⁠   ⁠
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Videolu Ürün
Çok Satan
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
Tükendi
₺5.490,00 KDV Dahil
₺6.490,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Çok Satan
 
 

Katlanabilir Piyanolar Kolay Taşıma ve Etkili Kullanım Sunuyor

Katlanabilir piyano çeşitleri kullanılmadığı zaman küçük bir alan kaplayarak kaldırılmaktadır. Aynı zamanda katlanır piyano kendi kılıfına yerleştirilmek suretiyle her yeri rahatlıkla götürülmektedir. Çünkü katlanabilir piyano modelleri farklı yerlerinden katlama imkanı verirken hafif bir yapıya sahip olmaktadır.

Diğer yandan bu özelliği taşınabilir piyano olmasına fırsat vermektedir. Özellikle de bu konuda taşınabilir dijital piyano modellerinin çok fazla ilgi çektiğini eklemek mümkün olmaktadır. Bu sebepten dolayı standart katlanabilir piyano 88 tuş çeşitleri, site bünyesinde geniş yelpazede sunulmaktadır.

Aynı zamanda portatif piyano olarak da ifade edilebilecek bu tasarımlar, kaliteli marka kapsamında site bünyesinde bulunmaktadır. Harika bir tasarım sağlamasının yanı sıra, teknolojik yapısıyla da fonksiyonel bir kullanım imkanı verdiğini söylemek gerekmektedir.

Katlanabilir Piyano İle Az Kaplayan ve Çok İşe Yarayan Tuşlular

Katlanabilir Piyano İle Az Kaplayan ve Çok İşe Yarayan Tuşlular

Çok az yer kaplaması ile birlikte katlanabilir piyano modelleri günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunlar tek tarafında ya da birden fazla bölümden katlanır piyano çeşitleri doğrultusunda öne çıkmaktadır. Böylece taşınabilir piyano çeşitleri fazla yer kaplamadan çok küçük bir alanda saklanmaktadır. Aynı zamanda bu taşınır dijital piyano çeşitleri, katlama bölümlerinden hemen açılarak kullanılır hale getirilmektedir.

Bu sebepten dolayı katlanabilir piyano 88 tuş çeşitleri, birçok değişik yerde fonksiyonel olarak değerlendirilmektedir. Evlilik birden fazla katlama kısmı ya da tek katlama bölümü üzerinden, portatif piyano modelleri öne çıkmaktadır.

Tasarımına ve teknolojik özelliklerine bağlı olarak az yer kaplayan bu katlanabilir piyano modelleri büyük kolaylık tanımaktadır. Bu kaliteli katlanır piyano çeşitleri site bünyesinde çok uygun fiyatlar doğrultusunda sunulmaktadır. Her zevke hitap eden farkı seçenekler doğrultusunda taşınabilir piyano çeşitleri, geniş yelpaze arasından seçim olanağı vermektedir.

Taşınabilir Piyano Modelleri Sayesinde Piyanonu Her Yere Götür

Taşınabilir Piyano Modelleri Sayesinde Piyanonu Her Yere Götür

Artık taşınabilir piyano çeşitleri sayesinde bu enstrümanları her yere götürme olanağı elde edilmektedir. Özellikle katlanır piyonu hem evde kullanım hem de farklı eğlence mekanlarında değerlendirme şansı tanımaktadır. Elbette aynı zamanda taşınabilir piyano çeşitleri, stüdyo kayıtları konusunda da bu yerlerde kullanılmaktadır.

O yüzden taşınabilir dijital piyano modelleri, günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu konuda kutusuna kolayca kaldırmak ya da yine aynı şekilde kolayca hazırlamak noktasında katlanabilir piyano 88 tuş modelleri öne çıkmaktadır. Kaliteli malzeme yapısı ve önemli markaları eşliğinde portatif piyano çeşitleri, tasarımına göre seçim olanağı vermektedir.

Böylece nerede kullanılmak isteniyor ise oraya rahatlıkla götürülmekte ve taşınabilir piyano çeşitleri hazırlanarak hemen kullanılır hale getirilmektedir. Üstelik hafif yapısı ve çantası veya kılıfı doğrultusunda, katlanır piyano çeşitleri elle rahatlıkla taşınmaktadır.

Katlanabilir ve Taşınabilir Piyanolarda Midex İmzası

Katlanabilir ve Taşınabilir Piyanolarda Midex İmzası

Söz konusu katlanabilir piyano çeşitleri olduğunda marka büyük önem arz etmektedir. Çünkü katlanıp piyano modelleri aynı zamanda teknolojik bir yapıya sahip olmaktadır. Örneğin taşınabilir piyano çeşitleri bluetooth tasarımına ve dahili şarja sahip olmaktadır.

O yüzden taşınabilir dijital piyano çeşitleri, Midex imzası kapsamında günümüzü oldukça fazla tercih edilmektedir. Çünkü bu güçlü marka taşınabilir piyano 88 tuş üzerinden, standart tasarımı yüksek teknoloji eşliğinde sağlamaktadır.

Dünya çapında kendinden oldukça söz ettiren Midex markası, portatif piyano çeşitleri kapsamında bir adım öne çıkmaktadır. Her yere kolaylıkla götürme ve hemen kullanıma hazır hale getirme imkanı veren Midex markası, birçok değişik katlanabilir piyano modelleri sunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşanmadan katlanır piyano çeşitleri, üstelik çok uygun fiyatlar doğrultusuna Midex imzasıyla elde edilmektedir.

Katlanır Piyano Fiyatları ve Özellikleri

Katlanır Piyano Fiyatları ve Özellikleri

Farklı özellikleri ve tasarımları ile birlikte taşınabilir piyano çeşitleri değişik fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Özellikle etrafındaki farklı katlama kısımları, değişik teknolojik tasarımları ve boyutları üzerinden tercih olanağı sağlamaktadır.

Bu konuda taşınabilir dijital piyano çeşitleri, özellikle teknolojik açıdan pek çok özellik sağlamaktadır. Bu ayrıcalık dahilinde katlanabilir piyano 88 tuş üzerinden, standart ve klasik piyanonun gerçek yapısını sağlamaktadır. Özellikle boyutları, üzerindeki tuş sistemleri, katlama sayısı gibi birçok unsur üzerinden farklılık göstermektedir.

Bu noktada çok uygun fiyatlar dahilinde ve kaliteli özellikleri doğrultusunda portatif piyano çeşitleri site bünyesinde yer almaktadır. Üstelik üzerindeki teknolojik ayrıcalıklar kapsamında farklı özellikleri eşliğinde, gerçek bir piyonundaki tüm ses kalitesine en iyi biçimde sağlamaktadır.

88 Tuşlu Katlanabilir Dijital Piyanolar

88 Tuşlu Katlanabilir Dijital Piyanolar

Genelde profesyonel piyano çeşitleri 88 tuş tasarımı üzerinden öne çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı katlanabilir piyano 88 tuş üzerinden tercih edilmektedir. Böylece katlanabilir piyano eşliğinde söylenecek tüm eserler aynı kalitede en iyi biçimde uygulamaya dökülmektedir. Üstelik bütün tuşları aynı boyut ve tasarım üzerinden, rahat ve kullanışlı bir olanak sağlamaktadır.

Bu konuda kaliteli malzeme yapısı altında ve güçlü marka eşliğinde katlanır piyano çeşitleri site bünyesinde yer almaktadır. Her zevke hitap eden taşınabilir piyano çeşitleri, her yerde kolay bir kullanım olanağı vermektedir. Üstelik bunu katlanabilir piyano 88 tuş üzerinden, standart ve klasik model yapısı altında tercih etme olanağı bulunmaktadır.

Aynı zamanda bu klasik tasarım yanında getirdiği teknolojik ürün dahilinde katlanabilir piyano 88 tuş eşliğinde tercih edilmektedir. Her açıdan tamamıyla dijital tasarım altında öne çıkan bu ürünler, farklı renkleri ve aynı zamanda teknolojik özellikleri doğrultusunda seçim imkanı sunmaktadır.

Portatif Piyano Her Yönü İle Konfor Sağlıyor

Portatif Piyano Her Yönü İle Konfor Sağlıyor

Piyano birçok farklı müziği orta şekilde çalma imkanı veren en önemli enstrümanlar içerisinde gelmektedir. Bu sebepten dolayı her yere götürülmek suretiyle yine her yerde çalma şansı vermektedir. Tabii söz konusu masa ve benzeri büyük piyanolar olduğu zaman onları götürmek kolay olmamaktadır. Bu sebepten dolayı en iyi çözüm olarak katlanabilir piyano modelleri değerlendirilmektedir.

Aynı zamanda katlanır piyano olarak da bilinen bu tasarımlar, farklı bölgelerinden adından da anlaşılacağı gibi bir katlanmaktadır. Üstelik bu yapılırken dijital tasarımları ve diğer özellikleri herhangi bir zarar görmemektedir. Aksine taşınabilir piyano üzerindeki tüm teknolojik yapılar ve ayarlamalar, özel koruma içerisinde yer almaktadır.

Böylece taşınabilir dijital piyano modelleri, her yönüyle sağladığı konfor üzerinden özel bir olanak oluşturmaktadır. Teknoloji tasarımı, farklı noktalarından katlama özelliği ve 88 tuş kalitesini en iyi biçimde yansıtan modeller site bünyesinde sizleri beklemektedir.

Katlanabilir Piyano Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Kurulumu ve aynı zamanda kaldırma yöntemi sayesinde katlanabilir piyano çeşitleri çok fazla ilgi görmektedir. Bu bağlamda katlanır piyano modelleri, belli bölümlerinden özel tasarım altında katlama yapısı sunmaktadır. Genelde tuş kısımları dışarıda kalacak şekilde içe doğru katlanmaktadır. Daha sonra tam katlama ile beraber arkasındaki bağlantı bölümleri üzerinden sağlam hale gelmektedir.

Aynı şekilde tekrar açılmak istediğinde bu bağlantı kısımları çekilerek kolayca açılmaktadır. Bu sayede taşınabilir piyano modelleri, tam olarak açılmak suretiyle kullanılır hale gelmektedir. Bunlardan bazıları tek noktadan katlanmakta bazıları ise birkaç noktadan katlama özelliği sağlamaktadır.

Hemen hazır hale getirilmek suretiyle her yerde kolay bir kullanım imkanı veren tasarımlar olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Bu konuda farklı zevklere hitap edecek birbirinden değişik taşınabilir piyano modelleri bulunmaktadır.

Katlanabilir Piyano Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Katlanabilir Piyano Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Sunmuş oldukları birçok farklı özellik doğrultusunda katlanabilir piyano modelleri önemli yer taşımaktadır. Elbette Bunlar içerisinde en önemli kısım olarak katlama ayrıcalığı gelmektedir. Belli noktalarından özel olarak hazırlanmış bölümü, kolay bir şekilde içe doğru katlama imkanı vermektedir. Hatta bazıları birden fazla katlama kısmı üzerinden daha küçük boyutlara getirilmektedir.

Böylece katlanır piyano çantasını veya kılıfına yerleştirilerek, hafif tasarımı eşliğinde her yere götürülmektedir. Diğer yandan teknolojik yapısı doğrultusunda dijital ekranı üzerinden en ince ayarlamaları sağlamaktadır. Bununla birlikte kayıt özelliği sayesinde farklı sesleri, piyanoyu çalarken kullanma imkanı vermektedir.

En önemli yanlarından biri şüphesiz sağlamış olduğu bluetooth özelliği olmaktadır. Diğer yandan dahili şarj kısmı olduğu için, uzun bir süre elektriğin bulunmadığı yerlerde rahat kullanım şansı vermektedir. Tüm bu farklı özellikleri doğrultusunda taşınabilir piyano çeşitleri, kaliteli marka eşliğinde site bünyesinde yer almaktadır.

Dijital Özellikleri İle Katlanabilir Piyano Çeşitleri

Dijital Özellikleri İle Katlanabilir Piyano Çeşitleri

Hem katlama ayrıcalığı hem de sağlamış olduğu dijital özellikleri doğrultusunda bu piyano modelleri çok fazla ilgi görmektedir. Aynı zamanda bunlar taşınabilir dijital piyano şeklinde de öne çıkmaktadır. Çünkü fonksiyonel ve kullanışlı bir yapıya sahip geniş dijital ekranı bulunmaktadır.

Bu ekran üzerinde gerekli olan tüm bilgiler yer almaktadır. Aynı zamanda ince ayar yapılabilecek ve kayıt imkanı veren farklı bölümleri öne çıkmaktadır. Diğer yandan birçok değişik cihaz ile birlikte kolay bağlantı imkanı veren bluetooth kısmı olduğunu söylemek gerekmektedir. Böylece farklı uzaklıklardan piyanoyu kontrol etme ve kullanım imkanı sağlanmaktadır.

Tüm bu özellikleri doğrultusunda taşınabilir dijital piyano modelleri, her yere rahatlıkla götürülmekte ve kullanılmaktadır. Üstelik yeni nesil teknoloji tasarımları eşliğinde şu an site bünyesinde, Midex markası güvencesi ile sunulmaktadır.

Farklı Ekipmanları Üzerinden Katlanabilir Piyano Çeşitleri

Farklı Ekipmanları Üzerinden Katlanabilir Piyano Çeşitleri

Yanında getirdiği birçok ekipmanı doğrultusunda katlanabilir piyano modelleri daha kullanışlı bir etki oluşturmaktadır. Bunun yanında elektronik piyano başta olmak üzere stand bölümü, kılıfı, çantası, ayak pedalı, kullanım kılavuzu, adaptör ve öğrenme metodu gibi birçok ekipman yer almaktadır.

Böylece tüm bu ekipmanları tek paket üzerinden elde ederek katlama özelliği veren bu dijital piyanoyu her yerde değerlendirme şansı sağlanmaktadır. Tek paket üzerinden oldukça uygun fiyatlar doğrultusunda katlanır piyano çeşitleri site bünyesinde kullanıcıları beklemektedir. Böylece standı açmak suretiyle katlama bölümlerinden piyanoyu açarak hemen üzerine yerleştirilmektedir.

Kolayca hazır hale getirildikten sonra her yerde birçok farklı şarkıyı, eseri ve müziği uygulamaya dökme imkanı sağlanmaktadır. Kolayca tek bir paket üzerinden bu ürünü elde edebilmek için, site üzerinden güvenli şekilde sipariş vermek yeterli olmaktadır.

7'den 70'e Herkes İçin Katlanabilir Piyano Modelleri

7'den 70'e Herkes İçin Katlanabilir Piyano Modelleri

Özellikle portatif piyano tasarımı olması ile beraber bu piyanolar 7'den 70'e herkesin kullanabileceği bir ayrıcalık sağlamaktadır. Yani diğer bir ifadeyle hem çocuklar hem de yetişkinlerin kullanma olanağı elde edilmektedir. Böylece çocukların piyanoyu ve müziği sevmesi açısından, güzel bir eğitim almalarına olanak verilmektedir.

Çünkü standart tasarımı üzerinden katlanır kısmı açıldığında, her çocuğun rahatlıkla kullanabileceği bir boyuta sahip olmaktadır. Tabii standart boyutu ve tasarımı doğrultusunda yetişkinlerin de kolayca kullanabileceği, onlara uygun modeller ön plana çıkmaktadır.

Bu konuda birbirinden farklı model tasarımları altında taşınabilir piyano çeşitleri site bünyesinde bulunmaktadır. Böylece eğitimde, hobi olarak, profesyonel düzeyde ya da birçok etkinlikte kullanmak amaçlı piyanolar, katlanır tasarımı eşliğinde sizlere sunulmaktadır.

Değişik Model Tasarımları Altında Katlanabilir Piyanolar

Değişik Model Tasarımları Altında Katlanabilir Piyanolar

Sunmuş olduğu dijital tasarım ve katlama özelliğinin yanı sıra, görsel açıdan da birçok değişik katlanabilir piyano çeşitleri bulunmaktadır. Bu konuda özel tasarım ve malzeme yapısı doğrultusunda, değişik renkler üzerinden ürünler öne çıkmaktadır.

Genelde ise siyah ve beyaz renklerin çok fazla tercih edildiğini söylemek gerekmektedir. Ancak çocuklara uygun olarak pembe ya da birçok buna benzer değişik renk üzerinden de ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda üstündeki stand tasarımı, boyutları ve tuş seçeneği üzerinden de farklı ürünler yer almaktadır.

Kullanım amaca ve aynı zamanda farklı zevklere uygun şekilde birçok şık tasarım site bünyesinde bulunmaktadır. Aynı zamanda yanında gelen aynı şıklığa sahip fonksiyonel ekipmanları ve kalıp ile çantası rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Bu kaliteli ürünler site bünyesinde Midex markası üzerinden güvence ile sağlanmaktadır.

Katlanabilir Piyano Çeşitleri Nerelerde Kullanılabilir?

Katlanabilir Piyano Çeşitleri Nerelerde Kullanılabilir?

Kullanım açısından katlanır piyano çeşitleri birçok değişik yerde değerlendirme şansı vermektedir. Örneğin hobi olarak evde hızlı şekilde katlanır kısmından açılarak hazır hale getirilmek suretiyle değerlendirilmektedir. Özellikle katlama özelliği sayesinde fazla alan kaplamadığı için evin herhangi bir noktasında saklanmaktadır.

Diğer yandan bu portatif yapısı üzerinden eğlence mekanlarında, barlarda, konserlerde ya da birçok etkinlikte ön plana çıkmaktadır. Tabii aynı zamanda çocuk ya da yetişkin fark etmeden eğitim alanlar için de yine bu portatif piyanolar büyük önem arz etmektedir.

Kısacası akla gelebilecek olan ve isteğe bağlı şekilde her yerde kullanım imkanı veren portatif enstrüman çeşidi olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Bu sebepten dolayı son dönemlerde en çok tercih edilen önemli piyano modelleri içerisinde yer aldığını eklemek gerekmektedir.

Çok Uygun Katlanabilir Piyano Fiyatları

Çok Uygun Katlanabilir Piyano Fiyatları

Son yılların en popüler enstrüman çeşitleri içerisinde taşınabilir piyano modelleri geri almaktadır. Elbette bunun birçok farklı sebebi olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Özellikle de en başta şüphesiz rahat katlanabilir yapısı üzerinden her yere götürülerek kullanılması öne çıkmaktadır.

Elbette bunun dışında ses 88 tuş kalitesini en iyi biçimde sağlayan ayrıcalığı önemli yer taşımaktadır. Bununla birlikte teknolojik özellikleri, bluetooth bağlantısı ve dahili şarj sistemi sayesinde fonksiyonel bir yapı sunması ön plana çıkmaktadır.

Tüm bunları bir tek bir çatı altında güçlü marka eşliğinde çok uygun fiyatlar üzerinden site bünyesinde elde etmek mümkün olmaktadır. Midex markası altında değişik renkler, modeller ve özellikler eşliğinde taşınabilir piyanolar uygun fiyatlar ile seçim şansı vermektedir.

Her Yere Kolayca Götürülecek Taşınabilir Piyanolar

Her Yere Kolayca Götürülecek Taşınabilir Piyanolar

Anlık bir karar verip herhangi bir yerde piyano çalmak istendiğinde taşınabilir tasarımlar bunu çok kolay hale getirmektedir. Sağlamış olduğu özellik ve ayrıcalık doğrultusunda, her yere rahat bir şekilde götürme imkanı verdiğini söylemek gerekmektedir. Çünkü kapanabilir yapısı piyanoyu çok daha küçük boyutlara getirmektedir.

Aynı zamanda özel kılıfı ve çantası sayesinde rahatlıkla taşınmaktadır. Böylece portatif piyano modelleri, kolay bir şekilde her yere güven içerisinde götürülmektedir. Buna en iyi şekilde sağlayan ve fonksiyonel tasarımları ile taşınabilir piyanolar site bünyesinde yer almaktadır. Üstelik yanında gelen harika ekipmanları eşliğinde, daha fonksiyonel bir kullanım olanağı elde edildiğini söylemek gerekmektedir.

Güvenilir Sipariş Üzerinden En İyi Katlanabilir Piyano Çeşitleri

Güvenilir Sipariş Üzerinden En İyi Katlanabilir Piyano Çeşitleri

Kullanım alanına bağlı olarak her yerde rahatlıkla değerlendirme imkanı veren katlanabilir piyano çeşitleri site bünyesinde yer almaktadır. Özellikle güçlü marka altında sunulmuş olan bu özel ürünler, çok uygun fiyatlar üzerinden desteklenmektedir.

Midex markası dahilinde öne çıkan katlanabilir piyanolar, güvenli şekilde sipariş olanağı sağlamaktadır. Uzun yıllardır bu konuda en iyi hizmeti veren bu güçlü site, en kaliteli ürünleri geniş yelpaze altında sağlanmaktadır. Rahatlıkla her yere taşınarak piyano üzerinden birçok farklı eseri çalmak kolay hale gelmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.