⁠   ⁠
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺2.940,00 KDV Dahil
₺3.759,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺4.431,00 KDV Dahil
₺5.292,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün

Stüdyo Kayıt Seti İle Hepsi Bir Arada Stüdyo Malzemeleri Seni Bekliyor

Stüdyo kayıt seti, profesyonel veya müziğe ilk kez adım atan kullanıcılar için özel olarak tasarlanan bir pakettir. Önceden profesyonel bir kayıt stüdyosu gerekliyken günümüzde bunun yerini teknolojik ekipmanlar almıştır. Dolayısıyla yüksek kaliteli ses üretmek artık zor değil. Özellikle de home studio paketi, evde kendi stüdyosunu kurmak isteyenlere hitap etmektedir.

Müzikle ilgileniyor ve evinizde kendinize özel bir stüdyo kurmak istiyorsanız paket halinde sunulan stüdyo kayıt setini tercih edebilirsiniz. Zira bu tercih sizin için hem ekonomik hem de konforlu olabilir.

Profesyonel stüdyo kayıt seti, aradığınız tüm müzik ekipmanlarını ve aksesuarlarını sunan bir pakettir. Hepsi bir arada sunulan stüdyo malzemeleri ile donanımlı bir müzik prodüksiyonu yaratabilirsiniz.

Müzik alanındaki profesyonelliğini bir üst boyuta taşımak isteyenlere özel olarak oluşturulan bu paket, birçok ekipmandan oluşmaktadır. Midex kalitesiyle sunulan stüdyo kayıt paketi modelleri arasında şunlar almaktadır:

Mikrofon + Ses Kartı + Stand Pop Filtre Set Lastvoice Usb Consender Mikrofon Stand ve Filtre Mikrofon GLX-600 Pro Stüdyo Ses Kartı Seti Monitör + Mikrofon + Ses Kartı + Kulaklık + Midi Klavye Midex Wizard Paket 5 Stüdyo Ekipmanları Seti

Yonka Müzik Market, stüdyo kayıt paketlerini birçok farklı ekipmanları bir araya getirerek sunmaktadır. Sadece bunlarla sınırlı olmayan modeller de mevcuttur. Tümü Midex markası altında kaliteli ve yüksek performans özellikleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Siz de kapsamlı ve kaliteli stüdyo kayıt seti arayışındaysanız sitedeki setleri yakından inceleyebilirsiniz. Stüdyo kayıt setinde olmazsa olmaz tüm ürünleri keşfedebilirsiniz.

Home Studio Ekipmanlarını Hemen İncele Hayallerini Erteleme

Home studio ekipmanlarını Yonka Müzik Market üzerinde çeşitli paketlerde bulabilirsiniz. Üstelik her paket, yüksek çözünürlüklü resimle sunulmuştur. Bazı paket çeşitlerinin videolu anlatımı da mevcuttur. Bu paketi alırken ihtiyacınız olan ekipmanları resim ve videoları inceleyerek daha yakından görebilirsiniz.

Tek paket halinde sunulan ekipmanlar, ayrı ayrı alındığında daha pahalı fiyatlara denk gelmektedir. Ancak, kayıt projeleri için tüm ekipmanlar stüdyo seti halinde oldukça uygun fiyatlarda sunulmaktadır.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak ve size yeni bir müzik alanı yaratacak olan bu ekipmanları tercih edebilirsiniz. Özellikle de her paketin içerisinde yer alan stüdyo ses kartı, kulaklık, consender mikrofon gibi birçok ekipman işinize yarayacaktır.

Bundan böyle hayalinizdeki stüdyoyu yaratmanız için beklemenize gerek yok! İhtiyacınız olan home studio kayıt ekipmanları bir tık uzağınızda. Müzik performansınızı ister evinizde ister iş alanınızda bu özel ekipmanları kullanarak yükseltebilirsiniz. Ses kartlarından mikrofonlara, kulaklıklardan monitörlere kadar birçok ekipmanı www.yonkamuzikmarket.com adresinde bulabilirsiniz.

Home studio paketi kapsamındaki her ürün, Midex markasının sunduğu ekipmanlardan oluşmaktadır. Yüksek kaliteli ve performanslı olan bu ekipmanlardan size uygun olanı seçebilirsiniz.

Stüdyo Seti İle Aradığınız Her Ekipman Uygun Fiyat Avantajı İle Sizlerle

Uygun fiyatlı ve birden fazla ekipmandan oluşan stüdyo kayıt seti arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Evinizde size özel bir kayıt stüdyosu oluştururken mutlaka temel ekipmanlara da ihtiyacınız olacaktır. Aradığınız her ekipmanı uygun fiyat avantajı ile Yonka Müzik Market üzerinde bulabilirsiniz.

Birbirleri ile uyumlu olan ekipmanlar sayesinde kullanım esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Kendi stüdyosunu sıfırdan kuranlara özel olarak sunulan ekipmanların markası ise Midex'tir. Bu marka enstrümanlardan aksesuarlara kadar pek çok ürünün temsilcisidir.

Farklı ürün kombineleriyle sunulan stüdyo seti en uygun fiyatlarda belirlenmiştir. Geniş fiyat aralıklarında belirlendiği için her bütçeye hitap eden çözümler sunmaktadır. Siz de bu özel ekipmanların ayrıcalıklarından hemen yararlanabilirsiniz.

Home Stüdyo Paketinde Yok Yok

Home studio paketi, stüdyo kayıtlarını evden yapmak isteyenlere özel olarak tasarlanmıştır. Bu pakette gelişmiş teknolojik ekipmanlar yer almaktadır. Günümüzde de kayıt profesyonelleri artık stüdyo setlerini evlerinde kullanmaktadır.

Müzik ya da Youtube kaydı gibi birçok kayıt işlemi için tüm ekipmanları paket halinde bulabilirsiniz. Midex markasıyla sunulan stüdyo paketi çeşitleri kaliteli olup bütçe dostu ürünlerdir. Home studio paketlerinde şu ekipmanları bulabilirsiniz:

Stüdyo mikrofon standı, Shock mount filtre, Masa mikrofonları, Enstrüman mikrofonları BM 300 stüdyo mikrofonlar, Taşıma çantası, Özel kabloları, Kondenser mikrofon, Mikrofon süngeri, Ses kartı, Stüdyo kulaklık, Stüdyo monitör, Stüdyo mikser.

Home studio, kayıt ihtiyaçlarınız için oluşturabileceğiniz konforlu ve profesyonel bir alandır. İstediğiniz odayı müzik ya da diğer kayıt işlemlerinizi yapmak için ayırabilirsiniz. Evde oluşturduğunuz kayıt odasında eğer profesyonel ekipmanlar kullanıyorsanız harika parçalar çıkarabilirsiniz. Eğer evinizde böyle bir alan varsa ihtiyacınız olanlar home studio ekipmanlarıdır. Yonka Müzik Market, home stüdyonuz için gerekli olan tüm ekipmanları bir arada sunmaktadır.

Youtuber Kullanımına Uygun Stüdyo Kayıt Seti

Stüdyo kayıt seti sadece müzik profesyonelleri için değildir. Aynı zamanda youtuber olan içerik üreticilerinin de işlerini kolaylaştırmaktadır. Canlı yayın ya da video çekimleri için özel kayıt ekipmanlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Stüdyo paketi tam da bu ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmaktadır. En fazla video içeriğinin yer aldığı Youtube'da öne çıkan bir içerik üreticisi olmak için özel ekipman kullanmak elzemdir. Youtube'da ilerlemek için ses ve görüntü kalitesinin en yüksek düzeyde olması gerekmektedir. Aksi takdirde izleyicileri memnun etmez ve takipçi kitlesine ulaşmak zor olabilir.

Ses ekipmanlarında önde gelen Midex, profesyonel youtuberlar için özel ekipmanlar sunmaktadır. Home studio paketi kapsamında yer alan mikrofon süngeri, stüdyo monitör, stüdyo mikser ve izleme kulaklık en çok gereksinim duyulan cihazlardandır.

Eğer Youtube içerik üreticiyseniz uygun fiyatlarda olan bu ekipmanlarını satın alabilirsiniz. Her bir stüdyo paketi içeriğinde işinize yarayacak uyumlu ve kaliteli ekipmanlar vardır. Gereksinimlerinizi karşılayacak daha fazla kayıt ekipmanı ve aksesuarı için Yonka Müzik Market'in stüdyo ekipmanları kategorisine bakabilirsiniz. Burada, yüzlerce farklı modelde size uygun ürünleri bulabilirsiniz.

Neden Stüdyo Kayıt Paketleri Tercih Edilmelidir?

Stüdyo kayıt paketlerinin neden tercih edilmesini gerektiğini merak ediyorsanız birçok nedenden bahsetmek mümkündür. Profesyonel ve amatör kullanıcılara hitap eden stüdyo kayıt paketleri öncelikle, piyasadaki en ekonomik çözümleri sunar. Ayrı ayrı ekipman almak hem zaman alıcıdır hem de daha yüksek fiyatlıdır. Dolayısıyla stüdyo paketi alırsanız hem paradan hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Home studio kurarken bir ekipmanın eksik olması bile aksamaya neden olabilir. Bu nedenle bu ekipmanların yer aldığı paketler sayesinde eksiksiz ve aksamasız bir şekilde stüdyo kurmak mümkündür.

Özellikle de sıfırdan kayıt stüdyosu kurarken hazır paketler oldukça fayda sağlamaktadır. Zamandan kazandıran ve her şeyin tam yerinde olmasını sağlayan stüdyo kayıt paketleri ile istediğiniz verimliliği yakalayabilirsiniz.

Stüdyo kayıt paketlerinde yer alan ekipmanlar birbirleri ile uyumlu şekilde kombinlenmiştir. Stüdyo kurarken donanım uyumluluğu olan ekipmanları seçmek önemlidir. Eğer birbirinden uyumsuz ekipmanlar varsa kullanışlı olmayacaktır. Ancak Yonka Müzik Market, birbiriyle uyumlu ve en çok talep edilen ekipmanları bir arada sunmaktadır.

Birbiriyle uyumlu olması, ekipmanların daha kolay bir şekilde çalışmalarını sağlamaktadır. Dolayısıyla uyumsuz ekipmanları kullanırken kafa karışıklığı yaşamaktansa uyumlu ekipmanları istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Yonka Müzik Market tarafından sunulan home studio paketi ekipmanları garantili ve faturalıdır. Bu nedenle birinde bile kullanım hatası çıksa iade ve değişim yapılabilmektedir. Ancak farklı yerlerden ayrı ayrı alınan ekipmanlar, sonradan bazı sorunlara neden olabilmektedir. Satış sonrası desteğini garanti süresi kapsamında sunan Yonka Müzik Market, size bu konuda güvence sağlamaktadır.

Stüdyo Kayıt Ekipmanları Nelerdir ve Ne İşe Yaramaktadır?

Home studio kayıt ekipmanları özellikle de günümüzde evde stüdyo kurmak isteyenler tarafından temin edilmesi gerekmektedir. Müzikle uğraşan çoğu kişi artık evden kayıtlarını yapmaktadır. Diğer yandan youtuber içerik üreticileri ya da podcast yayıncıları da evden kayıt yaparak yayınlamaktadır.

Ancak bu süreç basit ekipman ve araçlarla etkili sonuçlar vermemektedir. Bu nedenle donanımlı ve uyumlu stüdyo kayıt ekipmanlarının olması gerekmektedir. Genel olarak bir stüdyoda olması gereken en önemli kayıt ekipmanları şunlardır:

Ses kartı: Başlangıç seviyesinden profesyonel seviyede kayıt yapan kişiler için uygundur. Farklı kanallardan kayıt alabilen ses kartı oldukça kullanışlıdır. Bu küçük parça, ses işleme ve efekt uygulamalarında işe yaramaktadır. Uygun miks kararları ile müziği özgünleştirmeyi ve kalitesini yükseltmeyi sağlamaktadır.

Kulaklık: Yapılan müzik, podcast ya da Youtube kayıtlarını dinlemek için profesyonel kulaklık tercih edilmelidir. İzleme ve miks referanslama özelliklerine sahip olan bu ekipman sayesinde kulakta takılıyken ses kaydında düzeltmeler yapılabilmektedir.

Stüdyo monitörleri: Uzun süre ses kaydı yapıldığında stüdyo monitörleri, sesin kalitesini artırmaya yaramaktadır. Bu ekipman sayesinde sesler daha net, düz ve nötr şekilde çıkmaktadır. Müziği güzelleştiren ve ses kayıtlarını daha hoş kılan bu ekipman, ses hoparlöründen farklıdır. Bu farklılığı nedeniyle de ev stüdyosunda en çok ihtiyaç duyulan bir ses sistemidir.

Mikrofon: Müzik veya kayıt yaparken özel mikrofonlar gerekmektedir. Yapılan kaydın türüne göre özel mikrofonlar seçmek önemlidir. Özellikle de müzik yapan kişiler için vokal mikrofonlar tasarlanmaktadır.

Ses kabloları: Stüdyo seti arasında yer alan ses kabloları, diğer ekipmanların birbirine bağlanmasını sağlamaktadır. Ses kartı, hoparlör, enstrüman ve monitörlerin bağlantısı için bu kablolar devreye girmektedir.

Stüdyo Kayıt Seti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Stüdyo kayıt seti almaya karar verdiyseniz birçok noktaya dikkat etmelisiniz. Bu paketin işinize yaracağını düşünseniz de bazı unsurlara dikkat ederek en doğru seçimi yapabilirsiniz. Stüdyo kayıt paketini alırken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır:

Stüdyo ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak uygun ekipmanları seçmelisiniz. Örneğin video kaydı için ayrı müzik kaydı için ayrı ekipmanlar sunulmaktadır.

Ayırdığınız bütçenize göre paketleri inceleyerek ve kıyaslayarak seçim yapmalısınız.

Her ürünün kalitesi önemli bir etken olduğu için ses kayıt ekipmanlarının işlevsel ve teknik özelliklerini incelemelisiniz.

Ürünü aldığınız satıcının garanti koşulları hakkında bilgi almalısınız. Garanti desteği sunan satıcılar daha güvenilir olduğu için tercihiniz bu yönde olmalıdır.

Ekipmanların taşınabilirlik özelliklerini incelemelisiniz. Özellikle de sürekli yer değiştireceğiniz bir alanda kullanacaksanız hafif olan ekipmanları tercih etmelisiniz.

Stüdyo Kayıt Seti Fiyatları

Stüdyo kayıt seti fiyatları, ayrı ayrı sunulan stüdyo ekipmanlarından daha uygun fiyatlıdır. Stüdyo kayıt ekipmanları birçok farklı çeşitte ve modelde sunulmaktadır. Mikser, amfi ve konsol sistemleri gibi daha pek çok ekipmandan bahsetmek mümkündür. Bu ekipmanların yanında özel aksesuarlar da sunulmaktadır. Kablo, stant, sehpa, enstrüman mikrofon ve kablo bağlantı aparatları bu aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Stüdyo seti fiyatları Yonka Müzik Market tarafından en uygun şekilde belirlenmiştir. Müzik, youtube, podcast ve daha birçok kayıt projeleriniz için uygun fiyatlı ekipmanları tercih edebilirsiniz. Stüdyo ekipmanlarında ekonomik seçimler yapmak artık mümkün. Daha fazlası için donanımlı ve uygun fiyatlı stüdyo kayıt seti içeriklerine bakabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.