₺110,00 KDV Dahil
₺136,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

₺1.771,00 KDV Dahil
₺2.772,00 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

₺2.590,00 KDV Dahil
₺3.100,80 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo

₺79,00 KDV Dahil
₺102,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

₺290,00 KDV Dahil
₺408,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo

₺290,00 KDV Dahil
₺408,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo

₺1.436,31 KDV Dahil
₺1.732,50 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo

₺176,80 KDV Dahil
₺289,00 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Yeni Ürün

₺1.570,80 KDV Dahil
₺2.040,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo

₺2.490,00 KDV Dahil
₺3.944,00 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo

Bilgisayar Mikrofonu

Dizüstü bilgisayar mikrofonu ve bilgisayarların üstünde ses iletmesini sağlamak üzere kullandığımız mikrofonlar, değişik kullanım maksatları ile kullanılırken kullanıcıya sunmuş olduğu rahatlıkla içsel olarak kendi arasında da çeşitlilik göstermektedir. Bu arada kullanacağınız maksada uygun bilgisayar mikrofonu seçmek çok önemlidir. 


Pc Mikrofonu

Pc mikrofonu kullanımı son günlerde oldukça artmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte özellikle youtube çekimleri başta olmak üzere pc mikrofonu kullanımı yaygın hale gelmiştir. Bazı pc'lerde her mikrofon çalışamayabilir. Pc'nin dahili ses kartı mikrofon seçmesine sebep olabilir. Bu gibi durumlarda pc alırken pc mikrofon girişi olmasına dikkat etmelisiniz. 

 

Masaüstü Mikrofon

Genel olarak masaüstü mikrofonlar özelliklerinin yanında esneklikleri sayesinde de istenilen şekillere girebilmekte ve bu sayede de kullanıcılarına rahat konuşma imkanı sağlamaktadır. Uzun vadede yada kısa vadede kullanacağınız masaüstü mikrofonlar farklılık gösterebilmektedir. Genel anlamda sizi fazla yormayacak mikrofon modelleri seçmenizde fayda vardır. İlerleyen teknolojisi sayesinde de kullanıcıya bir çok kolaylık sağlamaktadır. Özellikle masaüstü mikrofon ilerleyen teknoloji ile birlikte farklı boyut kazanmaktadır.


Oyuncu Mikrofonu

Esnek, kaliteli, dayanıklı ve uygun fiyatlı mikrofon almak istediğiniz de performansa bağlı değişkenlik gösterecektir. Bu arada kullanım maksadınız özel detaylar içermekte ise daha doğrusu oyun için mikrofon kullanımı hedefliyorsanız oyuncu mikrofonu seçmenizde fayda vardır. Oyuncu mikrofonları sesi daha net  ve temiz iletmekte oldukça yeteneklidir. Ayrıca çok daha kaliteli bilgisayar mikrofonlarını tercih edebilirsiniz. Oyun videosu yapma, müzik kaydı ve montaj yapmak gibi ihtiyaçlar doğrultusunda alacaksanız oyuncu mikrofonu modellerini tercih edebilirsiniz.  Bu ürünler fiyatlarına göre de sağlamlık, kullanılabilirlik ve uzun ömürlü olması bakımından da çok iyidir. Bu arada mikrofonların özelliklerini birbiri ile kıyasladığımızda ses kalitesi, kullanım kolaylığı ve dayanıklılık göz ardı edilmemelidir. 


Bilgisayar Mikrofonu Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Bilgisayar alırken hangi amaçla kullanacağınızı çok iyi belirlemeniz de fayda var ve tamamı ile bu amaca yönelik mikrofon almanız da fayda vardır. Örneğin, oyuncu mikrofonu, pc mikrofon, masa üstü mikrofon ilk olarak hangi yönde kullanacağınız bu yüzden çok çok önemlidir. Beklentilerinizi karşılayamayacak bir mikrofon aldığınızda yaptığınız işte bu yüzden çöpe gidebilir. Bir örnek ile açıklamak gerekirse, iş yerinde masaüstü bilgisayarınızda yada masa üstünde kullanacağınız bir mikrofon almak istediğinizde, sesiniz rahatlıkla alabilecek ve sizi şekilden şekile sokmayacak bir mikrofon talep etmenizde yarar vardır. 

 

Bilgisayar Mikrofon

Bilgisayar mikrofon seçiminde önemli bir nokta ise sesin kaliteli olmasıdır. Burada da hangi amaçla kullanılacağı ve nerede kullanılacağı önem arz etmektedir. Dış mekanda mı iç mekandı mı kullanacaksınız buna karar vermeniz gerekmektedir, aksi halde verim alma durumunuz düşebilir. Bilgisayar mikrofonu fiyatlarında dikkat etmeniz gereken şeylerin başında, kalitesi ve donanım başı çekmektedir, fiyatına bakıp da düşük modeller tercih ederseniz kötü deneyimlerle karşılaşabilirsiniz, bu yüzden kaliteli ve donanımlı olması çok önemlidir. Normal mikrofonlar arıyorsanız da kaliteden ödün vermeniz gerekebilir. 


Bilgisayar Mikrofonu Fiyatları 

Piyasalarda genellikle çok ürün mevcuttur, farklı markalarda ve benzer özelliklerde ürünler bulunmaktadır ve çoğu zaman kullanıcıların işlerini görmektedir. Masaüstü bilgisayarlar göre dizayn edilen mikrofon modelleri, tablet ve notebook gibi bilgisayarlara uyumlu olsa da sabit bir kullanım gerekebilir. Kullananların mikrofon alırken en çok dikkat ettiği  üst düzey ses seviyesi, geçiş tepkileri, frekans tepkisi gibi özellikleri dikkate almaktadırlar. Online olarak da bu özelliklere sahip oyuncu mikrofonu, pc mikrofonu, bilgisayar mikrofonları gibi ürünleri almak istiyorsanız www.yonkamuzikmarket.com dan güvenli, hızlı ve uygun bir şekilde alabilirsiniz.

Bilgisayar Mikrofonu fiyatları, üretimde kullanılan malzemeye ve ses kalitesine göre farklılık göstermektedir. Elinden telefonu düşürmeyenler yada sürekli telefon ile konuşanlar çok daha iyi ses iletimi yapan mikrofonlar talep edilirken, ara sıra kullanalar ise, biraz daha düşük bütçeli olan bilgisayar mikrofonu tercih edilebilmektedir.
Çerez Kullanımı