⁠   ⁠
₺819,00 KDV Dahil
₺945,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺914,00 KDV Dahil
₺1.029,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
₺5.943,00 KDV Dahil
₺6.993,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺420,00 KDV Dahil
₺525,00 KDV Dahil
₺914,00 KDV Dahil
₺1.029,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Çok Satan
₺819,00 KDV Dahil
₺945,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.161,00 KDV Dahil
₺3.717,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺4.242,00 KDV Dahil
₺4.998,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺5.177,00 KDV Dahil
₺6.090,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺6.710,00 KDV Dahil
₺7.896,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺7.476,00 KDV Dahil
₺8.799,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺9.881,00 KDV Dahil
₺11.823,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺8.085,00 KDV Dahil
₺9.681,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺7.182,00 KDV Dahil
₺8.610,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺6.290,00 KDV Dahil
₺7.529,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün

İç Mekanlarda Kullanılan En İyi Hoparlör Modelleri Duvar Tipi Serisi

Duvar tipi hoparlör modelleri birçok farklı yerde ortak kullanım imkanı vermektedir. Bunlar hem evlerde hem de restoran ve kafe gibi birçok mekanda öne çıkmaktadır. Özellikle de arka plan müzik sağlamak için duvar tipi haberler modelleri mekanlarda çok fazla değerlendirilmektedir.
 
 Adından da anlaşılacağı üzere arka kısmındaki özel yapısı eşliğinde duvara yerleştirilmektedir. Böylece fazla yer kaplamadan duvar hoparlörü modelleri, alanda etkili ve kaliteli müzik dinleme şansı vermektedir. Aynı zamanda sütün hoparlör olarak da bilinen bu tasarımlar genelde dikdörtgen bir yapı üzerinden öne çıkmaktadır.
 
 Böylece duvara monte hoparlör sayesinde, yer kaplamaması ile sağlam şekilde durmasına olanak verilmektedir. Bu konuda özel tasarım ve kaliteli marka eşiğinde duvar hoparlörleri site bünyesinde yer almaktadır.


 
 Duvar Tipi Hoparlör Modellerinde Tüm Ebat Seçenekleri


 
 Boyutlarına bağlı olarak günümüzde birçok değişik duvar tipi hoparlör modelleri bulunmaktadır. Bunlar özellikle mekanın boyutlarına bağlı şekilde seçim imkanı vermektedir. Daha çok dikdörtgen tasarıma sahip olmasının yanı sıra kare modelleri de olduğunu eklemek mümkün olmaktadır.
 
 Arka tarafındaki özel montaj yapısı sayesinde sütun hoparlör çeşitleri, kolaylıkla duvara entegre edilmektedir. Zaten adından da anlaşılacağı üzere duvara monte hoparlör olarak piyasada bilinmektedir. Böylece mekanı büyüklüğüne bağlı olarak farklı boyutları kapsamında tercih yapılmaktadır.
 
 Yapılan bu tercih ile birlikte iç mekan hoparlör çeşitleri kaliteli sesiyle alanı etkin şekilde doldurmaktadır. Böylece keyifli bir şekilde müzik dinleme imkanı elde edilmektedir. Aynı zamanda çok uygun üstün hoparlör fiyatları doğrultusunda bu ürünlerin öne çıktığını eklemek mümkün olmaktadır.


Duvara Monte Edilen Sütun Hoparlörler İle Harika Bir Ses Ahengi


 
 Özellikle birçok farklı iç mekan söz konusu olduğunda duvar tipi hoparlör modelleri ön plana çıkmaktadır. Tabii bunlar aynı zamanda sütün hoparlör modelleri olarak da bilinmektedir. Çünkü bu hoparlör modellerinin arka kısmı düz bir yapıya sahip olmaktadır. Diğer yandan yine arka kısmındaki montaj tasarımı eşliğinde duvarla rahatlıkla bütün hale gelmektedir.
 
 Yükseklik fark etmeden duvarın her noktasına uyum sağlamaktadır. Özellikle iç mekanlarda arka plan müzik dinlemek için, mekanın farklı noktalarına yerleştirilmektedir. Bu konuda harika bir ses ahengi oluşturabilmek için sütün hoparlör modelleri tasarımına göre geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.
 
 Üstelik bu yelpaze çok uygun sütün hoparlör fiyatları doğrultusunda sağlanmaktadır. Mekanı boyutuna uygun şekilde tercih yapılarak bütçeye göre sütun hoparlör fiyatları ile kolayca site üzerinden sipariş şansı bulunmaktadır.


 
 İç Mekan Ses Sistemleri İçin Tasarlanmış Özel Hoparlörler


 
 Dışı da iç mekana bağlı olarak bu konuda özel hoparlör çeşitleri bulunmaktadır. Çünkü dış tarafta sesin etkisiyle beraber iç mekanda verilecek ses etkisi değişkenlik göstermektedir. Tiz ve bas ile birlikte tüm sesleri en iyi şekilde ayarlayan duvar tipi hoparlör modelleri iç mekan adına tasarlanmaktadır.
 
 Bu modellerin arka kısmı farklı aparatları üzerinden duvara entegre olmaktadır. Böylece iç mekan ses sistemleri için tasarlanmış ürünler, mekana farklı seviyeler üzerinden arka plan güzel müzik olanağı tanımaktadır. Bu konuda birbirinden farklı tasarımlar altında duvar hoparlörü modelleri yer almaktadır.
 
 Farklı boyutları ve şekillerinin yanı sıra, teknik özellikleri kapsamında öne çıktığını söylemek gerekmektedir. Harika iç mekan ses sistemi olarak da öne çıkan bu özel hoparlörler, alanda keyif içinde arka plan müzik dinleme şansı tanımaktadır.


 
 Duvar Tipi Sütun Hoparlörlerde Lastvoice ve Hepa Merz İmzası


 
 Söz konusu duvar tipi hoparlör modelleri olduğu zaman önemli markalar ön plana çıkmaktadır. Çünkü duvar hoparlör çeşitleri özellikle birçok farklı eğlence mekanı için iç kısımda arka plan ses imkanı vermektedir. Diğer adıyla duvar tipi sütun hoparlör modelleri olarak da ifade edilen bu ürünler geniş yelpazede seçim şansı vermektedir.
 
 Ses çıkış kalitesi, watt gücü ve boyutları ile birlikte mekanın tasarımına uyumlu seçim olanağı sunulmaktadır. Kolay bir şekilde duvara monte hoparlör eşliğinde yer kaplamadan en iyi ses kalitesi elde edilmektedir. Bunu sağlamak için ise uluslararası düzeyde kalite sunan Lastvoice ve Hepa Merz imzalı ürünler arasından seçim şansı bulunmaktadır. Bu güçlü markalar üzerinden iç mekan hoparlör çeşitleri seçeneği doğrultusunda keyifli bir kullanım imkanı sağlanmaktadır.


 
 Duvar Tipi Hoparlör Fiyatları


 
 Farklı tasarımları ve boyutları ile birlikte teknik özellikleri doğrultusunda birçok değişik duvar tipi hoparlör modelleri bulunmaktadır. Doğal olarak bu durum fiyatları üzerinden de değişkenlik göstermektedir. Kullanım alanı uygun şekilde birçok değişik sütun hoparlör modeli bulunmaktadır. Bunlar aynı zamanda sütun hoparlör fiyatları doğrultusunda değişik seçenekler üzerinden tercih imkanı vermektedir.
 
 Bağlantı kısımları, ses kalitesi, boyutları ve duvara montaj yapısı doğrultusunda geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Mekanın boyutları ile birlikte aynı zamanda kullanım amacına göre birçok değişik ürün öne çıkmaktadır.
 
 Bu konuda her biri güçlü markalar eşliğinde site bünyesinde tercih olanağı vermektedir. Her açıdan kaliteli marka ve malzeme yapısına sahip duvar tipi hoparlör modelleri kategori üzerinden güvenli tercih olanağı tanımaktadır.


 
 Duvar Tipi Hoparlör Modelleri Nerelerde Kullanılır?


 
 Günlük yaşamda geniş kullanım alanı ile birlikte duvar tipi hoparlör modelleri öne çıkmaktadır. Aynı zamanda duvar hoparlörü olarak da bilinen bu ürünler daha çok kafe ve benzeri mekanlarda değerlendirilmektedir. Çünkü bu mekanlarda arka plan müzik ile birlikte insanlar sohbet ederken hoş bir etki yaratmaktadır. O yüzden buna uygun şekilde duvarın farklı noktalarına yerleştirilmektedir.
 
 Montajı kolay gerçekleştirilen bu sütun hoparlör modelleri, genelde dikdörtgen yapısı üzerinden tercih edilmektedir. Tabii aynı zamanda farklı iş yerlerinde, AVM ya da evlerde de kullanım şansı tanımaktadır. Çünkü ses kalitesi, watt gücüyle birlikte birçok özelliği doğrultusunda seçim imkanı tanımaktadır. Burada önemli olan duvara monte hoparlör çeşitlerinin, mekanın boyutlarına göre tercih edilmesi olmaktadır.
 
 Böylece buna dikkat etmek suretiyle bu özel iç mekan. hoparlör seçenekleri kullanılmaktadır. Mekanlar için uyumlu şekilde kullanım olanağı veren bu özel ürünler kategori bünyesinde zengin yelpazede sunulmaktadır.


 
 Sütun Hoparlör Modelleri Duvara Nasıl Monte Edilir?


 
 Basit birkaç işlemi gerçekleştirmek suretiyle sütün hoparlör modelleri kolaylıkla duvara monte edilmektedir. Çünkü duvar tipi hoparlör seçeneklerin arka kısmında duvara yerleştirilmek için özel aparat bölümü bulunmaktadır. Çelik tasarıma sahip arka kısmındaki özel metaller sayesinde, duvara vidalar ile entegre edilmektedir. Böylece bütün farklı duvar tipleri için rahatlıkla montaj şansı bulunmaktadır.
 
 Genelde bu duvar tipi hoparlör çeşitlerinin arka kısmında dahili sistemleri bulunmaktadır. Aynı zamanda bu iç mekan hoparlör seçeneklerin harici arka kısımları da yer almaktadır. Böylece buna uygun şekilde her türlü duvara harici veya dahili arka metal tasarımları ile montaj gerçekleşmektedir. Bundan sonra ise keyifli bir şekilde arka plan müziği olarak iç mekanlarda kullanım sağlanmaktadır.


 
 Duvar Tipi Hoparlör Modellerinin Ses Kalitesi


 
 Oldukça etkili bir hatta olağanüstü ses kalitelerini en iyi şekilde sağlayan birçok farklı duvar tipi hoparlör modeli bulunmaktadır. Belirli frekansları dengeli şekilde ortaya çıkaran, tiz ve bas seslerini en iyi şekilde hissettiren özel teknik yapıya sahip olmaktadır.
 
 Aynı zamanda mekanın duvarlarını ve kullanım amacına uygun şekilde sütun hoparlör çeşitleri yer almaktadır. Genel olarak bunlar 120 watt gibi ortalama bir ses kalitesi üzerinden değerlendirilmektedir. Böylece özellikle iç mekanlarda oldukça hoş bir etki üzerinden ses kalitesi sağlamaktadır. Bunu gerçekleştirmek adına ise birçok farklı tasarım altında özel duvar hoparlörü modelleri bulunmaktadır.
 
 Rahat bir şekilde duvara monte hoparlör üzerinden, tüm duvarlarda keyifle kullanım şansı vermektedir. Üstelik sağlam malzeme yapısı sayesinde herhangi bir şekilde düşme ya da zarar görme unsuru yaratmamaktadır.


 
 Farkı Tasarımları İle Şık Duvar Tipi Hoparlör Modelleri


 
 Sağlamış olduğu ses kalitesinin yanı sıra duvar hoparlörü çeşitleri şık tasarımları üzerinden de öne çıkmaktadır. Bu konuda dekoratif yapım aksaklı hem renk hem de şekil bakımından değişik ürünler bulunmaktadır.
 
 Asimetrik tasarımları ve özel malzeme yapısı ile birlikte mekanda güzel bir görüntü sergilemektedir. Böylece kafe ya da restoran ve benzeri gibi alanlarda arka plan müziğini en iyi şekilde sunmaktadır. Ayrıca bu durum cami içinde ya da evde de kullanım şansını sağlamaktadır.
 
 Etkileyici frekans aralığı ile birlikte görsel açıdan dışı tasarımı üzerinden duvar hoparlörü modelleri öne çıkmaktadır. Geniş renk yelpazesi ve şık tasarımları üzerinden yeni nesil duvara monte hoparlör modelleri arasından keyifle tercih imkanı site bünyesinde yer almaktadır.


 
 Dış Mekanda Kullanım İmkanı Veren Duvar Tipi Hoparlörler


 
 Bu özel ürünler sadece iç mekan hoparlör değil aynı zamanda dış mekanlar için de tercih imkanı tanımaktadır. Böylece hayal gücünüze kalmış şekilde dışarıda birçok farklı yerde değerlendirilmektedir. Örneğin okullar, camiler, bir ağaca bağlamak suretiyle birçok farklı noktada düğünler için de kullanılmaktadır.
 
 Özellikle de sokak düğünü yapıldığında sesi en iyi şekilde yansıttığını söylemek gerekmektedir. Elbette bunun için özel tasarım duvar hoparlörü modellerinin kullanılması gerekmektedir. Arka kısmındaki özel aparat bölümü sayesinde, tüm duvarlar ile beraber ağaç ve benzeri yerlerde kolaylıkla montajı gerçekleşmektedir.
 
 Böylece özellikle köy ve kasa gibi kasaba gibi yerlerde bazı duyurular yapmak için özel bir fırsat tanımaktadır. Her açıdan önemli markalar ve kaliteli malzeme yapısı altında bu özel ürünler site bünyesinde yer almaktadır.
 


 Duvar Tipi Hoparlör Modeli Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar


 
 Dikkat edilmesi gereken hususları ele almak suretiyle duvar tipi hoparlör modelleri tercih edilmektedir. Öncelik olarak farklı kullanım alanlarına göre watt gücü üzerinden frekans aralığı eşliğinde tercih yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda ohm değeri ile uyumluluk üzerinden boyutlarına göre tercih yapılmaktadır. Birden fazla kullanım kapsamında uyumu veya kanala bağlama yapısı sütun hoparlör modelleri değerlendirilmektedir.
 
 Elbette amfi ve kablo ile birlikte farklı ekipmanı uyumlu olarak duvara monte hoparlör çeşitleri önemli yer taşımaktadır. Kaç tane kullanılacağı ve aralıklarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Elbette tüm bunların ötesinde dış ya da iç mekan. hoparlör fark etmeden kaliteli marka eşliğinde ürünlerin öne çıkması önemli yer taşımaktadır.


 
 Güvenilir Sipariş Üzerinden Geniş Yelpazede Duvar Tipi Hoparlör Modelleri

 


 
 Zengin yelpaze altında bu güvenilir site bünyesinde birçok değişik duvar tipi hoparlör modelleri bulunmaktadır. Üstelik zengin yelpaze altında farklı tasarımları ve değişik kullanım alanları üzerinden duvar hoparlörü modelleri tercih edilmektedir. Arka kısmındaki özel montaj yapısı, arka plan müziği en iyi şekilde sunan ses kalitesi ile seçim yapılmaktadır.
 
 Üstelik oldukça uygun sütün hoparlör fiyatları doğrultusunda tercih şansı yer almaktadır. Kalitesini her açıdan bir adım öne çıkaran duvara monte hoparlör çeşitleri kategori bünyesinde güvende sipariş şansı tanımaktadır. Kullanım amacına ve tasarımına uyumlu birbirinden şık duvar tipi hoparlör modelleri arasından keyifli tercihle sizleri beklemektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.