₺788,80 KDV Dahil
₺1.036,32 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺699,00 KDV Dahil
₺1.036,32 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺699,00 KDV Dahil
₺1.036,32 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺1.490,00 KDV Dahil
₺2.040,00 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺2.176,00 KDV Dahil
₺3.400,00 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺2.176,00 KDV Dahil
₺3.400,00 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺1.990,00 KDV Dahil
₺2.516,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi

 

  

₺2.490,00 KDV Dahil
₺3.400,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo

Elektro Gitar

Elektro gitar olarak adlamdırılan ve yeni nesil enstrümanlardan olan bu model, kendi anfisine sahip ve oldukça teknolojik bir üründür. Bunun nedeniyse, diğer mzüik aletlerine kıyasla farklı bir çalışma sistemine sahip olan bu ürün, büyük konserler ve birçok yeni müzik türünde aktif olarak kullanılmakta ve bu enstrümanın kendine has bir kitlesi bulunmaktadır. Bu denli özel bir enstrümanı farz edersiniz ki oldukça büyük sanatçılar zamanında kullanmıştir. Hatta, günümüzde en yaygın müzik aletlerinden biridir. Son olarak, elektro gitarlar hakkında bilgi almak istiyorsanız veya en uygun fiyata yararlanmak istiyorsanız, Türkiye'nin en iyi ve en uygun internet satış platformu olan yonkamuzikmarket.com 'dan satın alabilirsiniz.


Elektro gitar hiç şüphesiz ki en çok ilgi çeken gitar türüdür. Bu muhteşem enstrüman ile ilgili kapsamlı ve detaylı bir şekilde bilgiler vermeye çalışacağım. Yalnız öncelikle genel gitarlar hakkında söz etmek istiyorum. Çünkü elektro gitarı diğer standartlardan farkından yola çıkarak anlatacağım. Gitarların tamamı iki ana kısımda değerlendirilir. Bu bölümler gövde ve sap olarak geçmektedir. İlk ve önemli olan farklarımızdan biri ise standart gitar modellerinde gövde üzerinde ses deliği bulunur. Elektro gitarlarda ise bu ses deliği yoktur. Ses direkt olarak amfi adı verilen yükselteçler yardımı ile duyulmakta ve aktarılmaktadır. Elektro gitarların gövdelerinde potlar, manyetikler, köprü ve sapa doğru uzanan teller yer alır. Sap üzerinde ise diğer modellerde olduğu gibi perdeler, inlaylar, fretler ve eşik yer alır. Son olarak ise baş adı verilen sapın devamındaki yerlerde burgular mevcuttur. Telleri çelikten üretilir. Elektronik ortama dayalı üretilen ve kullanılan bu çalgı aleti sahne ve konserlerde en çok dikkat çeken çalgı aletlerinin başında gelmektedir. Ses ve tını bakımından oldukça tok ve özel olan bu enstrüman türü birçok gitar meraklısının hayallerini süslemektedir. Bu eşsiz çalgı aleti ile ilgili merakınızı bir adım daha ileriye taşımak istiyor yani tecrübe etmek istiyor iseniz aşağıda bulunan başlığı dikkatlice inceleyiniz. 

Elektro Gitar Fiyatları
Elektro gitar fiyatları diğer gitar modellerine göre daha yüksektir. Fakat ürettiği ses ve sahip olduğu özellikleri göz önüne alındığında kullanıcısına sadece hayalleri ile sınırlı enfes performanslar sunmaktadır. Benim bu konuda sizlere tavsiyem öncelikle elektro gitarı kullanacağınız müzik türünü belirleyerek kasa tercihinde bulunmalısınız. Sonrasında ise benim size tavsiyem kullanım düzeyiniz başta olmak üzere beklentinize oranla doğru bir marka ve tedarik noktası tercih etmelisiniz. 


Değerlendirmeniz gereken bu alanda üst düzey icralara gebe ürünler üretebilen birkaç markadan bahsetmek gerekirse; Fender , Gibson, Jackson, Washburn, İbanez, Epiphone, Esp, Cort, Yamaha elektro gitarı gönül rahatlığı ile sizlere tavsiye edebilirim. Son olarak elektro gitar fiyatları tamamı ile bütçeniz odağında değerlendirmeniz gereken unsurdur.

Çerez Kullanımı