Loading..
   < >

   Referans kulaklık

   Monitör kulaklık Satış sayfamızda sahnede kullanılan kulak içi referans kulaklıkların yanı sıra en iyi referans kulaklık önerisi ve en ucuz fiyat garantisi ile referans monitör kulaklıklar yer alır. En beğenilen referans kulaklık önerileri, sahne için monitör referans kulaklıklar ve en ucuz referans kulaklık fiyatları Yonkamuzikmarket.com'da. 2018 yılından sonra farklılaşan ve gelişen teknoloji ile bir çok marka referans kulaklık üretmeye başlamıştır. Bu markalar içerisinde behringer ve akg ön plana çıkmaktadır. Sahne performanslarında da olmazsa olmazlardan olan referans kulaklıklar daha çok wirelles tip tercih edilmektedir. Profesyonel stüdyoların vazgeçilmezi haline gelen monitör kulaklık kendinizi dinlemeniz için mükemmel bir kulaklık çeşitidir. 


   Referans Kulaklık Çeşitleri

   Monitör kulaklıklar film çekimlerinde, albüm kayıtlarında, canlı veya kayıt müzik yayınlarında kullanıldığı gibi DJ ve Youtuberlar tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. Uzun kullanım sürelerinde kulağı rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanan kapalı kulaklık modelleri, terletmeyen özel kumaşlarla imal edilmektedir.

   Basınç ve ergonomi tasarımı nitelikle yapılan bu ürün grupları, profesyonel ve amatör ürün seçenekleri olarak tasarlanmaktadır. Kimi modellerde mikrofonlu tasarım sunulmaktadır. Özellikle Youtuber kullanımına uygun şekilde tasarlanan mikrofonlu monitör kulaklık çeşitleri, dinamik mikrofon ile tasarım edilir.


   Dinamik Mikrofonlu Monitör Kulaklıklar

   Teknik özelliklerine göre farklı opsiyonlarda dizayn edilen kulaklıklar, yeni nesil teknolojiler ile geliştirilmektedir. Ses kalitesi ve performansının yanı sıra ses iletiminde de yüksek profesyonellik sunulmaktadır. DJ müzik sistemlerinde, stüdyo kayıtlarında ve canlı müzik sunumlarında sıklıkla kullanılan mikrofonlu referans kulaklıklar, ergonomik tasarımları ile mikrofon yönünün belirlenmesine olanak sunar.

   Markaların şık tasarımlarına ve geliştirilen model özelliklerinde göre mikrofon çıkış gücü ve kulaklık teknik özelliklerine göre ürün seçimi yapılabilir. Profesyonel kullanımlar için şahane tasarımlar sunulmakla birlikte, amatör kullanımlar için de cazip fiyatlarla ekonomik monitör kulaklıkları bulunmaktadır.


   Monitör Kulaklık Fiyatları

   Birbirinden cazip özellikler, teknik kaliteler ve tarz sunumlar ile dizayn edilen monitör kulaklık fiyatı, her ürüne göre farklılık göstermektedir. Profesyonel markalar ve amatör sunumlar ile her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Monitör kulaklık çeşitleri, teknik özelliklerinin yanı sıra materyal özelliklerine göre de fiyatlandırılmaktadır.

   Kulaklık yapımında kullanılan ham madde, kapalı fontta kullanılan deri veya kumaş özellikleri, iç aksamda kullanılan ses bobin özelliklerine dek her bir ayrıntı, ürün fiyatını belirleyen özelliklerdir.

   Kullanım amacına göre amatör ya da profesyonel ürün seçimi yapabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla satışa sunulan referans kulaklık çeşitlerinin yanı sıra profesyonellikte üst kalite sunum yapan pek çok ürün seçeneği de bulunmaktadır. Online menü avantajı ile ürünlerin tamamını değerlendirebilir, karşılaştırmalı fiyat opsiyonlarına göre seçim yapabilirsiniz.

   $43.00KDV Dahil
   $54.00 KDV Dahil
   $50.00KDV Dahil
   $100.00 KDV Dahil
   $88.00KDV Dahil
   $115.00 KDV Dahil
   $124.67KDV Dahil
   $164.33 KDV Dahil
   $175.67KDV Dahil
   $238.00 KDV Dahil
   $238.00KDV Dahil
   $351.33 KDV Dahil
   $62.10KDV Dahil
   $90.00 KDV Dahil
   $154.00KDV Dahil
   $232.46 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı