Loading..
   < >

   Hoparlör Duvar Askı Aparatı

   Hoparlör duvar askı aparatı sayfamızda hoparlörü duvara monte etmek için kullanılan ve 180 derece sağa sola dönilen hoparlör duvar askısı çeşitleri yer alır. Duvar aparatı diye de bilinen bu askı sistemleri, hoparlör model, ebat ve ağırlıklarına göre değişebilmektedir. Hoparlör sisteminde kullanılan hoparlörü sabitlemek için hoparlör askı aparatı kullanmak oldukça önemli bir durumdur. Hoparlörün salon içerisinde sabitlenememesi problem yaratacağından bu ihtiyaç ortaya çıkmıştır. 


   Duvara Hoparlör Asmak

   Duvar hoparlörlerini duvara asmak sesin ortama daha net iletilmesi için oldukça önemlidir. Demir profil ham maddeden üretilen hoparlör asma aparatları, en ağır hoparlörleri bile kaldırabilecek güç ve dizayn ile imal edilmektedir. Duvara monte edilecek 4 adet dübel sayesinde sabitlenen askı aparatları, uzun ya da kısa olabilmektedir.


   Ses Sistemi Askı Aparatı

   Ses sistemi kulanım alanlarında en önemli konulardan biri de asma aparatlarıdır. Ses sistemi askı aparatı sayesinde ses hoparlörünü duvara kolayca monte edebilirsiniz. Hoparlör duvar askısı diye de telafuz edilen ses sistemi askı aparatları, hoparlör duvara montaj noktasında kullanabileceğiniz en iyi ekipmandır.

   Çerez Kullanımı