ile en çok tercih edilen mikrofonlar arasında olan Bm800, istenmeyen seslerin önlenmesinde oldukça etkilidir. Gürültü susturucu ve rüzgar sesi önleyici tasarım özellikleriyle, ergonomik, rahat ve ekstra konforlu kullanım özellikleri sunar.

   Frekans tepkimesi muazzam sunumlar yapan Bm800 mikrofon, düşük ve yüksek frekansların en ideal biçimde iletilmesini sağlıyor. Ses karakteristiğini değiştirmeden, bozmadan en berrak ve pürüzsüz şekilde sunan mikrofondur. Maksimum netlik fonksiyonu ile vokal, müzik, konuşma ve enstrüman stüdyo çalışmalarında şahane kalite sunar.

   Bm800 Teknik Özellikleri

   20 Hz – 20k Hz frekans tepkisi ile ideal kullanım özellikleri sunan Bm800 mikrofon, 45dB ± 1dB hassasiyet oranı ile ses kalitesi sağlar. 3 m uzunluğunda kablo ile satışa sunulan BM800, rahat ve kullanışlıdır. Titreşim önleyici standı ile tam donanımlı olarak satışa sunulan ürün, standı ile tüm stüdyolarda kayıt kalitesini artırır.

   Bilgisayarlar ile kullanılabilen kondenser mikrofon, 48 volt fhantom güç kaynağı ile çalışabilir. Ancak ürün paketinde fantom bulunmamaktadır. Bm800 mikrofon özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

   ·        Mikrofon- çekirdek: Dia. 16 mm

   ·         Polar Desen: Uni- yönlü

   ·         Frekans Tepkisi: 20Hz- 20 kHz

   ·         Hassasiyet: 45dB±1dB

   ·         Çıkış Empedansı: 150Ω±30 % (at 1 kHz)

   ·         Yük empedansı: ≥1000 Ohm

   ·         Eşdeğer Gürültü seviyesi: 16 dBA

   ·         Elektrik akımı: 3mA

   ·         Mikrofon ağırlığı: 240 gr

   ·         Boyut: 16x 5x 5 cm/ 6.3x 1.97x 1.97 inç

   ·         Kablo uzunluğu: Yaklaşık. 2.9 m/ 9.5 metre

   ·         Mikrofon Malzemesi: Çelik ızgara + Çinko alaşım gövde

   ·         Renk: Siyah

   Bm 800 Fiyatları

   Bm 800 fiyatı marka ve set içeriklerine bağlı olarak belirleniyor. En ekonomik stüdyo kayıt mikrofonları arasında yer alan Bm 800 mikrofon, tripod set, mikrofon süngeri, shock mount filtre ve kablo ile paket olarak satışa sunuluyor.

   Özel frekans aralığı ile ideal kullanım avantajı sağlayan Bm 800 ekonomik avantajlar ve taksitli alışveriş olanağı sunuyor. Neodimyum mıknatıs kombinasyonu ile gürültü susturuşu ve yüksek sinyal özellikleri sağlayan mikrofon, çift yönlü ve tek yönlü kardiod desen çeşitlerinde satışa sunuluyor.

   Diyafram özelliklerine bağlı olarak fiyatlandırılan Bm 800 mikrofon modellerinde, 48 phantom güç kaynağına göre fiyat seçenekleri de sunulmaktadır. Farklı opsiyonlarda tasarım edilen mikrofon modeli, tek yönlü kardiod polar pattern veya çift yönlü kardiod polar pattern seçeneklerinde imal ediliyor.

   Online sistem üzerinden en ucuz bm800 fiyatlarını, kampanyalı ve indirimli fiyat seçeneklerini değerlendirerek sipariş verebilirsiniz. Kesintisiz ve sınırsız müzik keyfi, kaliteli stüdyo kayıtları için profesyonel üründür.


    

     

   $13.00KDV Dahil
   $15.00 KDV Dahil

    

    

    

   $774.00KDV Dahil
   $1,322.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı