⁠   ⁠
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Sınırlı Stok
Yıldızlı Ürün
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Sınırlı Stok
Yıldızlı Ürün
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Sınırlı Stok
Yıldızlı Ürün
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
Sınırlı Stok
Yıldızlı Ürün
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
Sınırlı Stok
Yıldızlı Ürün
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
Sınırlı Stok
Yıldızlı Ürün
Bunlar da İlginizi Çekebilir

 

Akustik Bateri İle Ritmini Hemen Yakala

Akustik bateri modelleri sahne performanslarının vazgeçilmez enstrümanları içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda bireysel olarak hobi amaçlı da kullanıldığını söylemek gerekmektedir. Doğal yollarla ortamın akustiğine uygun şekilde en gerçek sesi çıkarma özelliği akustik bateri ile elde edilmektedir. Özellikle konser alanlarında ya da birçok etkinlik için akustik davul vazgeçilmez olmaktadır.

Metal tasarımda zilleri ve ahşap ile deri malzemeler kapsamında davullar üzerinden vurmalı çalgı olarak öne çıkmaktadır. Bu malzemesi ve tasarım kapsamında birçok değişik davul çeşitleri olduğunu söylemek gerekmektedir.

Kullanım alanı ve amacına uygun şekilde geniş ürün yelpazesi altında bateri takımı bu güvenilir site bünyesinde yer almaktadır. Üstelik oldukça uygun fiyatlar altında seçim üzerinden müziğin keyfi doyasıya çıkarılmaktadır.

El ve ayak koordinasyonu eşliğinde harika bir ritim imkanı veren akustik bateri modelleri en zevkli vurmalı çalgılar içerisinde gelmektedir. Davul sayısı ve zil çeşitleri ile beraber pedalları üzerinden farklı model tasarımları bulunduğunu söylemek gerekmektedir. Bu konuda ise tercih edilecek birçok değişik akustik davul çeşidi olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Ritmi hemen yakalama imkanı veren bu eş zamanlı ve senkronize davullar, akustik etkisini üstelik her yere yaymaktadır. Önemli marka altında bu güvenilir site bünyesinde, davul çeşitleri geniş ürün yelpazesi altında seçim şansı sunmaktadır. Üstelik bateri set halinde sunulduğu için, tam donanımlı ekipman üzerinden vurmalı çalgının tüm etkisini yaşama şansı elde edilmektedir.

Çok uygun fiyatlar kapsamında akustik bateri modelleri, amatör ya da profesyonel düzeyde her yerde kullanım imkanı sağlamaktadır. Özellikle sağlamış olduğu kalite üzerinden, en gerçekçi ses etkisini ve ritmini yakalama olanağı tanımaktadır.

Müziğin En Etkili Elemanı Olan Akustik Bateriler

Müziğin En Etkili Elemanı Olan Akustik Bateriler

Söz konusu farklı enstrümanlar ile müzik yapmak olduğunda vurmalı çalgılar vazgeçilmez olmaktadır. Özellikle de bu konuda akustik bateri modelleri en etkili eleman olarak öne çıkmaktadır. Çünkü bütün değişik enstrüman seçenekleri ile etkileşimli olarak uyum sağlamaktadır. Böylece kullanılan akustik deposu sayesinde, aynı zamanda ortamda tamamlayıcı bir ses etkisi oluşturulmaktadır.

Bununla beraber akla gelebilecek olan bütün değişiklik türleri içerisinde akustik bateri kullanılmaktadır. Tabii amacı uygun şekilde bu davullar farklı tasarımlar üzerinden tercih imkanı vermektedir. O yüzden birbirinden desek davul çeşitleri ile birlikte, müziğin keyfi doyasıya çıkarılmaktadır.

Ortamın akustiğine bağlı olarak doğal yollar üzerinden, en gerçekçi sesleri en iyi şekilde yansıtmaktadır. Üstelik bu durum bateri takımı ile birlikte açık ya da kapalı alanlarda en iyi şekilde sağlanmaktadır. Hem başlangıç olarak hem de profesyonel düzeyde müziğin en etkili elemanı olan bu bateri set takımları, kaliteli malzeme yapısı altında site bünyesinde yer almaktadır.

Akustik Davul İle Sınırları Aşın ve Ritminize Başlayın

Akustik Davul İle Sınırları Aşın ve Ritminize Başlayın

El ve ayak ritmi üzerinden harika bir koordinasyon eşliğinde akustik davul modelleri keyifli bir müzik olanağı tanımaktadır. Özellikle sınırları aşmak ve eritme en iyi şekilde yakalama konusunda, sayısız kombinasyon imkanı vermektedir.

Bu kombinasyonlar akustik bateri bünyesinde farkı davul ve zillere değişik biçimlerde çalarak sağlanmaktadır. Böylece kullanılan davullar sayesinde sınırlar aşılarak görsel şölen yaratılmaktadır. Müziği doyasıya yaşamak ve uç noktalara ulaşabilmek için birbirinden kaliteli akustik davul modelleri kategori bünyesinde yer almaktadır.

Bu konuda birbirinden farklı davul çeşitleri, kendi tasarımları doğrultusunda vurmalı çalgının sınırlarını zorlama şansı sunmaktadır. Ortamın aklı üstüne uygun gerçekçi en iyi sesi çıkarma şansı veren bu kaliteli ürünler, site bünyesinde uygun fiyatları eşliğinde sunulmaktadır.

Davul Çeşitleri Nelerdir?

Davul Çeşitleri Nelerdir?

Tasarımı ve boyutları ile beraber içerisindeki ekipmanları doğrultusunda birçok değişik davul çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar elektronik davul çeşitleri, bass modelleri, timberler, bango, kirişli davullar ve daha birçok farklı seçenek üzerinden öne çıkmaktadır. Tabii özellikle günümüzde akustik bateri modellerinin daha fazla ilgi çektiğini söylemek mümkün olmaktadır.

Çünkü bu davul çeşitleri ortamın akustiğine uygun şekilde en gerçekçi sesin ortaya çıkmasına olanak tanımaktadır. Bu da gerçek müzik yapmak ve aynı zamanda farklı enstrümanlarına uyum sağlama noktasında etkili olmaktadır. Bunu gerçekleştirme konusunda birbirinden farklı ekipmanları eşliğinde kaliteli davul çeşitleri, site bölgesinde seçim imkanı sunmaktadır.

Özellikle akustik model tasarımı altında üzerindeki davullar farklı sayılar ve boyutlar üzerinden seçim şansı sunmaktadır. Diğer yandan zil çeşitleri, bagetler, pedal ve davul seçenekleri ile beraber farklı modellerde akustik bateri çeşitleri yer almaktadır.

Bateri Takımı ve En Kaliteli Bateri Setleri

Bateri Takımı ve En Kaliteli Bateri Setleri

Söz konusu vurmalı çalgılar olduğu zaman mutlaka kaliteli olması gerekmektedir. Çünkü ortamın havasına ve atmosfere uyumlu şekilde, en gerçekçi sesi çıkarması büyük önem arz etmektedir. Bu noktada özellikle akustik bateri söz konusu olduğunda, kalite daha da ön plana çıkmaktadır. Böylece konser alanlarında, değişik yerlerde açık ya da kapalı birçok alanda, muhteşem bir müzik resitali elde edilmektedir.

Bu resitali en iyi şekilde sağlamak için ise akustik davul çeşitleri geniş yelpaze altında sunulmaktadır. Kaliteli marka eşliğinde bateri takımı modeli kaliteyi en iyi biçimde sağlamaktadır. Her bir parçasının sunmuş olduğu kalite sayesinde, bagetler eşliğinde harika ses çıkarma imkanı elde edilmektedir.

Bu noktada hem başlangıç bateri modelleri hem de profesyonel düzeyde kullanım amaçlı seçenekler yer almaktadır. Kaliteyi doyasıya yaşamak ve vurmalı çalgıların eşsiz müziğini elde etmek için, akustik bateri çeşitleri kategori bünyesinde seçim şansı vermektedir.

Akustik Bateri Fiyatları

Akustik Bateri Fiyatları

Farklı özellikleri ve tasarımları ile birlikte akustik batarya modelleri değişik fiyatlar üzerinden öne çıkmaktadır. Elbette burada söz konusu akustik davul olduğunda kalite bir adım öne çıkmaktadır. Fiyatları ne olursa olsun mutlaka kaliteli malzeme yapısı altında önemli markalar üzerinden bu ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Diğer yandan davullar, ziller, baget ve pedal ile beraber tüm ekipmanı doğrultusun çok uygun fiyatlar kategori bünyesinde yer almaktadır. Tam ekipman olarak bateri takımı sayesinde, vurmalı çalgıların eşsiz müziğini en iyi biçimde hissetme olanağı bulunmaktadır.

O açıdan geniş ürün yelpazesi altında bateri set olarak, kategori bünyesinde uygun fiyatlar üzerinden seçim olanağı tanımaktadır. Hem model yapısı hem de kullanım amacına bağlı olarak pek çok farklı seçenek üzerinden güvenli seçim şansı elde edilmektedir.

Başlangıç İçin Akustik Bateri Modelleri

Başlangıç İçin Akustik Bateri Modelleri

Müziği başlamak için günümüze vurmalı çalgılar çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle de güzel bir deneyim amaçlı başlangıç bateri çeşitleri önemli yer taşımaktadır. Genelde akustik bateri modelleri bu konuda bir adım öne çıkmaktadır. Hem evde hem de kayıt için stüdyo alanlarında ya da pek çok konser adına kullanılmaktadır.

Değişik boyutları, renkleri ve üzerindeki ekipman sayısı kapsamında farklı modeller bulunmaktadır. Bu modeller üstelik bateri set tasarımı olarak tüm ekipmanı üzerinden seçim şansı sunmaktadır. Böylece müziğe yeni başlayanlar için özel bir ayrıcalık sağlanmaktadır.

Kolay ve kullanışlı yapısı, kalitesi ve aynı zamanda her yerde kullanım amacı eşliğinde başlangıç bateri modelleri site bünyesinde yer almaktadır. Önemli marka eşliğinde kalitesini en iyi biçimde sağlayan akustik bateri modelleri, vurmalı çalgı keyfini doyasıya yaşama olanağı vermektedir.

Akustik Bateri Modellerinin Kullanım Alanları

Akustik Bateri Modellerinin Kullanım Alanları

Söz konusu vurmalı çalgılar olduğu zaman akustik bateri modelleri kendi alanında en çok değerlendirilen modeller olmaktadır. Çünkü ortamın yapısına ve atmosfere uyumlu şekilde en iyi akustik sesini yaratma şansı vermektedir. Bu konuda tasarım açısından birçok farklı akustik davul modeli bulunmaktadır.

Aynı zamanda özel tasarım altında öne çıkan bu davullar akla gelebilecek olan birçok farklı yerde izleme imkanı vermektedir. Özellikle açık alanlarda konser verilirken akustik bateri çeşitleri vazgeçilmez tasarımlar içerisinde gelmektedir.

Müzik grupları mutlaka akustik davul tasarımı ile birlikte amfi bağlantısı üzerinden muhteşem bir şölen sunmaktadır. Elbette bu özel davullar aynı zamanda bireysel olarak evde eğlenceli bir vakit geçirme şansı tanımaktadır.

Eğitim konusunda da bu bateri takımı çeşitleri, yine evde veya birçok okulda kullanım olanağı sağlamaktadır. Böylece akustik bateri çeşitleri, tasarımına uyumlu biçimde herkesin her yerde kullanabileceği bir ürün olarak değerlendirilmektedir.

Çocuklar İçin Akustik Bateri Modelleri

Çocuklar İçin Akustik Bateri Modelleri

Yetişkinlerde olduğu gibi çocuklar adına da kullanılacak özel akustik bateri modelleri bulunmaktadır. Bu özel tasarım akustik davul çeşitleri çocukların boyutlarına uyumlu şekilde tercih olanağı vermektedir. Davulu, zilleri ve aynı zamanda baget ile pedalları, onların rahatlıkla yetişebileceği boyutlarda tasarım halinde sunulmaktadır.

Böylece değerlendirilen davullar sayesinde çocuklar aynı zamanda müziğe başlama imkanı elde etmektedir. Bu konuda onların birçok farklı şekilde değerlendirebileceği bateri set halinde sunulmaktadır. Aynı zamanda rengarenk tasarımları ve model yapıları sayesinde, çocukların beğeneceği türden görsellere sahip olmaktadır.

Onların vurmalı çalgılar eşliğinde müzeye başlaması için özel fırsat sunulmaktadır. Bu fırsatı değerlendirmek için özel tasarım akustik davul çeşitleri, site bünyesinde çocuklara özel olarak sağlanmaktadır.

Önemli Marka Üzerinden Akustik Bateri Modellerini Değerlendirin

Önemli Marka Üzerinden Akustik Bateri Modellerini Değerlendirin

Söz konusu akustik bateri çeşitleri olduğu zaman marka ve kalite büyük önem arz etmektedir. Çünkü her ortamda uyumlu şekilde akustik etkisini en iyi biçimde yansıtması gerekmektedir. Sonuç olarak bütün farklı enstrümanlar ile tamamlayıcı en önemli enstrüman çeşidi olarak öne çıkmaktadır. Bunu sağlamak için ise bu güvenilir site bünyesinde kaliteli marka eşliğinde akustik davul modelleri bulunmaktadır.

Özel tasarımı doğrultusunda bu akustik davul çeşidi, tam donanımlı ekipmanı üzerinden her alanda konser şansı vermektedir. Hem profesyonel olarak hem de başlangıç bateri çeşidi şeklinde amatör biçimde değerlendirme olanağı sunmaktadır. Müziği en iyi şekilde yansıtacak kaliteli deri yapısı, metalik tasarımı ve tüm aksamı eşliğinde, özel bir kullanım olanağı sağlamaktadır.

Akustik Bateri Eşliğinde Müziğin Ritmini Yakalayın

Akustik Bateri Eşliğinde Müziğin Ritmini Yakalayın

El ve ayak koordinasyonu eşliğinde Müziğin ritmini en iyi şekilde yakalama imkanı akustik bateri modelleri bulunmaktadır. Sayısız kombinasyon üzerinden bagetler ile birlikte vurarak, birçok farklı ses yapısını çıkarma şansı elde edilmektedir.

Üstelik bu özel akustik davul modeli eşliğinde, müziğin ritmi kaliteli marka yapısı altında en iyi biçimde sağlanmaktadır. Bu konuda güçlü marka ve özel tasarım malzeme yapısı üzerinden, geniş ürün yelpazesi altında ürünler yer almaktadır. Kullanacağınız alanı ve yere bağlı olarak güvenli şekilde seçim yapma şansı bulunmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi Altında Akustik Bateri Modelleri

Geniş Ürün Yelpazesi Altında Akustik Bateri Modelleri

Hem mekanik tasarımı hem de malzeme kalitesi ve görsel yapısı doğrultusunda birçok farklı akustik bateri modeli bulunmaktadır. Bu modeller farklı renkleri, davul ve zil ile beraber pedal sayılarının yanı sıra, boyutları üzerinden öne çıkmaktadır.

Böylece hem çocuklar hem de yetişkinler için 7'den 70'e akustik bateri çeşitleri yer almaktadır. Müziğin ritmini yakalamak ve bunu doyasıya yaşamak için, site bünyesinde en kaliteli akustik bateriler yer almaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.