Loading..
   < >

   Enstrüman Mikrofonları

   Enstrüman mikrofonu fiyatları sayfamızda kablolu ve kablosuz kullanılan, kullanıcıların tavsiye ettiği enstrüman mikrofonları yer alır. Enstrüman mikrofonu tavsiye konusunda her ne kadar yapıştırma enstrüman mikrofonu gösterilse de kablosuz enstrüman mikrofonları her zaman bir adım öndedir. Bir diğer enstrüman mikrofonu çeşiti ise vakumlu enstrüman mikrofonlarıdır. Yapışma sistem ile çalışan bu mikrofonlar en uygun fiyatlı olanlardır. Enstrüman mikrofonları; gitar mikrofonu, keman mikrofonu ve diğer enstrümanlarda kullanılabilmektedir. Enstrüman mikrofonu fiyatları yonkamuzikmarket.com'da


   Enstrüman Mikrofonları Seçenekleri

   Enstrüman mikrofonları kullanıcıların kullanım şekline göre değişebilmektedir. Profesyonel sahne uygulamalarında kablosuz olarak tercih edilse de hala kablolu enstrüman mikrofonu kullanımı da oldukça fazladır. İyi bir enstrüman uygulaması için kuşkusuz ki hassas bir enstrüman mikrofonu kullanılmalıdır. Ses sisteminiz ne kadar iyi olursa olsun, müzik enstrümanının ses kalitesini enstrüman mikrofonu belirlemektedir. 


   Enstrüman Mikrofonu Tavsiyeleri

   Enstrüman mikrofonu tavsiye noktasında öne çıkan markaların başında shure gelmektedir. Shure sm57 ve pga57 enstrüman mikrofonu çeşitleri ile piyasa da yer etmiş ve sıklıkla tercih edilmeyi başarmıştır. Özellikle enstrüman sesini uzaktan net alabilmesi sebebi ile bu enstrüman mikrofonu çeşitleri tavsiye edilmektedir. Bir diğer önerilen enstrüman mikrofonu ise akg c411 pp modelidir. Keman, gitar, klarnet başta olmak üzere bir çok enstrümanda kullanabileceğiniz akg c411 pp tavsiye ettiğimiz modellerin başında gelmektedir. 

   Çerez Kullanımı