Loading..
   < >

   Mikrofonlar Fiyatları

   Mikrofon fiyatları satış sayfamızda kullanıcılar tarafından tavsiye edilen en iyi mikrofon çeşitleri yer almaktadır. Onlarca marka,en uygun mikrofon fiyatları bu kategorimizde sizi bekliyor. Aradığınız tüm mikrofon modellerine buradan ulaşabilir, ücretsiz kargo ve bol ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile mikrofonlar bir çok çeşite ayrılmıştır; Karaoke mikrofonlar ile kolay kullanım sağlamanın yanı sıra stüdyo mikrofonlar ile hayalinizde ses kayıtını yapabilirsiniz. Kablo ile uğraşmak istemeyen ve kablosuz mikrofon tercih eden kullanıcıların yanı sıra video izleme alışkanlıkları ile birlikte youtube mikrofonlar da tercih edilmektedir. 

   Kalite ve model gruplarına göre belirlenen mikrofon fiyatları, her bütçeye göre bulunmaktadır. Yonkamuzikmarket.com mikrofon fiyatları noktasında en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. 


   Mikrofon Nedir ?

   En iyi ses iletimi, en kaliteli akış ve en ideal performansı sunmak üzere tasarım edilen mikrofon modelleri, uluslararası markalar ve yerli markaların geliştirilmiş modelleri ile sunuluyor. Alanları ve kullanım amaçlarına göre farklı özelliklerde dizayn edilen mikrofonlar, şahane ses sunumları için canlı ve stüdyo kayıt niteliklerinde imal ediliyor.


   Mikrofon Çeşitleri Nelerdir?

   Mikrofonların temel iki grup üzerinden değerlendirmek mümkündür. Kablolu mikrofonlar ve kablosuz mikrofonlar olarak üretilen ses iletim araçları, vokal ve enstrüman sunumları için kullanılır.

   Kablolu Mikrofonlar: Kondenser mikrofon modelleri, masa tipi mikrofonlar, yaka tipi mikrofon modelleri, headset mikrofonlar, koro ve enstrüman mikrofonları gibi farklı özelliklerde dizayn ediliyor.

   Kablosuz Mikrofonlar: Hem canlı sunumlar hem stüdyo kayıtları için imal edilen kablosuz mikrofon çeşitleri, yaka tipi, kafa mikrofonları, kürsü ve masa mikrofonları, davul mikrofonları, el mikrofonu gibi seçeneklerde imal ediliyor.

   Megafonlar yine kablosuz mikrofon çeşitleri arasındadır. Ayrıca kondenser mikrofonlar, VHF kablosuz mikrofonlar, kamera mikrofonları UHF kablosuz mikrofon gibi seçenekler bulunuyor.


   Mikrofon Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

   Mikrofon seçimleri tamamen kullanım alanlarına bağlı olarak belirlenir. Profesyonel müzik sistemlerinin yanı sıra stüdyo kayıtları için kullanılan mikrofonlar, Youtuber mikrofonları, okul ses sitemi mikrofonları gibi birbirinden farklı seçenekler bulunuyor.

   Fabrika ses sistemleri ile düğün ses sistemlerinde kullanılan mikrofonlar aynı değildir. Konferanslarda kullanılan mikrofonlar ile festivallerde kullanılan mikrofonlar da aynı değildir. Dolayısıyla kullanım alanlarına ve sunumların profesyonelliğine göre ürün seçimleri yapılabilir.


   Mikrofonlarda Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler Nelerdir?

   Kondenser mikrofon modelleri, stüdyo kayıtları için geliştirilen ve genellikle tek diyafram modülünde geliştirilen ürünlerdir. Canlı sahne performansları için geliştirilen mikrofonlar, kablolu ve kablosuz tasarımlarına göre teknolojik özelliklerin yanı sıra ses karakteristiğini değiştirmeden berrak sunan veya ses karakteristiğini değiştirmeye katkı sağlayan bileşenler ile dizayn ediliyor.

   Enstrüman mikrofonları, davul- gitar, üflemeli çalgılar gibi farklı niteliklerde imal ediliyor. Ancak, reklam ve tanıtımlar için, turizm tesisleri için, otobüslerde tur programı sunumu için veya karaoke etkinlikleri için kullanılan mikrofonlar genellikle çok amaçlı ürünlerdir.

   Mikrofon fiyatları, yine ürün seçimlerinde etkili olan unsurlar arasında yer alıyor. Şenlikler, açık hava organizasyonları, konferans ve seminerler, canlı sahne performansları, Dj performansları, stüdyo kayıtları, karaokeler veya tanıtım organizasyonlarında farklı niteliklerde mikrofonlar kullanılmaktadır.

   Tüm organizasyon ve kullanımlarda, sunumun tür ve niteliğine göre ürün seçimleri yapılmalıdır.


   Mikrofon Fiyatları Nasıl Belirlenir?

   Her marka ve modelin sunumlarına göre belirlenen fiyatlar, yine marka ve modellerin niteliğine göre değerlendirilmelidir. Mikrofon fiyatları, profesyonel markaların klasik modelleri yahut geliştirilmiş, profesyonel modeller olarak sunuluyor.

   Kablolu veya kablosuz kullanım özelliklerine göre seçilebilen mikrofonlar, teknik özelliklerine göre değerlendirilir. Örneğin kablosuz mikrofon çeşitleri, açık alanlarda etkinlik alanlarının yanı sıra çekim alanı ve kesintisiz çalışma sürelerine göre özellikler sunar.


   Mikrofon Fiyat ve Seçimleri Nasıl Değerlendirilir?

   Kampanyalı fiyatların yanı sıra ürünlerin genel özellikleri, garanti kapsamları, ekipmanlar, kasa materyalleri ve teknolojik fonksiyonlarına bağlı olarak fiyat değerlendirmesi yapılabilir. En ucuz mikrofon modelleri ve yüksek fiyatlarla satışa sunulan profesyonel ürünler, online platform ayrıcalığıyla bir arada sunuluyor. Kullanım alanlarına göre hem fiyat değerlendirmesi hem ürün değerlendirmesi yapılabilir.

   Vokal mikrofonu, kayıt mikrofonu, enstrüman mikrofonu, sunum mikrofonu veya mikrofon setlerine göre fiyat değerlendirmesi yapılabilir. Üstelik hazır paket sistemlerinde mikrofon fiyatları daha uygun seçeneklerle sunuluyor. Örneğin düğün ses sistemleri, okul ses sistemleri, sahne ses sistemleri veya cami ses sistemleri gibi pek çok müzik sistemi paketlerinde, profesyonel ve ekonomik ürün seçenekleri bulunuyor.

   $440.00KDV Dahil
   $646.00 KDV Dahil
   $209.00KDV Dahil
   $300.00 KDV Dahil
   $17.27KDV Dahil
   $24.00 KDV Dahil
   $21.50KDV Dahil
   $24.00 KDV Dahil
   $12.90KDV Dahil
   $20.00 KDV Dahil
   $28.00KDV Dahil
   $40.00 KDV Dahil
   $39.20KDV Dahil
   $63.00 KDV Dahil
   $28.00KDV Dahil
   $42.50 KDV Dahil
   $68.80KDV Dahil
   $86.00 KDV Dahil
   $48.00KDV Dahil
   $60.00 KDV Dahil
   $232.75KDV Dahil
   $340.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı