Loading..
   < >

   Yaka Mikrofonu Çeşitleri

   Yaka mikrofonu satış sayfamızda metal klips sayesinde yakaya takılarak ses iletimi sağlayan kablolu ve kablosuz en iyi yaka mikrofonları yer alır. Kullanıcılar tarafından tercih edilen yaka mikrofonlarından derlediğimiz ürünler satış kategorimizde yer almaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile son zamanlarda sıklıkla kullanılan kablosuz yaka mikrofonları en iyi fiyat garantisi ile yonkamuzikmarket.com'da. Yaka mikrofonu kategorimizde kullanıcıların deneyip memnun kaldığı ve tavsiye ettiği profesyonel yaka mikrofonları yer alır. Sizler için seçtiğimiz ve satışa açtığımız yaka mikrofonlarının hepsi birbirinden kaliteli ve kendini ıspatlamış markaların ürettiği mikrofonlardır. Tüm yaka mikrofonu çeşitleri ve tüm modeller en iyi ödeme şartları ile yonkamuzikmarket.com online mağazasında. Yaka mikrofonları yakaya sabitlenerek kullanıldığı için hem kolay kullanım hemde istenilen verimde ses üretmektedir. Daha özgür kullanım isteyen kullanıcılar ise kablosuz yaka mikrofonu tercih etmektedir. 


   Yaka Mikrofonu

   Profesyonel yaka mikrofonu kategorisinde bulunan ve fonksiyonel kullanım avantajı sağlayan yaka mikrofonu çeşitleri, canlı yayınlarda veya stüdyo kayıtlarında kullanılan ürün seçenekleri arasındadır. Konferans ve iletişim etkinlikleri toplantı ve seminerler, proje sunumları, reklam ve tanıtım etkinliklerinin yanı sıra organizasyonlar ve canlı sahne performanslarında kullanılabilen yaka mikrofonları, mikrofon uygulama noktasında çok işimize yaramaktadır. Özellikle kolay ve pratik kullanım sunması sebebi ile kullanıcılar daha çok yaka mikrofonu tercih etmektedir. 

   Yaka mikrofonları imal edilen markanın niteliklerine ve kullanım maksatlarına göre farklı seçkilerde kombin edilmektedir. Bir el bir yaka, çiftli kablosuz yaka ve tekli kablosuz yaka mikrofonu olmak üzere bir çok seçeneğe ayrılmaktadır. 


   Yaka Mikrofonu Çeşitleri

   Tasarım özelliklerine bağlı olarak birbirinden farklı çeşitlerde geliştirilen yaka mikrofonları, çekim mesafesi, kablosuz özelliği ve tasarım kalitesi açısından çeşitli fiyatlar ile satılabilmektedir. Vokal mikrofonları veya ses iletişimleri için tasarlanan yaka mikrofon modelleri, ses performansı ve ses kalitesine göre farklı özelliklerde geliştiriliyor.

   Yaka mikrofonu modelleri, ergonomik kullanım konforu sağlayan telsiz modellerinde imal ediliyor. Kablolu veya kablosuz yaka mikrofonu çeşitleri bulunmaktadır.


   Yaka Mikrofonu Markaları

   Profesyonel mikrofon kategorisinde bulunan ve global marka üreticisi olarak imalat gerçekleştiren pek çok firma, yaka mikrofonu üretmektedir. Hem müzik ses sistemleri hem de profesyonel ses sistemleri alanında, iletişim ve müzik etkinliklerinin en muazzam nitelikte sunulması için teknik yaka mikrofonu donanımları dizayn ediliyor.

   Yaka mikrofonlarında en iyi markalar, en ucuz mikrofon modelleri, en kaliteli markalar gibi pek çok opsiyon değerlendirilebilir. Yaka mikrofonu çeşitleri arasında, metal klips, plastik klips ve çekim alanı açısından farklılıklar olabilir. Bu farklılıklar ses kalitesini ve ürünün fiyatını doğrudan etkilemektedir. 

   Dijital sistem üzerinden tüm yaka mikrofonu markalarını inceleyebilir, birbirinden farklı özelliklerle tasarım edilen ürünleri değerlendirebilirsiniz.


   Yaka Mikrofonu Fiyatları

   Yaka mikrofonu tavsiye ürünlerinde, mikrofonların fiyatları detaylı olarak sunuluyor. Kampanyalı ve indirimli ürün seçenekleri, taksitli satış esnekliği, Türkiye’nin her noktasına bedava kargo avantajları ve profesyonel yaka mikrofonu markalarının uygun fiyat seçenekleri ile ürün çeşitleri sunuluyor.

   Yaka mikrofonlarında fiyatlar, teknik özelliğin yanı sıra materyal özelliklerine bağlı olarak da belirleniyor. Genellikle 2 kanallı alıcı sistem ve ikili yaka mikrofonu olarak tasarım edilen ürünler, 150- 200 metre mesafede çekim özelliklerine göre teknik donanımlarda dizayn ediliyor.


   Yaka Mikrofonlarında Teknik Özellikler

   Yaka mikrofonları Uhf mikrofon modülünde be genellikle ikili mikrofon olarak imal ediliyor. Değiştirilebilir 2x 50 frekans, dijital ekranlı alıcı sistem, çığlık önleyici sistem ve alıcının her kanalında ait olduğu mikrofon volüme kontrol özellikleriyle tasarım ediliyor.

   Marka ve modellere bağlı olarak farklılık gösteren cihazlar, ürün niteliklerine göre fiyat seçkilerinde sunuluyor. Yaka mikrofonu fiyatları, metal kasa alıcı ürünlerle birlikte belirleniyor. Bazı modellerde ise bir el mikrofonu bir telsiz mikrofonu olarak kombine ürün modülünde satış yapılıyor.

   Yaka mikrofon modellerinde fiyatlar, teknolojik özelliklerin yanı sıra teknik donanımlar, ek aparatlar, özel taşıma sistemleri ve tasarımda kullanılan estetik formlara göre belirleniyor. Canlı sunumlar ve stüdyo sunumları için kullanılan mikrofon modelleri, açık alan etkinliklerinde kullanılan mikrofon çeşitleri veya daha opsiyonel kullanımlar için çok amaçlı ve genel standartlarda imal edilen ürün seçkileri bulunmaktadır.


   Online Yaka Mikrofonu Siparişi

   Türkiye’nin her şehrine hızlı, kolay ve güvenilir alışveriş sistemleri ile online yaka mikrofonu siparişi verilebilir. Ürünlerin tüm özellikleri dijital menülerde sunulmakta ve cazip fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

   Yaka mikrofonlarında üretici firmalarında genel nitelikleri, marka özellikleri ve ürün seçkisinde kullanılan temel özellikleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Yaka mikrofonlarında profesyonel unsurlar veya portatif özelliklere göre şık, kaliteli, ve şahane performansları ile binlerce ürünü tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

   $440.00KDV Dahil
   $646.00 KDV Dahil
   $48.00KDV Dahil
   $60.00 KDV Dahil
   $48.00KDV Dahil
   $60.00 KDV Dahil
   $120.00KDV Dahil
   $155.00 KDV Dahil
   $48.00KDV Dahil
   $60.00 KDV Dahil
   $217.50KDV Dahil
   $250.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı