⁠   ⁠
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺4.990,00 KDV Dahil
₺5.990,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
₺11.487,00 KDV Dahil
₺13.409,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺33.201,00 KDV Dahil
₺35.963,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüksek Kaliteli
Sınırlı Stok
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺1.953,00 KDV Dahil
₺2.310,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺6.990,00 KDV Dahil
₺7.990,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺9.314,00 KDV Dahil
₺10.721,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺13.900,00 KDV Dahil
₺16.500,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺10.217,00 KDV Dahil
₺11.802,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺8.936,00 KDV Dahil
₺10.721,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺10.217,00 KDV Dahil
₺12.065,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.990,00 KDV Dahil
₺5.990,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺5.490,00 KDV Dahil
₺6.490,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺5.490,00 KDV Dahil
₺6.490,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺8.295,00 KDV Dahil
₺9.734,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺7.991,00 KDV Dahil
₺8.390,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
 

Anfi Seçiminde Stereo ve Mono Özellikleri


Anfi modellerinin tamamı kullanım alanına uygun şekilde üretilmektedir. Pek çok farklı müzik tavsiyesi oluşturan bu ürünler sayesinde ortamdaki ses oranı artmaktadır. Güçlü bir ses deneyimi yaşamak isteyen kişiler için anfi modelleri sitede hazırlanmaktadır. Her biri özel üretim modelleri şeklinde hazırlanmaktadır. Genel olarak müzik sistemleri içerisinde sesi yükseltme özelliği bulunan ürün kategorilerinde yer almaktadır.

 

 Anfi kullanım oranı günden güne farklı alanlara yayılmaktadır. Bu nedenle pek çok kişi eşsiz bir ses dinleme keyfi yaşamaya devam etmektedir. Anfi çeşitleri sesin zirveye çıkmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda bu ürünler dayanıklılığı ile en çok tercih edilen modeller arasına girmektedir. Profesyonel üretim anfi modelleri farklı markalar tarafından hazırlanmaktadır.

 

 Ses sinyallerini güçlendirmeye yardımcı olan anfi modelleri üzerinden pek çok kişi teknik özelliklerine ulaşmaktadır. Eşsiz bir müzik dinleme keyfi için özel olarak dizayn edilen bu anfi modelleri aynı zamanda festival ve konser gibi büyük kullanım alanlarında işlevsellik göstermektedir. Ürün seçeneklerinin her biri özel üretim ürünler arasına girmektedir.

 

 Güçlü bir hoparlör kullanım kalitesi sunan anfi modelleri özellikle büyük alanlar içerisinde daha başarılı bir görev sunmaktadır. Anfi çeşitleri farklı teknik özellikleri sayesinde daha kaliteli kullanılmaktadır. Aynı zamanda stereo amfi dönemin en popüler olan ürünleri arasına girmektedir.

 

 Müzik ve sesle ilgilenen herkes stereo amfi satın alarak bu ürünlerin kalitesini yakından deneyimlemektedir. Stereo amfi model çeşitleri kaliteli kullanımı ve estetik duruşu ile tercih edilmektedir. Yenilenen modeller markalara ait yüksek kalite standartları üzerinden çalışmaktadır.

 

 Anfi Seçiminde Güç Seçenekleri

 

 Güçlü ses sinyallerine sahip stereo amfi modelleri ve mono özellikleri olan ürünler sesin güçlü ve yankısız çıkmasına yardımcı olmaktadır. Temel özellikler her cihazda aynı olacak şekilde düzenlenmektedir. Üstelik bu stereo amfi seçimlerinde kullanılan teknik ekipmanlara uyumluluk dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer almaktadır.

 

 Tüm ortamlara uyum sağlayan bu cihazlar ses akışını takip etmede de başarı göstermektedir. Farklı kanal müzik ses sistemleri ile çeşitli mekanlarda kullanım fırsatı sunmaktadır. Bu amfi ürün seçenekleri otomatik bağlama özellikleri ile çalışmaktadır. Bluetooth amfi kullanım oranı günden güne artmaya devam etmektedir. Üstelik bu ürünler birinci sınıf malzeme kalitesinde üretilmektedir.

 

 Bluetooth amfi modelleri yeni çalışma prensibi üzerinden daha kaliteli biçimde ses çıkartmaktadır. Aynı zamanda bu ürünler tercih edilen her mekanda sesi yankı oluşturmadan yaymaktadır. Başka bir deyişle bluetooth amfi model seçenekleri kişilerin bu cihazları satın almada teknik özellikleri öğrenmesine katkı sağlamaktadır. Yenilenen bu modeller sesin daha yüksek kalitede çıkmasını desteklerken başarılı bir müzik deneyimi sunmaktadır.

 

 Bluetooth amfi ürünleri ses kalitesini arttırma alanında en başarılı ekipmanlardan biri olarak kullanılmaktadır. Farklı ses ve müzik dinleme heyecanı bu şekilde deneyimlenmektedir. Aynı zamanda ürünlerin çalışma performansları aralıksız biçimde devam etmektedir.

 

 Ses yükseltici özellikleri bu ürünlerin en beğenilen çalışma işlevleri arasına girmektedir. Son dönemde pek çok alanda kullanım imkanı sunan bu ürünler sesin yüksek oranda çıkmasına yardımcı olmaktadır. Ses anfisi yeni tarz müzikler ve sesler için de tamamen uyumlu şekilde üretilmektedir.

 

 Stereo Amfi Avantajları Nelerdir?

 

 Genel olarak müzik dinleme keyfini katlayan ses anfisi yeni teknik özellikleri ile farklı alanlarda kullanım olanaklarını açmaktadır. Başka bir deyişle farklı özellikleri yüksek ses oranına erişim ve her yere taşınabilir şekilde ayarlanmaktadır.

 

 Ses anfisi ürünleri dengeli ses oluşumunda da en etkili ürünler olarak tasarlanmaktadır. Farklı alanlara yerleştirilen ses anfisi müzik ve sesin daha etkili çıkmasına yardımcı olmaktadır. Son teknoloji ürünlerinden biri olarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle kullanım olanakları ile beraber avantajları da günden güne artmaya devam etmektedir.

 

 Ses dalgalanmalarının oluşması ortamda istenmeyen bir cızırtıya neden olmaktadır. Çünkü sesin doğru oranda çıkmaması kalitesini de bozmaktadır. Bu nedenle stereo amfi kullanımı pek çok avantajı bir araya getirmektedir. Her biri kaliteli ürünler şeklinde hazırlanan bu ekipmanlar farklı özellikleri ile çeşitlenmektedir.

 

 Üstelik bu ürün çeşitleri sitemiz içerisinde yer almaktadır. Ses amfisi sağlıklı bir ses akışı sağlamaktadır. Sesin daha dengeli yayılmasında da etki etmektedir. Özellikle birden fazla kanala bağlı olan ses amfisi müzik ve ses dinleme keyfini arttırmaya başlamaktadır.

 

 Ses amfisi son dönemin en popüler ürünlerinden biri olarak tercih edilmektedir. Ses kalitesinin yüksek olması farklı alanlarda olumlu çalışma performansı sunmaktadır. 6 kanal anfi kullanım olanakları ile ses çıkış noktası aynı kalmaktadır. Bu nedenle ses dalgaları daha dengeli bir şekilde oluşmaktadır.

 

 Teknik özellik bakımından en kaliteli sese erişim bu şekilde artmaktadır. 6 kanal anfi ürün seçimlerinde istenen ses tonunda çıkış ayarlaması yapılmaktadır. Başka bir deyişle 6 kanal anfi yeni nesil en kaliteli hoparlör sistemlerinden biri olarak festival ve konserlerde kullanılmaktadır.

 

 Ses Anfisi İle Hoparlörlerinizi Konuşturun

 

 Üstün düzey ses çıkartma yetkisi bulunan 4 kanal anfi ekipmanları sayesinde ses kalitesi de artmaktadır. Aynı zamanda stereo anfi modellerinin tamamında yüksek watt ayarlamaları yapılmaktadır. Hoparlörünü konuşturmak isteyen kişiler için en kaliteli ses kanalları üzerinden ses dolaşımı sağlanmaktadır. 4 kanal anfi bu alanda birbiri ile uyumlu ekipman grubu içerisinde yer almaktadır.

 

 4 kanal anfi ürünleri 3d oranında düzenlenen seslerin çıkışı için kaliteli üretilmektedir. Başka bir deyişle ürünlerdeki ses sistemleri birbiri ile uyumlu çalışmaktadır. Ev anfisi sesin yankısız bir şekilde çıkmasına yardımcı olmaktadır. Ses ekipmanları arasında en ihtiyaç duyulan ürün çeşitlerinden birisi olarak bilinmektedir. Aynı zamanda ev anfisi daha düşük ses dalgasına sahip şekilde üretilmektedir.

 

 Hoparlörlerin ses yankılama görevini üstlenmektedir. Ses verimliliği kazanmak isteyen kişiler için güçlü ses sinyalleri oluşturmaktadır. Fakat kullanım alanlarına göre en başarılı ürün çeşitlerinden biri olarak seçenek oluşturmaktadır. Yalnız bu ürünler teknik bağlantı sistemi ile çalışmaktadır. Bu nedenle ses üniteleri değerlendirilmektedir.

 

 4 Kanal ve 6 Kanal Ses Amfisi seçenekleri

 

 Güçlü ses enerjisi sunan 4 kanal ve 6 kanal ses amfisi son teknoloji ürün çeşitlerinden biri olarak kullanılmaktadır. Oldukça verimli ve kaliteli şekilde kullanılan bu ürünler mono amfi ihtiyacını da karşılamaktadır. Başka bir deyişle stabil ses üniteleri arasında popüler bir ekipman olarak bilinmektedir.

 

 İçerisinde bulunan ses dalga sistemleri ile geniş alanlarda ve dar mekanlarda özel ses yankısı oluşturmaktadır. Bu ekipman ve cihazlar tüm müzik aletleri ile uyumlu olacak şekilde üretilmektedir. Bu sayede amfi ses yeterliliği konusunda en başarılı ürünler olarak bilinmektedir.

 

 Ses Anfisi Fiyatları

 

 Ses anfisi fiyatları ürün çeşidine ve markasına göre değişkenlik göstermektedir. Her biri son teknoloji ekipman çeşitlerinden oluşan bu ürünler sitemizde yer almaktadır. Müzik piyasası içerisinde teknolojik ürünlerden faydalanmak isteyenler ilk olarak model incelemesi yapmaktadır. Her bir modelin fiyat derecesi de farklılık göstermektedir.

 

 Yapılan kapsamlı araştırma ve değerlendirme sonucunda istekleri ve beklentileri karşılayacak bir amfi satın almak mümkün hale gelmektedir. Ürünler her bütçeye uygun şekilde tasarlanmaktadır. Dijital ses yayma ürün seçimleri arasında anfi en sık kullanılan ekipman olarak sitemiz üzerinden satın alınmaktadır.

Anfi Kullanarak Ses Sisteminizin Kalitesini Yükseltin
Anfi, ses sistemi ürünleri içerisinde en önemli ürünlerin başında gelir. Ses kaynağı cihazdan gelen ses sinyallerini elektronik ortamda işleyip, ses kalitesi ve ses yüksekliğini artırmaya yarayan cihaza anfi denir. Asıl ismi amplifikatör olan bu ses sistemi parçası söylenme kolaylığı açısından halk arasında amfi ya da anfi olarak kullanılmaktadır. Amfi ya da anfi diye kullanalım, ses sistemlerindeki önemi söz konusu olduğunda olmazsa olmaz yegane ses sistemi ürünüdür. 

 

Uygun Anfi Modelleri ile Her amaca Uygun Seçkiler

Cami, okul ve çok amaçlı her kullanıma uygun anfi ve mikser anfiler en iyi fiyat garantisi ile burada. Bol çeşit ve en iyi ödeme seçenekleri ile anfi fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Genelde kullanım alanına göre ve bağlayacağınız hoparlörün gücüne oranla şekillenen anfi özellikleri, anfi fiyatlarını belirlemede etken olmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte son zamanlarda mikserli anfiler oldukça sık tercih edilmektedir. Hem ses kalitesi hemde daha hassas tonlama yapabileceğiniz bu anfi modelleri bünyesinde bir çok özellik barındırmaktadır. Vade farksız taksit seçenekleri ile en iyi anfiler ve en ucuz fiyatlı anfiler sadece yonkamuzikmarket.com'da.


Anfi Nerede Kullanılır?

Anfi, elektronik ortamda ses olan çoğu yerde karşımıza çıkmaktadır. Anfi kullanım yerlerini örneklememiz gerekirse, okul ses sistemleri için okul anfisi, cami ses sistemleri için cami anfisi, düğün salonlarında kullanılmak üzere anfi, konser ses sistemi için anfi, stadyum ve benzeri spor sahalarında kullanılan anfi, ev ortamında kullanılan anfi, çeşitli mağazalar ve dükkanlarda kullanılan anfi, alışveriş merkezlerinde kullanılan anfi, ulaşım araçlarında kullanılan ses sistemleri için anfi ve daha sayamayacağımız kadar çok ortamda anfi kullanımına rastlayabiliriz. Bu yerlerin tamamının ortak özelliği elektronik ses sistemleri kullanımının olmasıdır. Bu nedenle anfi kullanarak daha kaliteli ve yükseltilmiş yani güçlü ses elde edilmek istenen mekanlardır. Bu durumda ses sistemi kullanımı olan tüm mekanlarda ses kalitesi ve gücünü artırmak için anfi kullanımı gereklidir diyebiliriz.


Anfi Türleri Nelerdir 

Anfiler, kullanım yerine ve kullanım amacına göre sınıflandırılır. Ses sistemi kullanıcılarının ve ses sistemi kullanılan mekanların ihtiyaçları birbirinden farklılık gösterir. Anfi kullanım yerine göre sınıflandırıldığında bir önceki başlıkta bahsettiğimiz gibi isimler alır. Örneğin cami anfisi, okul anfisi vb… kullanım amacına göre sınıflandırmak istersek bu anfiler, bölgeli anfi, hat trafolu anfi, lambalı anfi, mikser anfi, çanta anfi, power anfi ve daha bir çok anfi çeşiti ile örneklendirilebilir. Mesela birden fazla bölgede hoparlörlere ayrı ayrı volüm kontrol özelliğine ihtiyaç duyan bir kullanıcı, bölgeli anfi sayesinde ihtiyacına yönelik kullanım sağlayabilir. Bir kafe düşünelim. Bahçesi ve balkonu olan iki katlı bir kafemiz var. İki kat için iki iç mekan ve iki dış mekan olarak dört farklı bölge oluşturulabilir. Her bölge için ayrı ses yüksekliğine ihtiyaç duyulabilir. Bir başka örnek olarak, herhangi bir mekanda kullanılmak üzere çok sayıda hoparlöre sahipseniz ve anfi ile hoparlör arası kablo mesafeleri uzunsa ses potansiyeli kaybı yaşamamak adına 100 volt hat trafolu anfi seçilmelidir.


 

Amfi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Amfi kısaltma biçimi olarak yaygınlaşan aslında tam ismi Amplifikatör olan elektronik aygıttır. Günümüzde anfi ve amfi olarak telaffuz edilen bu aygıt hakkında detaylı bilgiler edinebileceğiniz yazımı dikkatlice inceleyiniz. Türkçe anlamı ve kullanım amacını da göz önünde bulundurunca Yükselteç olarak kabul edilen bu eşsiz aygıtlar ne için kullanılmakta olduğunu kapsamlı ve açıklayıcı bir şekilde sizlere anlatacağım. Anfi adındaki bu ürünler ses sistemlerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. İşleyiş başta olmak üzere çalışma şeklini doğru bir şekilde anlayabilmek için sistemin başından itibaren sesin kat ettiği aşamaları bilmeliyiz. Öncelikle doğada ses belirli bilindik mevcut kaynaklardan sınırlı güç kapasitelerim ile üretilmektedir.

Nasıl mı? Örneklerle bu durumu açıklayacak olursak eğer; Bir koyun belirli bir şiddette ses çıkarabilir ve ürettiği ses belirli aşamadan sonra yol kat edemez daha doğrusu kat etse bile bizim kulaklarımız işitemez, bizim için duyulmaz bir hale gelir. Ayrıca mesafe ve alan bakımından çıkardığı ses sınırlı ve küçük alanlarda çakılı kalmaktadır. Düşünelim ki bir konuşmacı veya sahnede performans icra eden kişi ne kadar yüksek sesle konuşsa veya icralarda bulunsa da geniş alanlara iletmesi oldukça güçtür. İşte tam da bu noktada imdadımıza anfi veya amfi elektronik ses aygıtları yetişmektedir. Sizler konuşma yapsanız dahi sistemin işleyişi tam da şu şekildedir. İlk olarak kaynak olarak sizi kabul edersek mikrofon ve sistemdeki mevcut ses kartı sayesinde ses dijital verilere yani sayısal ses verilerine dönüştürülür. Elbette dönüştürülen bu sesin stabil ve temel düzeyde bir gücü bulunur. Sizler bu sesi daha geniş alanlara yaymak ve iletmek için amfi veya anfi adı verilen elektronik ses cihazını ses sistemlerinize dahil etmelisiniz. Türkçe adı yükselteç olarak geçen bu ürünler mevcut seslerin gücü yani şiddetini arttırmak için kullanılır. Ses sistemlerinizin kapasitesi odağında uyumlu bir şekilde arttırılan ses verileri aynı şekilde karşılayabilecek olan hoparlörler vasıtası ile çevreye aktarılabilir. İşte bu kadar önemli bir işlemi yapan bu cihazlar ses sistemlerinin olmazsa olmazı ve sürekli olarak kullanılmaktadır. Ayrıca bu elektronik ses aygıtları birçok zaman harici olarak yer alsa da dahili amfi modelleri de bulunmaktadır. Gelin isterseniz bu durum ile ilgili ayrıntıları kısaca örnek verelim.

Başta çok büyük bir kitlenin kullandığı müzik aleti amfisi ya da diğer bir sık kullanılan adıyla gitar anfisi örneğini gönül rahatlığı ile verebiliriz. Ayrıcı oto anfi ve mikser anfi sıklıkla karşınıza çıkabilecek olan eşsiz ürünlerdir. Elbette bu ayrıntı ve bilinmesi gereken durumlara derinden göz atmandan önce amfi fiyatları hakkında sizlere tavsiye ve bilgi vermek istiyorum. Anfi fiyatları değerlendirilirken marka ve model çeşitliliği göz önüne alınarak profesyonel bir araştırma sonrasında belirlenmelidir. Çünkü ihtiyacınız başta olmak üzere kullanım amacı, alanı ve bütçeniz odağında doğru bir marka ve model tercih edilmelidir. Bu yüzden anfi fiyatları hakkında net tutarlar söylemek yerine bütçeniz odağında gerçekten ihtiyacınızı karşılayabilecek olan ürünler tercih etmelisiniz. İsterseniz yukarı da bahsetmiş olduğum detayları kısaca soru cevap şeklinde yazımın devamında inceleyebilirsiniz.


Amplifikatör 

Günümüzde birçok alanda kullanılan ve bizlerin çoğunun farkında olmadığı önemli bir üründür. Birçok alanda olmazsa olmaz biryere sahip olan amplifikatörler dilimizdeki adıyla yükselteçler peki sizce ne işe yaramaktadır? Yükselteçler elektronik cihazlar arasındaki elektronik sinyalleri arttırmak için kullanılır. Yükselteçler bu işlemi bir kaynaktan aldığı düşük güçteki sinyali istenilen seviyeye yükselterek yayınlayacak olan cihaza aktararak yapmaktadır. Bu durumu örneklerle açıklayacak olursak eğer, bir performans esnasında kaynaktan çıkan ses dalgalarını dijital ses dalgalarına çevirdikten sonra bu ses dalgaları düşük seviyelerde veya güçlerde anlık veya sürekli olarak depolanmaktadır. Fakat sonrasında örneğin bir konser ve benzeri yerde sesin çok daha şiddetli ve güçlü hoparlörlerden çıktığını gözlemleye biliriz. Amplifikatörler işte tam da bu esnada sesi tekrardan yayınlayan hoparlör ve benzeri cihazın yayınladığı güce ilk haldeki ses dalgalarını yükselterek aktarmaktadır. Taşıma görevinde de bulunan bu ürünü ses sistemleri bulunduran her alanda görebilirsiniz.


Anfi Özellikleri

Anfi örneklerini incelediğimiz zaman anfi özellikleri konusunda birçok ayrıntı ile karşılaşırız. Mono anfi ya da stereo anfi bu özelliklerden sadece bir tanesidir. Mono anfi tek çıkışlı iken stereo anfi iki çıkışa sahiptir. Bir başka özellik olarak güç değerlendirilebilir. Anfi özelliklerini incelediğimiz zaman, 100 Watt, 1000 watt gibi ibareler görürüz. Anfi gücü watt olarak ölçülür ve anfinin ses çıkış gücü bu gibi sayı değerleri ile ifade edilir. Hat trafolu anfide bir güç özelliğidir. Bir önceki başlıkta da bahsettiğimiz üzere 100 volt hat trafolu anfiler, çıkış katlarında 100 volt hat trafosu bulunan anfi modelleridir. Anfi özelliklerinden bahsederken her anfide çeşitlilik gösteren bazı özelliklerden de bahsedelim. Örneğin mikrofon ve aux girişlerden bahsedebiliriz. Anfi üzerinde bu ses girişlerinin sayısı değişiklik gösterebilir. Bunun yanı sıra bluetooth, usb ve sd kart girişleri bulunan ve mp3 gibi ses dosyalarını oynatabilme özelliklerine sahip anfi modelleri bulunmaktadır. Anfi üzerinde ses açma kapatma düğmesinin yanı sıra ses özelliklerini değiştirmek adına kullanılan birtakım tuşlarda bulunabilir. Bunlar bass, tiz, eko, reverb gibi ses özelliklerinde değişiklik yapmaya olanak sağlayan ses özelliği ve ses efekti tuşlarıdır.


 

Anfinin Ses Sistemlerindeki Yeri

Mikrofon ve ihtiyaca göre ses kartı ile başlayan bu çalışma şemasında hazır hale getirilmiş olan sayısal ses verilerini istenilen güç kapasitesine ulaştırdıktan sonra hoparlör ve benzeri aygıtlara aktaran elektronik ses aygıtıdır. Mikser ve benzeri elektronik ses ürünleri üzerinde dahili olarak da bulunabilir. Bunun yanı sıra gitar amfisi gibi olarak da harici bir şekilde değerlendirilebilir.


Kısaca oto anfi, mikser anfi ve gitar anfisi nedir?

Oto anfi birçok araçta olmasına rağmen sonradan arttırılan ses sistemlerine yetmemesinden dolayı harici bir şekilde kullanılan mevcut sistem özelliklerine oranla sesleri bas ve tiz hoparlör türlerine aktarmaktadır.

Mikser anfi ise bildiğiniz üzere mikser karıştırıcı tarzında çeşitli elektronik ses aygıtından gelen ses verilerini tek bir vücut halinde sunmak ve kullanışlı bir şekilde kontrolünü sağlamak için kullanılan profesyonel elektronik ses aygıtıdır. Bu aygıtların içerisinde amfi bulunmakta ve sesin ince hassas oynamalarını yapmamıza olanak tanımaktadır.

Son olarak gitar amfisi bu modeller ise diğer bir adıyla çanta amfi olarak bilinmekte ve mevcut kabinin içerisinde direkt olarak hoparlör kısmına yer almaktadır. Bu sayede direkt olarak icra edilen enstrümandan elde edilen ses istenilen ayarlama da yapılarak anlık olarak kapasitesi odağınca geniş kitle ve alanlara ses aktarılabilir.


Anfi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Anfi almaya karar vermeniz ya da anfi ihtiyacınız oluşması durumunda öncelikle. Çeşitli araştırmalar yapmalısınız. Öncelikle ihtiyacınız olan anfinin size uygun olduğuna ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğine emin olmalısınız. Yazının birkaç yerinde daha bahsettiğimiz gibi her kullanım için anfi özellikleri ve kullanıcı ihtiyaçları farklılık gösterir. Bu doğrultuda seçim yapılmalıdır. Bir başka dikkat edilmesi gereken durum ise alınacak anfi fiyatı kriteridir. Piyasada aynı ürün için bir çok farklı anfi fiyatı ile karşılaşılması mümkündür. Bu bağlamda iyi bir fiyat araştırması sizin için en ucuz anfi fiyatı ile sonuçlanır ve ekonomik sonuçlar oluşturur. 


En Ucuz Anfi Fiyatları

50 Watt mevlüt anfisi çeşitleri, 60 ve 70 Watt mevlüt anfileri gibi farklı tasarımlar ve fonksiyonel ürün seçkilerini, online kategorimizden değerlendirebilirsiniz. Bel aparatı mikrofon çeşitlerini ve sektörün en popüler mevlüt anfisi modellerini, Yonka Müzik Market avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Gold Audio marka kalitesiyle dizayn edilen 6 kanallı deck mikser veya power mikser çeşitlerinde en uygun fiyatlar Yonka’da. Bergmann 2x1500 Watt power anfi çeşitlerinde en uygun fiyatlar, yine Yonka online kategorisiyle size özel sunuluyor.


En İyi Anfi Çeşitleri

Anfilerde profesyonel tasarım özellikleri, ergonomik konfor nitelikleri ve avantajlı kampanyalar ile yonkamuzikmarket.com kalitesi sunuyoruz. Güvenilir alışveriş platformu olarak; Behringer, Dynacord, Lastvoice, Crown, Yamaha ve Tonylee gibi markaların en iyi fiyatları ile anfi seçeneklerini sunuyoruz.

Yonka anfi fiyatlar, daima kampanyalı ve indirim seçkileriyle müzik keyfinize özel sunuluyor. Hem iletişim uygulamaları hem müzik uygulamalarında sağlam kalite ve uygun fiyatları, yılın her günü değerlendirebilirsiniz.

Dexun, Alto, Aolong, Audiocenter anfi fiyatları, Best, Bots, Decon ve Denox anfi fiyatlarını, online menümüzden dilediğiniz her an görüntüleyebilirsiniz. Ekonomik, pratik ve kaliteli tasarımlarla yonkamuzikmarket.com zengin ürün ağını size özel sunuyoruz.


Keyifli ve Konforlu Alışveriş

7/24 kesintisiz alışveriş sistemiyle, Astron anfi, Limit Audio anfi fiyatları, König, Mcs ve Mikafon anfi fiyatları, Omcrın, Sae ve Samson anfi fiyatlarını en güncel formları ile sistemimizden değerlendirebilirsiniz.

Serve anfi çeşitleri, Startech anfiler, Universal ve West Sound anfi çeşitlerini taşınabilir ses sistemi opsiyonlarıyla, online kataloğumuzdan sipariş edebilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası destek servislerimizle, telefonla veya online erişim sistemlerimizden tüm anfi ürünleriyle alakalı bilgi alabilirsiniz. Güncel anfi fiyatlarını, kampanya ve indirim seçeneklerini değerlendirerek sipariş edebilirsiniz.

Anfi, Amfi ve Mikserler Hakkında Soru ve Cevaplar


Anfi Nedir ?

Amfi, anfi, Amplifikatör olarak farklı biçimlerde adlandırılan bu aygıtlar Yükselteç olarak kabul edilebilir. En sade haliyle de hazır halde kendisine iletilen dijital ses verilerine mevcut sisteminizin kapasitesi odağında talep edilen enerji yani güç kapasitesine ulaştırır.

Hangi Anfiyi Seçmeliyim ?

Anfi seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar ; watt yani güç kapasitesi, mikrofon girişleri, çıkış sayısı, ekho özelliği, bluetooth bağlantısı olup olmaması ve soğutuculu olup olmamasıdır. Bu kriterlere dikkat ederseniz doğru amfiyi seçmiş olacaksınız

Amfilerde Watt Özelliği Ne İşe Yarıyor ?

Watt, bir anfinin güç kapasitesidir. Watt yükseldikçe kalite de ona oranla artar. Hoparlörünüzün güç kapasitesine göre anfi seçimi yapmalısınız. Örneğin; 200 watt hoparlör için en az 200 watt anfi seçmelisiniz. 

Anfi Seçiminde Marka Önemli mi ?

 

Her üründe olduğu gibi anfi seçiminde de marka önemlidir. Bu konuda rahat olabilirsiniz, Yonka müzik market olarak; tavsiye edilmeyen markaları satmıyoruz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.