⁠   ⁠
₺4.990,00 KDV Dahil
₺5.990,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
₺11.487,00 KDV Dahil
₺13.409,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺8.936,00 KDV Dahil
₺10.721,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺10.217,00 KDV Dahil
₺12.065,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺9.954,00 KDV Dahil
₺11.393,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺25.578,00 KDV Dahil
₺30.513,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺9.314,00 KDV Dahil
₺10.721,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüksek Kaliteli
Sınırlı Stok
₺6.990,00 KDV Dahil
₺7.990,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺8.295,00 KDV Dahil
₺9.734,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺10.217,00 KDV Dahil
₺11.802,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺7.991,00 KDV Dahil
₺8.390,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
₺13.900,00 KDV Dahil
₺16.500,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.690,00 KDV Dahil
₺1.990,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺13.900,00 KDV Dahil
₺15.600,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
₺23.132,00 KDV Dahil
₺27.458,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
 

Ses Anfisi Ve Cami̇ Anfisi

Ses anfisi yüksek çalışma performansı göstermektedir. Özellikle okul ve cami benzeri yerler için özel olarak tasarlanan ürünler son zamanların en kullanışlı ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ses anfisi kullanım alanlarının başında cami yer almaktadır. Üstelik yüksek ses ve ayarlanabilir özellikleri ile çok fazla alanda kullanım imkanı sunmaktadır.
 
 Kaliteli ekipman grubu içerisinde yer alan bu ürünler sesi iletme konusunda da başarı göstermektedir. Her biri farklı tiplerde tasarlanan bu ekipmanlar üstün performans seçenekleri ile çok daha kaliteli bir şekilde faaliyet göstermektedir. Güçlü ses yayma özelliklerine sahip ses anfisi ürünleri ile kaliteli bir ürün satın almak mümkün hale gelmektedir. Yeni tasarlanan bu ürün seçenekleri cami anfisi olarak kullanılmaktadır.
 
 Yerleştirilen bu anfi sesi daha geniş ve uzak alanlara iletme konusunda başarılı çalışmaktadır. Aynı zamanda ürün içerisinde yer alan gövde kısmı ses çıkış noktası olarak bilinmektedir. Son teknolojide tasarlanan bu ürünler kalitesi ile pek çok alanda kullanım imkanı sunmaktadır. Yeni nesil ses anfisi ürün seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Çok fazla kişi kendi ihtiyacına uygun ürün satın almaktadır.
 
 Ses ve müzik ile ilgilenen kişilerin dikkatlerini çeken ürün seçeneklerinden biri ses anfisi olarak bilinmektedir. Üretilen bu ürünler kaliteli dizayn edilen ve güçlü ses dalgalarına sahip ekipmanlar arasına girmektedir. Birbirinden farklı marka ve model seçenekleri ile son zamanların en kaliteli ürünlerine sahip olmak mümkün hale gelmektedir.
 
 Kablolar yardımı ile ekipmanlar anfiye bağlanmaktadır. Cami anfisi bu şekilde çalışmaktadır. Mikrofon ile bağlantılı olan cami anfisi kaliteli ve yüksek bir ses yayma gücüne sahip olacak şekilde tasarlanmış ve üretilmektedir.


 
 En Kaliteli Sesler İçin Ses Anfisi Kullanımının Önemi


 
 Ses anfisi ürün özelliklerini inceleyen çok fazla kişi bu ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olmaktadır. Özellikle çıkarttığı ses kalitesinin yüksek olması farklı alanlarda kullanım imkanı sunmaktadır. Cami anfisi ürünler bu şekilde tercih edilmektedir. Beklentileri en iyi karşılayacak bu ürünler sayesinde estetik ve net bir ses ortaya çıkmaktadır.
 
 Geniş alanlardan da duyulan bu ses farklı müzik ekipmanlarının anfiye bağlanması ile çıkmaya başlamaktadır. Yeni nesil ses ekipmanları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan cihaz seçeneklerinden biri şeklinde kullanılmaktadır. Amfi markaları üzerinde araştırma yapan pek çok kişi tüm ürünleri detaylı bir şekilde incelemektedir. Sitemizde yer alan bu ürünler güçlü ses özelliklerine sahip ürünlerden oluşmaktadır.
 
 Aynı zamanda ses ve müzik ile ilgilenen kişilerin beklentilerini de en iyi karşılayan ürünler şeklinde tasarlanmaktadır. Başka bir deyişle ses anfisi görevleri ses yayma ve net bir ses çıkartma olarak bilinmektedir. Kaliteli sese sahip olmak isteyen kişiler farklı alanlarda kullanım özellikleri olan cami anfisi siparişi vermektedir. Üstün ses kalitesi de bu şekilde kendisini göstererek çalışmaktadır.
 
 Zamanın en güçlü ve kaliteli sesine sahip olan ürünlerinden biri ses anfisi olarak bilinmektedir. Aynı zamanda bu ürünler estetik bir ses akışı sağlamaktadır. Yeni nesil ürün seçeneklerinin her birinde kaliteli ses çıkartma yetkisi olan ürünler kullanılmaktadır.
 
 Çeşitli cihazlar bu anfi ile bağlantılı şekilde çalışmaktadır. Bu nedenle cami anfisi kullanım olanakları da genişlemektedir. Gerçek sese ulaşmak isteyen kişiler için tamamen kaliteli şekilde faaliyet göstermektedir. Farklı model seçenekleri kullanım alanını ve beraberinde performansı da arttırmaya başlamaktadır.


 
Ses Anfilerinde Güç Seçenekleri Nelerdir?


 
 Ses anfilerinde güç seçenekleri de her modele ve cihaza göre değişkenlik göstermektedir. Gerçek ses kalitesini ortama yayan bu ekipmanlar ses anfisi olarak tasarlanmaktadır. Cami anfisi formatında kullanılan ürünlerin her biri de uzak noktalara sesi iletme görevi sunmaktadır. Aynı zamanda her bir ürünün çalışma düzeneği de aynı ilerlemektedir. Farklı ses dalgaları ve elektrik enerjisi ile çalışma olanakları bu ekipmanlar içerisinde yer almaktadır.
 
 Dışarıya yayılan bu sesin net olarak algılanmasını destekleyen bu ekipmanlar son teknolojinin ürünleri olarak özel şekilde tasarlanmaktadır. Ses anfisi elektrik sinyallerinin iletilmesi ile çalışmaktadır. Bu nedenle farklı kullanım özellikleri oluşmaktadır. Cami anfisi tasarımlarında da ses yüksek kalitede çıkmaya başlamaktadır. Son zamanların en profesyonel ekipmanları arasında ses anfisi tercih edilmektedir.
 
 Ürünler aralıksız çalışma olanaklarına sahip ve özenle tasarlanmaktadır. Müzik ve benzeri seslerin yayılımı için de bu ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Başka bir deyişle dışarıdan algılanan sesin kalitesinin yüksek olması adına her alanda farklı tipte ürün kullanımları hazırlanmaktadır. Sitemiz içerisinde yer alan ses anfisi bu şekilde daha işlevsel ve kaliteli hale gelmektedir.
 
 Son teknoloji ekipmanlarından biri olarak tasarlanan bu ürünler estetik ses algılama özellikleri oluşturmaktadır. Başka bir deyişle cami anfisi görevi üstlenen bu ekipmanların tipleri de A, B, AB, C, D ve E olarak değişiklik göstermektedir. 1.5 volt ve 5 voltluk ses dalgası iletimi sayesinde güçte herhangi bir kayıp olmadan ses dalgaları iletilmektedir. Ses anfisi kullanım gücü bu şekilde artmaktadır. Birbirinden farklı ürün seçeneklerinde de farklı özellikler yer almaktadır.


 
Ses ve Cami Anfisi Modelleri


 
 Ses ve cami anfisi modelleri içerisinde zengin ürün seçenekleri yer almaktadır. Üstelik bu ürünler birbirinden farklı göreve sahip şekilde çalışmaktadır. Kaliteli ses yayma operasyonları için düzenlenen bu ürünler estetik bir ses gücüne sahip düzende üretilmektedir. Son zamanların en güçlü ses sinyalleri yayan anfi modelleri de ses ve cami anfisi olarak tasarlanmaktadır.
 
 Güçlü ses yayma özellikleri üzerinden çeşitli pek çok ürün tasarlanmaktadır. Kaliteli ve güvenli üretim model seçenekleri de tercih edilen en estetik ve algılanabilir ürünlere sahip olmayı kolay hale getirmektedir. En iyi anfi modelleri içerisinde cami anfisi ön plana çıkmaktadır. Üstelik bu anfilerin işlevselliği ve elektro ses yayma gücü de yüksek olacak şekilde tasarlanmaktadır.
 
 Belirli bir kaynak üzerinden çıkan ses sinyallerinin kontrol edilmesi de bu şekilde kolay hale gelmektedir. Başarılı ses ekipmanlarından biri olarak anfi türleri sitemiz içerisinde sıralanmaktadır. Ses ve cami anfisi olarak tasarlanan ürünler farklı tiplerde ve kalitede üretilmektedir. Yeni nesil teknolojik ürünlerde de farklı gövde yapılarına sahip ürünler hazırlanmaktadır. Bu ekipmanlar sesin yukarı çıkmasına yardımcı olmaktadır.
 
 Cami anfi fiyatları ise bu şekilde tercih edilen ürüne uygun belirlenmektedir. Farklı ses ekipmanları direk ses ve cami anfisi üzerine bağlanmaktadır. Bu şekilde ses gücü de artmaktadır. En kaliteli sese sahip olmak isteyen kişiler için en iyi anfi modelleri sitemizde yer almaktadır.
 
 Teknolojinin sunduğu yenilikler arasında da bu ürünler ön plana çıkmaktadır. Tam anlamıyla fiyat performans açısından kaliteli işleve sahip ürünler olarak hazırlanmaktadır. Cami anfi fiyatları bu sayede kişilerin bütçelerine uygun olacak şekilde belirlenmektedir. Ürünler yüksek teknolojide tasarlanmaktadır.


 
Cami’ler İçin En Uygun Anfi Modelleri Nelerdir?


 
 Cami için kullanım olanakları geniş düzenlenen bu ürünler yalıtım açısından da işlevlerini genişletmektedir. Her bir model belirli bir alanda kullanım fırsatı yaratmaktadır. Ses ve cami anfisi için AB tipli modeller ön plana çıkmaktadır. Yüksek ses ve güç enerjisinde çalışan bu ürünler sayesinde çalışma performansını ikiye katlayacak bir ürüne sahip olmak mümkün hale gelmektedir.
 
 A sınıfı anfi modelleri de aktif elemanlar ile beraber çalışmaktadır. Başka bir deyişle gelen ses dalgalarının her birini sürekli çalıştırmaktadır. Ses ve cami anfisi işlevleri bu şekilde artmaya devam etmektedir. En iyi anfi modellerinde de farklılıklar incelenmektedir. Ürün seçimi yapmadan önce detaylı bir model incelemesi yapılmaktadır.
 
 Aynı zamanda ses ve cami anfisi olarak tasarlanan ürünlerin her biri anfi için özel üretilen aktif elemanlar ile faaliyet göstermektedir. Camiler için en uygun anfi modellerinden bir diğeri ise B tipi anfi çeşitleri olarak bilinmektedir. Anfi çeşitleri arasında yer alan bu ürün yüksek performansta çalışmaktadır. Yeni nesil anfi markaları arasında çeşitlilik ise seçimleri daha kolay hale getirmektedir.
 
 Cami anfi fiyatları her bir ürün için farklı olacak şekilde belirlenmektedir. En iyi anfi markaları ve çeşitleri çalışma performansını yükseltecek şekilde tasarlanmaktadır. Aynı zamanda kaliteli ürün seçenekleri arasında da anfi çeşitleri yer almaktadır. Her bir ürün tasarım açısından farklı özelliklere sahip şekilde çalışmaktadır.
 
 Üstelik amfi markaları kendi içerisinde ürün kullanım alanlarını sınıflandırmaktadır. Yeni nesil ürün seçimlerinin her birinde cami anfi fiyatları da önem taşımaktadır. Ürünler kaliteli ve farklı tipte olacak şekilde üretilmektedir. En iyi anfi için seçimler web sitemiz üzerinden A, B ve AB model ürünler olarak yapılmaktadır.


 
En İyi Amfi Markaları Hangileridir?


 
 En iyi anfi için sinyali güçlü ve fazla distorsiyon bulunan ürünler tercih edilmektedir. Bu nedenle en iyi amfi markaları sitemizde farklı model seçenekleri oluşturmaktadır. Ses sinyallerinin yüksek olması ile beraber farklı markalar tarafından tasarlanan ürünlerin kalitesi de artmaktadır. Anfi çeşitleri her kategoride ürün sunmaktadır. Tasarlanan bu ekipmanlar genellikle cami gibi alanlarda kullanılmaktadır.
 
 Ses dalgalarının ortam içerisinde yayılmasına etki eden bu cihazlar sayesinde yük azlığı ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde ekipmanlar güçlü enerji ihtiyacı ortaya çıkartmaktadır. En iyi amfi markaları sitemizde yer almaktadır. Bu markalar kullanım alanına uygun şekilde sınıflandırılmaktadır. Başka bir deyişle anfi çeşitleri üzerinden seçim yapma imkanı da artmaktadır.
 
 Yeni teknolojinin sunduğu güçlü ses dalgaları ile tasarlanan bu cihazlar da gerçek ses kalitesi oluşturmaktadır. Enerji verimliliği sağlayan bu ekipmanlar ses dalgasını iletmekte çok daha başarılı hale gelmektedir. Bu nedenle kaliteli bir ses gücüne sahip olmak mümkün hale gelmektedir. En iyi amfi markaları bu şekilde ön plana çıkarak tercih edilmektedir.


 
Anfi Çeşitleri ve Özellikleri


 
 Anfi çeşitleri ve kullanım özellikleri için ses kalitesi yüksek olan teknolojide ürünlere sahip olmak mümkün hale gelmektedir. Teknolojinin sunduğu yenilikler arasında bu ürünler ön plana çıkmaktadır. Hazırlanan her bir ürün hi-fi ses gücü sistemlerine sahip olacak şekilde çalışmaktadır.
 
 Başka bir deyişle diğer ekipmanlar ile birleşerek otomatik bağlantı kurmaktadır. Böylelikle kaliteli ses algılayıcı gövdesi sayesinde ortama ses yaymaktadır. Her biri birinci sınıf malzeme kullanımı ile tasarlanan bu ürünler ile beraber son teknolojide ürün satın alma olanakları artmaktadır.


 
Cami İçin Anfi Fiyatları


 
 Cami anfi fiyatları farklı marka ve modeller için özel olarak belirtilmektedir. Çalışma gücü yüksek olan bu aletler sesi yayma konusunda da başarı göstermektedir. Aynı zamanda ses sistemi içerisinde yeni nesil tınılar ve ses sinyalleri algılayıcı gövdesi bu ekipmanlar içerisinde bulunmaktadır.
 
 Ses anfisi çalışma gücü bu şekilde artmaktadır. Sesi algılayarak bu gücü ortama ileten bir özelliğe sahip ürünler olarak tasarlanmaktadır. Her ürünün fiyat seçenekleri sitemizde yer almaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.