⁠   ⁠
Gün Saat Dakika Saniye
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Videolu Ürün
Çok Satan
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Sınırlı Stok
₺1.040,00 KDV Dahil
₺1.250,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺263,00 KDV Dahil
₺326,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
çok satan
₺672,00 KDV Dahil
₺830,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺830,00 KDV Dahil
₺998,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Çok Satan
₺629,00 KDV Dahil
₺734,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Videolu Ürün
₺935,00 KDV Dahil
₺1.092,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺914,00 KDV Dahil
₺1.092,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺1.145,00 KDV Dahil
₺1.334,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺2.174,00 KDV Dahil
₺2.604,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺714,00 KDV Dahil
₺830,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün

Bilgisayar Mikrofonu Kullanarak Daha Kaliteli Ses Niteliği Yakalayın


Dizüstü bilgisayar mikrofonu ve bilgisayarların üstünde ses iletmesini sağlamak üzere kullandığımız mikrofonlar, değişik kullanım maksatları ile kullanılırken kullanıcıya sunmuş olduğu rahatlıkla içsel olarak kendi arasında da çeşitlilik göstermektedir. Bu arada kullanacağınız maksada uygun bilgisayar mikrofonu seçmek çok önemlidir. 

 

Pc Mikrofonu Kullanım Kolaylığı Sayesinde Özgürce Konuşun


Pc mikrofonu kullanımı son günlerde oldukça artmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte özellikle youtube çekimleri başta olmak üzere pc mikrofonu kullanımı yaygın hale gelmiştir. Bazı pc'lerde her mikrofon çalışamayabilir. Pc'nin dahili ses kartı mikrofon seçmesine sebep olabilir. Bu gibi durumlarda pc alırken pc mikrofon girişi olmasına dikkat etmelisiniz. Genelde yaka mikrofonu daha çok tercih edilse de el mikrofonlarınında bir o kadar talep gördüğünü belirtmeliyiz. 

Bilgisayar mikrofonu son yıllarda sıkça talep edilen ve araştırılan elektronik ses aygıtıdır. Bu eşsiz aygıt modeli hakkında detaylı ve kapsamlı bir şekilde açıklama yapmak istiyorum. Öncelikle mikrofon çalışma mantığından bahsedeceğim. Bildiğiniz üzere mikrofon ses dalgalarını sayısal ses verilerine dönüştürmek için kullanılan elektronik ses cihazıdır. Yakalanan organik ses dalgaları çeşitli yöntem ve aşamalardan geçerek sonrasında depolanabilir ya da anlık olarak ses sisteminiz kapasitesince yayınlanabilmektedir. Çoğu zaman pc mikrofon olarak da geçen bu eşsiz ürünler cihazlarınız üzerindeki dahili veya harici ses kartları ile kullanılmaktadır. Elbette bunun dışında usb mikrofon modeli olarak geçen oldukça basit düzey kullanıma uygun olan mikrofon masaüstü ürünleri de bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere mikrofonlar kullanıldığı alan ve amaç odağında çeşitlenmekte ve geliştirilmektedir. Bu sayede sizler için özel olarak üretilen ucuz mikrofon modelleri de üretilmektedir. Başta bilgisayar mikrofonu olmak üzere pc mikrofon fiyatları hakkında bilgilerinde yer alacağı bu yazımda mikrofon modellerinin kutup deseni ve türlerinden kısaca bahsetmek istiyorum.

Oyuncu mikrofonu olarak bilinen kondenser yapılı mikrofonlar son yıllarda mikrofon pc modelleri arasında en popüler olanıdır. Oldukça özel ve detaylı ses kabiliyetlerine sahip kondenser yapılı mikrofonlar sayesinde ev tipi üst düzey stüdyo ortamı yaratabilen eşsiz performanslar elde edilebilmektedir. Oyuncu mikrofonu hakkında sizlere kapsamlı bilgiler vereceğim bu yazımın devamını dikkatlice inceleyiniz. Ayrıca sizlere tavsiyelerim de yazımın devamında yer alacaktır.

Bildiğiniz üzere son yıllarda sosyal medya uygulama ve ortamlarının artması ile birlikte kullanım alanları çeşitlenmiş üretilen projelerin de kalitesi oldukça üst seviyelere ulaşmıştır. Bu sayede oldukça detaylı ve hassas içerik üretimi arttırılmıştır. Böylece youtuber başta olmak üzere twitch ve yayıncı mikrofonları da ayrı sınıflarda değerlendirilmiştir. Kardioid kutup desenine sahip olan kondenser yapılı mikrofonlar sayesinde stüdyo ortam kalitesine yakın bir şekilde eşsiz performanslar elde edilmektedir. Bilgisayar mikrofonlarını iki ana sınıfa ayırabilir ve inceleyebiliriz. Bu sınıflar öncelikle usb girişi ile ses alınan mikrofon modeli ve +48 volt güce ihtiyaç duyan phantom power ve ses kartı girişleri sayesinde kullanılan kondenser mikrofonlardır. Bu yüzden kullanım amacınız ve düzeyinizi göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza en uygun ve ucuz mikrofon modellerini satın almaya özen gösteriniz. Satın almak demişken son olarak en çok merak edilen pc mikrofon fiyatları hakkında yapmış olduğum araştırmalar yazımın devamında yer almaktadır.
Pc mikrofon fiyatları oldukça geniş bir alanda değerlendirilebilir. Ayrca ses sistemleriniz ile uyum içerisinde olması gereken bu ürünü tek başına düşünmek veya değerlendirmek imkansızdır. Elbette basit düzeyli kayıtlar başta olmak üzere standart kalite sahip icralardan bahsetmiyorum. Üst düzey geliştirilebilir ve geniş alanda kullanılabilen pc mikrofon modelleri için başta mikrofon standı olmak üzere pop filter, shock mount gibi ek ekipmanlar sürekli olarak kullanılmaktadır. Hatta ses izolasyon petleri dahi kullanılan bu mikrofon modellerinden kaliteli sesler elde etmek için bir bütün halinde değerlendirmeli ve amacınıza göre satın almalısınız. Yani oldukça ucuz mikrofon bulabilir ya da oldukça kaliteli projelere sahip olmak için maliyetli mikrofon ses sistemleri yaratıp evde dahi olsanız kendine üst düzey stüdyo ortamı yaratabilirsiniz.

 

Masaüstü Mikrofon Kullanırken Daha Keyifli Oyunlar Oynayın


Genel olarak masaüstü mikrofonlar özelliklerinin yanında esneklikleri sayesinde de istenilen şekillere girebilmekte ve bu sayede de kullanıcılarına rahat konuşma imkanı sağlamaktadır. Uzun vadede yada kısa vadede kullanacağınız masaüstü mikrofonlar farklılık gösterebilmektedir. Genel anlamda sizi fazla yormayacak mikrofon modelleri seçmenizde fayda vardır. İlerleyen teknolojisi sayesinde de kullanıcıya bir çok kolaylık sağlamaktadır. Özellikle masaüstü mikrofon ilerleyen teknoloji ile birlikte farklı boyut kazanmaktadır.

Oyun Tutkunlarına Özel Oyuncu Mikrofonu


Esnek, kaliteli, dayanıklı ve uygun fiyatlı mikrofon almak istediğiniz de performansa bağlı değişkenlik gösterecektir. Bu arada kullanım maksadınız özel detaylar içermekte ise daha doğrusu oyun için mikrofon kullanımı hedefliyorsanız oyuncu mikrofonu seçmenizde fayda vardır. Usb mikrofon diye de bilinen bu ürünler sesi daha net ve temiz iletmekte oldukça yeteneklidir. Ayrıca çok daha kaliteli bilgisayar mikrofonlarını tercih edebilirsiniz. Oyun videosu yapma, müzik kaydı ve montaj yapmak gibi ihtiyaçlar doğrultusunda alacaksanız oyuncu mikrofonu modellerini tercih edebilirsiniz.  Bu ürünler fiyatlarına göre de sağlamlık, kullanılabilirlik ve uzun ömürlü olması bakımından da çok iyidir. Bu arada mikrofonların özelliklerini birbiri ile kıyasladığımızda ses kalitesi, kullanım kolaylığı ve dayanıklılık göz ardı edilmemelidir. 

 

En İyi Gaming Mikrofonu Seçenekleri

Oyuncu mikrofonu son zamanların en popüler ses ekipmanlarından biridir. Çünkü teknolojinin gelişmesi ile birlikte oyun oynayan kişiler diğer kullanıcılar ile irtibat halinde olabilmektedir. Bu sayede çeşitli ihtiyaçlar doğmaktadır. Oyuncu mikrofonu aslında piyasada eskiden beri olan ürünlerin adapte edilmiş versiyonlarıdır. Yani mevcut kutup deseni, ses kalitesi ve benzeri unsurları kullanışlı bir şekilde çeşitli akıllı teknolojik sistemlerde kullanılmaktadır. Yani sizler oyunu nerden oynadığınız mikrofon tercihinize direkt etki edecektir.

Yeni popüler olmuş telefon oyunları ve tablet oyunlarında genellikle oyun için mikrofonlu kulaklık modelleri tercih edilmektedir. Bilgisayarlarda ise iş biraz değişmektedir. Çünkü üst seviye ses olanakları ortaya çıkmakta ve genellikle harici bir ses kartına ihtiyaç duyulmaktadır. Sizlerde harici bir ses kartına ihtiyaç duyacak düzeyde mikrofonları değerlendirmek istiyorsanız çok doğru ürünleri ve bilgileri buradan edinebilirsiniz.

Oyuncu mikrofonunda ihtiyaç duyulan önemli unsurlar ise, hızlı tepki, pratik kullanım, kablolu modeller için sağlamlık talep edilir. Elbette yeni nesil özellikle bluetooth teknolojisinden faydalanılarak geliştirilen oyuncu mikrofonları ile üstün pil veya şarj kapasitesi ve çekim mesafesi dikkate alınmaktadır. Sizlerde yeni nesil cihazlarınız üstün oyun kalitesini taçlandırmak istiyorsanız mutlaka condenser yapılı bir oyuncu mikrofonu modelini tüm ekipmanları ile değerlendirmelisiniz.

Oyuncu mikrofonunu satın almakla bitmiyor hem sizin oyun oynarken konforunuzu sağlamak hem de ses kalitesini arttırmak için birçok oyuncu mikrofonu ek ekipmanı geliştirilmektedir. Bunların başında ise oyuncu mikrofon standı, shock munt, ses kartı, pop filtre, sünger ve hatta ses izolasyon padleri bulunabilir. Böylece mikrofona ulaşan sesin kalitesi büyük ölçüde pozitif açıdan artacak ve sizlerde güven içerisinde ister youtube, ister twitch gibi üst düzey sosyal medya platformlarına gönül rahatlığı ile içerik üretebileceksiniz. Oyuncu mikrofonu fiyatı konusuna gelecek olursak eğer benim konu hakkında sizlere tavsiyem ise mutlaka kullanım ekipmanınız, amacınız, düzeyiniz ve bütçeniz odağında değerlendirerek güvenilir tedarik kanallarından ihtiyaçlarınıza uzun vadede cevap verebilecek ürünler satın almaya özen gösteriniz. Satın alacağınız ürünlerin yetkili satıcılardan tedarik etmeniz oldukça önemlidir. Neticede fabrikalarda üretilen hata payı olma ihtimali olan ürünlerdir. Çünkü elektronik ürünlerde en iyi markalar dahi az da olsa hata payı olan ürünlerle karşılaşabilmektedir. Bu yüzden sizde kafanız rahat etsin istiyorsanız bu alanda profesyonel olan yetkili satıcılardan ürünlerinizi güvenle satın alabilirsiniz.

 

Bilgisayar Mikrofonu Seçimi Nasıl Olmalıdır?


Bilgisayar alırken hangi amaçla kullanacağınızı çok iyi belirlemeniz de fayda var ve tamamı ile bu amaca yönelik mikrofon almanız da fayda vardır. Örneğin, oyuncu mikrofonu, pc mikrofon, masa üstü mikrofon ilk olarak hangi yönde kullanacağınız bu yüzden çok çok önemlidir. Beklentilerinizi karşılayamayacak bir mikrofon aldığınızda yaptığınız işte bu yüzden çöpe gidebilir. Bir örnek ile açıklamak gerekirse, iş yerinde masaüstü bilgisayarınızda yada masa üstünde kullanacağınız bir mikrofon almak istediğinizde, sesiniz rahatlıkla alabilecek ve sizi şekilden şekile sokmayacak bir mikrofon talep etmenizde yarar vardır. 

 

Bilgisayar Mikrofon


Bilgisayar mikrofon seçiminde önemli bir nokta ise sesin kaliteli olmasıdır. Burada da hangi amaçla kullanılacağı ve nerede kullanılacağı önem arz etmektedir. Dış mekanda mı iç mekandı mı kullanacaksınız buna karar vermeniz gerekmektedir, aksi halde verim alma durumunuz düşebilir. Bilgisayar mikrofonu fiyatlarında dikkat etmeniz gereken şeylerin başında, kalitesi ve donanım başı çekmektedir, fiyatına bakıp da düşük modeller tercih ederseniz kötü deneyimlerle karşılaşabilirsiniz, bu yüzden kaliteli ve donanımlı olması çok önemlidir. Normal mikrofonlar arıyorsanız da kaliteden ödün vermeniz gerekebilir. 

 

Bilgisayar Mikrofonu Fiyatları


Piyasalarda genellikle çok ürün mevcuttur, farklı markalarda ve benzer özelliklerde ürünler bulunmaktadır ve çoğu zaman kullanıcıların işlerini görmektedir. Masaüstü bilgisayarlar göre dizayn edilen mikrofon modelleri, tablet ve notebook gibi bilgisayarlara uyumlu olsa da sabit bir kullanım gerekebilir. Kullananların mikrofon alırken en çok dikkat ettiği  üst düzey ses seviyesi, geçiş tepkileri, frekans tepkisi gibi özellikleri dikkate almaktadırlar. Online olarak da bu özelliklere sahip oyuncu mikrofonu, pc mikrofonu, bilgisayar mikrofonları gibi ürünleri almak istiyorsanız www.yonkamuzikmarket.com dan güvenli, hızlı ve uygun bir şekilde alabilirsiniz.

Bilgisayar Mikrofonu fiyatları, üretimde kullanılan malzemeye ve ses kalitesine göre farklılık göstermektedir. Elinden telefonu düşürmeyenler yada sürekli telefon ile konuşanlar çok daha iyi ses iletimi yapan mikrofonlar talep edilirken, ara sıra kullanalar ise, biraz daha düşük bütçeli olan bilgisayar mikrofonu tercih edilebilmektedir. Unutulmamalıdır ki telefon mikrofonları bilgisayarda da çalışmaktadır. 

 

Bilgisayar Mikrofonu hakkında soru ve cevaplar


Bilgisayar mikrofonu ek ekipmanları nelerdir?

Bilgisayar mikrofonu modelinizi stand, pop filter, ses izolasyon pedi, shock mount ve hatta üst düzey ses kartı eşliğinde kullanabilir, bu sayede projelerinizin kalitesini attırabilirsiniz.

Pc mikrofonu için ses kartı gereklimidir?


Model odağında bu sorunun cevabı değişebilir yani anlayacağınız usb girişiniz ile kullanabileceğiniz modelde bulunur. Fakat bu modelin yanı sıra 5.1 ses kartı, 7.1 ses kartı ve +48v phantom power ile kullanılan pc mikrofon modelleri bulunmaktadır.

Satın aldığım pc mikrofonu ne zaman bana ulaşır?


Satın aldığınız bilgisayar mikrofonu modeli 1 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve devamında 2 iş günü içerisinde normal şartlar altında elinize ulaşmaktadır.

 

Bilgisayar mikrofonu fiyat ve ödeme yöntemi nedir?

 

 


Oldukça uygun fiyatlı ürünlerde bulunmakta maliyetli profesyonel düzeyde ürünlerde yer aldığı için net tutar vermek imkansızdır. Marka ve modeller odağında bu konunun cevabı değişkenlik gösterdiği için bütçenize ve ihtiyacınıza göre değerlendirmelisiniz. Ayrıca sitemizden satın alacağınız pc mikrofonu modelini 3d güvenlikli kredi kartı, eft ve havale şeklinde ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.