⁠   ⁠
₺1.218,00 KDV Dahil
₺1.523,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺767,00 KDV Dahil
₺872,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺819,00 KDV Dahil
₺935,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺2.310,00 KDV Dahil
₺2.793,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.239,00 KDV Dahil
₺1.670,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.376,00 KDV Dahil
₺1.691,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo

Hoparlör Standı İle Hoparlörünüzü İstediğiniz Seviyeye Yükseltin

Hoparlör standı sesin daha iyi etrafa yayılabilmesi için kullanılan özel bir aparat olarak öne çıkmaktadır. Elbette sadece bu şekilde kullanılmamaktadır. Aynı zamanda hoparlörü doğru yüksekliğe getirmek ve mekanın düzgün görünmesini sağlamak öne çıkmaktadır.
 
 Bu konuda tasarımına bağlı olarak ahşap ya da metal şeklinde birçok hoparlör standı bulunmaktadır. Özellikle yerden belirli bir yüksekliğe kaldırılarak ses kalitesi hoparlör ayağı sayesinde daha iyi noktaya çıkarılmaktadır.
 
 Tasarım açısından ve kullanım alanına göre birçok değişik hoparlör sehpası olduğunu söylemek gerekmektedir. Aynı zamanda hoparlör ayaklığı olarak da ifade edilebilecek bu tasarımlar, uygun fiyatlar üzerinden site bünyesinde yer almaktadır.
 

 Hoparlör modelleri genelde televizyonun yan kısımlarında ya da masanın etrafında bulunmaktadır. Tabii aynı zamanda farklı mekanlarda yine duvarın kenar ve köşe kısımlarına yerleştirilmektedir. Hal böyle olunca hoparlör standı günümüzde önemli yer taşımaktadır. Çünkü bu sayede hoparlör modelleri istenilen yüksekliğe getirilmektedir.
 
 Farklı ayarlama seviyelerine sahip olan hoparlör ayağı çeşitleri, istenilen yüksekliğe getirme olanağı sunmaktadır. Mekanın yapısına ve hoparlöre bağlı olarak farklı boyutlar üzerinden hoparlör stand modelleri tercih edilmektedir. Aynı zamanda kolon ayağı olarak, farklı ayak sistemleri üzerinden değişik tasarımlarda öne çıkmaktadır.
 
 Tripod tasarımlarının yanı sıra normal masa ayağı gibi seçenekler üzerinden de kolon standı bulunmaktadır. Bu konuda birbirinden farklı ses sistemi ayakları, hoparlörün yapısına uyumlu şekilde geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.


 
 Hoparlör Standı Ayağı Kullanım Amacı Nelerdir?


 
 Birçok farklı amaç altında kullanımı ile birlikte günümüzde hoparlör standı modelleri öne çıkmaktadır. Öncelik olarak yerden yüksekliğe kaldırmak suretiyle ses kalitesini daha iyi noktaya getirmek olmaktadır. Aynı zamanda hoparlör ayağı hoparlörün belli bir yüksekliğe çıkarılmasıyla korunmasına imkan vermektedir.
 
 Bunun dışında farklı tasarımlara sahip olan hoparlör sehpası modelleri, mekanda şık ve uyumlu bir görüntü oluşturmaktadır. Bu şekilde görüldüğü gibi birçok farklı sebepten dolayı hoparlör ayağı çeşitleri değerlendirilmektedir. Böylece hoparlörler yerden kalktığı için, zemin çok daha kolay şekilde temizlenmekte ve süpürülmektedir.
 
 Üstelik hoparlör ayaklığı sayesinde zemin kirlenmemektedir. Tabii kabloların yerde kalması durumu da ortadan kalkmaktadır. Birçok farklı mekanda değişik sebeplerden dolayı hoparlör standı modelleri kullanılmaktadır.


 
 Hoparlör Ayağı Kullanımının Faydaları


 
 Hangi mekan olursa olsun iç alanlarda hoparlörün kaliteli ses çıkarması istenmektedir. Bunun en iyi şekilde sağlanabilmesi için ise ekstra hoparlör standı modelleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda kolon ayağı olarak ifade edilen bu tasarımlar, hoparlörün daha yüksekte durmasına imkan vermektedir.
 
 Böylece özel olarak kullanılan kolon standı sayesinde, ses çok daha geniş noktaya ulaşmaktadır. Çünkü genelde hoparlörler yüksek noktaya çıkarıldığında, ses çok daha geniş alana eşit düzeyde yayılmaktadır. Bunu en iyi biçimde sağlamak için ise ses sistemi ayakları, özel tasarım altında her ihtiyaca uygun seçim olanağı vermektedir.
 
 Bu konuda kaliteli malzeme yapısı ve güçlü markalar eşliğinde özel ürünler, site bünyesinde geniş ürün yelpazesi altında sunulmaktadır. Diğer yandan hoparlör standı hoparlörü yukarı kaldırarak onu korumaktadır.
 
 Tabii farklı tasarımlarda yer alan hoparlör ayağı sayesinde, aynı zamanda güzel bir görüntü elde etme şansı da bulunmaktadır. Sunmuş olduğu bu ayrıcalıklar doğrusunda hoparlör sehpası günümüzde yaygın kullanılmaktadır.


 
 Hoparlör Sehpası Kategorisinde En Kaliteli Modeller


 
 Hoparlör modelleri önemli fiyatları üzerinden satın alınmaktadır. Bu sebepten dolayı onları korumak için özel hoparlör sehpası modelleri tercih edilmektedir. Bu konuda çelik ve metal tasarım ile beraber aynı zamanda ahşap kalitesinde tercih ön plana çıkmaktadır.
 
 Güçlü bağlantı noktaları, özel ayarlanabilir kısmı eşliğinde farklı yüksekliklerde hoparlörü ayaklığı modelleri kullanılmaktadır. Özellikle hoparlörün yerleştirildiği üst kısım sağlam yapısı eşliğinde hoparlör stand üzerinden rahatça kullanım olanağı vermektedir.
 
 Tabii aynı zamanda yine hoparlörün yerleştiği üst bölümün yüzey kısmı yumuşak bir yapıya sahip olmaktadır. Böylece kullanılan bu özel kolon ayağı sayesinde, hoparlörün çizilmesi ve benzeri sorunlar yaşanmasının önüne geçilmektedir.


 
 Hoparlör Ayaklığı Seçenekleri Nelerdir?


 
 Kullanım alanı ve tasarım üzerinden günümüzde birçok değişik hoparlör ayaklığı modelleri bulunmaktadır. Bunlar içerisinde tripot tasarımları yaygın kullanılmaktadır. Ancak aynı zamanda duvara monte yapısı üzerinden öne çıkan hoparlör sehpası çeşitleri olduğunu söylemek gerekmektedir.
 
 Bunun yanı sıra hoparlör standı modelleri bar tipi ayaklı tasarımına sahip seçenekler üzerinden de öne çıkmaktadır. Hangi tasarım olursa olsun önemli olan hoparlör ayaklığı sayesinde hoparlör çeşitlerinin güvende kalması olmaktadır. Aynı zamanda özel tasarım hoparlör ayağı çeşitleri, sesin daha iyi şekilde etrafa yayılmasına olanak vermektedir.
 
 Ayarlanabilir yapısı, geniş yüzey tasarımı ve sağlam ayaklarıyla beraber birçok değişik hoparlör standı modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda bu hoparlör ayağı modelleri hoparlörün boyutlarına uygun şekilde tercih şansı tanımaktadır.


 
 Kolon Ayağı Standı Kategorisinin En Çok Satar Markası Lastvoice Oldu


 
 Söz konusu kolon ayağı olduğu zaman mutlaka kaliteli malzeme yapısında tercih yapmak önemli yer taşımaktadır. Bu noktada ise seçim yaparken hoparlör standı açısından marka önemli potansiyel teşkil etmektedir. O yüzden böyle durumlarda haberler ayağı için Lastvoice bir adım öne çıkmaktadır. Uzun yıllardır birçok değişik hoparlör sehpası konusunda kaliteli ürünleri geniş yelpaze altında sunmaktadır.
 
 Tasarım açısından birbirinden değişik kolon standı modelleri, bu önemli marka eşinde site bünyesinde yer almaktadır. Dayanıklı yapısı, her türlü ağırlığı kaldırma özelliği ve şık tasarımı eşliğinde pek çok hoparlör standı öne çıkmaktadır.
 
 Dünyada bu çapında en çok satan marka olma özelliğini taşıyan Lastvoice bünyesindeki hoparlör ayağı modelleri, kişisel ihtiyaçları uygun geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Sonuç olduğu kalitesi üzerinden pek çok farklı kolon standı arasından güvende tercih yapılmaktadır.


 
 Hoparlör Standı Fiyatları


 
 Birçok değişik hoparlör standı modelleri günümüzde farklı amaçlar altında tercih olanağı sunmaktadır. Elbette bunların tasarım özellikleri, fiziksel yapıları, teknik özellikleri ve boyutları üzerinden tercih gerçekleşmektedir. Bu da doğal olarak hoparlör ayağı konusunda farklı fiyatlandırmaları öne çıkarmaktadır.
 
 Diğer yandan malzeme yapısı açısından hoparlör sehpası yine değişik fiyatlar eşliğinde tercih imkanı sunmaktadır. Örneğin bunlar içerisinde metal, alüminyum tasarım ve ahşap ile beraber çelik yapıya sahip ürünler öne çıkmaktadır. Aynı zamanda hoparlör ayaklığı çeşitleri, üzerindeki bağlantı aparatları doğrultusunda da kalitesini ortaya çıkarmaktadır.
 
 Hangi tasarım olursa olsun tüm hoparlör stand çeşitleri, sistem bünyesinde uygun fiyatlar kapsamında yer almaktadır. Özellikle kaliteli malzeme yapısı ile birlikte kolon ayağı çeşitleri, çok uygun fiyatlar kapsamında site bünyesinde bulunmaktadır.


 
 Hoparlör Standı Modelleri Nasıl Kullanılır?


 
 Tasarımına bağlı olarak kullanım noktasında hoparlör standı modelleri değişkenlik göstermektedir. Örneğin kolay kurulumu ile tripod ayağa sahip hoparlör ayaklığı çeşitleri, yükseklik seviyesi ayarlanarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda hoparlör ayağı çeşitleri duvara monte kapsamında da tercih edilmektedir.
 
 Kolay ve kısa bir süre içerisinde duvara montajı gerçekleştirilen hoparlör ayağı modelleri kullanıma hazır hale gelmektedir. Bunlar aynı zamanda hoparlör stand olarak daha ifade edilmektedir. Çünkü daha çok duvarın değişik noktalarına montajı ile beraber hoparlör üzerine yerleştirilmektedir.
 
 Hangi tasarım olursa olsun hoparlör standı modelleri, kaliteli malzeme yapısı eşliğinde site bünyesinde yer almaktadır. Farklı yükseklik ayarları üzerinden hoparlör ayağı çeşitleri rahatça bütün mekanlarda uyumlu şekilde kullanılmaktadır.


 
 Daha İyi Ses Kalitesi İçin Hoparlör Standı Modelleri


 
 Hoparlörler ne kadar yukarı kaldırılırsa ses kalitesi bir o kadar artış göstermektedir. Çünkü geniş alana daha fazla ve dengeli şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Bu açıdan hoparlörlerin kalitesini arttırabilmek için farklı ses sistemi ayakları bulunmaktadır.
 
 Bu özel kolon standı çeşitleri hoparlörleri yerden belli noktaya kadar yukarı taşımaktadır. Özellikle de hoparlör standı modelleri evde televizyonun yanında aynı seviyeye getirilmektedir. Birçok değişik mekan olduğu zaman ise hoparlör ayağı çeşitleri, insanların boy hizasına çekilmektedir. Bu da müziğin çok daha keyifli ve eğlenceli şekilde geçmesine olanak tanımaktadır.
 
 Çünkü mekanın boyutlarına göre hoparlör sehpası ayarı yapıldığı zaman, yükseklik üzerinden ses en uzak noktaya kadar ulaşmaktadır. Bu konuda kullanım noktasında birçok farklı tasarım üzerinden hoparlör ayaklığı modelleri bulunduğunu söylemek gerekmektedir.


 
 Hoparlörü Koruyan Dayanıklı Stand Çeşitleri


 
 Hoparlörleri korumak için yerden belli yüksekliğe çıkarmak adına birçok değişik hoparlör stand kullanılmaktadır. Aynı zamanda kolon standı olarak da öne çıkan bu ürünler, bütün değişik hoparlör çeşitleri için tercih şansı sunmaktadır. Bu konuda önemli markalar doğrultusunda kaliteli markalar altında tercih yapmak gerekmektedir.
 
 Lastvoice güvencesiyle bu konuda özel tasarım hoparlör standı çeşitleri bulunmaktadır. Kaynaklı malzeme yapısı sayesinde ve güçlü ayakları eşliğinde, sarsıntıları ve darbeye karşı dayanıklılık göstermektedir. Aynı zamanda hoparlör ayağı çeşitleri, tasarımına bağlı olarak hoparlöre göre tercih olanağı tanımaktadır.
 
 Ne kadar yüksekliğe kaldırılırsa kaldırılsın hoparlör, bu özel stand modelleri kapsamında koruma altında tutulmaktadır. Özellikle de birçok farklı sarsıntıya ya da küçük darbelere karşı güçlü bir dayanıklılık oluşturmaktadır.


 
 Mekana Şıklık Getiren Özel Tasarım Hoparlör Standları 


 
 Sağlamış olduğu teknik özellikleri ile birlikte korumasının yanı sıra, hoparlör sehpası modelleri mekanı şık bir hale getirmektedir. Çünkü bu konuda özel tasarım ahşap ya da metal konstrüksiyon yapısı eşliğinde ürünler yer almaktadır. Bu da çok daha hoş bir dizayn altında mekanın tasarımını ve rengine uyum modeller arasından tercih şansı tanımaktadır.
 
 Diğer yandan yeni nesil ve asimetrik tasarımları, mekanın çok daha havalı, modern ve şık bir görüntüye girmesi olarak vermektedir. Geniş renk ve model yelpazesi altında birbirinden değişik standlar kategori bünyesinde yer almaktadır. Hem evleri hem de kafe ve restoran ele birçok farklı mekanı şık hale getiren özel ses sistemi ayakları geniş ürün yelpazesi altında kategori bünyesinde bulunmaktadır. 


 
 Zengin Seçenek Altında Hoparlör Standı Tercihi


 
 Hoparlör modellerinin boyutlarına ve kullanılacak amaca, alana bağlı olarak birçok değişik hoparlör standları bulunmaktadır. Bu modeller yükseklik ayar imkanı veren, geniş yüzey olanağı tanıyan ve sağlam yapısından ürünler olmaktadır.
 
 Aynı zamanda geniş ürün yelpazesi farklı seçenekler ve çeşitler bakımından tercihi olanağı sunmaktadır. Önemli olan hoparlörleri en iyi biçimde koruyacak kaliteli ürünleri tercih etmek olmaktadır. Bu noktada ise Lastvoice güvencesi ile birbirinden kaliteli hoparlör sehpa çeşitleri kategori içerisinde yer almaktadır.


 
 Güvenli Sipariş İle En Özel ve Kaliteli Hoparlör Ayakları

 


 
 Hoparlörlerin yerde durmasına engel teşkil etmek için günümüzde farklı yükseklik ayarı oluşturan hoparlör standı modelleri bulunmaktadır. Tasarımı ile fonksiyonel bir kullanım imkanı veren bu ürünler, farklı model yapıları kapsamında öne çıkmaktadır.
 
 Özellikle de şık tasarımları, etkileyici model yapıları ve kaliteli malzemesi üzerinden uzun yıllar güvenle kullanılmaktadır. Bununla beraber görsel açıdan her zevke hitap edecek, hoparlörleri koruyacak ve sesin kalitesini arttıracak ürünler arasından seçim yapılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.