⁠   ⁠
₺17.900,00 KDV Dahil
₺19.900,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Videolu Ürün
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Videolu Ürün
Çok Satan
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
₺17.900,00 KDV Dahil
₺19.900,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Videolu Ürün
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Videolu Ürün
Çok Satan
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Videolu Ürün
Tükendi
₺5.490,00 KDV Dahil
₺6.490,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Çok Satan
 

Dijital Piyano İle Öğrenmeye Doğru Modelden Başlayın

Dijital piyano taşıdığı özellikler eşliğinde her yerde kullanım imkanı veren özel enstrümanlar içerisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda elektronik piyano olarak da ifade edilen bu ürünler, klasik piyanoda bulunan tüm ayrıcalıkları sağlamaktadır. Çünkü günümüz teknolojinin getirdiği olanaklar artık elektrikli piyano üzerinden, harika seslerin çıkmasına imkan vermektedir.
 
 Öyle ki duvar piyanosu olarak da ele alınacak bu ürünler, senfoni orkestralarında da amaca uygun günümüzde kullanılmaktadır. Elbette bu dijital duvar piyanosu çeşitleri, evde ya da birçok farklı yerde de eğlence amaçlı kullanılmaktadır.
 
 Gitar tasarıma sahip bu özel piyanolar kategori bünyesinde çok uygun fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Bunlar hem ev tipi piyano hem de birçok farklı mekanda kullanım imkanı veren piyano seçenekleri olarak değerlendirilmektedir.
 

 Piyano öğrenmek için günümüzde özellikle dijital piyano önemli yer taşımaktadır. Kolay kullanımı ve tasarımı doğrultusunda yeni başlayanlar için ideal olmaktadır. Böylece elektronik piyano ile beraber başlayan süreç klasik piyano üzerinden profesyonele doğru gitmektedir. Hem evde hem de birçok eğitim alanında elektrikli piyonu modelini kullanma şansı bulunmaktadır.
 
 Elbette bu konuda önemli olan duvar piyanosu olarak bu dijital piyanoları, doğru model kapsamında değerlendirmek olmaktadır. Bunu sağlamak adına ise kaliteli malzeme yapısında hazırlanmış dijital piyano çeşitleri, site bünyesinde doğru model üzerinden sunulmaktadır.
 
 Kaliteli malzeme yapısı ve önemli marka eşliğinde, beyaz piyano veya farklı renkler üzerinden seçim olanağı elde edilmektedir. Aynı şekilde klasik piyanoda olduğu gibi 88 tuş piyano seçeneği doğrultusunda dijital ürünler öne çıkmaktadır. Bu konuda en iyi dijital piyano markaları doğrultusunda site bünyesinde, geniş ürün yelpazesi yer almaktadır.


 
 Elektronik Piyanolar Kullanım Kolaylığı Sunuyor


 
 Özellikle sağlamış olduğu kolay kullanımı sayesinde günümüzde digital piano önemli bir başlangıç sağlamaktadır. Sadece elektriğe bağlamak suretiyle tuşa basarak açmak yeterli olmaktadır. Daha sonra dijital piyano klasik piyanoda olduğu gibi aynı etkideki sesleri çıkartarak eğitim sunmaktadır.
 
 Üstelik değişik stant tasarımı ile birlikte elektronik piyano çeşitleri arasından tercih imkanı bulunmaktadır. Böylece özel tasarım altında değerlendirilen elektrikli piyano çeşitleri, evin ya da diğer mekanların boyutlarına uygun tercih edilmektedir. Bu konuda birbirinden kaliteli model yapısı altında duvar piyanosu çeşitleri arasından tercih yapma şansı bulunmaktadır.
 
 Aynı zamanda dijital duvar piyanosu olarak da bilinen bu tasarımlar, fazla yer kaplamadan kullanım şansı sunmaktadır. Sunmuş olduğu kullanım kolaylığı sayesinde piyanolar, yeni başlayacak olanlar için özel bir fırsat sağlamaktadır. Site bünyesinde birbirinden kaliteli 88 tuş piyano çeşitleri, geniş ürün yelpazesi altında seçim olanağı tanımaktadır.


 
 Dijital Duvar Piyanosu Modelleri ve Midex Etkisi


 
 Söz konusu dijital piyano çeşitleri olduğu zaman marka büyük önem arz etmektedir. Çünkü nihayetinde digital piano aynı zamanda teknolojik bir ürün şeklinde ifade edilmektedir. O yüzden mutlaka elektronik bir yana kullanılması söz konusu olduğunda, önemli marka kapsamında seçim yapmak gerekmektedir. Bunu sağlamak adına ise Midex markası güvencesiyle birçok farklı dijital duvar piyanosu çeşitleri bulunmaktadır.
 
 Evin birçok farklı yerine kolayca yerleştirilen duvar piyanosu modelleri, teknolojik yapısı eşliğinde keyifli bir müzik olanağı tanımaktadır. Tüm sesleri en iyi şekilde sağlayan bu teknoloji duvar piyanosu çeşitleri, Midex kalitesi doğrultusunda sunulmaktadır. Öyle ki Midex dünya çapında teknolojik açıdan en kaliteli ürünleri sunan markalar içerisinde gelmektedir.
 
 Böylece dijital duvar piyanosu bu marka bünyesinde elde ederek, müziğe etkili bir başlangıç yapılmaktadır. Tabii aynı zamanda duvar piyanosu sayesinde, profesyonel olarak da birçok amaç altında kullanım elde edilmektedir.


 
 Piyanolar Ev Tipi Çeşidi İle Çok Tercih Ediliyor


 
 Günümüzde dijital piyano çeşitleri özellikle evlerde çok fazla tercih edilmektedir. Tabii bunun birçok farklı sebebi olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Öncelikle ev tipi piyano fazla yer kaplamadan her noktada değerlendirilmektedir. Çünkü bunlar aynı zamanda duvar piyanosu olarak ifade edilmektedir. Böylece piyanolar duvar dibine etkin şekilde yerleştirilerek, rahatça her odada kullanım şansı sağlamaktadır.
 
 Bu konuda birçok değişik tasarıma sahip ev tipi piyano modelleri bulunmaktadır. Bunlar özellikle stand tasarımı ve boyutları kapsamında değişkenlik göstermektedir. İnce ayaklı modeller ya da klasik piyanoda olduğu gibi doğrudan kalın tasarım kapsamında seçim yapılmaktadır. Böylece ev tipi piyano evin odasının boyutlarına ve kullanım amacına uygun şekilde tercih imkanı sağlamaktadır.
 
 Bu konuda tercih edilecek olan 88 tuş piyano modelleri, dijital tasarımları kapsamında geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Site bünyesinde üstelik en iyi dijital piyano markaları kapsamında bu ürüne güvenli erişim şansı elde edilmektedir.


 
 En İyi Dijital Piyano Markası Bu Yıl Yine Midex Oldu


 
 Elektronik tasarımı sayesinde günümüzde dijital piyano modelleri yaygın şekilde kullanılmaktadır. Aynı zamanda elektronik piyano olarak teknolojik etkisi doğrultusunda, her yerde klasik piyano etkisini sağlamaktadır. Bu yıl ise elektrikli piyano modelleri içerisinde Midex bir adım öne çıkmaktadır.
 
 Kalitesini en iyi şekilde sağlayan bu önemli marka kapsamında beyaz piyano veya farklı renkler üzerinden pek çok seçenek değerlendirilmektedir. Bu doğrultuda digital piano tasarımı olarak Midex güvencesi ile site üzerinden geniş ürün yelpazesi altında seçim yapılmaktadır. Kullanım alanı ve aynı zamanda amacına uygun şekilde farklı digital piano modelleri içerisinden tercih gerçekleşmektedir.
 
 Markanın tasarımını ele aldığı farklı teknolojik piyanolar, aynı zamanda değişik seçenekler doğrultusunda uygun fiyatlar sağlamaktadır. Bu konuda birbirinden değişik tasarıma sahip olan digital piano modeller site bünyesinde sizleri beklemektedir. Yeni yılın en kaliteli ve güçlü teknoloji markası olarak öne çıkan Midex güvencesiyle, birçok farklı elektronik piyano modeli bulunmaktadır.


 
 88 Tuşlu Piyanolar ve Özellikleri


 
 Piyanolar genelde 88 tuşlu olarak öne çıkmaktadır. Daha doğrusu hem amatör hem de profesyonel düzeyde piyanolar çalmak için 88 tuşlu olması gerekmektedir. Aynı zamanda klasik ile beraber dijital olarak 88 tuş piyano çeşitleri bulunmaktadır. Bu piyanolar klasik tasarımda olduğu gibi tüm artıları en iyi şekilde sağlamaktadır.
 
 Aynı zamanda 88 tuş piyano çeşitleri, özellikle ev tipi olarak ayrıcalıklı bir kullanım imkanı tanımaktadır. Bunun temel nedenlerinden biri ise kulaklıklı şekilde dışarı ses vermeden değerlendirilmesi olmaktadır. Böylece 88 tuş piyano çeşidi, dışarıya ses vermeden evde rahatlıkla çalma şansı tanımaktadır.
 
 Bu konuda en iyi dijital piyano markaları kapsamında Midex güvencesi ile site bünyesinde geniş ürün yelpazesi sunulmaktadır. Üstelik siyah ya da beyaz piyano gibi değişik renkler üzerinden tasarımlar, kişisel isteğe uygun seçim olanağı tanımaktadır. Kaliteli malzeme yapısı güçlü marka ve farklı teknolojik özellikleri doğrultusunda siyah ya da beyaz piyano modelleri sizleri beklemektedir.


 
 Beyaz Piyano Şıklığı Göz Dolduruyor


 
 Genelde söz konusu piyano olduğu zaman iki farklı renk ön plana çıkmaktadır. Bunlar klasik ya da dijital piyano fark etmeden siyah ve beyaz olarak ifade edilmektedir. Özellikle de bu konuda beyaz piyano şıklı ve tasarımı ile bir adım öne çıkmaktadır. Günümüzde klasik piyanonun etkisini en iyi şekilde görsel olarak sunan dijital piyano modelleri, beyaz renk üzerinden sunulmaktadır.
 
 Baştan sona her yere beyaz renk üzerinden öne çıkan bu elektronik piyano çeşitleri, ev ya da her yerde kullanım şansı tanımaktadır. Buna göre üzerinden giriş yaparak farklı teknoloji tasarımları altında beyaz piyano modelleri içerisinden güvenle seçim yapılmaktadır. Özellikle kalitesini her açıdan sağlayan yüksek teknolojiye sahip digital piano çeşitleri beyaz rengin etkisini en iyi şekilde oluşturmaktadır.
 
 Tabii bunun yanı sıra ahşap rengi üzerinden de yine farklı piyano modelleri şık tasarımıyla göz doldurmaktadır. Hangisi olursa olsun beyaz piyano ya da diğer renkler doğrultusunda, teknolojik yapısı eşliğinde en iyi ürünler sizleri beklemektedir.


 
 Dijital Piyano Fiyatları


 
 Tasarımı ve boyutları ile beraber rengi gibi pek çok yapısı doğrultusunda dijital piyano fiyatları değişkenlik göstermektedir. Tabii aynı zamanda digital piano modelleri marka kapsamında da fiyat farklılığı yaratmaktadır. Burada önemli olan en iyi dijital piyano markaları kapsamında seçim yapmak olmaktadır.
 
 Bunu kurumsal hizmet anlayışı doğrultusunda en iyi şekilde sağlayan bu güçlü site bünyesinde Midex markası öne çıkmaktadır. Dünya çapında bilinen ve çok tercih edilen bu marka farklı elektronik piyano çeşitleri sağlamaktadır. Kaliteli tasarımları ile duvar piyanosu olarak hem evde hem de farklı eğitim alanlarında ve mekanlarda tercih edilmektedir.
 
 Fazla yer kaplamadan ve dijital yapısı eşliğinde teknolojiyi en iyi şekilde sunmaktadır. Böylece klasik piyanonun getirdiği tüm olanakları elektronik piyano doğrultusunda değerlendirme şansı elde edilmektedir. Bu konuda oldukça uygun fiyatlara sahip dijital piyano çeşitleri, amaca uygun kategori üzerinden seçim imkanı sunmaktadır.


 
 Dijital Tasarıma Sahip Duvar Piyanoları


 
 Klasik piyano yerine günümüzde artık daha çok dijital piyano ön plana çıkmaktadır. Çünkü fazla yer kaplamadan ve teknolojik özellikleri ile daha kolay kullanım şansı tanımaktadır. Bu şekilde öğrenildikten sonra dijital duvar piyanosu, evin her noktasında rahatça kullanım imkanı vermektedir.
 
 Duvarın dibine rahatlıkla yerleştirilen bu ürünler, fazla yer kaplamadan klasik piyanodaki tüm ses etkisini oluşturmaktadır. Üstelik bunu yaparken dijital piyano çeşitleri, kulaklık sayesinde çevreye ses duyulmamaktadır. Hem kablolu hem de kablosuz şekilde bluetooth bağlantısı üzerinden elektronik piyano çeşitleri değerlendirilmektedir.
 
 Böylece elektrikli piyano çeşitleri dijital tasarıma doğrultusunda harika sesler üzerinden çalma imkanı tanımaktadır. Birçok farklı özelliği ve teknolojik yapısı eşliğinde, birbirinden farklı dijital piyano çeşitleri kategori bünyesinde sizleri beklemektedir.


 
 Dijital Piyano Özellikleri Nelerdir?


 
 Tanımış olduğu birçok değişik özellik ile beraber elektronik piyano modelleri bir adım öne çıkmaktadır. Bu konuda öncelik olarak elektronik tasarımı ile kolay bir kullanım imkanı vermektedir. Teknolojik yapısının yanı sıra fazla yer kaplamadan her yere rahatça taşıma imkanı da sunmaktadır. Bunun yanı sıra elektronik piyano modelleri kablosuz kulaklık bağlantısı sayesinde, dışarı ses çıkarmadan kullanım şansı sunmaktadır.
 
 Led panelleri ve ışık sistemi eşliğinde, farklı loş ışık ortamlarında çalma şansı tanımaktadır. En önemli özelliklerinden biri olarak elektrikli piyano çeşitleri kayıt imkanı sunmaktadır. Böylece sağlamış olduğu kayıt sayesinde, farklı kayıtları açarak eş zamanlı şekilde çalma imkanı da vermektedir. Bu da senkronize olarak birden fazla sesin ve müziğin piyano üzerinden çıkmasına olanak tanımaktadır. Bu ve benzeri daha birçok özelliği ile beraber site bünyesinde kaliteli piyano çeşitleri sunulmaktadır.


 
 Yeni Başlayanlar İçin Dijital Piyano Ayrıcalığı


 
 Piyano günümüzde en sevilen ve tercih edilen enstrüman çeşitleri içerisinde gelmektedir. Özellikle bu müzik aleti senfoni orkestralarında tek başına resital verme özelliği sunmaktadır. O yüzden bu keyifli enstrümanı öğrenmek için elbette bir yerden başlamak gerekmektedir.
 
 Durum böyle olunca dijital bir yana modelleri önemli yer taşımaktadır. Yani piyanoyu öğrenmek için en doğru seçenekler içerisinde elektronik piyanolar bir adım öne çıkmaktadır. Çünkü ev tipi tasarımı ile birlikte evde rahatça kullanın ve eğitim alma şansı tanımaktadır.
 
 Aynı zamanda klasik piyanoda bulunan 88 tuş ve tüm özellikleri en iyi biçimde barındırmaktadır. Böylece 88 tuş piyano tasarımı sayesinde, iyi bir başlangıç yaparak piyano çalmayı profesyonel hale getirme şansı bulunmaktadır.
 
 Böylece hem yetişkinler hem de çocuklar için, farklı yaş grupları fark etmeden kullanım olanağı elde edilmektedir. Bunu sağlamak için özel tasarım altında kaliteli dijital piyano çeşitleri site bünyesinde yer almaktadır.

 

 Profesyonel Kullanım Amaçlı Dijital Piyano Modelleri


 
 Özellikle birçok farklı mekanda çalışmak maksatlı dijital piyano modelleri önemli yer taşımaktadır. Çünkü kolayca her yere taşınırken aynı zamanda farklı müzik türlerini yapma imkanı vermektedir. Klasik, rock, caz ya da piyanist şantör olarak kullanım şansı tanıyan tasarımlar olduğunu söylemek gerekmektedir. Bu konuda amatör dışında profesyonel kullanmak için kaliteli elektronik piyano modelleri bulunmaktadır.
 
 Üstelik klasik piyano modellerinin tüm özelliklerinin taşıması eşliğinde, farklı mekanlarda kullanım şansı sunmaktadır. Bunu gerçekleştirmek adına ise özel tasarım altında sunulmuş kaliteli piyanolar, site bünyesinde yer almaktadır. Midex markası ile birlikte elde edilmesi sayesinde, kaliteyi ev ya da birçok farklı mekana taşıma şansı elde edilmektedir.


 
 Ev Tipi Piyanoyu Kullanın


 
 Eğitim almak için farklı okullarda, değişik mekanların yanı sıra evde de piyano çeşitleri kullanılmaktadır. Tabii bu konuda dijital piyano modellerinin bir adım öne çıktığını eklemek mümkün olmaktadır. Özellikle farklı yaş grupları üzerinden çocuklar için ev tipi piyanolar yer almaktadır.
 
 Onların iyi bir eğitim alması ve enstrümanları öğrenmesi noktasında güçlü bir başlangıç olanağı sağlamaktadır. Üstelik fazla yer kaplamadan duvar piyanosu modelleri, evin bir köşesine rahatlıkla yerleştirilmektedir. Üstüne üstlük kablosuz kulaklık bağlantısı eşliğinde, dışarıya ses vermeden rahatça çalma şansı sunmaktadır. Bu da çocuklar için özel bir eğitim imkanı verdiğini söylemek gerekmektedir.
 
 Bu konuda özel tasarım duvar piyano çeşitleri, site bünyesinde farklı tasarımlar altında seçim şansı vermektedir. Aynı zamanda ev tipi piyano olarak da ifade edilecek bu tasarımlar, çocuk ya da yetişkin fark etmeden piyano kullanım şansı sunmaktadır.


 
 En İyi Marka İle Birlikte Kaliteli Dijital Piyano Çeşitleri


 
 Piyanolardan en iyi verimi alabilmek için öncelikle kaliteli marka bünyesinde seçim yapmak gerekmektedir. Özellikle de bu durum söz konusu teknoloji olduğu zaman dijital piyanolar için daha da önemli hale gelmektedir. Bu konuda ise en iyi dijital piyano markaları olarak Midex son yıllarda bir adım öne çıkmaktadır.
 
 Yeni nesil teknoloji tasarımı altında klasik piyanonun tüm etkilerini en iyi şekilde sağlayacak elektronik piyano modeli sunmaktadır. Aynı zamanda tam donanımlı ekipmanı, sağlam yapısı ve klasik piyano sesini en iyi şekilde yansıtan ürünler sağlanmaktadır. Bu konuda çok özel dijital piyano modelleri kategori bünyesinde en iyi marka kapsamında sizleri beklemektedir.
 


 Güvenli Sipariş Üzerinden En İyi Dijital Piyano Çeşitleri 

 


 
 Uzun yıllardır pek çok farklı teknolojik ürün kapsamında bu güvenilir site geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Aynı durum özel tasarıma sahip elektronik piyano modelleri kapsamında da öne çıkmaktadır. Öyle ki şu an için Midex güvencesi altında sunulmuş kaliteli piyanolar ev ya da her yerde rahat kullanım olanağı tanımaktadır.
 
 Bu konuda özel tasarım ve yeni nesil dijital piyano çeşitleri, 7'den 70'i herkesin kullanmasına olanak sunmaktadır. Çok uygun fiyatlar kapsamında güvenle hemen bu kaliteli ürünlere erişim şansı elde edilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.