₺149,00 KDV Dahil
₺204,00 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

₺39,00 KDV Dahil
₺68,00 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

₺1.044,99 KDV Dahil
₺1.448,40 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

₺1.161,24 KDV Dahil
₺1.679,60 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

₺1.277,48 KDV Dahil
₺1.781,60 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

₺1.393,71 KDV Dahil
₺1.985,60 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

₺1.278,64 KDV Dahil
₺1.645,60 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

₺219,64 KDV Dahil
₺258,40 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

Org Sehpası

Klavye standı satış sayfamızda klavye çalan ya da piyanist kullanıcılar için tasarlanmış Org sehpası ve Klavye standı diyede bilinen org standları yer alır. Evde ya da sahne de kullanabileceğiniz org sehpaları en iyi fiyat garantisi ile yonkamuzikmarket.com'da. Son zamanlarda ülkemizde müziğe olan ilginin artması ile birlikte insanlar müzik aleti olarak org tercih etmeye başlamıştır. İyi bir org ya da klavye kullanımı için klavye sehpaları önem arz etmektedir. Profesyonel ses sistemi ekipmanları, tek katlı org kullanımı veya iki katlı org kullanımlarının yanı sıra laptop kullanımlarına uygun robot sistemler ile müzik dünyasına fonksiyonel ürün sunumları olarak dizayn ediliyor. Müzik sistemleri dahilinde farklı kullanım amaçlarına uygun ses sistemi tercih edilebilir. Özellikle Lastvoice robot modülde geliştirilen ve 4 farklı modül sunan tasarımlar, klavye kullanımlarının yanı sıra laptopluklu kullanımları ve nota panelleriyle ergonomik ve rahattır.


Org Sehpası Tasarımları 

Tekli klavye kullanımları veya ikili klavye kullanımları için dizayn edilen org sehpası çeşitleri, notaların daha rahat okunabilmesi için özel panelleri ve akıllı cihazlar ile kombine kullanımlar için laptopluklu modelleri ile dizayn edilir.

Tasarımda kullanılan ergonomik modüller, çelik aksam unsurları ve ayarlanabilir yükseklik ve panel ürünlerine göre birbirinden farklı tasarımlar bulunuyor. Org sehpası veya klavye sehpası olarak nitelendirilen ürünler, alüminyum veya metal seçeneklerde tasarım edilir. Ürünlerin çoğu, elektrostatik boya ile renklendirilir. 

Tek katlı veya iki katlı olarak dizayn edilen ses sistemi ürünleri, ekstra bilgisayar modülleri ile seçenek sunar.


Org Sehpası Markaları Nelerdir?

%100 yerli sermaye ile nitelikli üretim yapan Lastvoice profesyonel sistemler, org sehpası çeşitlerinde farklı modellerle sunuluyor. Robot modülde sunulan ürünler, Ctt, König ve Hercules gibi farklı markalar ile satışa sunuluyor. 

Denox ve Spekon marka sunumları ile profesyonel kullanım alanları için dizayn edilen seçenekler bulunuyor. Kullanım alanları ve amaçlarına göre ürün seçimleri yapılabilir.


Org Sehpası Fiyatları

Birbirinden farklı fiyatlar ile satışa sunulan org sehpası çeşitleri, tasarım ve materyal özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Tek katlı modeller veya iki katlı modellere göre farklılık gösteren org sehpası tasarımları, alüminyum veya çelik konstrüksiyon tasarımlarına göre farklı fiyat seçeneklerinde sunuluyor.

Çapraz çift stantlı tasarımlar, duvar üniteleri ve tekli raf seçeneklerine göre tasarım edilen org sehpası modelleri, fiyat seçkileriyle taksitli olarak satışa sunuluyor. Org sehpası fiyatları, üretici firmalara ve tasarım kullanılan unsurlara göre farklılık gösterir.


Org Sehpası Seçimi Nasıl Yapılır?

Restoran, kafeler, gece kulüpleri, canlı müzik mekanları gibi alanların yanı sıra konser alanlarında da kullanılan org sehpası çeşitleri, kullanım amaçlarına göre seçilebilir. İkili tasarımlar veya tek katlı klavye kullanımlarına göre ürün seçimleri yapılabilir. Bilgisayardan çalışanlar için laptopluklu tasarımlar bulunuyor.

Org sehpası çeşitleri, malzeme kalitesine göre tercih edilebilir. Materyal kullanımları, çapraz kullanım özellikleri, ayarlanabilir yükseklik ve panellere göre ürün seçimleri yapılabilir. Klavye sehpalarında garantili ürünler ve sağlam malzemeler ile dizayn edilen ürünler, konforlu kullanımların yanı sıra uzun ömürlü kullanım avantajları sağlar.


Klavye Sehpası Çeşitleri Nelerdir?

Klavye sehpaları ayaklı stantlar ve duvar stantları olarak iki farklı seçenekte satışa sunuluyor. Duvar tipi stantlar, yerleşik sistem ürünü olarak kullanılırken seyyar sistem olarak dizayn edilen çok sayıda ürün bulunuyor. Portatif kullanımlar için hafif modüllerde imal edilen ürünler, özel taşıma çantaları ile istenilen her yere kolaylıkla taşınabilen ürünlerdir.

Kilogram açısından hafif, ebatları ideal ve kolay taşınabilir unsurlarda tasarım edilen profesyonel ses sistemi ekipmanları, genellikle tek katlı ve çapraz stant özelliklerinde satışa sunulur. Robot tasarım olarak nitelendirilen klavye sehpası çeşitleri, profesyonel alanlarda canlı performanslar veya stüdyo kullanımlarında konfor ve ergonomik kullanım özellikleri sunuyor.

Ürün seçimlerinde profesyonel markalara ve teknik özelliklerine göre seçim yapılabilir. Yonka Müzik Market Online org sehpası satış sistemi avantajları ile kredi kartına taksit olanakları ve Türkiye’nin her köşesine hızlı, bedava kargo avantajlarıyla birbirinden kapsamlı ürün seçenekleri sunuluyor.

Çerez Kullanımı