⁠   ⁠
₺249,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Videolu Ürün
₺429,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Videolu Ürün
₺499,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Videolu Ürün
Gün Saat Dakika Saniye
₺749,00 KDV Dahil
₺990,00 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Videolu Ürün
Gün Saat Dakika Saniye
₺890,00 KDV Dahil
₺1.190,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Videolu Ürün
₺1.190,00 KDV Dahil
₺1.390,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺1.390,00 KDV Dahil
₺1.590,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺379,00 KDV Dahil
₺439,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Videolu Ürün
₺329,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Videolu Ürün
₺249,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Videolu Ürün
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺289,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Videolu Ürün
₺89,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Videolu Ürün
₺269,00 KDV Dahil
₺339,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Videolu Ürün
 

Gitar Standı İle En Kıymetli Gitarlarınızı Kolayca Sabitleyin

Gitar standı gitarların uzun yıllar sağlıklı ve güvenli şekilde kullanabilmek için büyük bir ekipman olmaktadır. Bu ekipman gitarın herhangi bir darbe almasına ya da zarar görmesini engel teşkil etmektedir. Günümüzde ise birçok farklı fonksiyonel tasarım altında farklı gitar standı çeşitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda farklı gitar türlerine bağlı olarak değişik tasarımlarda gitar sehpası öne çıkmaktadır.
 
 Ayrıca gitar ayaklığı olarak da ifade edilen bu tasarımlar, gitarı değişik biçimlerde koruma imkanı vermektedir. Konserlerde, evde ya da stüdyolarda gibi daha birçok farklı yerde, gitar standı düzgün bir şekilde gitarın durmasına olanak tanımaktadır. Bu konuda değişik tasarımlarda ve farklı modeller arasında seçim yaparak tercih imkanı elde edilmektedir.
 

 Söz konusu gitar olduğu zaman fiyatlandırma noktasında çok yüksek miktarlar ön plana çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı değerli gitarlar özel şekilde korunmaktadır. Bunu sağlamak için ise özel gitar tutucu ürünler kullanılmaktadır. Hem asma tasarımı hem de gitar ayak sehpası gibi birçok model yapısı altında ürünler bulunmaktadır.
 
 Böylece en kıymetli enstrümanlar içerisinde yer alan gitarlar, sağlıklı ve güvenli şekilde korunmaktadır. Üstelik elektronik gitar standı gibi farklı model yapıları altında tüm gitarları koruma olanağı elde edilmektedir. Tabi bu yapılırken gitar ayağı modelleri mutlaka kaliteli malzeme yapısı altında öne çıkması gerekmektedir.
 
 Birçok değişik fonksiyonel tasarım altında kaliteli malzeme yapısı ile üretilmiş özel gitar ayaklık modelleri kategori bünyesinde yer almaktadır. Üstelik 3 lü gitar standı ile beraber 5'li gibi pek çok seçenek olduğunu söylemek gerekmektedir. Çok uygun fiyatlar kapsamında güçlü markaları eşliğinde bu standlar kategori bünyesinde yer almaktadır.


 
 Gitar Standı Sehpası Müzik Odanızın En Güzel Aksesuarı


 
 Sadece koruma değil aynı zamanda gitar standı modelleri etkileyici bir aksesuar seçeneği olarak da öne çıkmaktadır. Gitarların fazla yer kaplamasına engel olurken gitar sehpası aynı zamanda güçlü bir koruma imkanı vermektedir.
 
 Diğer yandan gitar sehpası fazla görsel açıdan oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Çünkü estetik tasarıma sahip gitar standı modelleri altında birçok farklı seçenek olduğunu söylemek gerekmektedir. Bu gitar ayaklığı seçenekleri arasından tercih yaparak, gitarların sağlam bir şekilde tutmasına olanak verilmektedir.
 
 Sadece ayaklık modelleri değil aynı zamanda gitar tutucu tasarımları eşliğinde bu ürünler duvara veya farklı yere asılmaktadır. Farklı şekil tasarımları ile birlikte 5 li gitar sehpası modelleri yine sıralı şekilde gitarların korunmasına imkan vermektedir.
 
 Elbette bu konuda ikili gitar standı gibi farklı sayılardaki gitarların korunmasına imkan veren modeller de bulunmaktadır. Hangisi olursa olsun gitar sayısına göre farklı standlar, en güzel aksesuar olarak değişik mekanlarda kullanım imkanı vermektedir.


 
 Gitar Ayaklığı Kullanarak Daha İyi Bir Sahne Performansı


 
 Bilindiği üzere gitar kullanırken baş kısmı dize yerleştirilmektedir. Böylece çok daha düzgün bir şekilde çalma imkanı elde edilmektedir. Ancak bunun için bir bacağın diz kısmının daha yukarıda olması gerekmektedir. Bu noktada ise gitar ayaklığı ön plana çıkmaktadır.
 
 Oldukça rahat bir şekilde gitarları çalma imkanı veren gitar ayaklığı, farklı açılar üzerinden değişik yüksekliklere sahip olmaktadır. Böylece kullanılan bir gitar ayaklığı sayesinde, oturarak gitarlar çok daha düzgün bir şekilde çalınmaktadır.
 
 Ayrıca belli bir eğime sahip olan gitar ayaklığı modelleri, düzgün bir şekilde ayağı yerleştirme imkanı vermektedir. Böylece tabureye veya sandalyeye oturarak, gitar ayaklık ile gitar düzgünce dize yerleştirilmekte ve çalınmaktadır.
 
 Bu konuda farklı tasarımlar kapsamında birçok değişik gitar ayaklığı olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Kaliteli malzeme yapısı ve özel tasarımı altında, gitar ayaklığı kullanarak daha iyi bir sahne performansı gösterme imkanı elde edilmektedir.


 
 Gitar Sehpası Kullanarak Enstrümanınıza Değer Verin


 
 Müzik severlerin amatör ya da profesyonel fark etmeden en değerli eşyaları içerisinde şüphesiz enstrümanları yer almaktadır. Bunlar içerisinde özellikle gitar büyük bir önem arz etmektedir. O yüzden böylesi önemli enstrümanlara değer vererek korumak gerekmektedir. Bu noktada ise gitar sehpası önemli potansiyel teşkil etmektedir.
 
 Farklı tasarımlarda öne çıkan gitar sehpası modelleri, fonksiyonel bir kullanım imkanı tanımaktadır. Çünkü sadece bir gitar değil aynı zamanda birden fazla gitarı da gitar sehpası ile koruma olanağı elde edilmektedir. Hem ince uzun kısımdan hem de baş bölgesinden tutturmak suretiyle dikkatli bir koruma imkanı veren gitar sehpası modelleri bulunmaktadır.
 
 Elbette tutucu kısmı, katlanır modelleri ve daha birçok tasarım altında gitar sehpası seçenekleri olduğunu söylemek gerekmektedir. Enstrümanınıza değer vermek ve onları dikkatli şekilde korumak için gitar sehpası modellerine kategori üzerinden kolayca ulaşım sağlanmaktadır.


 
 Çoklu Gitar Standı İle Odanızda Alan Kazanın


 
 Bireysel evde kullanmak için genelde tekli gitar standı modelleri tercih edilmektedir. Ancak söz konusu birden fazla enstrüman olduğu zaman çoklu gitar standı söz konusu olmaktadır. Genelde bu tasarımlar kıyafetleri yan yana dizmek gibi, gitarların yerleştirilmesine olanak vermektedir.
 
 Özel tasarım altında üretimi gerçekleştirilmiş çoklu gitar standı modelleri, kullanım konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Genel olarak bir giysi askılık tasarım gibi görünen çoklu gitar standı çeşitleri, farklı gitar sayısına göre tercih imkanı tanımaktadır.
 
 Örneğin ikili gitar standı modelleri ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda 3 lü gitar standı tasarımları arasından tercih imkanı elde edilmektedir. Tabii 5 li gitar sehpası modelleri de yine güçlü biçimde koruma şansı vermektedir.
 
 Böylece farklı gitar modelleri olan kişiler çokluk gitar standı sayesinde, odalarında alan kazanma imkanı elde etmektedir. Sadece birey olarak evde değil enstrüman satışı yapan dükkanlarda ya da konser ve stüdyo alanlarında yaygın değerlendirilmektedir.


 
 2 li , 3 lü Ve 5 li Gitar Standı Seçenekleri


 
 Birçok değişik standart model yapısı altında gitar standı çeşitleri bulunmaktadır. Ancak özellikle alandan kazanç elde edebilmek için çoklu gitar standı modelleri ön plana çıkmaktadır. Böylece mekan daha fazla açılarak daha fazla gitarı yerleştirme şansı bulunmaktadır.
 
 Bu noktada ikili gitar standı gibi pek çok farklı seçenek olduğunu söylemek gerekmektedir. Bunlar içerisinde aynı zamanda 3 lü gitar standı yan yana 3 tane gitarı rahatlıkla almaktadır. Bununla beraber 5 li gitar sehpası özellikle gitar satışı yapılan dükkanlarda önemli olarak vermektedir.
 
 Hangisi olursa olsun ikili ya da üçlü ve beşli gibi birçok değişik model yapısı altında gitar standı çeşitleri kategori bünyesinde bulunmaktadır. Bu konuda kullanım alanına bağlı olarak 3 lü gitar standı ya da beşli modeller kaliteli malzeme yapısı ile gitarları koruma şansı vermektedir.


 

 Gitar Standı Kategorisinde Lastvoice İmzası


 
 Gitarlar en değerli enstrümanlar içerisinde yer almaktadır. Sadece manevi ve çalma noktasına değil fiyat kapsamında da yüksek miktara sahip enstrümanlar olarak öne çıkmaktadır. O sebepten dolayı onları korumak için doğru gitar standı kullanmak büyük önem arz etmektedir.
 
 Bu noktada tasarım açısından kişisel istekleri uygun seçim yapılacak birçok gitar standı öne çıkmaktadır. Her açıdan özel tasarıma sahip olan bu gitar sehpası modelleri, üstelik önemli markalar kapsamında ön plana çıkmaktadır. Bu noktada ise Lastvoice imzalı gitar standı çeşitleri, fonksiyonel tasarımları ile geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.
 
 Bunlar içerisinde çoklu tasarımlar, tekli modeller ya da asma gibi pek çok gitar standı yer almaktadır. Bu önemli marka kapsamında seçim olanağı veren gitar standı çeşitleri, evde ya da stüdyo ve konser alanlarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Özellikle de söz konusu gitar sehpası olduğunda farklı dükkanlardaki gitar satışı yaparken alandan kazanç tutulmaktadır.


 
 Gitar Standı Fiyatları ve Modelleri


 
 Birçok değişik tasarım ve model yapısına sahip gitar standı çeşitleri bulunmaktadır. Bu gitar sehpası modelleri bir gitarı ya da birden fazla gitarı saklama imkanı vermektedir. Tabii aynı zamanda gitar tutucu modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller duvara asma tasarımı ya da gitar ayaklığı seçenek doğrultusunda öne çıkmaktadır.
 
 Özel tasarıma sahip olan bu gitar ayak sehpası modelleri, çok uygun fiyatlar kapsamında site bünyesinde bulunmaktadır. Koruma altına alınacak gitar sayısına ve modeline bağlı olarak farklı gitar standı seçenekleri arasından tercih gerçekleşmektedir. Özellikle de evlerde gitar tutacağı çok fazla kullanılmaktadır. Çünkü genelde evlerde tek ürün olduğu için gitar tutacağı bir gitarı rahatlıkla taşımaktadır.
 
 Tabi aynı zamanda yine bir tane gitar ayak sehpası özel bir fırsat vermektedir. Bu konuda yine gitar duvar sehpası modellerinin de öne çıktığını söylemek gerekmektedir. Böylece gitar duvar sehpası sayesinde, fazla yer kaplamadan gitarlar her yerde saklanmaktadır. Tüm bu gitar standı modelleri çok uygun fiyatlar kapsamında güçlü marka eşiğinde kategori içerisinde bulunmaktadır.


 
 Gitar Satışı Yapılan Dükkanlar İçin Özel Gitar Standı Modelleri


 
 Gitar satışı yapılan dükkanlarda birçok değişik gitar standı modeli bulunmaktadır. Özellikle bunlar içerisinde 5 li gitar standı gibi tasarımlar özel bir yer taşımaktadır. Çünkü kullanılan beşli ya da 3 lü gitar standı çeşitleri, daha fazla alandan kazanç imkanı vermektedir. Elbette bunlar içerisinde gitar duvar standı modelleri, yine dükkanlarda yaygın kullanılan ürünler olmaktadır.
 
 Fakat değişik modellerde birçok gitar çeşidi yer aldığı için, 5 li gitar standı seçenekleri daha fazla tercih edilmektedir. Bu özel gitar standı modelleri üstelik şık ve karizmatik bir görüntü altında gitarların yan yana durmasına olanak tanımaktadır.
 
 Bu mekanlarda kullanılacak günümüzde birçok değişik gitar sehpası çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca vitrinin önüne koymak için gitar ayaklığı tasarımları şık modelleri altında öne çıkmaktadır. Her zevke hitap edecek gitar ayak sehpası çeşitleri kaliteli malzeme yapısında kategori içerisinde yer almaktadır.


 
 Özel Elektronik Gitar Standı Modelleri


 
 Söz konusu bas ya da elektronik gitarlar olduğu zaman fiyatlar çok yüksek noktaya çıkmaktadır. O yüzden özel elektro gitar standı modelleri ile bu ürünleri korumak gerekmektedir. Tamamen elektronik gitar ya da bas gitarlara özel olarak hazırlanmış gitar standı çeşitleri arasında tercih şansı bulunmaktadır.
 
 Stüdyoda, konser ya da evlerde kullanmak için özel tasarım elektronik gitar standı çeşitleri yer almaktadır. Elektro gitarların yapısına uyumlu şekilde hazırlanmış gitar sehpası modelleri, her alanda rahatlıkla değerlendirilmektedir.
 
 Özellikle dayanıklı malzeme yapısı ve fonksiyonel tasarımı eşliğinde elektronik gitar standı, kategori bünyesinde farklı seçenekleri üzerinden tercih sunmaktadır. Tabii sadece bu özel giderler için değil klasik ve akustik gitarlar için de yine gitar standı modelleri kategori içerisinde bulunmaktadır.


 
 Gitar Ayaklığı İle Gitarları Rahatça Kullanma Şansı


 
 Daha rahat ve keyifli şekilde gitarları çalmak için günümüzde gitar ayaklığı modelleri kullanılmaktadır. Farklı açılarda kurulum imkanı veren gitar ayaklığı çeşitleri, herkesin vücut yapısına uyumlu şekilde tercih şansı tanımaktadır. Belli bir eğime getirmek suretiyle alt kısımdan gitar ayaklığı özel olarak hazırlanmaktadır. Böylece bu gitar ayağı sayesinde diz bir miktar yukarı çıkmaktadır.
 
 Sonuç olarak yere paralel düz bir şekilde gitarı daha rahat çalma şansı gitar ayaklık ile öne çıkmaktadır. Bu konuda birçok farklı tasarım altında öne çıkan gitar ayaklığı modelleri, güçlü marka eşliğinde kategori içerisinde yer almaktadır.
 
 Evde ya da birçok farklı mekanda gitar ayaklık modelleri, fonksiyonel olarak kullanım olanağı tanımaktadır. Özellikle canlı performans gösterirken, evde eğlenirken gitar ayağı çeşitleri özel bir olanak vermektedir. Özel ve kaliteli, dayanıklı malzemesi sayesinde gitara ayağı çeşitleri, farklı açılarda rahatça değerlendirilmektedir.


 
 Gitar Tutucu İle Gitarlarınızı Saklayın ve Koruyun


 
 Birçok değişik kullanım tasarımına bağlı olarak günümüzde gitar tutucu modelleri bulunmaktadır. Bunlar hem zemine yerleştirilmek suretiyle hem de duvara takılmak şeklinde kullanılmaktadır. Böylece gitar tutucu sayesinde gitarlar çok fazla yer kaplamamaktadır. Tabii söz konusu böylesi değerli enstrümanları asmak olduğu zaman, gitar tutucu modellerinin kaliteli olması gerekmektedir.
 
 Bu konuda özel tasarım altında hazırlanmış gitar tutacağı modelleri yer almaktadır. Tek aparat gitar tutacağı modellerinin yanı sıra, aynı zamanda ikili veya üçlü gibi seçenekler de yer almaktadır. Hem plastik hem de metal tasarım altında gitar tutucu modelleri kullanım şansı elde edilmektedir.
 
 Aynı zamanda duvara sağlam bir şekilde yerleştirilmesi sayesinde gitar tutacağı, rahatlıkla gitarların asılmasına olanak tanımaktadır. Kategori bünyesinde birçok değişik tasarım ve model yapısı altında gitar tutucu çeşitleri bulunmaktadır. Böylece gitarları saklamak ve korumak gitar ayaklığı ile çok daha etkin şekilde gerçekleşmektedir.


 
 Her Gitar Türü İçin Gitar Standı Modelleri


 
 Kullanım alanına ve amacına bağlı olarak birçok değişik gitar modeli bulunmaktadır. Bunlar değişik sesler çıkarması ile beraber şekil bakımından da farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı gitarlara uyumlu şekilde özel gitar standart çeşitlerinin kullanılması gerekmektedir. Bunu sağlamak için ise elektro gitar, bas gitar, klasik ya da akustik gibi birçok gitar çeşidi için gitar sehpası modelleri bulunmaktadır.
 
 Aynı zamanda yeter ayak sehpası birden fazla gitarı koruma olanağı veren tasarımlar üzerinden değerlendirilmektedir. Yan yana kullanmak suretiyle de böylece gitar standı çeşitleri, farklı gitar tasarımlarını saklama olanağı tanımaktadır.
 
 Böylece birden fazla ve değişik gitar sehpası almadan, çoklu gitar standı çeşitlerini değerlendirme olanağı öne çıkmaktadır. Bu açıdan kaliteli malzeme yapısı ile birçok gitar standı kategori bünyesinde yer almaktadır. Tüm gitarları özel olarak koruyan gitar ayak sehpası modelleri, aynı zamanda dayanıklı bir yapı oluşturmaktadır.


 
 Yer Kaplamayan Gitar Standı Çeşitlerini Değerlendirin

 


 
 Evde ya da birçok değişik mekanda gitar standı yer kaplamadan rahatlıkla kullanım şansı tanımaktadır. Özel ve fonksiyonel bir tasarım altında üretimi gerçekleşmiş gitar sehpası modelleri, akılcı çözüm yöntemleri sunmaktadır. Özellikle de çoklu gitar sehpası çeşitleri, gitar satışı yapılan mekanlarda çok fazla kullanılmaktadır.
 
 Böylece değerlendirilen gitar ayak sehpası sayesinde, birden fazla gitar yan yana tutulmaktadır. Bu da değerlendirilen gitar standı eşliğinde, müşterilerin gitarları daha fazla incelemesine olarak vermektedir. Tabii tek de gitar sehpası modelleri de yine özel bir kullanım alanı tanımaktadır. Böylece gitar ayak standı sayesinde vitrinlerde daha güzel bir görüntü elde edilmektedir.
 
 O konuda birbirinden düşük gitar standı çeşitleri kategori içerisinde yer almaktadır. Üstelik oldukça uygun gitar sehpası fiyatları eşliğinde seçim olanağı bulunmaktadır. Evlerde, stüdyo alanlarında veya konser gibi birçok etkinlikte gitar standı bu değerli enstrümanları korumaktadır. Kaliteli malzeme yapısı ile özel gitar sehpası modelleri için siteye giriş yapmak yeterli olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.