⁠   ⁠

Bateristlerin Olmazsa Olmazı Davul Taburesi Modelleri

Davul taburesi, müzik enstrümanlarından olan davul ve bateri kullanımına uyumlu olarak tasarlanmaktadır. Davul ve bateri çalarken kullanırken davul taburesi kullanılmaktadır. Ancak bu alet sadece davul ve bateri ile sınırlı olmayıp farklı enstrümanları çalarken de kullanılabilmektedir. 
 
 Davul taburesi, çok amaçlı kullanım sunduğu için müzik dünyasındaki pek çok kişinin işine yarar. Rahat oturma ve enstrüman çalmaya yarayan bateri taburesi, Yonka Müzik Market tarafından sunulmaktadır. Uygun fiyatlarda ve birçok çeşitte sunulan davul taburesinin özelliklerini ve görünümünü yakından inceleyebilirsiniz. 
 
 Bateristler, bateri çalan kişilerdir ve rahat bir şekilde oturmak için davul taburesine ihtiyaç duymaktadırlar. Bateri taburesi, özel tasarımıyla eğlenceli bir performans için vazgeçilmez ekipmanlardan biridir. Bateri veya davul seti kapsamında da satılabilen bu ürün, tekli olarak da satılmaktadır. Yonka Müzik Market, davul taburesini tekli olarak satışa sunmaktadır. 
 
 Davul veya bateri çalan kişiye rahat ve eğlenceli bir deneyim yaşatmak için tasarlandığı için yapısı özeldir. Ergonomik tasarımı ve estetik görünümüyle dikkat çeken bu ürün, fonksiyoneldir. Profesyonel veya amatör bateristlere hitap ettiği için pek çok kişinin kullanımına uygundur.
 
 Prestijli ve müzik starlarına uygun çeşitli modellerde tasarlanan bateri taburesi aynı zamanda konforludur. Yonka Müzik Market farkıyla en kaliteli davul baterisi modellerini keşfedebilirsiniz. 


 
 Tam Profesyonel Bateri Taburesi Modellerini Hemen İncele


 
 Müzik dünyasında profesyonel bateristlerin vazgeçilmezi olacak bateri taburesi Yonka Müzik Market tarafından sunulmaktadır. Herkes için keyifli ve eğlenceli müziğin tamamlayıcısı olan bateri, özel taburesiyle çalan kişiye konfor sağlamaktadır. Özellikle de profesyonel olarak performans gösteren kişiler, davul baterisi modellerini edebilir. 
 
 Bateri taburesi, kişinin boyuna göre yükseklik ayarlaması yapmasına izin vermektedir. Bateri çalma performansını artırarak kaliteli bir müzik deneyimi sunmaktadır. Sanatçılara eşlik eden bateristlerin vazgeçilmez ekipmanlarından olan bateri taburesini sitemizde bulabilirsiniz. Birçok modelde sunuldukları için tercihinize göre seçebilirsiniz. 
 
 Bateri taburesi modelleri, bazı yönleriyle birbirinden farklı şekilde tasarlanmıştır. Çift parantez tripod tasarıma sahip olan ayaklı tabure, sağlam ve kalitelidir. Deri kaplama olan oturağı ile rahat bir oturuş sağlamaktadır. Böylece bateristlere en konforlu müzik deneyimini sunmaktadır. 
 
 Sırt dayanağı olan bateri taburesi, profesyonel bateristler için özel olarak tasarlanmıştır. Ergonomik ve konforlu dayanağı sayesinde uzun saatler boyunca çalışan profesyonellere hitap etmektedir. Bisiklet selesi ile de dikkat çeken bu taburenin boyu ayarlanabilmektedir. Çift parantez tripod ayakları ile sabit bir şekilde durmayı kolaylaştırmaktadır. Farklı modellerdeki tabure fiyatları aşağı yukarı benzerdir. 
 
 Yonka Müzik Market tarafından sunulan bateri ve davul taburesi modelleri vücut ölçü ve fizyolojik yapıya uygun olarak tasarlanmıştır. Enstrümanı kullanırken özel tasarımlarda sunulan bu tabureye rahatlıkla oturabilirsiniz. Fonksiyonel ve estetik tasarımı ile dikkat çeken bu özel oturma aracı, bütçe dostu fiyatlarla sunulmaktadır.
 
 Tabure fiyatları genelde tasarımına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Profesyonelliğinize en iyi şekilde eşlik edecek ve enerjinizi sarsmayacak bir müzik deneyimi için davul taburesini satın alabilirsiniz. 


 
 Davul Taburesi Özellikleri


 
 Davul taburesi özellikleri bakımından diğer oturma araçlarından biraz farklıdır. Bu tabure, farklı yüzey alanına ve boyutuna göre farklı şekillerde tasarlanmıştır. Davul veya bateri ritmine kendini kaptıran müzisyenler için sabit yapısı sayesinde sarsılmaz tasarımı ile dikkat çekmektedir. Davul veya bateri taburesi aşağıdaki özelliklere sahiptir:
 
 Yüksekliği ayarlanabilirdir ve rahat bir pozisyonda oturarak performans sunulmasını sağlamaktadır. 
 
 Demir ve alüminyum alaşımından yapıldığı için dayanıklıdır ve güvenli bir şekilde kullanım sunmaktadır. Uzun süre davul veya bateri çalan profesyonellere sağlam ve uzun yıllar boyunca kullanım fırsatı vermektedir. 
 
 Bateri taburesi yuvarlak kauçuk oturağı sayesinde rahat oturma yüzeyine sahiptir. 
 
 Hafif yapıda olduğu için müzik performansı alanlarına kolay bir şekilde taşınabilmektedir. 


 
 Bateri Taburesinde Midex İmzası


 
 Bateri taburesi modelleri Midex imzası ile profesyonellere sunulmaktadır. Bateri ve davul çalma tutkunlarına özel olarak sunulan bu modeller özel tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Konfor ve performans odaklı tasarlanan bateri davul taburesi modelleri profesyonellere en iyi müzik deneyimini sunmayı amaçlamaktadır. 
 
 Midex, sağlam ve dayanıklı yapılı bateri taburesi modelleri ile uzun saatler boyunca çalışanlara hitap etmektedir. Ayarlanabilir yükseklik özellikleri sayesinde boyunuza göre ayarlayarak kullanmanızı sağlamaktadır.
 
 Eğer rahatça oturacağınız bir bateri taburesi arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Yonka Müzik Market, deri ve kauçuktan imal edilen yumuşak minderi kalça ve omurga sağlığınızı korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Üstelik tabure fiyatları bütçenizi sarsmayacak şekilde sunulmuştur.
 
 Sahnede, konserde ve stüdyo provalarında müziğin ritmini en iyi şekilde göstermek için Midex farkıyla sunulan davul taburesi modellerine bakabilirsiniz. Her bir model farklı tasarımlarda olduğu için kullanıcıların tercihlerine özel olarak sunulmuştur.
 
 Yonka Müzik Market bünyesinde sunulan Midex markalı bateri tabureleri oldukça dayanıklıdır. Eğer konfordan ödün vermeden kendinizi müziğin ritmine kaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Davul bateri tabure fiyatları konusunda kaçırılmaz fırsatlar için hemen şimdi modelleri yakından inceleyin!

 
 Davulcu ve Bateristlere Özel Tabure Modelleri 


 
 Davul bateri taburesi, davulcu ve bateristlere özel olarak tasarlanan oturma ekipmanıdır. Profesyonel kullanıcıların rahat ve sabit oturmalarını sağlayan bu ekipman davul setine daha kolay ulaşmayı sağlamaktadır. Bu nedenle taburenin yüksekliği ve duruşu ayarlanabilir özelliktedir. 
 
 Kontrol hassasiyeti sağlayan davul taburesi, davul veya bateri çalarken verimi ikiye katlamaktadır. Bu nedenlerden dolayı seçilen taburenin kullanışlı ve konforlu olması önemlidir. Yonka Müzik Market, amatörlerden profesyonellere kadar birçok ürün sunmaktadır. Tabure fiyatları sitede yer aldığı için hemen inceleyebilirsiniz. 

 

Bateri & Davul Taburesi Modelleri

Kendinizi müziğin ritmine saatlerce bırakırken kullanacağınız davul taburesi, rahat edebileceğiniz bir tasarıma sahip olmalıdır. Dayanıklı davul taburesi, ergonomisiyle çalma zevkinizi artıracak yapıda olmalıdır. Yonka Müzik Market kalitesini yansıtan tabure modelleriyle oturduğunuz yükseklikten bateriye ya da davula kolayca uzanabilirsiniz. Kendinizi her şeyinizle enstrümana ve ritme bırakmanın tadını çıkarırsınız. Gerek çocuklar gerek yetişkinler için konforlu bateri taburesi modelleri doğru pozisyonda ve yükseklikte temin ederek müzik aşkınızı sonuna kadar yaşayabilirsiniz. 

Oturma sırasında ayağınızın yere rahat şekilde uzanması önemlidir. Bir ayağınızla rahatlıkla ritim tutabilecek ve varsa pedallara basabilecek konumda durmalısınız. Müzik aletleri konusunda olduğu gibi aksesuarlar konusunda da kaliteden şaşmayan Midex vurmalı çalgılar için konforu yüksek tabure modellerini inceleyerek hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz. 

  

Bateri & Davul Taburesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bir enstrümanı en doğru şekilde öğrenebilmek için bütün koşulların doğru oluşması gerekir. Ortamın bateri veya davul icrası için uygun olması, enstrümanı rahatça çalabilmenizi sağlar. Ortam ambiyansı ve aksesuarlar, ses kalitesini ve alacağınız hazzı büyük oranda etkiler. Burada en önemli ve en çok dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi de konfordur. 

Enstrüman çalarken doğru pozisyonda durmamanız, çeşitli omurga problemlerine yol açabilir. Kaliteli davul ve bateri setini konforu yüksek, oturduğunuzda altınızda kaymayacak bir tabure yardımıyla kolayca çalabilirsiniz. Performans sırasında sürekli dengenizi kaybetme riski bulunmadan, düşmekten korkmadan, omurga problemleri yaşamadan hareket edebilirsiniz. 

Bateri & davul taburesi için dikkat etmeniz gereken özellikler şunlardır: 

  • Boyunuza uygun bir tabure tercih etmelisiniz. Boyu ayarlanabilir yapıda tabureleri hem kendiniz hem de sevdikleriniz için kolayca ayarlayabilirsiniz. 
  • Selede bulunan sünger kısmı ideal yumuşaklıkta olmalıdır. 
  • Dayanıklılığı yüksek malzemelerden üretilmiş olmalıdır. 

 

Midex marka tabureler ergonomik yapılarıyla müzisyenlere üst düzey konfor sağlar. Vücut sağlığı için tercih edebileceğiniz bu kullanışlı davul taburelerini şimdi inceleyerek hızlıca sipariş verebilirsiniz. 

 

En İyi Bateri Davul Taburesi Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

Ergonomik davul taburesi, oturduğunuzda rahat edebileceğiniz yapıya sahiptir. Ergonomiyi destekleyen en önemli özelliklerden bir tanesi ayarlanabilir yükseklik seçeneğidir. Yüksekliği kendinize göre ayarlayabilecek olmanız tabureyi kendi boyunuza uygun olarak kullanmanızı sağlar. Evdeki diğer bireylerin de bateri kullanımını kolaylaştırır. 

 

Paslanmaz metal kısımlar, alüminyum ve nikel gibi dayanıklılığı yüksek bileşenler taburenin dayanıklılığını artırır. Ergonomisiyle öne çıkan tabure modelleri davul çalma pozisyonu konusunda da size kolaylık sağlar. Dik bir açıyla bedeninizi yormadan bagetlerinizi bateriye rahatlıkla vurabilirsiniz. Enstrümandan doğru sesi çıkarmak, ergonomi, aksesuar seçimi, kalite ve biraz da teknikle tam bir bütünlük arz eder. Bu ayaklardan bir tanesinde sorun olduğunda performans da istenen kalitede olamaz. 

 

Bateri Davul Taburesi Yüksekliği Nasıl Ayarlanır?

Ayarlanabilir yapıdaki bateri davul taburesi modelleri,  üzerlerinde yer alan ayarlama düğmesi ya da kolu yardımıyla kontrol edilir. İdeal yüksekliği kendi ayak boyunuza göre bu kısımdan yükseltip alçaltarak ayarlayabilirsiniz. Midex TB-297 Sırt dayamalı üst segment davul taburesi modelinde sandalyenin koltuğunun alt kısmında bir ayarlama kolu bulunur. Sırt desteği bulunmayan popüler Midex TB serisi bateri taburesi modellerinin yüksekliği, metal ayak kısmındaki ayar çubuğundan yapılır. Ayakların genişliğini ve oturma selesinin yerden yüksekliğini iki ayrı ayar çubuğu yardımıyla yapabilirsiniz. 

 

Yeni Başlayanlar İçin Hangi Bateri Davul Taburesi Uygundur?

Yeni başlayanlar ya da profesyoneller için bateri davul taburesi seçimi farklılık göstermez. Müzisyen, performans boyunca üzerinde rahat hareket edebileceği bir tabure tercih etmelidir.  Dayanıklı malzemelerden üretilmiş ve uzun yıllarca rahatça kullanabileceğiniz tabure modellerini tercih ettiğinizden emin olmalısınız. Bütün müzisyenler için ergonomi önemlidir. Yeni başlayanlar içinse biraz daha önemli bir hale gelebilir. Enstrümana alışırken rahat bir tabure kullanmanız dikkatinizi  tamamen enstrümana vermenize yardım eder. Bateri davul taburesi modellerinde sırt desteği olanları tercih ederek konforunuzu daha da yükseltebilirsiniz. 

 

Bateri Davul Taburesi Fiyatları ve Kalitesi Arasındaki İlişki Nedir?

Bateri taburesi fiyatları, ergonomi ve performans açısından da önem arz eder. Kaliteli malzemelerden üretilen, paslanmaz ayağa, uzun süre dayanıklı yapıya sahip tabureleri tercih ettiğinizden emin olmalısınız. Dayanıklı malzemeden üretilen taburelerde ayak yapısı, çok uzun yıllar korozyona uğramaz ve ergonomik yapısını uzun yıllar koruyabilir. Üzerine oturacağınız sele kısmının da kumaş yapısı dayanıklı olmalı, bir süre sonra pul pul dökülmemelidir. Bu noktada kalitesinden emin olduğunuz sektörde fiyat performansıyla öne çıkan bateri davul taburesi modellerini kullanabilirsiniz. 

 

Bateri Davul Taburesi Seçiminde Ergonomi Neden Önemlidir?

 

Bateri davul taburesi seçerken ergonomiye yüksek oranda dikkat etmelisiniz. Rahat olmadığınız bir ortamda performans icra etmeniz mümkün değildir. Enstrümana konsantre olarak tamamen düzgün bir ritim ortaya çıkarabilmeniz için ergonomi olmazsa olmazdır. Uygun fiyatlı bateri taburesi alırken bu nedenle yüksek kaliteli, ergonomik yapıya sahip modellerden birini seçmelisiniz. Ergonomisi yüksek tabure modelleri, doğru davul çalma pozisyonu açısından da önemlidir. Ergonomik tasarımlı tabureler, oturma pozisyonunuzu doğru şekilde belirleyip rahat etmenizi sağlar.  Bel ve sırt ağrısı olmadan rahat bir bateri çalma performansı sergileyebilirsiniz. Stresinizi atarak kendinizi müziğin keyifli dünyasına bırakabilirsiniz.


 

 Bateri Davul Taburesi Fiyatları


 
 Tabure fiyatları birçok faktöre göre değişmektedir. Kullanım alanı ve kullanacak kişilerin profesyonellik seviyesi bu fiyatları etkileyen temel etmenlerden biridir. İlgili profesyoneller ve tutkunlar tarafından merak edilen davul bateri taburesi fiyatları Yonka Müzik Market tarafından belirlenmiştir. 
 
 Tabure fiyatları belirlenirken özel fırsatlar sunulduğu için ekonomik alışveriş fırsatı sağlamaktadır. Eğer müzikal alanda öğrenci ya da amatörseniz daha ucuz fiyatlardaki modelleri değerlendirebilirsiniz. Ucuz fiyatlardaki modeller genelde birkaç saat bateri ve davul çalacak olan kişilere özel tasarlanmaktadır. 
 
 Eğer profesyonel bir bateristseniz profesyonel tasarımlardaki davul taburesi modellerini alabilirsiniz. Bu davul bateri taburesi modelleri ise uzun saatler boyunca çalışan kişilere özel tasarımla sunulmaktadır. Dolayısıyla arka desteği ve minderi farklıdır ve fiyatları daha yüksektir.
 
 Profesyonel müzik hayatınızda kolay bir şekilde taşıyacağınız ve uzun yıllar boyunca kullanacağınız bir davul taburesi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yonka Müzik Market, size özel uygun fiyatlarda tabure modellerini sunmaktadır. Tabure fiyatları site üzerinde mevcut olduğu için modeller arasında karşılaştırma yaparak karar verebilirsiniz.


 
 Bateri Davul Taburesi Derisi Hangi Kalitede Olmalıdır?

 

 Bateri davul taburesi derisi, kullanıcıların rahat ve sabit oturması açısından önemli bir unsurdur. Malzeme ve üretim özellikleri göz önünde bulundurulduğunda kauçuk ve deriden yapılan minder önerilmektedir. Birinci sınıf kalitede kauçuk ve deriden imal edilen tabure modelleri sunan Yonka Müzik Market, kullanıcıların vücut sağlığını dikkat almaktadır. 
 
 Beden ve zihin rahatlığınız açısından size hitap eden bir bateri davul taburesi için site üzerindeki modellere bakabilirsiniz. Midex markası altında sunulan bu modeller, en üst kalitede üretilmektedir. Tabure fiyatları en uygun şekilde belirlenmiş olup bütçe dostu çözümler sunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.