₺258,40 KDV Dahil
₺304,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺249,00 KDV Dahil
₺320,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺249,00 KDV Dahil
₺320,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺249,00 KDV Dahil
₺320,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺296,00 KDV Dahil
₺360,00 KDV Dahil
Tükendi
₺394,40 KDV Dahil
₺464,00 KDV Dahil

Piyano Taburesi

Piyano taburesi sayfamızda piyano icrası için yüksekliği uygun ölçülerde üretilen, piyano taburesi modelleri yer alır. Piyano kullanımı esnasında önemli bir yere sahip olan tabureler, yükseklik olarakda belirli bir standartta üretilmektedir. Aralarında özellik farkı olsa da tüm piyanolar aynı ölçüde üretildiğinden bu yükseklik dünya standartlarından tasarlanmaktadır. En ucuz piyano taburesi fiyatları burada. Piyano taburesi, piyano çalarken üzerine oturulan ve piyanoya maksimum hakimiyet sağlayabilmek için özel olarak tasarlanan taburedir. Piyano çalan sanatçının konforunu ve hakimiyetini maksimum seviyede tutmak için üretilen piyano taburesi herhangi bir sandalye ile kıyaslanamaz. Piyano tabureleri birçok farklı seçenek ile üretilebilmektedir. Farklı malzemelerden üretilen piyano taburesi modelleri vardır. Sizin zevkinize en çok hitap eden piyano taburesini bu seçenekler arasından seçebilirsiniz. 


Müziğin ruhunu en iyi yansıtan, her çeşidinde kendine özgü karakteristik özelliklere sahip tuşlu çalıgılardan birisi olan piyano, portatif bir çalgı aleti olmadığı için taşınılabilirlik konusunda kullanıcılarına çok bir şey vadetmemekle birlikte, özellikle piyanolar için üretilen tabureler ve koltuklarla bu problem çözülmüştür. Bu çözüm ile birlikte piyanolar evimizde yeri değişmemek üzere kurulmuş mobilyalar haline gelmiş ve şık bir görüntü de elde etmişlerdir. Bu içreğimiz altında ise sitemizde satışa sunulan piyano tabureleri ile alakalı incelemeler yapıp sizlere bilgi vermeye çalışacağız.


Piyano Taburesi Markaları

Sitemizde alanında öncü firmalar olan Ctt ve Spekon tarafından satışa sunulmuş olan piyano taburesi modelleri sundukları suni deri kaplama, katlanabilen ayak sistemi, metal gövde, demonte tasarım, deri-kumaş karışım kaplama, düğme-kapitone-karo tasarım seçenekleri, ayarlanabilir yükselim, elektrostatik toz boyalı, kahverengi-siyah-bej renk seçenekleri ile geniş bir kişiselleştirme alanı vadetmektedirler.


Piyano Taburesi Özellikleri

Piyano taburesi özelliklerinden bahsetmek istersek öncelikle boyutlarından bahsederek başlayabiliriz. Piyano taburesi boyutu kişisel ihtiyaçlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kişisel farklılıklardan dolayı piyanonun tuşlarına ve ayak ile yönetilen pedallara maksimum kontrolle hükmedilebilmesi adına kişisel farklılıklara göre piyano taburesi seçimi yapılmalıdır. Bir diğer piyano taburesi özelliği ise kullanılan malzemeler olarak açıklayalım. Piyano taburesi yapımında genellikle mobilyalarda kullanılan der, kumaş, ahşap ve metal malzemeler kullanılır. Mobilya modellerindeki farklılıklar kadar piyano taburesi üzerinde de farklılıklar bulunabilmektedir. Aynı zamanda ayarlı piyano taburesi renk seçenekleri de çok geniş bir yelpaze ile karşımıza çıkmaktadır. Piyanonuzun rengine desenine ve hatta giyeceğiniz kıyafetin renk ve desenine kadar uyum sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ahşap piyano taburesi ve ayarlı piyano taburesi bulabilirsiniz. Piyano tabureleri ayarlanabilir boyut özellikleri ile de üretilebilmektedir. Yükseklik ayarı vidalar ve klipsler yardımı ile kolayca ayarlanabilir ve farklı kişilerin kullanımına olanak sağlayabilir. Piyano çalarken ilk kural doğru oturma şeklidir. Piyano çalarken doğru oturma pozisyonu olmazsa piyano çalan kişi kol ve bel ağrısı ile karşılaşabilir. Piyano taburesi sağlık açısından da oldukça önemli bir parçadır.


Piyano Taburesi Tavsiye

Piyano taburesi tavsiye başlığı altında, piyano taburesi satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan bahsedeceğiz.  Piyano tabureleri standart boylarda üretildiği gibi farklı boyutlarda ve değiştirilebilir boyut özelliğine sahip olarak üretilebilmektedir. Bu sebeple piyano taburesi satın alırken kendinize en uygun piyano taburesini satın almalısınız. piyano tabureleri boyutunun özemi kadar zevkinize hitap edebilen özelliklerde tasarımlara sahip olabilmektedir. Bu nedenle piyano taburesi satın alırken odanıza, piyanonuza ve sizin zevkinize uyum sağlayan piyano taburesi modelleri satın alabilirsiniz. Piyano taburesi satın alırken güvenilir kişi, kuruluş ve internet sitelerini tercih etmelisiniz. Bu şekilde günümüzde sıkça rastlanan internet dolandırıcılığı tehdidinden korunmuş olursunuz. Güvenli e-ticaret yöntemleri ile alışverişlerinizi tamamlamanız hesaplarınızın güvenliği için önemlidir. Piyano taburesi satın alırken orijinal marka model ürün olduğuna dikkat edin. Faturalı ve garantili ürünler satın almanız, piyano taburesi satın alım işleminden sonra karşılaşabileceğiniz üründen kaynaklı problemleri kolaylıkla halletmenize yardımcı olacaktır.

Bu yazıda sizlere piyano taburesi hakkında faydalı olacağını düşündüğümüz bilgileri yazmaya çalıştık. Piyano taburesi nedir, piyano taburesi özellikleri, piyano taburesi fiyatı, piyano taburesi tavsiye, piyano taburesi satın alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir gibi konu ve sorulara karşı sizleri aydınlatmaya çalıştık. Bu yazıdan sonra piyano taburesi satın alırken daha bilinçli alışverişler yapabileceğinizi düşünüyoruz. Güvenli ve mutlu alışverişler.


Ayarlı Piyano Taburesi

Ayarlı piyano taburesi modelleri, daha kolay ve doğru bir kullanım imkanı sağladığı için daha sık tercih edilmektedir. Kişilerin boy ölçüleri farklı olduğundan herkes için piyano icrası farklı olmaktadır. İşte bu noktada ayarlı piyano tabureleri önem arz etmektedir. Daha sağlıklı bir piyano kullanımı için ayarlı piyano taburesi tercih etmenizi önermekteyiz. 

 

Piyano Taburesi Fiyatları

Piyano taburesi fiyatları tercih edilen taburenin ya da piyano koltuğunun özellik detaylarına ve kalitesine göre değişmektedir. Standart ölçülerde kullanılan piyano taburelerine göre ayarlı piyano tabureleri daha pahalı olmaktadır. Ama sıklıkla tercih edilen ve daha çok satılan ayarlı taburelerdir. Piyano taburesi fiyatı konusunda araştırma yapıldığı zaman, piyasada çok farklı piyano taburesi fiyatları ile karşılaşılabilir. Farklı fiyatlar ile karşılaşılmasına neden olan bazı durumlar söz konusudur. Bu fiyat farklılıklarına sebep olan durumlar, piyano taburesi markası, piyano taburesi modeli, piyano taburesi yapımında kullanılan malzemeler, piyano taburesi malzemesi kalitesi, piyano taburesi yapım işçiliği, piyano taburesi ek özellikleri, piyano taburesi menşei, piyano taburesi ölçüleri ve piyano taburesi satıcıları arasında oluşan rekabet ortamları olarak sıralanabilir. Piyano taburesi işçilik ve malzeme olarak çok farklı kombinasyonlar ile karşımıza çıkabileceği için fiyatlarda bu ölçüde değişkenlik gösterebilir. Aynı marka ve modelde bir piyano taburesi için dahi farklı satıcılarda farklı piyano taburesi fiyatı ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumun sebebi satıcılar arasında oluşan rekabet ortamlarının piyano taburesi fiyatı üzerindeki etkisinin kanıtı mahiyetindedir.


180 TL ila 552 TL arasında değişen fiyatlarıyla tüm piyano taburesi modellerimize sitemizden ulaşabilir, ürünler hakkında uzman teknik ve temsilci kadromuzdan WhatsApp ve Online Destek üzerinden yardım alabilir, ürünlerimizi sepetinize en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı