⁠   ⁠
₺7.490,00 KDV Dahil
₺8.990,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
₺4.631,00 KDV Dahil
₺5.723,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺7.490,00 KDV Dahil
₺8.990,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺7.890,00 KDV Dahil
₺9.390,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺7.890,00 KDV Dahil
₺9.390,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bas Gitar Modelleri İle Rock Müziğin Büyülü Dünyasını Keşfedin

Bas gitar, müzik dünyasında gitar tutkunlarına hitap eden bir enstrümandır. Başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar bas gitarlar mevcuttur. Bu enstrümanı alırken kararınız birçok şeye bağlı olarak etkilenebilir. Ancak en belirleyici faktör, bas gitarı çalma seviyenizdir. Eğer yeni başladıysanız yeni başlayanlara özel gitarları, uzun süredir çalıyorsanız profesyonel bas gitar modellerini tercih edebilirsiniz.

Gitar çalmak, sosyal ve zihinsel becerileri geliştiren hobilerden biridir. Şarkı söylerken ya da şarkıya eşlik ederken çalınan gitarın birçok farklı çeşidi vardır. Akustik, klasik ve bas gitar olarak üç farklı türe ayrılmaktadır.

Müzisyenlerin yön tercihlerine göre sol bas gitar ürünleri sunulmaktadır. Eğer siz de bas gitar çalıyorsanız özelliklerini ve tasarımlarını inceleyerek tercih edebilirsiniz. İlk kez çalmaya başlayacaksanız başlangıç bas gitar modellerine bakabilirsiniz.

Bas Gitar İle Müziğin Alt Yapısından Müziğe Giriş Yapın

Bas Gitar İle Müziğin Alt Yapısından Müziğe Giriş Yapın

Bas gitar ile tutkunu olduğunuz rock müziğe giriş yapabilirsiniz. Rock konserlerinin vazgeçilmezi olan bu gitar çeşidi amatör ve profesyonel kişilere hitap etmektedir. Genelde dört telli olan bas gitarlar, modelleri değiştikçe tel sayıları da artmaktadır. Özellikle de 5 telli bas gitar en çok tercih edilenler arasındadır. Üstelik en uygun bas gitar fiyatları ile!

Rock müziğinin yapı taşlarından biri olan bas gitara başlamak, günümüzdeki modellerle artık daha kolaydır. Zira yeni tasarımlardaki bas gitar modelleri kolay öğrenme stiline odaklanılarak üretilmektedir. Profesyonele özel gitarlar ise sağlam ve teknolojik detayları ile dikkat çekmektedir. Rock müziğin ritmini derinden yaşatacak olan bas gitar seti Yonka Müzik Market tarafından sunulmuştur.

Bas Gitar Fiyatları ve Bass Fiyatları Ortalama Aralığı

Bas gitar fiyatları, tercih edilen modele ve profesyonellik seviyesine göre değişmektedir. İşlevsel ve esteti tasarıma sahip olan gitar modellerinin kullanımı kolaydır ve başlangıç seviyesindekiler için uygundur. Diğer enstrümanlara da eşlik eden 4 veya 5 telli bas gitar modelleri her bütçeye uygun şekilde belirlenmiştir.

Yonka Müzik Market, enstrüman sesi en net şekilde çıkan gitarları kullanıcılarına sunmaktadır. Bas gitar fiyatları her ne kadar değişse de uygun rakamlarda belirlenmektedir. Bu nedenle büyük bütçeler gerektirmez. Gitar tutkunları, farklı tasarımlarda ve renklerdeki modelleri seviyelerine göre tercih edebilirler.

Size özel tasarımlarda sunulan gitarlar şimdi Yonka Müzik Market'te sizleri bekliyor! Sağ ve solak bas gitar modelleri, Midex markasıyla sunulmaktadır. Bass fiyatları, performans özelliklerine göre karşılaştırarak değerlendirme yapabilirsiniz.

Midex Bas Gitar Setleri ile İhtiyacınız Olan Her Şey Tek Pakette

Midex Bas Gitar Setleri ile İhtiyacınız Olan Her Şey Tek Pakette

Yonka Müzik Market, bas gitar ürünlerini set ve tekli olarak sunmuştur. Eğer müzik dünyasında enstrüman çalmaya yeni başladıysanız set halinde almak en mantıklısıdır. Diğer yandan, uzun süredir bas gitar çalıyor ancak yenilemek istiyorsanız set halinde gitar alarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Midex markası, özel bir enstrüman markası olarak bas gitar seti sunmaktadır. Alacağınız tüm parçalar tek pakette yer aldığı için bas gitar seti hem ekonomik hem de eksiksiz bir çalma deneyimi olacaktır. Her şeyin tek pakette yer aldığı bas gitarlar tüm seviyelere hitap etmektedir.

Başlangıç bas gitar modelleri de bu paketin içinde vardır. Midex markasının 5 telli bas gitar ürünü ve gitar amfisi ile birlikte bir paket sunmaktadır. Bas gitar seti içinde 1 adet gitar kılıfı, 3 metre kablo, kulaklık ve akort cihazı da bulunmaktadır.

Bas gitar önerisi yapmak gerekirse bu seti almanız en iyi kararlardan biri olabilir. Çünkü hem ekonomik hem de bas gitarı çalarken ihtiyacınız olan tüm ekipmanlara sahip olacaksınız. Zira set halindeki bas gitar fiyatları da oldukça uygundur.

Yonka Müzik Market, Midex markası altında tekli bas gitar ürünü de sunmaktadır. Bu özel tasarımlı gitar profesyonel müzisyenlere hitap etmektedir. Full masif ağaçtan üretilmesinin yanı sıra üst segment özelliği ile de dikkat çekmektedir. İçeriğinde gigbag ve jack kablo da bulunmaktadır. Tekli bas gitar fiyatları, daha düşük olduğu için daha ekonomiktir.

Bas Gitar Nedir?

Bas Gitar Nedir?

Bas gitar, elektro, akustik ve klasik gitarlardan bazı özellikleriyle ayrılmaktadır. 4 veya 5 telli bas gitar modelleri, rock ve metal müziğe katkı sağlayan en önemli enstrümanlardan biridir. Ritmin sağlamlaşmasını ve derinleşmesine yardımcı olan bu gitara bateri de eşlik etmektedir. Rock ve metal müzik tutkunlarının vazgeçilmezi olan bass guitar, farklı modellerde sunulmuştur.

Bas gitar nedir sorusuna gelecek olursak bu gitarın tasarımından ve işlevsel özelliklerinden bahsetmek gerekmektedir. Profesyonel veya başlangıç bas gitar modellerinin genel özellikleri şunlardır:

  • İnce ve uzun saplıdır.
  • Farklı boyut ve şekillerde gövdeleri vardır.
  • Çeşitli ses ve tonları çıkarmak için özel olarak tasarlanırlar.
  • Genelde 4 telli olsa da 5 telli bas gitar olarak da tasarlanabilirler.
  • Gövdeleri genelde ahşaptandır.
  • Tellerden gelen titreşimleri algılayan manyetiklere sahiptirler.
  • Elektrik sinyallerine dönüştürülen manyetikler amplifikatör ile yükseltilirler.
  • Bass gitarın sesini özelleştirmek için manyetikleri değiştirerek ayarlama yapmak mümkündür.
  • Gitarın sap kısmında perde ve klavye yer almaktadır. Bunlar, notaların ahenk içinde çalınabilmesi için yerleştirilmiştir.

Bass gitarlar, farklı modellerde Midex markası altında mevcuttur. Bu gitarlar pop, caz, metal ve rock gibi müzik türleri için kullanılmaktadır. Bu nedenle müzisyenlerin gereksinimlerine ve tercih ettikleri müziğe göre gitar seçmeleri esastır. Müzikal performansı en iyi şekilde yansıtmak için özel olarak tasarlanan Midex bass guitare modelleri size göre olabilir.

Başlangıç İçin Bas Gitar Önerileri

Başlangıç İçin Bas Gitar Önerileri

Bas gitar modelleri, özellikle de yeni başlayanlar için kullanışlı ve kolay tasarımlarda üretilerek sunulmaktadır. Daha önceden klasik gitar çalan ve bass gitara yeni geçen kişiler de olabilir. Klasik gitarlardan biraz farklı olan bass gitarların tutuş şekli, notaları ve tel sayıları ile ayrılmaktadır.

Başlangıç için bas gitar seti önerisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu gitarlarda pek çok marka özel ürünler sunmaktadır. Bas gitar markaları arasında önde gelen isimlerden biri de Midex'tir. Başlangıç için bas gitar fiyatları da son derece uygundur.

Bass guitare önerisi yapmak gerekirse öncelikle enstrümanı çalma seviyenizi göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Uzun yıllar boyunca keyifli ve verimli bir müzik performansı bir enstrüman alırken dikkat ettiğiniz unsurlardan olmalıdır.

Birbirinden kaliteli ve kullanışlı bas gitar ürünleri sunan Yoka Müzik Market, gereksinimlerinizi karşılamayı hedeflemektedir. Midex markası altından sunulan en iyi bas gitar modelleri ve özellikleri şunlardır:

Bas gitar ve amfisi seti: Paket içeriğinde 1 adet bass guitare, kulaklık, akort cihazı, gitar amfisi, gitar kılıfı ve jack kablo bulunmaktadır. Sert ahşaptan yapılan gitar 4 tellidir. Parlak vernik yüzeyi ile dikkat çekici görünümdedir ve siyah renklidir.

Yüksek kalitede sesi ile tizz bass ve mid kontrolü sağlamaktadır. 20 Watt gücü ile kaliteli ve uzun süre sorunsuz bir bas gitar çalma deneyimi sunmaktadır. Ayrıca set bass fiyatları da uygun çözümler sunmaktadır.

4 telli bas gitar ve gigbag kablo dahil set: Set içeriğinde 1 adet bass gitarla birlikte gigbag ve jack kablosu bulunmaktadır. Gitar üzerinden ton ayar ve manyetik ses ayar potları yapılabilmektedir. Gitar köprü sistemi ayarlanabilir özellikte olduğu için kişiselleştirilebilmektedir.

3,7 kg ağırlığı ile de dikkat çeken bu model, hafif ve taşınabilirdir. Kullanışlı yapısı ve kaliteli ağaçlardan imal edilen gövde ve sapa sahiptir. Tüm bu özellikleriyle bu bass guitare yeni başlayan kişilere hitap eden bir modeldir.

Yukarıdaki bas gitar modellerinin ses hacimleri de oldukça başarılıdır. Alçak seslere inebildiği için sadece yüksek ses çıkarma kapasitesiyle sınırlı değildir. Bireysel ve grup müzik performanslarına hitap ettiği için konserlerde de kullanılabilmektedir.

Farklı ses ve tonu çıkarmak için kullanılan bas gitar modellerine Yonka Müzik Market üzerinden ulaşabilirsiniz. Her biri farklı özellikte olduğu için enstrüman çalma seviyenize uygun olanını seçebilirsiniz. Bas gitar seti, hem profesyonel hem de bu müzik alanında profesyonelleşmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Bas Gitarlarda Tel Sayısı 4 Telli ve 5 Telli Bas Gitarlar

Bas Gitarlarda Tel Sayısı 4 Telli ve 5 Telli Bas Gitarlar

Bas gitar nedir ve kaç tellidir gibi soruların yanıtlarını düşünebilirsiniz. Bas gitar modelleri genelde 4 telli olarak tasarlanmaktadır. Bu gitarları seçerken dikkat edilmesi gereken kriterlerden biri tel sayısıdır. Eğer 4 telli bass gitarı çalmaya biliyorsanız 5 telliye geçebilirsiniz.

Günümüz modern Rock / Pop Sound’ları için 5 telliye geçmek uygun olabilir. Bu tellerde – Eb aralığında notalarda derin ses verme kapasitesi olduğu için daha profesyonel bir çalma deneyimi sunmaktadır.

Diğer yandan solo / akor çalıyorsanız 6 telli bass guitar geçebilirsiniz. Az önce de bahsettiğimiz gibi, tel sayıları genelde başlangıçtan profesyonelliğe doğru değişmektedir. Bu gitar telleri, müzik türüne göre de farklılık göstermektedir.

Yonka Müzik Market, 4 ve 5 telli bass guitar modellerini sunmaktadır. İstediğiniz ve gereksiniminizi karşılayacak gitarları sitemiz üzerinden yakından inceleyebilirsiniz. Bas gitar fiyatları bu modellere göre farklılık gösterebilir.

Önerilen Bas Gitar Markalarında İlk Sırada Midex Geliyor

Önerilen Bas Gitar Markalarında İlk Sırada Midex Geliyor

Bass guitaire arayışındaysanız ve size uygun modeli bulmakta zorlanıyorsanız doğru yerdesiniz. Midex markası, en çok önerilen bas gitar markalarından biri olarak öne çıkmaktadır. Bas gitar fiyatları konusunda oldukça iyi bir izlenim sunduğu için bu marka tercih edilmektedir.

Sadece kalite ve bass fiyatları açısından avantajlı olmayan Midex gitarları aynı zamanda modern rock ve metal müzik stilini yansıtmaktadır. Siyah renkte olan gitar modelleri, yer aldığı müziğin ruhunu yansıtmaktadır. Midex aynı zamanda hafif ve taşınabilir ağırlıklarda bass guitar ve aksesuarlarını sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra kolay akort etme özelliği de kullanıcıların tercih etme nedenlerinden biridir. Rakiplerinden farklı ses tınısı ve sesi yansıtma kapasitesi de diğerlerinden daha fazla öne çıkmasını sağlamaktadır.

Midex, alabileceğiniz en uygun bas gitar markalarından biridir. Her bir özelliği, kullanıcılara derin müzik keyfini yaşattığı için memnun etmektedir. Gitaristleri mutlu eden bas gitar markaları arasında olan Midex'in sunduğu modelleri inceleyebilirsiniz. Fiyatlarına göre oldukça iyi performans gösteren modelleri sayesinde piyasadaki en iyi bas gitar markaları arasında olduğunu göstermektedir.

Bas gitar fiyatları site üzerinde şeffaf bir şekilde sunulmuştur. Siz de bu özel markanın gitar ürünlerini inceleyerek ekonomik bir seçim yapabilirsiniz. Yonka Müzik Market, bas gitar önerisi olarak bu gitar modellerini size özel olarak garantili ve faturalı şekilde sunmaktadır.

Bass Gitar Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bas gitar çeşitleri, metal ve rock müzikte en çok kullanılan enstrümanlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu gitarları alırken dikkat edilmesi gereken birkaç unsurdan bahsetmekte fayda vardır. Özellikle de yeni başlayanlar için kullanım kolaylığı açısından bazı noktalar göz önünde bulundurulmalıdır.

Elektro bas gitar modellerinin jack girişi ve perde aralıklarının ölçülü olması gerekmektedir. Diğer yandan her enstrüman türünde olduğu gibi kaliteli olduğundan emin olmak önemlidir. Kaliteli gitar, yıllarca bozulmadan kullanılabilir. Aynı zamanda bas gitar önerisi olarak klavyeyi de incelemek faydalı olacaktır. Klavyenin düzgün olmasına ve truss rod ayarlarına bakmak ise elzemdir.

Enstrümanın üzerinde herhangi bir kırık, çizik ve benzer deformasyonlar da incelenmesi gerekenler arasındadır. Diğer yandan, gitarı rahatlıkla kullanmak için gitar sapı ve gövde kalınlığına dikkat etmek önemlidir. 5.4-9.6 aralığında olan gitarlar kullanım açısından daha iyidir. Genel olarak bu özellikler dikkate alındığında size uygun bas gitarı seçmiş olursunuz.

Bas gitar fiyatları da seçim yaparken dikkate alınmalıdır. Yonka Müzik Market, sizin kullanım amacınıza uygun esnek seçeneklerde ve fiyat aralıklarında modeller sunmaktadır. Modelleri inceleyerek ve bass fiyatları karşılaştırması yaparak size uygun olanını hemen satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve Şık Tasarımlı Elektro Bas Gitarları İle Rock Müziğin Keyfini Çıkarın

Bas gitar nedir sorusu söz konusu olduğunda elektro bas gitarlar da merak edilir. Rock müziğe derinlik katan ve yön veren elektro bas gitar, konserlerin, partilerin ve benzer canlı müzik performanslarının vazgeçilmezidir. Bu gitar türü ise pena çubuğu ile çalındığı için bas gitardan biraz farklıdır.

Elektro Bas Gitar ve Bas Gitar Arasındaki Farklar

Bas gitar nedir ve elektro bas gitarlar arasındaki farklar nelerdir sorularının yanıtları önemlidir. Elektro bas gitar ve bas gitarın birçok farkından söz etmek mümkündür. Çalınış şekli ve müzikte farklı kullanım alanları bu iki gitar arasındaki farklar arasındadır.

Bas gitar genelde grup müzik performansları için kullanılmaktadır. Ancak elektro bas gitarın hem solo hem de grupta çalınması mümkündür. Elektro bas gitar, daha net ve keskin ses çıkardığı için konserlerde grupların dikkatini çekmektedir.

Bass Gitar Bakım ve Temizlik Gerektirir mi?

Bas gitar almaya karar verdiyseniz aklınıza bakım ve temizliğinin nasıl yapılması gerektiği gelebilir. Her ürün, belirli aralıklarda yüksek performansta çalışması için bakım ve temizlik işlemi gerektirmektedir. Özellikle de enstrümanların ses kalitesi için iyi bir bakım önemlidir.

Düzenli aralıklarla gitarınızın tellerini, sapını ve gövdesini temizleyebilirsiniz. Ardından klavye bakımını da ihmal etmemelisiniz. Taşıma ve saklama konularında da hassas olmanızı önermekteyiz. Kısacası bass fiyatları, özellikleri ve markaları gibi unsurlar haricinde düzenli bakım ve temizlik de önemlidir.

Bass Gitar Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Bas gitar fiyatları, tercih edilen modele ve kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Birçok marka ses kalitesi yüksek ve kullanım şekli rahat olan şık tasarımlı gitarlara imza atmaktadır. Marka da bass fiyatları kapsamındaki belirleyici faktörler arasında yer almaktadır. Kullanılan materyaller genel olarak kaliteyi belirleyen bir unsur olduğu için fiyatı etkilemektedir.

Klasik gitarlardan daha detaylı ve farklı tasarım özelliklerine sahip olan bas gitar fiyatları daha yüksektir. Boyut, hafiflik ve kullanım tercihleri göz önünde bulundurulduğunda bas gitar fiyatları uygundur. Ancak bu ayrıcalık bas gitar markaları arasında olan Midex farkıyla kullanıcılara sunulmaktadır.

Bas gitar fiyatları, modellerin renklerine göre de değişiklik gösterebilmektedir. Vernik ve cilalama gibi yüzey şekilleri modellere farklı bir görünüm sunmaktadır. Beğenilerinize ve kullanım amacınıza hitap eden görünümdeki modeli tercih edebilirsiniz.

Yonka Müzik Market, Midex markalı bas gitar modellerini birçok çeşitte sunmaktadır. Bas gitar önerisi olarak siyah renkli ve vernik yüzeyli bas gitar modelini verebiliriz. İster set ister tekli olarak uygun bass fiyatları ile belirlenmiş ürünleri inceleyebilirsiniz.

Özel Tasarımlı Bass Gitar Modelleri

Gitarlar arasında özel tasarımı ve farklı detayları ile dikkat çeken bas gitarlar en çok tercih edilenler arasındadır. Rock ve elektro müziği yaparken kullanılan bu enstrümanlar 4 veya 5 telli olarak tasarlanabilmektedir. Telleri kalın ve ince olduğu için klasik gitar tellerinden daha farklıdır.

Elektro bas gitar modelleri özellikle de grup müziklerinde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra hobi amaçlı tercih ediliyorsa tek başına da kullanmak mümkündür. Solo veya grup etkinliklerinde kullanılan elektro bass fiyatları sitemizde belirlenmiştir.

Ekip arasında kullanılacaksa daha donanımlı ve profesyonel tasarımlardaki modelleri tercih etmek gerekmektedir. Yonka Müzik Market, konser ve ekip kullanımına uygun profesyonel ve özel tasarımlı gitar modellerini sunmuştur. Set halinde de olan bas gitar fiyatları diğer modeller ile hemen hemen aynıdır.

Özel tasarımlı ve çoklu ekipmanlardan oluşmasına rağmen uygun fiyatlarda satın almak mümkündür. Eğer bu niteliklere uygun bas gitar arayışınız varsa siz de sitemiz üzerindeki modellere bakabilirsiniz.

Her biri farklı teknik ve üretim özelliklerine sahip olduğu için bas gitar fiyatları farklıdır. Ancak Midex, her kullanıcının amacına ve beğenisine uygun ürünler sunmaktadır. Dolayısıyla solak bas gitar da mevcuttur.

Bas Gitar Nasıl Kullanılır?

Bas gitar, diğer klasik ve akustik gitarlardan epey farklı olduğu için kullanımı da farklıdır. Kullanımı her ne kadar karışık ve zor gibi görünse de zamanla öğrenme fırsatı sunacaktır. Öğrenildiğinde ise keyfine doyulamayacak müzik yapma hevesi getirecektir. Bu noktada bas gitarın kullanımından biraz bahsetmek gerekmektedir. Aşağıda bas gitarın nasıl çalınacağına dair bazı ipuçları yer almaktadır:

Bass gitarı çalarken en önemli unsur doğru tutuş ve pozisyondur. Gitarı tutarken gitarın vücudunuzun önünde olduğuna dikkat etmeli ve sapı sol kolunuzla kavramalısınız. Telleri ise sağ elinizle dokunarak çalabilirsiniz.

Gitar çalmada en önemli tekniklerden biri de parmak tekniğidir. Bu nedenle parmaklarınızı tele doğru bir şekilde yerleştirdiğinizden ve notaların seslerinin net şekilde çıktığından emin olmalısınız.

Notalardan gelen seslerin netliği ve doğruluğu için saptama kontrolü yapmalısınız.

Bas gitar çalarken ritim ve tempoyu bir arada sağlamalısınız. Bunun için metronom kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bass gitarların genelde ton kontrol düğmeleri vardır. Bu düğmelerle gitardan çıkan sesi ayarlayarak müzik ve şarkı türüyle uyumlu hale getirebilirsiniz.

Kulak gelişimi ve dinleme becerisi müzikte önemli olduğu için sürekli tekrar yapmak önemlidir. Aynı zamanda farklı müzik türlerini dinleyerek de gitarınızı çalarken pratik yapmayı deneyebilirsiniz.

Solak Bas Gitar Nedir?

Solak bas gitar, solak müzisyenler için tasarlanan gitar türlerinden biridir. Genelde bas gitarları sağ el ile çalınacak şekilde tasarlanmıştır. Bu da solak çalan müzisyenler için uygun olmadığı için solak bas gitar modelleri üretilmiştir. Sağ bas gitarın teknik ve görünüm özellikleri bu gitarda yön değiştirerek tasarlanmaktadır. Dolayısıyla diğer bass fiyatları açısından herhangi bir farklılığı yoktur.

Solak bas gitar modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yonka Müzik Market, kapsamlı ve kaliteli müzik enstrümanları ve ekipmanları sağlayıcısı olarak bu modelleri de sunmaktadır. Eğer solaksanız ve size uygun bas gitar arayışındaysanız site üzerindeki modellere bakabilirsiniz. Solak bas gitar fiyatları da diğer modellerdeki gibi uygun fiyatlarda sunulmuştur.

En İyi Bass Gitar Markası Nedir?

Bas gitar nedir sorusuna eşlik eden önemli bir soru daha bulunmaktadır. Bu da en iyi bas gitar markasının ne olduğudur. En iyi bas gitar markaları arasında öne çıkan Midex, özel ve uygun fiyatlı gitar modellerini sunmaktadır. Hobi, eğitim veya iş amaçlı gitar çalmak isteyenlere farklı bütçelere hitap eden bass fiyatları belirlenmiştir.

Bas gitar markaları söz konusu olduğunda Midex, profesyonel müzisyenler için de en doğru ve kaliteli enstrümanları sunmaktadır. Müzik dünyasının yıldızlarına ve yeni başlayacak olan heveslilere özel ürünler Yonka Müzik Market üzerinde mevcuttur. Bas gitar modelleri ve sipariş süreci hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.