⁠   ⁠
₺473,00 KDV Dahil
₺578,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Videolu Ürün
₺1.490,00 KDV Dahil
₺1.749,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺525,00 KDV Dahil
₺630,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Videolu Ürün
₺536,00 KDV Dahil
₺641,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Videolu Ürün
₺630,00 KDV Dahil
₺756,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Videolu Ürün
₺429,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Videolu Ürün
Çok Satan
₺1.376,00 KDV Dahil
₺1.638,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺893,00 KDV Dahil
₺1.050,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺525,00 KDV Dahil
₺630,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Videolu Ürün
₺525,00 KDV Dahil
₺630,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Videolu Ürün
₺536,00 KDV Dahil
₺641,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Videolu Ürün
₺714,00 KDV Dahil
₺830,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺950,00 KDV Dahil
₺1.095,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺429,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Videolu Ürün
 

Mikrofon Ayaklığı Bir Mikrofonun En İyi Tamamlayıcısıdır

Mikrofon ayaklığı farklı alanlarda kullanım olanağı sunan pratik malzemelerden biri olarak bilinmektedir. Özellikle müzik piyasası içerisinde bu ürünlere sıkça ihtiyaç duyulmaktadır. Mikrofon ayaklığı modelleri ve boyutları kullanım alanına uygun şekilde belirlenmektedir.
 
 Aynı zamanda bu ürünler birinci sınıf kalitede üretilmektedir. Başka bir deyişle uzun süreli kullanım olanağı sunan eşsiz tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Mikrofon ayaklığı ürünleri yeni sezon içerisinde tamamen kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Tüm ürünler hem dayanıklı hem pratik kullanım sunmaktadır.
 
 Mikrofon ayaklığı ürünleri farklı ebatlarda olan müzik aletleri için özel ayarlanabilir şekilde tasarlanmaktadır. Kaliteli malzeme kullanımı ile tasarlanan bu ürünler son sezon içerisinde pek çok farklı müzik aleti ile beraber kullanılmaktadır. Mikrofon ayaklığı ürünleri sabit tutucu görevi sunmaktadır. Aynı zamanda geniş stüdyo ve sahneler için tasarlanan farklı ürünler site içerisinde yer almaktadır.
 
 Mikrofon ayaklığı stantları müzik kalitesini ortaya çıkartma adına özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle ürünlerin her biri ihtiyaçları da karşılayarak hizmet sunmaktadır. Büyük ve küçük ölçekli mikrofon ayaklığı modelleri hazırlanmaktadır. Bu ürünler müzik performanslarının yerinde gerçekleştirilmesine de olanak tanımaktadır. Aynı zamanda son zamanların en beğenilen ürün seçenekleri sitemiz içerisinde yer almaktadır.
 
 Tamamı kaliteli olan bu mikrofon ayaklığı modelleri ayarlanabilir özellikleri ile kullanım alanını genişletmektedir. Mikrofon ayaklığı modelleri zengin ürün yelpazesi içerisinde hazırlanmaktadır. İhtiyaca uygun şekilde üretilen farklı model seçenekleri ile beraber her mikrofon takılma işlevi görmektedir.


 
 Mikrofon Ayaklığı Seçiminde Mikrofon Modelinin Önemi


 
 Mikrofon ayaklığı ürünleri yüksek tutuculuk sağlamaktadır. Aynı zamanda sahneyi tamamlayan ve kullanım kolaylığı sağlayan ürün grubu içerisinde yer almaktadır. Her biri özenle tasarlanan bu ürünler sayesinde pek çok kişi kendi ihtiyaç duyduğu modelde mikrofon ayaklığı ürününe erişim sağlamaktadır.
 
 Yeni sezon içerisinde sahne sanatlarında sıkça kullanılan ürünler içerisinde yer almaktadır. Başka bir deyişle mikrofon ayaklığı modelleri mikrofonun tamamlayıcı bir parçası olarak bilinmektedir. Bu ürünlerin farklı mekan kullanım özellikleri de kendi içerisinde bulunmaktadır.
 
 Mikrofon ayaklığı özellikle stüdyolar için vazgeçilmez ürünlerden biri olarak bilinmektedir. Aynı zamanda tüm bu mikrofon tutucu ürünler sahne üzerinde estetik görünüm sunacak şekilde dizayn edilmektedir. Başka bir deyişle sahne üzerinde en önemli araç ve ekipman olarak görülmektedir.
 
 Mikrofon tutucu farklı modeller ve ebat seçenekleri sunmaktadır. Üstelik ürünler mikrofonu sıkı bir şekilde kavrayacak tasarıma sahip üretilmektedir. İhtiyaca yönelik satın alınan bu ürünler yüksek bir performans ortaya çıkartmaktadır. Bu nedenle müzik yapma keyfi iki katına yükselmektedir.
 
 Mikrofon tutucu ürünleri stüdyolar için vazgeçilmez hale gelen malzemeler arasına girmektedir. Başka bir deyişle müzik ile uğraşan kişiler için en vazgeçilmez ihtiyaç olarak adlandırılmaktadır. Farklı ürün tasarımları ile kullanım amacına uygun şekillenen ürünler sitemizde yer almaktadır.
 
 Mikrofon tutucu ürünleri kalitesi ile tercih edilmektedir. Özellikle canlı performans sergileyecek kişiler için en ideal ürün grubu içerisinde yer almaktadır. Birbirinden farklı mikrofon tutucu model seçenekleri ile hem istekler karşılanmakta hem de ihtiyaçlar en iyi şekilde sitemiz üzerinden temin edilmektedir.


 
 Mikrofon Tutucu ile Konforlu Kullanım İmkanı


 
 Kullanım amacına uygun şekilde tasarlanan mikrofon tutucu ürünler davul başta olmak üzere, mikrofon, gitar amfileri ve oturulan tüm gösteri performansları için tercih edilmektedir. Mikrofon tutucu ayarlanabilir formatta tasarlanmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin tamamı yüksek kalite ve güven oluşturmaktadır. Birbirinden farklı model çeşitleri ile konforlu bir sahne performansı sergilemek başarılı hale gelmektedir.
 
 Üstelik bu ürünler kullanım amacına uygun şekillenmektedir. Ürünlerin tamamı farklı boy ve ebatlarda tasarlanmaktadır. Bu nedenle kullanım alanı da genişlemektedir. Mikrofon tutucu ürünler pek çok alanda yenilikçi tasarıma sahip ve özel kullanım olanakları bulunan ürünler arasına girmektedir. Kaliteli üretim mikrofon tutucu ürünleri müzik keyfinin doyasıya yaşanmasına yardımcı olmaktadır.
 
 Aynı zamanda farklı yerlere taşınabilme özelliği de avantajları arasında yer almaktadır. Mikrofon tutucu ürün çeşitleri profesyonel müzik yapan kişilerin sıkça kullandığı ekipmanlardan biri olarak bilinmektedir. Üstelik bu ekipmanlar dayanıklılığı ile tercih edilmektedir. Yüksek tutuculuk oranı sayesinde her alanda kullanım imkanı sunmaktadır.
 
 Mikrofon tripod ürünleri müzik piyasası içerisinde en önemli ihtiyaçlardan biri haline gelmektedir. Aynı zamanda kendisine has olumlu yönleri ile müzik icra eden kişiler tarafından satın alınmaktadır. Mikrofon tripod modelleri kullanım amacına uygun şekillenmektedir. Üstelik profesyonel müzik gösterilerinde de sahnenin belirli yerlerde kullanılmaktadır.
 
 Stand türü birbirinden farklı alanda avantaj sağlamaya devam etmektedir. Mikrofon tripod modelleri ile beraber zengin ürün seçeneklerine sitemiz aracılıyla erişim gösterilmektedir. Bu şekilde ürün performansları da artmaktadır.


 
 Mikrofon Tripod Seçenekleri Nelerdir?


 
 Her alanda kullanım avantajı sunan bu ürünler düşük bütçeli ve yüksek kaliteli ürün seçenekleri olarak tasarlanmaktadır. Üstelik mikrofon tripod modelleri zamanın ötesinde bir kullanım sağlamaktadır. Müzik esnasında sesin tüm odaya yayılması için mikrofon kullanılmaktadır. Fakat çalınan müzik aletleri sırasında mikrofonun sabit kalması için mikrofon tripod kullanılmaktadır.
 
 Uzun boyutta tasarlanan bu stantlar hem yükselmekte hem de alçalmaktadır. Boyunu ayarlama özelliği olan bu ürünlerin tamamı limit dışına çıkılmamaktadır. Böylelikle uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Mikrofon tripod modelleri farklı model ve marka tasarımları ile üretilmektedir. Üstelik dengesi bozulmayan ve ayarlandıktan sonra sabit kalan ürün çeşitleri olarak kullanılmaktadır.
 
 Mikrofon tripod modelleri istenen ayarda yükseklik sunmaktadır. Başka bir deyişle bu yüksekliğe getirildiğinde ürün sabitlenmektedir. Böylelikle çok fazla kişi tamamen ihtiyacına uygun bir ürün satın almaktadır. Mikrofon tripod ürünleri tüm beklentileri karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Aynı zamanda kaliteli üretim mikrofon stant modelleri ile son zamanların en yenilikçi ürünleri elde edilmektedir.
 
 Farklı mekanlarda kullanım imkanı oluşturan masa mikrofon standı son dönemin en önemli ekipmanları arasına girmektedir. Performans sergileme esnasında hareket etmeyerek sesin bozulmasını da engellemektedir. Üstelik hafif ve taşınabilir olması pek çok farklı noktaya sabitlenmesine yardımcı olmaktadır.
 
 Başka bir deyişle ihtiyaçları en iyi karşılayacak ürün seçenekleri arasında masa mikrofon standı yer almaktadır. Bu ürünler sesin düzgün ve pürüzsüz çıkması adına tercih edilmektedir. Böylelikle ses ve ortam arasındaki denge kurulmaktadır.


 
 Stüdyo Mikrofonları İçin Masa Mikrofon Standı


 
 Stüdyo mikrofon için tasarlanan masa mikrofon standı sabitlenebilir fonksiyonu sayesinde pek çok farklı alanda kullanım olanakları sunmaktadır. Aynı zamanda belirli ölçülerde tasarlanan adaptörleri üzerinden ayarlama ve sabitleme çok daha kolay yapılmaktadır.
 
 Masa mikrofon standı ile kaliteli bir müzik performansı sergilenmektedir. Özellikle masa mikrofon standı ile beraber kullanılan diğer adaptörler de en popüler ürün ve ekipmanlar arasına girmektedir. 1.60 ve 1.70 cm ölçülerinde tasarlanan bu ürünler hem uzun hem de kısa olacak şekilde kişi isteklerini karşılamaktadır.
 
 Özenle tasarlanan masa mikrofon standı ürünler eşsiz bir müzik deneyimi yaratmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin her birinin hafif yapıda olması da kalitesini arttırmaktadır. Geniş bir çerçevede kullanım olanağı sunan masa mikrofon standı modelleri müzik yapma sırasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle boyut farklılıkları her markaya göre değişkenlik göstermektedir.
 
 Masa mikrofon standı üzerinden stüdyo içerisinde kullanıma uygun ürünler tasarlanmaktadır. Popüler müzik alet ekipmanlarından biri olarak site kategorileri içerisinde yer almaktadır. Bunun yanında ürünler farklı ebat seçenekleri ve model tasarımları ile güncel kullanıma uygun hazırlanmaktadır. Mikrofon tripodu işlevsel ve kaliteli ürün çeşitlerinden biri olarak kullanılmaktadır.
 
 Profesyonel sahnelerin tamamında mikrofon tripodu ürüne ihtiyaç duyulmaktadır. Yeni nesil demir alt yapı malzemeleri ile üretilen bu ürünler bükülme ve paslanmaya karşı da dayanıklılık göstermektedir. Bunun yanında ürünler kullanım amacına en uygun şekilde özellikler sunmaktadır. Mikrofon tripodu ürünleri müzik dinleme keyfinin sorunsuz bir şekilde devam etmesine yardımcı olmaktadır.


 
 Mikrofon Tripodu ve Ayaklığı Fiyatları


 
 Mikrofon tripodu geniş sahneler ve stüdyolar içerisinde en sık kullanılan ekipmanlardan biri olarak bilinmektedir. Üstelik bu ürünler ses kalitesinin yükselmesine ve tüm mekan içerisinde pürüzsüz aktarılmasına yardımcı olmaktadır. Ayaklık fiyatlarını merak eden kişiler için sitemizde güncel ürün yelpazesi içerisinde ürünler fiyatlandırılmaktadır.
 
 Mikrofon tripodu ürünleri kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Başka bir deyişle kullanım amacını ve beklentileri en iyi karşılayan ürünler olarak sitemizde yer almaktadır. Fiyat ve performansı en yüksek ürünler olarak bilinmektedir. Mikrofon tripodu yeni nesil müzik icra edecek olan kişilerin ihtiyaç duydukları ürünler arasına girmektedir. Her bir model beklentileri ve istekleri karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır.
 
 Mikrofon tripodu modellerinde boyut en önemli noktalardan biri olarak bilinmektedir. Ürünlerin fonksiyonel olması da taşınmasını ve istenen her noktaya ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle ürün kullanımında bir özgürlük söz konusu haline gelmektedir. Titreşimli ve blokeli ses çıkmasını engelleyen bu modellerin her biri demir malzeme kullanılarak üretilmektedir.
 
 Mikrofon tripod malzemelerinin ve ayaklarının güncel fiyatları da sitemiz içerisinde belirtilmektedir. Bu ürünler profesyonel sahneler, festivaller, etkinlikler ve sempozyumlar için en sık tercih edilen ürün grubu içerisine girmektedir. Ürünlerin tamamında ses kalitesi arttırma özelliği bulunmaktadır.
 
 Sesin akışını bozmadan tüm mekana eşit bir şekilde yayma olanağı bulunmaktadır. Blokeli ses çıkmasını engelleyen bu ürünler hem ses kalitesini arttırmakta hem de kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Mikrofonun sabit kalması ve sallanmaması da sesi bozmayan unsurlar arasına girmektedir.


 
 Mikrofon Sehpası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 


 
 Boy mikrofon sehpası ürünleri müzik ile ilgilenen herkesin ihtiyaç duyduğu ve tercih ettiği ürünler olarak bilinmektedir. Bu ürünler ayarlanabilir donanıma sahip şekilde tasarlanmaktadır. Mikrofon tutacağı bölümleri üzerinden ses akışı daha aktif hale gelmektedir. Ürünlerin tamamı cihaza uygun şekilde tasarlanmaktadır.
 
 Mikrofonu tam olarak kavrama özellikleri sayesinde pek çok alanda sesin kalitesini arttırmaktadır. Satın alma işlemlerinde ürünün markasına, modeline ve işlevselliğine dikkat edilmektedir. Böylelikle daha uzun süreli kullanım olanağına sahip ürünler satın alınmaktadır.
 
 Taşıma kolaylığı sağlayan bu ürünlerin ebat seçimleri de mikrofon sehpası alışverişlerinde en önemli noktalardan biri haline gelmektedir. Bu sehpa seçimleri mikrofonu tutma ve sıkıca kavrama konusunda özel tasarlanmaktadır. Sunduğu konfor sayesinde donanımsal tüm özellikler çok fazla kişinin ilgisini çekmektedir.
 
 Ürünlerin performans gösterilerinde tercih edilmesi ses kalitesini ve yapısını bozmamasından kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda bu ürünlerin hammaddesi ise tamamen gerçek demir malzeme kullanımından üretilmektedir.
 
 Bot mikrofon sehpa modelleri gerekli tüm özelliklere sahip ve ses akışını düzenlemeye yönelik dizayn edilen ürünler şeklinde tercih edilmektedir. Detaylı kullanım özellikleri sayesinde müzik yapan herkes bu ürünü satın almaktadır.
 
 Satın alma sırasında modele ve ebatlarına dikkat edilmektedir. Aynı zamanda konforlu bir kullanım için dayanıklılık en önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Mikrofon ayaklığı modellerinin tamamı müzik piyasası içerisinde en çok tercih edilen ürün grubunda yer almaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.