⁠   ⁠
₺263,00 KDV Dahil
₺326,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
çok satan
₺199,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Videolu Ürün
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
₺977,00 KDV Dahil
₺1.155,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
₺2.195,00 KDV Dahil
₺2.562,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
Yıldızlı Ürün
₺977,00 KDV Dahil
₺1.155,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺12.900,00 KDV Dahil
₺15.500,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.880,00 KDV Dahil
₺2.258,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Çok Satan
₺1.880,00 KDV Dahil
₺2.258,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Çok Satan
₺1.313,00 KDV Dahil
₺1.565,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Çok Satan
₺1.082,00 KDV Dahil
₺1.302,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Yıldızlı Ürün
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan

Yaka Mikrofonu Youtuberler İçin Biçilmiş Kaftan

Yaka mikrofonu günümüzde en çok kullanılan mikrofon türleri içerisinde yer almaktadır. Özellikle bir sunum yaparken ya da bir video çekerken yaygın kullanılan bir mikrofon olduğunu söylemek gerekmektedir. Kolay kullanımının yanı sıra giysiye takılması ile beraber her yerde değerlendirme imkanı vermektedir.
 
 Bu sebepten dolayı farklı özellikler doğrultusunda birçok yaka mikrofonu bulunmaktadır. Özellikle kablosuz yaka mikrofonu olarak geçen bu ürünler, farklı mesafelerde güçlü bir çekim ve ses imkanı da sunmaktadır. Bu da hem kapalı hem de açık mekanlarda rahatlıkla kullanım olanağı vermektedir.
 
 Kayıt alırken veya canlı yayınlarda yaka mikrofonu kablosuz şekilde rahatlıkla kullanım fırsatı vermektedir. Bu konuda oldukça kaliteli malzeme yapısı altında ve önemli markalar eşliğinde bluetooth mikrofon yaka çeşitleri kategori bünyesinde yer almaktadır.
 
 
 Özellikle söz konusu youtuberlar olduğu zaman yaka mikrofonu en çok kullanılan ürün olmaktadır. Aynı zamanda youtuber yaka mikrofonu olarak da genelde bilinen bu mikrofonlar, birçok özelliği ile değerlendirilmektedir.
 
 En önemli özelliği kamera kullananlar için görsel açıdan güzel bir görüntü oluşturması olmaktadır. Yani diğer bir ifadeyle ekranın karşısında kayıt yapan kişiler, yaka mikrofonu ile mikrofonun kötü görüntüsünden kurtulmaktadır. Tabii bunlar kablosuz olması ile birlikte aynı zamanda kablolu yaka mikrofonu şeklinde de öne çıkmaktadır.
 
 Sadece kapalı mekanlarda değil aynı zamanda açık mekanlarda video çekerken, youtuberlar için özel bir rahatlık sunmaktadır. Genelde gömlek ya da tişört gibi üst giysilerin kenar kısımlarına tutturulmaktadır. Böylece bu wirelles yaka mikrofonu çeşitleri sayesinde, her yerden video çekilerek, kayıt üzerinden youtubea yükleme yapılmaktadır.


 
 Yaka Mikrofonu Modelleri Nelerdir?


 
 Çok farklı model tasarım altında yaka mikrofonu seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar genelde kablolu ya da kablosuz yaka mikrofonu şeklinde iki farklı biçimde öne çıkmaktadır. Özellikle kablosuz olanlar dışarıda çekim esnasında hem video kayıt hem de canlı yayın için fırsat tanımaktadır.
 
 Aynı zamanda kablolu olanlar yine isteğe bağlı değişik amaçlarla değerlendirilmektedir. Bunun dışında telsiz yaka mikrofonu çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar özel telsiz cihazı eşliğinde bağlantı üzerinden oldukça geniş mesafelerde çekim imkanı vermektedir. Yanında iki farklı telsizi bulunması ile cihaz bağlantısı üzerinden bu mikrofonlar kullanılmaktadır.
 
 Günümüzde bu telsiz yaka mikrofon çeşitleri birçok farklı amaç altında ve değişik yerlerde değerlendirilmektedir. Farklı tasarımlar ve değişik modelleri ile üçlü markalar eşliğinde bu yaka mikrofonlarını kategori üzerinden elde etme şansı bulunmaktadır.


 
 Kablosuz Yaka Mikrofonu Kullanım Kolaylığı


 
 Günümüzde özellikle sağlamış olduğu kolaylık kapsamında kablosuz yaka mikrofonu kullanılmaktadır. Çünkü kablo zorluğundan kurtularak, rahatlıkla her yerden çekim imkanı vermektedir. En önemlisi kablosuz özelliğin sayesinde oldukça uzak mesafelerden çekim yapılarak kayıt gerçekleşmektedir. Bu da açık ya da kapalı mekanlarda daha doğal ve güzel kayıt imkanı tanımaktadır.
 
 Özellikle de bu durum youtuber yaka mikrofonu olarak önemli yer taşımaktadır. Aynı zamanda kablosuz yaka mikrofonu çeşitleri, bu görüntü kirliliğinden kurtulma şansı vermektedir. Diğer bir deyişle bu yaka mikrofonu kablosuz biçimde kullanıldığında, kamera üzerinde kötü görüntü ortadan kalkmaktadır.
 
 Kablolar ortadan kalktığı için sadece yaka mikrofonunu giysinin üzerine yerleştirmek yeterli olmaktadır. Özellikle youtube başta olmak üzere birçok sosyal medya kullanımı noktasında önemli potansiyel teşkil ettiğini söylemek gerekmektedir.


 
 Yaka Mikrofonu Kablosuz Olursa


 
 Özellikle sosyal medyaya yeni başlayanlar için günümüzde yaka mikrofonu kablosuz şekilde çok fazla tercih edilmektedir. Çünkü kolay kullanımı ve aynı zamanda yüksek olmayan fiyatları kapsamında iyi bir başlangıç olanağı vermektedir. Diğer yandan günümüzde önemli markalar eşinde oldukça kaliteli bir ses sunduğunu söylemek gerekmektedir.
 
 Kayıt esnasında boğuk sesleri, tiz ve yankıları ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda yaka kısmına takılması ile birlikte yaka mikrofonu rahatlıkla kullanım olanağı vermektedir. Bu konuda kablolu yaka mikrofonu çeşidine göre çok daha büyük kolaylık tanıdığını söylemek gerekmektedir.
 
 Eğer mikrofon kablosuz olursa o vakit dışarıda kameradan çok daha uzak noktalara gidilerek rahatlıkla çekim imkanı elde edilmektedir. Yani kayıt yapan kişi bağımsız olma şansını bulmaktadır. Bu konuda özel tasarım altında birbirinden kaliteli yaka mikrofonlarını kategori üzerinden tercih etmek mümkün olmaktadır.


 
 Telsiz Yaka Mikrofonu Özellikleri


 
 Kablosuz mikrofonlar içerisinde özellikle telsiz yaka mikrofonu çok fazla öne çıkmaktadır. Çünkü özel cihazı ve bağlantı yapısı eşliğinde çok daha uzak mesafelerden çekim olanağı vermektedir. Bu noktada konferans verirken, sunum yaparken ya da video çekimi esnasında ayrıcalık tanımaktadır. Üstelik sabit uhf bant kanalına sahip tasarımı doğrultusunda daha etkin ve özellikle kullanım yapısı sunmaktadır.
 
 Genel olarak tam donanımlı ve ekipman doğrultusunda sorulmuş olan bu ürünler, kategori bünyesinde güvenli sipariş imkanı vermektedir. Telsiz cihazı, iki tane telsiz ve yaka mikrofonu ile birlikte kullanım olanağı tanımaktadır.
 
 Böylece özel tasarıma sahip olan bu wirelles yaka mikrofonu sayesinde, özellikle açık alanlarda rahat bir kayıt imkanı elde edilmektedir. Farklı özellikleri ve teknik yapısı ile değişik giriş çıkışları doğrultusunda, güçlü çekim eşliğinde telsiz yaka mikrofonları arasından güvende seçim yapılmaktadır.


 
 Yaka Mikrofonu Kablolu Seçenekleri


 
 Kablosuz olmasının yanı sıra yaka mikrofonu çeşitleri ayrıca kablolu şekilde kullanım olanağı tanımaktadır. Bu ürünler bilgisayara veya akıllı telefon ile birçok farklı cihaza kablo üzerinden bağlanmaktadır. Böylece şarj etmek ve benzeri gibi unsurlara gerek olmadan, uzun vadede kullanım imkanı vermektedir.
 
 Bu konuda özel tasarım ve güçlü markalar eşliğinde birçok farklı kablolu yaka mikrofonu olduğunu söylemek gerekmektedir. Özellikle oyuncular ya da uzun süre video kaydı yapanlar için önemli yer taşımaktadır. Diğer yandan herhangi bir bağlantı sorunu yaşamak istemeyenler, kesintisiz bir bağlantı konusunda kablolu yaka mikrofonu çeşitlerini tercih etmektedir.
 
 Önemli markalar eşliğinde tasarımını ve özelliklerine uygun olarak, farklı modeller arasında seçim şansı bulunmaktadır. Hangi amaçla olursa olsun kablolu seçenekler doğrultusunda yaka mikrofonları, birçok yerde en iyi ses çıkışlı üzerinden kullanım olanağı tanımaktadır.
 


 Yaka Mikrofonu Fiyatları


 
 Modeli ve özellikleri ile beraber markasına bağlı olarak günümüzde yaka mikrofonu fiyatları değişkenlik göstermektedir. Tabii bu durum çekim mesafesi, kablolu ya da kablosuz olması ile ses kalitesine bağlı farklılık yaratmaktadır.
 
 Genel çerçevede ise birçok özelliği değişkenlik gösterse bile ortak biçimde kablosuz yaka mikrofonları çok uygun fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Özellikle de bluetooth mikrofon yaka üzerinden çok fazla tercih edildiği için, bu ürünler kategori içerisinde geniş yelpazede sunulmaktadır.
 
 Yaka bölümüne rahata takılan bu ürünler, video kaydı, konferans ve sunum ile podcast gibi pek çok yerde değerlendirilmektedir. Önemli markalar altında ve her bütçeye uygun fiyatlar doğrultusunda en kaliteli yaka mikrofonlarına kategori üzerinden ulaşım şansı elde edilmektedir.


 
 Yaka Mikrofonu Kullanım Alanları


 
 Akla gelebilecek olan birçok farklı yerde kablosuz yaka mikrofonu çeşitleri kullanılmaktadır. Elbette burada ilk olarak Youtube öne çıkmaktadır. Çünkü genelde kamera karşısında video kaydı üzerinden Youtube'a yükleme yapmak isteyenler, yaka mikrofonunu kullanmaktadır. Bu sayede görsel açıdan daha güzel ve dikkat çekici bir görüntü elde edilmektedir.
 
 Kablolardan kurtulmak suretiyle ve büyük mikrofonları gerek olmadan, yaka kısmına takılan bu mikrofonlar rahat değerlendirme şansı tanımaktadır. O yüzden yaka mikrofonu kablosuz olarak daha çok öne çıkmaktadır. Tabii diğer yandan konferans ya da sunum gibi kapalı alanlarda sizi net olarak etrafa yayma şansı tanımaktadır.
 
 Haber sunumu yaparken veya podcast ile birçok canlı yayın konusunda da büyük kolaylık tanıdığını söylemek gerekmektedir. Bu konuda birçok özelliğe sahip yaka mikrofonu kablosuz ya da kablolu şekilde, kategori bünyesinde geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.


 
 İphone Telefonlar İçin Yaka Mikrofonu


 
 İphone bilindiği üzere kendine özgü bir işletim sistemi olan dünya çapında en güçlü telefon markası olarak öne çıkmaktadır. O yüzden aynı zamanda kendine özgü ekipmanları ve aparatları olduğunu söylemek gerekmektedir. Pek çok kişi ise bu telefonda üzerinden kullanılacak olan iphone yaka mikrofonu çeşitlerini aramaktadır.
 
 Bu telefonların değişik modellerine uygun şekilde seçim imkanı veren birçok farklı yaka mikrofonları olduğunu söylemek gerekmektedir. Bu açıdan kablolu ile kablosuz şekilde iphone yaka mikrofonu üzerinden bağlantı ve kullanım imkanı tanımaktadır.
 
 İphone telefonlar için her türlü model konusunda, yaka mikrofonları kategori bünyesinde bulunmaktadır. Amaca uygun olarak kayıt yapmak, canlı yayın gerçekleştirmek ve benzeri işler doğrultusunda bu telefonlarla yaka mikrofonları değerlendirilmektedir.
 


 En İyi Yaka Mikrofonları


 
 Özellikle video kaydı söz konusu olduğunda günümüzde yaka mikrofonu çeşitleri önemli potansiyel teşkil etmektedir. Youtube başta olmak üzere birçok değişik amaç altında yaka mikrofonları özel bir fırsat tanımaktadır.
 
 Elbette çok iyi bir kayıt gerçekleştirmek için en iyi yaka mikrofonu çeşitlerine ulaşmak gerekmektedir. Öyle ki bu mikrofonların yüksek ses, boğuk ve tiz sesler ile yankıları ortadan kaldırması gerekmektedir. Aynı zamanda yine alt sesleri yok ederek çok daha net ve tok bir ses etkisi oluşturması önemli yer taşımaktadır.
 
 Tüm bu seçenekler doğrultusunda değerlendirilecek en iyi yaka mikrofonu çeşitleri, kategori içerisinde tercih olanağı sunmaktadır. Hem açık alanlarda hem de kapalı alanlarda böylece, video kaydı yaparken en iyi sesi alma olanağı elde edilmektedir. Diğer yandan konferanslar, sunumlar ya da daha birçok canlı yayın doğrultusunda önemli kaliteli markalar üzerinden mikrofonlar kullanım alanları tanımaktadır.


 
 Bluetooth Yaka Mikrofonu Nasıl Bağlanır?


 
 Bluetooth üzerinden günümüzde yaka mikrofonları değerlendirilmektedir. Oldukça basit yöntem ve aşama eşliğinde bluetooth mikrofon yaka üzerinden birçok değişik mesafe doğrultusunda bağlantı olanağı vermektedir. Bunun için öncelikle yaka mikrofonu bağlantıyı hazır hale getirilmektedir. Daha sonra bağlantı kurulacak cihaz üzerinden bluetooth araması yapılmaktadır.
 
 Hemen ardından yaka mikrofonu bluetooth ismi cihazda görülmektedir. Tek tuş üzerinden bağlantı sahneler içerisinde hazır hale gelmektedir. Bundan sonra artık ortalama 10 metre gibi bir mesafe üzerinden, net olarak ses kaydı yapmak ya da canlı yayın gerçekleştirme imkanı elde edilmektedir.
 
 Bunu en iyi sağlayan özel ve kaliteli malzeme altında güçlü markalar eşliğinde yaka mikrofonları bulunmaktadır. Kategori üzerinden güvenli şekilde sipariş vererek çok uygun fiyatlar altında elde edilmektedir.
 


 Mobil Cihazlar Üzerinden Kablosuz Yaka Mikrofonu Kullanımı


 
 Özellikle artık yapılacak olan video kayıtları daha çok mobil cihazlar doğrusunda gerçekleşmektedir. Bu durum hem sosyal medyaya yüklenecek videolar hem de bireysel hatıra amaçlı öne çıkmaktadır. Tabii profesyonel düzeyde canlı yayınlar ya da kayıtlar üzerinden de mobil cihazlar doğrusunda kayıt yapılmaktadır. Tabii hal böyle olunca kablosuz yaka mikrofonu bir mecburiyet haline gelmektedir.
 
 Çünkü bu sayede daha kolay şekilde bağlantı ile beraber özgür ve bağımsız biçimde, her yerden yüksek ses kaydı yapılmaktadır. Kişi mobil cihazdan çok fazla uzaklaşsa bile rahatlıkla aynı tonda ses ulaşımı elde edilmektedir. Bu konuda yaka mikrofonu kablosuz yapısı doğrultusunda, akıllı telefon ya da tablet üzerinden kolayca bağlantı imkanı vermektedir.
 
 Bunu bütün farklı mobil cihazlar eşliğinde işletim sistemine uygun gerçekleştirmek için mikrofonlar bulunmaktadır. Kategori üzerinden güvenli şekilde sipariş ile beraber bu ürünler önemli markalar eşliğinde rahatlıkla kullanım olanağı tanımaktadır.


 
 Kablosuz Yaka Mikrofonu Tavsiyeleri


 
 Birçok değişik önemli marka eşliğinde ve farklı modelleri altında kablosuz yaka mikrofonu bulunmaktadır. Tabii hangi mikrofonun değerlendirileceği noktasında birçok kişi internet üzerinden araştırma gerçekleştirmektedir. Bu araştırma neticesinde kablosuz yaka mikrofona tavsiyesi alarak, buna göre seçim yapmaktadır.
 
 Bu güvenilir ve güçlü site bünyesinde ise en çok tercih edilen yaka mikrofonları bulunduğunu söylemek gerekmektedir. Sağlamış olduğu tüm kalitesi ve özellikleri, dünya çapında bilinen önemli markalar altındaki ürünler doğrultusunda öne çıkmaktadır.
 
 Kategori içerisinden giriş gerçekleştirerek verilen kablosuz yakam mikrofonu tavsiyesi doğrultusunda rahat bir tercih yapılmaktadır. Üstelik her ürünün özelliklerine bakarak diğer ürünlerle karşılaştırmak suretiyle en doğru seçeneği tercih etme fırsatı elde edilmektedir.
 


 İkili Yaka Mikrofonu Çeşitleri
 


 Tekli tasarımların yanı sıra aynı zamanda günümüzde ikili yaka mikrofonu çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar özellikle sohbet şeklinde yapılan video kaydı kapsamında iki kişinin konuşması üzerinden değerlendirme olanağı tanımaktadır.
 
 Üstelik mesafe kalitesi sayesinde çok uzak noktalardan iki kişi konuşma imkanı elde etmektedir. Diğer yandan kısa videolar, canlı yayınlar ya da kısa filmler ve skeçler çekerken özel bir fırsat verdiğini söylemek gerekmektedir. Çünkü yaka kısmına bağlandıkları için, herhangi bir şekilde görüntü kirliliği oluşturmamaktadırlar.
 
 Bu da çok daha gerçekçi ve güzel bir görüntü altında video çekim ve kayıt imkanı tanımaktadır. Bu konuda ikili tasarım altında öne çıkan birçok yaka mikrofonu kategori bünyesinde yer almaktadır. Küçük boyutları ile birlikte yaka kısmında dikkat çekmeyecek bir yapı altında rahatça değerlendirilmektedir.
 


 Kaliteli Markalar İle Kablosuz Yaka Mikrofonları


 
 Söz konusu yaka mikrofonu olduğu zaman mutlaka önemli markaları altında seçim yapmak gerekmektedir. Bunlar içerisinde özellikle Hepa Merz, Midex ve Lastoice gibi önemli markalar bulunduğunu söylemek gerekmektedir. Dünya çapında bilinen bu güçlü ve önemli markalar altında değerlendirilecek birçok kaliteli kablosuz yaka mikrofonu bulunmaktadır.
 
 Farklı özellikleri, boyutları ve tasarımıyla beraber seçim olanağı tanımaktadır. Böylece video kaydı, sunum ve konferans ile canlı yayın gibi birçok yapı altında değerlendirilmektedir. Sadece kablosuz değil aynı zamanda kablolu seçenekleri üzerinden de yine bu önemli markalar altında mikrofonlar bulunmaktadır.
 
 Yaka kısımlarını rahatlıkla yerleştirecek aparatı sayesinde kolay kullanım imkanı tanıdığını söylemek mümkün olmaktadır. Etkileyici tasarımı ve kolayca yaka bölümüne yerleştirme etkisi eşliğinde en kaliteli sesleri kayıt altına alma şansı bulunmaktadır.


 
 Dayanıklı Malzeme Yapısı Eşliğinde Yaka Mikrofonları


 
 Hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda yaka mikrofonları kullanılmaktadır. Özellikle kablosuz olanların daha fazla tercih edildiğini söylemek gerekmektedir. Çünkü uzak mesafelerden birçok değişik yerde net olarak ses kaydı ve canlı yayın imkanı tanımaktadır.
 
 Ancak bununla beraber dayanıklı malzeme yapısı olması önemli yer tutmaktadır. Böylece düşmesi ya da bir yere çarpması neticesinde, dayanıklı malzemesiyle koruma olanağı tanımaktadır. Diğer yandan video kaydı yaparken ya da canlı yayın esnasında zorlu yerlere dışarıda giriş yapıldığında, sürtünme ve benzeri gibi darbelerden dayanıklı malzemesiyle korunmaktadır.
 
 Bunu en iyi şekilde sağlayan kaliteli yaka mikrofonları kategori içerisinde bulunmaktadır. Önemli markalar eşinde ya dayanıklı malzemesi sayesinde, uzun yıllar güvenli bir kullanım imkanı verdiğini söylemek gerekmektedir.
 


 Kameralı Video Kayıtları İçin Yaka Mikrofonları


 
 Özellikle günümüzde pek çok youtuber genelde kendini göstermek suretiyle kameralı videolar çekmektedir. Hal böyle olunca büyük mikrofonlar görüntüyü kaplamakta ve kötü bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. O yüzden bunun önüne geçebilmek için ise özel tasarım altında hazırlanmış kaliteli yaka mikrofonu çeşitleri kullanılmaktadır. Özellikle de yaka mikrofonu kablosuz biçimde daha fazla tercih edilmektedir.
 
 Bu sayede herhangi bir kablo görüntüsü olmadan sadece yaka kısmında küçük bir mikrofon görünmektedir. Bu da kayıt esnasında kamera karşısında konuşan kişiye dikkat edilmesi olanak vermektedir. Tabii doğal olarak daha profesyonel bir görüntü altında video kaydı yapılmasına fırsat tanımaktadır.
 
 Bunu sağlamak için güçlü markalar eşliğinde kaliteli yaka mikrofonları, kamera önünde en iyi kaydı yapma şansı vermektedir. Hemen site üzerinden bağlantı doğrultusunda geniş ürün yelpazesi altında seçim yeterli olmaktadır.
 


 Yaka Mikrofonu Mesafe Gücü


 
 Yaka mikrofonları ile beraber günümüzde açık veya kapalı alanlarda kayıt ve konuşma yapma imkanı elde edilmektedir. Özellikle de çok daha rahat hareket etme imkanı sayesinde, kablosuz yaka mikrofonu çeşitleri öne çıkmaktadır. Tabii bu konuda aynı zamanda yaka mikrofonunun mesafesi önemli yer tutmaktadır.
 
 Genel çerçevede ele alındığında ise kaliteli yaka mikrofonlarının 100 metreye kadar mesafesi bulunduğunu söylemek gerekmektedir. Böylece böylesi uzak mesafelerden çok daha net şekilde, sanki kişi kameranın yanındaymış gibi kayıt yapma imkanı elde edilmektedir. Tabii bu yüksek mesafelerde en iyi kaydı sağlayabilmek adına kaliteli mikrofonların değerlendirilmesi gerekmektedir.
 
 Bunu sağlamak için özel tasarım ve malzeme yapısı altında hazırlanmış kaliteli markalar üzerinden mikrofonlar bulunmaktadır. Kategori üzerinden 100 metreye kadar ulaşım sağlayan çekim eşliğinde en iyi mikrofonlara erişim elde edilmektedir.


 
 Yaka Mikrofonu Nasıl Kullanılır?


 
 Yaka mikrofonları genelde giysinin üst kısmındaki özel aparatı sayesinde tutturularak kullanılmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere gömlek kullanıldığı zaman yaka kısmını rahatlıkla yerleştirilmektedir. Tabii aynı zamanda sweatshirt, tişört ya da kazak ve benzeri gibi üst giyim konusunda da yaka bölümüne yerleştirilmektedir.
 
 Aynı zamanda dış giyim kullanıldığı zamanda yine rahatlıkla kıyafetin üzerine yerleştirme olanağı vermektedir. Bu ayrıcalıklar kapsamında yaka mikrofonları ile açık veya kapalı alanlarda rahat şekilde kayıt sağlanmaktadır.
 
 Tabii öncelikle yaka mikrofonun bluetooth kısmını açmak ve daha sonra bağlantı yapılacak cihaz üzerinden bağlanmak gerekmektedir. Günümüzde kaliteli yaka mikrofonları eşinde bu durum çok kolay şekilde sağlanmaktadır.
 


 Kablolu ve Kablosuz Yaka Mikrofonları


 
 Günümüzde yaka mikrofonu kablosuz ve kablolu şekilde iki farklı biçimde kullanım imkanı vermektedir. Genelde kablolu mikrofonlar kapalı alanlarda daha yakın mesafeler için kullanılmaktadır. Ancak kapalı ya da açık alanlarda daha uzak mesafeler ve rahat hareket için yaka mikrofonu kablosuz şekilde daha çok öne çıkmaktadır.
 
 Böylece gerçekleştirecek olan kayıtlar mesafe fark etmeden iyi bir ses üzerinden net kayıt olana tanımaktadır. Bu durum hem kayıt hem de canlı yayın noktasında değerlendirme şansı vermektedir. Aynı zamanda bu durum yaka mikrofonu bluetooth veya telsiz şeklinde seçim olanağı da tanımaktadır.


 
 Uygun Fiyatlar Eşliğinde Yaka Mikrofonları


 
 Bu güvenilir ve kaliteli site bünyesinde yaka mikrofonu çeşitleri uygun fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Önemli markalar eşliğinde hem kablolu hem de kablosuz seçenekler arasından tercih yapılmaktadır. Tasarımı ve aynı zamanda boyutları ile özellikleri eşliğinde seçim gerçekleşmektedir. Kullanım alanına göre ve çok uygun fiyatlar doğrultusunda en kaliteli yaka mikrofonu çeşitleri kategori içerisinde yer almaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.