⁠   ⁠
₺449,00 KDV Dahil
₺539,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Videolu Ürün
₺700,00 KDV Dahil
₺820,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺650,00 KDV Dahil
₺780,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺529,00 KDV Dahil
₺630,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Videolu Ürün
₺379,00 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Videolu Ürün
Çok Satan
₺720,00 KDV Dahil
₺865,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺499,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
₺800,00 KDV Dahil
₺960,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺470,00 KDV Dahil
₺565,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Videolu Ürün
₺470,00 KDV Dahil
₺565,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Videolu Ürün
₺470,00 KDV Dahil
₺565,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Videolu Ürün
₺714,00 KDV Dahil
₺830,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺900,00 KDV Dahil
₺1.070,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺379,00 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Videolu Ürün
₺1.323,00 KDV Dahil
₺1.565,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺548,00 KDV Dahil
₺657,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Videolu Ürün

Mikrofon Standı İle Mikrofonlarınızı Daha Kullanışlı Hale Getirin

Mikrofon standı farklı boyutları ve tasarımları altında değişik yerlerde kullanım imkanı vermektedir. Hem bilgisayar başında hem de ayakta şarkı söylerken ya da bir video çekerken rahat kullanım olanağı tanımaktadır.
 
 Özel montaj ve aparat tasarımı sayesinde, kolayca mikrofonu bağlama imkanı bulunmaktadır. Tabii oynar tasarımı, ayarlanabilir kısmı ve kaliteli malzeme yapısı ile birçok seçenek olduğunu söylemek gerekmektedir. Aynı zamanda mikrofon sehpası olarak da ifade edilebilen bu ürünler kategori bünyesinde yer almaktadır.
 
 Geniş yelpaze altında seçim ile beraber mikrofonu daha kullanışlı hale getirme şansı bulunmaktadır. Üstelik kategori içerisinde önemli markalar altında dayanıklı ve özel kullanım tasarımına sahip standlar yer almaktadır.

 
 Mikrofonları daha kullanışlı şekilde değerlendirmek için mikrofon standı kullanılmaktadır. Mikrofonlar için bağımsız bir montaj aparatı olarak da ifade edilen bu ürünler, birçok farklı özellik sağlamaktadır. Bunlar içerisinde özellikle mikrofonun sallanmadan kullanılmasına imkan vermektedir. Aynı zamanda mikrofonu tutmaya gerek olmadan eller serbest şekilde kullanım imkanı sağlanmaktadır.
 
 Ayarlanabilir yapısı sayesinde ise herkesin boyuna ve oturduğu şekle bağlı olarak uyumlu hale gelmektedir. Ayrıca ayaklı ya da ayaksız olmasının yanı sıra, kullanılacak yere göre değişik mikrofon stand çeşitleri bulunmaktadır. Böylece hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın mikrofonlar çok daha fonksiyonel hale gelmektedir.


 
 Mikrofon Sehpası Çeşitleri Nelerdir?


 
 Kullanım amacı ve aynı zamanda alanına bağlı olarak günümüzde birçok farklı mikrofon standı bulunmaktadır. Örneğin masa mikrofon sehpa çeşitleri günümüzde en çok değerlendirilen ürünler arasında gelmektedir. Çünkü internet vasıtasıyla sosyal medya kapsamında video kaydı ya da canlı yayın yapan birçok kişi, bu tarz mikrofon standlarını değerlendirmektedir.
 
 Bunun yanı sıra boy mikrofon sehpası ise, özellikle şarkı söyleyenler ya da konferans verenler için öne çıkmaktadır. Akrobat mikrofon sehpaları ise farklı şekilde katlanarak, değişik biçimlerde ve boyutlarda kullanım olanağı tanımaktadır. Böylece birçok yerde ve değişik amaçlar altında mikrofon standartları değerlendirilmektedir.
 
 Kaliteli malzeme yapısı ve önemli markaların içinde birçok değişik mikrofon standı kategori bünyesinde yer almaktadır. Ayarlanabilir ve fonksiyonel yapısı eşliğinde her boyut üzerinden rahatlıkla değerlendirme şansı verdiğini söylemek gerekmektedir.


 
 Mikrofon Standı Modelleri Nelerdir?


 
 Birçok farklı yerde değerlendirmek amaçlı günümüzde değişik mikrofon standı modelleri bulunmaktadır. Örneğin masa mikrofon standı genelde bilgisayarlarda kullanmak için değerlendirilmektedir. Hem masaüstü versiyon hem de laptop seçeneklerinde, masanın üzerine eklenen mikrofon statları ile mikrofondan rahatça kullanılmaktadır.
 
 Youtube ile beraber birçok sosyal medya hesapları doğrultusunda video çekmek için çok değerlendirildiğini söylemek gerekmektedir. Aynı zamanda mikrofon ayaklık çeşitleri eşliğinde tasarımları olduğunu söylemek gerekmektedir. Bunlar daha çok sahnede kullanılan mikrofon stand çeşitleri olmaktadır.
 
 Ayak tasarımı sayesinde mikrofonlar sabit kaldığı için, eller kullanılarak rahatlıkla sahnede hareket etme olanağı bulunmaktadır. Katlanabilir akrobat mikrofonlar, boy mikrofonları ve daha birçok değişik tasarım standlar yer almaktadır.


 
 Mikrofon Sehpasında Lastvoice İmzası


 
 Söz konusu mikrofon standartları olduğu zaman markanın önemi oldukça büyük hale gelmektedir. Çünkü bunların dayanıklı olması ve mikrofonu en iyi şekilde taşıması gerekmektedir. Aynı zamanda katlanabilir olması, fonksiyonel bir etki yaratması ve sarsıntı yaratmaması büyük önem arz etmektedir.
 
 Tüm bu özellikleri taşıyan birbirinden kaliteli mikrofon standı çeşitleri, Lastvoice markası altında zengin ürün yelpazesi sunulmaktadır. Hem ayaklı şekilde hem de masaüstü mikrofon standı biçiminde ürünleri olduğunu söylemek gerekmektedir.
 
 Bunun yanı sıra katlanabilir yapısı sayesinde akrobat standlar, mikrofonların farklı boyutlarda kullanılmasına imkan vermektedir. Kaliteli malzeme yapısıyla birçok mikrofon standını sunan bu önemli marka altında ürünlere kategori üzerinden ulaşma şansı bulunmaktadır.


 
 Mikrofon Standı ve Sehpası Fiyatları


 
 Farkı tasarımları ve yapılarına bağlı olarak birçok değişik mikrofon standı kullanılmaktadır. Tabii bu stantlar markası ile beraber fonksiyonel yapısına bağlı olarak değişik fiyatları üzerinden öne çıkmaktadır. Örneğin masaüstü kullanılan standlar ile ayaklı standlar ya da akrobot stant modelleri fiyat konusunda farklılık yaratmaktadır.
 
 Hangi tür olursa olsun önemli olan güçlü markalar eşliğinde mikrofon standlarını tercih etmek olmaktadır. Hal böyle olunca akla ilk gelen markalar içerisinde Lastvoice, geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Üstüne üstlük bu kaliteli ürünler bu güçlü marka altında çok uygun fiyatlar eşliğinde sunulmaktadır.
 
 Birçok değişik mikrofon sehpası kullanım alanına uygun şekilde site bünyesinde yer almaktadır. Oldukça uygun fiyatlar altında tercih yaparak mikrofon standları birçok değişik yerde keyifli bir kullanım olanağı tanımaktadır.


 
 Video Kaydı İçin Mikrofon Standları


 
 Özellikle söz konusu video kaydı olduğu zaman birçok değişik mikrofon standı öne çıkmaktadır. Elbette kayıt kayıt dendiği zaman farklı amaçlar altında yapılan kayıtlar ifade edilmektedir. Ancak Youtube başta olmak üzere birçok sosyal mecra için yapılan kayıtlar konusunda mikrofon standları önemli yer taşımaktadır.
 
 Özellikle de kamera kullanarak kayıt yapanlar için, mutlaka bulunması gereken ürünler içerisinde gelmektedir. Çünkü bu sayede kamera karşısında elleri kullanarak konuşma ve aynı zamanda başka işlemleri yapma şansı elde edilmektedir.
 
 Diğer yandan yine kamera karşısında görsel olarak mikrofon standından şık bir etki yaratması büyük önem arz etmektedir. Bu konuda özel tasarım masaüstü mikrofon standı modelleri geniş ürün yelpazesi altında kullanım imkanı vermektedir. Böylece videolar çok daha kolay ve etkili şekilde hazırlanarak, izleyiciye daha güzel görseller sunulmaktadır.
 


 Sahneler İçin Özel Mikrofon Standı Çeşitleri


 
 Şarkıcılar ile beraber aynı zamanda konferans ve benzeri birçok amaç altında mikrofon standı kullanılmaktadır. Özellikle bunlar daha çok ayaklı tasarım altında öne çıkmaktadır. Ayak kısımları üzerinden sahneye yerleştirildikten sonra mikrofon farklı boyutlar üzerinden ayarlanmaktadır.
 
 Özel ayar kısmı sayesinde kişinin boyuna göre rahatlıkla ayarlama şansı elde edilmektedir. Yapılan bu ayarlamadan sonra ise şarkılar keyifli şekilde sahnede söylenmektedir. Böylece birçok sanatçı enstrümanı daha rahat bir şekilde kullanım imkanı elde etmektedir.
 
 Diğer yandan konferans ve bazı sunumlarda, görseller kullanılmak istendiğinde mikrofona ellemeden rahatlıkla hareket etme şansı elde edilmektedir. Bu açıdan özel tasarım birçok farklı mikrofon standları kategori bünyesinde seçim şansı sunmaktadır. Sahnede keyifli bir şekilde ve bağımsız biçimde hareket edebilmek için, aynı zamanda akrobat mikrofon standları da yaygın olarak değerlendirilmektedir.
 


 Fonksiyonel Yapıya Sahip Mikrofon Standı Çeşitleri


 
 Özellikle mikrofon standlarının fonksiyonun olması çok önemli yer taşımaktadır. Çünkü bu sayede ayarlanabilir yapısı eşliğinde alana ve amaca uygun hale getirilmektedir. Örneğin masaüstü mikrofon standı sayesinde oturarak kullanım imkanı elde edilmektedir. Böylece video kaydı, canlı bağlantı üzerinden ders vermek ve oyun gibi birçok olanak değerlendirilmektedir.
 
 Akrobat yapılar ise katlanır tasarımı sayesinde her boya uygun hale getirilip hem ayakta hem de oturarak kullanılmaktadır. Tabii ayaklı modeller yine fonksiyonel yapısı doğrultusunda ayarlanabilir bir etkisiyle kullanılmaktadır.
 
 Bu konuda kaliteli ve özel tasarım altında öne çıkan fonksiyonel mikrofon sehpası kategori içerisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda farklı eğimler üzerinden açıya göre ayarlanarak, koltuğa yaslamak suretiyle de kullanım şansı verdiğini söylemek gerekmektedir.
 


 Özel Tasarım Mikrofon Sehpaları


 
 Özel tasarım yapı altında üretimi gerçekleştirilen mikrofon sehpası çeşitleri, her alanda fonksiyonel bir kullanım imkanı tanımaktadır. Genelde taban kısımları daire şeklinde ve yumuşak sünger yapısı ile öne çıkmaktadır.
 
 Ancak aynı zamanda yine masa üzerinde bulunan ve ayaklı tasarıma sahip mikrofon standları olduğunu da eklemek mümkün olmaktadır. Bu durum amaca uygun olarak mikrofon sehpa çeşidini değerlendirme imkanı vermektedir.
 
 Hem evde hem de ofis alanlarında ve birçok değişik iş yerlerinde sehpa tasarımına sahip mikrofon statları öne çıkmaktadır. Böylece konuşmalar, kayıtlar ve aynı zamanda canlı yayın iletişimleri çok daha kolay hale gelmektedir. Öyle ki bütün farklı mikrofon çeşitleri için stantlar uyumlu şekilde entegre ve bağlantı olanağı tanımaktadır.
 


 Ayaklı Mikrofon Stand Çeşitleri Kullanımı


 
 Masaüstü versiyonu bulunan mikrofon standları aynı zamanda ayaklı şekilde de değerlendirilmektedir. Özellikle de bu mikrofon stand modelleri, daha çok adından da anlaşılacağı üzere ayakta kullanım için fonksiyonel bir yapı sunmaktadır.
 
 Metal tasarımı ile ince ve uzun yapıya sahip olan bu ürünler, aynı zamanda hafifliği ile rahatlıkla her yere taşınma imkanı vermektedir. Böylece örneğin sahnede şarkı söylerken sanatçı her yere standı götürmekte ve rahat hareket etmektedir.
 
 Tabii birçok farklı konferans, canlı yayın ve sunum ile beraber değişik konuşmalar konusunda da rahatlıkla değerlendirme imkanı vermektedir. Özel tasarımı ve kaliteli malzeme yapısı ile güçlü marka eşliğinde, ayaklı mikrofon standı çeşitleri kategori içerisinde seçim şansı tanımaktadır.
 


 Ekipmanlı Mikrofon Standları


 
 Tek başına kullanım imkanı veren mikrofon standı çeşitleri, aynı zamanda tam donanımlı ekipman üzerinden de değerlendirilmektedir. Özellikle dosyaları yerleştirmek ve şarkı söylerken notaları okumak amaçlı çok fazla kullanılmaktadır. Aynı zamanda standın doğrudan oynar başlıklı tasarıma sahip yapısı doğrusunda da ekipmanları bulunmaktadır.
 
 Mikrofon başlığı ve aynı zamanda her yere taşımak için çanta tasarımı da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra telefon tutacağı olan ve daha birçok değişik ekipmanı bulunan mikrofon stand çeşitleri olduğunu söylemek gerekmektedir. Bu tasarımlar sayesinde tam donanımlı ekipman eşliğinde, çok daha kullanışlı bir değerlendirme imkanı elde edilmektedir.
 
 Ofis alanları ya da günlük yaşamda birçok yerde kullanmak amaçlı, özel mikrofon standları kategori içerisinde seçim olanağı vermektedir. Kişisel ihtiyaca uygun olarak değişik ekipmanı bulunan mikrofon standları arasından güvenle tercih yapılmaktadır.


 
 Boyutlarına Göre Mikrofon Standı Seçimi ve Kullanımı


 
 Boyutlarına bağlı olarak günümüzde birçok değişik tasarım altında mikrofon standı bulunmaktadır. Özellikle bunlar masaüstünde kullanım ya da ayakta değerlendirme gibi değişik seçenekler altında öne çıkmaktadır. Örneğin mikrofon sehpası masaüstünde küçük boyutlar altında tercih edilmektedir.
 
 Genelde hem kıvrımlı hem de akrobat tasarımlı ya da sabit yapıya sahip stand seçenekleri olduğunu söylemek gerekmektedir. Aynı zamanda çok uzun boylu ya da çok kısa boylu kişilerin rahatlıkla kullanabileceği farklı boyutları olduğunu da eklemek mümkün olmaktadır.
 
 Bunlar farklı ayar kısımları ve fonksiyonel yapısı doğrultusunda değerlendirilmektedir. Bu özel ve kaliteli ürünlere ulaşabilmek için ise site bünyesinden güvenli seçim şansı yeterli olmaktadır. Geniş ürün yelpazesi farklı boyutları ve aynı zamanda kullanım yapısı altında tercih edilmektedir.


 
 Rahat Oyun Oynamak İçin Mikrofon Standı Kullanın


 
 Günümüzde artık bilgisayarı önleri çok daha detaylı ve zorlu bir yapıya sahip olmaktadır. Hal böyle olunca oyunları çok daha dikkat etmek gerekmektedir. Tabii özellikle online oyunlar söz konusu olduğunda rakiple ya da arkadaşlarla konuşulmaktadır.
 
 O yüzden mutlaka buna uygun kaliteli bir mikrofon değerlendirilmektedir. Ancak mikrofonun sürekli sabit kalması ve kişinin boyuna uygun şekilde değerlendirilmesi için mikrofon sehpası kullanılmaktadır. Bu sehpalar ayarlanabilir yapısı sayesinde, koltuğun boyuna ve kişinin boyuna uygun olarak hazır hale getirilmektedir. Böylece bütün dikkat oyuna verilerek, mikrofon rahat bir şekilde bu değerlendirilmektedir.
 
 Aynı zamanda kişinin ağız yapısına uyumlu olarak ayarlanabilir yapısı üzerinden tasarımlar bulunmaktadır. Bu tasarımları keyifli bir şekilde kullanabilmek için özel yapı altında birçok farklı mikrofon standları yer almaktadır. Oyun oynarken keyfi daha fazla yaşamak için kategori üzerinden geliş ürün yelpazesi altında seçim gerçekleşmektedir.


 
 Çok Uygun Mikrofon Standı Fiyatları


 
 Mikrofon standlarının dayanıklı olması ve aynı zamanda fonksiyonel bir yapıya sahip olması önemli yer taşımaktadır. Tabii tüm bunların gerçekleşebilmesi için mutlaka kaliteli marka altında elde edilmesi gerekmektedir. Bütün bunları tek bir çatı altında toplamış olan bu güçlü site bünyesinde, geniş ürün yelpazesi olduğunu söylemek gerekmektedir.
 
 Üstelik oldukça uygun fiyatlar doğrultusunda birçok değişik mikrofon standının arasından tercih şansı yer almaktadır. Kaliteli malzeme yapısı ve güçlü markalar eşliğinde her bütçeye uygun standlar olduğunu söylemek gerekmektedir.
 
 Böylece kullanılacak amaca göre ve kişisel isteklere bağlı olarak birçok ürün arasından seçim yapılmaktadır. Üstelik uygun fiyatlar sayesinde birden fazla seçim yapılarak değişik yerlerde bu ürünleri kullanma şansı elde edilmektedir.

 

 Stüdyolar İçin Profesyonel Mikrofon Standı Kullanımı


 
 Özellikle şarkı söylerken mikrofonlar için stant kullanımı günümüzde vazgeçilmez bulunmaktadır. Çünkü mikrofonun en ufak bir sarsıntı olmadan, düzgün bir şekilde kalması gerekmektedir. Aynı zamanda bazı durumlarda bu durum kamera çekimi ile birlikte kullanılmaktadır.
 
 O yüzden görsel açıdan da şık bir etki oluşturması büyük önem arz etmektedir. Tüm bunları en iyi şekilde sağlayan kaliteli ve yeni nesil mikrofon ayaklık çeşitleri, tüm stüdyolarda profesyonel düzeyde değerlendirme imkanı vermektedir.
 
 Şarkıcıların ya da şairlerin ve kayıt yapmak isteyen herkesin boyuna uygun şekilde ayarlanabilir standlar bulunmaktadır. Özellikle bu konuda hem ayaklı hem de akraba tasarımı altında standların bulunduğunu söylemek gerekmektedir. Profesyonel stüdyoları için ya da home ofis stüdyolar adına değerlendirme imkanı veren farklı mikrofon standları arasında tercih yapılmaktadır.


 
 Her İsteğe Uygun Özel Tasarım Mikrofon Standı Tercihi


 
 Günümüzde özel tasarım altında birçok fonksiyonel yapıya sahip geniş ürün yelpazesi altında mikrofon standları bulunmaktadır. Özellikle bu açıdan mikrofon sehpası daha fazla tercih edilmektedir. Bunun temel nedeni ise mikrofonların daha çok evde kullanılması olmaktadır.
 
 Özellikle oyun oynarken, kayıt yaparken ya da ofis alanlarında çalışırken değerlendirilmektedir. Aynı zamanda masaüstü mikrofon standı olarak da öne çıkacak bu yapılar, her zevke hitap edecek seçenekler sunmaktadır.
 
 Aynı zamanda ayaklı stand modelleri de yine mikrofonu stüdyolarda, açık alanlarda, birçok eğlence etkinlik alanlarında ya da konserlerde değerlendirme şansı vermektedir. Diğer yandan ayarlanabilir yapısı sayesinde farklı boyutlara getirilerek, mikrofonların rahatlıkla kullanılmasına olanak vermektedir.


 
 Önemli Marka Eşliğinde Zengin Yelpazede Mikrofon Stand Çeşitleri

 


 
 Mikrofonlar günümüzde artık tek başına kullanılmamaktadır. Özellikle tam donanımlı ekipman doğrultusunda mikrofon standı çeşitleri değerlendirilmektedir. Çünkü artık herhangi bir işlem yaparken mikrofon kullanımı anında eller de kullanılmaktadır.
 
 Örneğin bir şey anlatırken, kumanda üzerinden slayt gösterisi yaparken ya da enstrüman kullanımda gibi unsurlar öne çıkmaktadır. Tabii aynı zamanda oyun oynarken klavye ve mouse kullanmak için mikrofon standları büyük önem arz etmektedir.
 
 Tabii her amaca ve her alana kullanım üzerinden birçok değişik fonksiyonel yapıya sahip farklı boyutlarda mikrofon standları bulunmaktadır. Bu açıdan birbirinden değişik mikrofon sehpası ya da diğer tasarımlar, kategori bünyesinde uygun fiyatlarla seçim olanağı tanımaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.