⁠   ⁠
₺1.690,00 KDV Dahil
₺1.990,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.490,00 KDV Dahil
₺1.750,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.390,00 KDV Dahil
₺2.690,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Popüler Ürün
₺14.900,00 KDV Dahil
₺17.900,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺17.315,00 KDV Dahil
₺20.139,00 KDV Dahil

Sis Makinası İle Sahnenize Efekt Sunun

Sis makinası günümüzde eğlence mekanlarının vazgeçilmez ekipmanları içerisinde gelmektedir. Üstelik birçok farklı renkte yaymış olduğu duman sayesinde, oldukça eğlenceli bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Tabii sadece eğlence mekanları değil aynı zamanda düğünler ve birçok farklı etkinlikte sis makinası kullanılmaktadır.
 
 Tasarım açısından makineye benzeyen bir yapıya sahip olan duman makinesi, özelliklerine ve kapasitesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Üstelik kablosuz özelliğe sayesinde uzaktan kumanda ile kontrol imkanı tanımaktadır.
 
 Böylece oldukça güzel bir ses efekti ne zaman istenirse farklı zaman diliminde mekanda güzel bir görüntü oluşturulmaktadır. Bu konuda özel tasarım altında hazırlanmış kaliteli sis makineleri kategori bünyesinde yer almaktadır.
 

 Harika bir görsel efekti oluşturması ile beraber sis makinası dikkat çekici bir etki meydana getirmektedir. Örneğin bir şarkıcı ekrana çıkarken ya da doyasıya eğlenirken bir anda her yeri duman kaplamaktadır. Bu yapay duman herhangi bir zarar verici unsur oluşturmamaktadır.
 
 Dumana benzeyen bir buhar olması ile beraber harika bir efekt olanağı vermektedir. Düğünler, eğlence mekanları ve pek çok etkinlik konusunda sahnenin efektle dolmasına olanak vermektedir. Bu konuda tasarımına uygun olarak ve kullanılacak mekana göre birçok değişik duman makinesi olduğunu söylemek gerekmektedir.
 
 Beyaz ve parlak bir görüntü sağlayan kuru buz sis makinesi, özellikle alt kısımdan verilerek yukarı doğru çıkmasıyla güzel görüntü sunmaktadır. Akla gelebilecek olan birçok farklı etkinlikte sahnelerde güzel bir görüntü vermektedir.
 


 Duman Makinesi Birçok Sahnenin Olmazsa Olmazıdır


 
 Söz konusu farklı etkinlikler ve eğlenceler olduğu zaman sahneler için duman makinesi vazgeçilmez olmaktadır. Yüksek watt gücü ile beraber çıkış üzerinden her yerin kısa zaman içerisinde sisli hale gelmesine imkan vermektedir.
 
 Bu konuda sis makinası alt kısımdan başlamak suretiyle yukarı doğru genişleyerek yayılmaktadır. Böylece sadece sahne değil aynı zamanda çevredeki insanlar da eğlenceli duman içerisinde kalmaktadır. Söyleyecek mekandaki eğlence çok daha yüksek seviyeye çıkmaktadır.
 
 Bütün farklı sahneler için ortak şekilde kullanılan sis makinası çeşitleri, tasarım açısından da kolay kullanım olanağı tanımaktadır. Özel ekipmanı ve yapısı ile mekanın farklı yerlerine kolayca yerleştirilmektedir. Böylece alanın yapısına uygun olarak çoğu yerin yapay duman içerisinde kalmasına olanak tanımaktadır.


 
 Kuru Buz Sis Makinası Nasıl Çalışır?


 
 Özel makineye sahip olan kuru buz sis makinası, kolay kullanım ile harika bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Genelde üst kısmındaki aparat eşliğinde elle tutularak, boru kısmının basın çıkışı ile değerlendirilmektedir. Kablosunun prize takılması doğrultusunda, çevrede gezdirilmek suretiyle buharı ortaya çıkarmaktadır.
 
 Genelde katı bir duman şeklinde yere çarptırarak yukarı doğru çıkmasına olanak verilmektedir. Bu görüntü ile birlikte adeta yerde bembeyaz bir bulut varmış gibi görüntü oluşturmaktadır. Özellikle de düğünlerde kuru buz sis makinesi çok fazla değerlendirilmektedir. Harika bir görsel şölen oluşturarak, eğlenceyi çok daha yukarıya çektiğini söylemek gerekmektedir.
 
 Kısa zaman içerisinde dağılması ile beraber herhangi bir rahatsızlık hissettirmeden harika bir eğlence unsuru oluşturmaktadır. Bu konuda özel tasarım altında kaliteli sis makinelerine kategori üzerinden ulaşım şansı elde edilmektedir. Aynı zamanda bu kuru buz sis makinesi boru ucuna takılan farklı aparatları ile değişik boyutlarda görsel duman oluşturmaktadır.
 


 Sis Makinesinde Quenlite İmzası


 
 Sis makinelerinden en iyi yetkiyi elde edebilmek için mutlaka kaliteli markalar altında ürünleri tercih etmek gerekmektedir. Bu noktada Quenlite imzası ile elde edilmiş kaliteli sis makinası çeşitleri, her mekanda harika bir görsel oluşturmaktadır.
 
 Yüksek watt gücü, alçak zemin efekti ve geniş kapasitesi eşliğinde eğlence boyunca kullanım olanağı tanımaktadır. Aynı zamanda kaliteli malzemesi ve teknolojik özellikleri eşliğinde, uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol imkanı vermektedir. Bunun yanı sıra her yere rahatlıkla yerleştirilerek geniş alanlarda istenildiği zaman kullanım olanağı tanımaktadır.
 
 Üstelik çok uygun sis makinası fiyatları doğrultusunda şimdi kategori bünyesinde tercih imkanı vermektedir. Her kullanım alanına göre tercih ile birlikte farklı özelliğine sahip ürünler bu kaliteli marka bünyesinde tercih edilmektedir.


 
 Sis Makinası Fiyatları


 
 Farklı özellikleri ve teknolojik yapısı ile boyutlarına bağlı olarak sis makinası fiyatları değişkenlik göstermektedir. Tabii aynı zamanda kullanım alanına bağlı olarak da değişik seçenekler doğrultusunda tercih imkanı verdiğini eklemek mümkün olmaktadır.
 
 Bunlar kablolu ya da kablosuz şekilde, kuru buz yapısı ya da duman seçeneği doğrultusunda tercih gerçekleşmektedir. Aynı zamanda yanında gelen aparatları ve ekipmanları ile birlikte fiyatlandırma da değişkenlik oluşturmaktadır.
 
 Elbette tüm bunların önemli marka altında seçim yapılması en önemli husus olmaktadır. Bütün bunları tek bir çatı altında toplamış özellikle çok uygun sis makinası fiyatları eşiğinde sunan site bünyesinden sipariş güvenle verilmektedir. Kalitesini açık şekilde ortaya çıkaran özel tasarım ürünler, bütçeye uygun fiyatlar doğrultusunda eğlence mekanlarını çok daha keyifli hale getirmektedir.
 


 Sis Makinesi Kullanım Alanları Nelerdir?


 
 Yoğun bir buhar bulutu göstermesi ile birlikte sis makinası harika görseller oluşturmaktadır. Genelde alt kısımdan başlamak suretiyle yukarı doğru genişleyerek her yere sarmaktadır. Bu da eğlenceyi çok daha yukarı çekerek insanların kaynaşmasına olanak vermektedir.
 
 Genelde sahneye sıkılmak suretiyle yukarı doğru yavaş yavaş yükselmektedir. Tabii aynı zamanda yukarıdan aşağı doğru da kullanım olanağı tanımaktadır. Açık ya da kapalı mekanlar fark etmeden duman makinesi her yerde kullanım imkanı vermektedir. Özellikle de kuru buz sis makinesi düğün etkinlikleri için vazgeçilmez olmaktadır.
 
 Böylece düğün ile beraber nişan ve sözün yanı sıra, birçok eğlence mekanlarında kullanılmaktadır. Bu bağlamda disko alanları, barlar ve açılışlarda kullanım fırsatı vermektedir. Tabii bu kullanım alanlarının yanı sıra akla gelebilecek olan kişisel şekilde her yerde eğlence amaçlı değerlendirilmektedir.
 


 Mekana Göre Duman Makinesi Kullanımı 


 
 Hem açık hem de kapalı alanlarda günümüzde duman makinesi kullanılmaktadır. Özellikle de eğlence amaçlı öne çıkan bu makineler, bembeyaz bulut görüntüsü eşliğinde harika bir görsel meydana getirmektedir. Eğlenceyi son dönemlerde çok daha keyifli hale getiren sis makinası çeşitleri, kullanım alanına uygun şekilde tercih edilmektedir. Daha doğrusu mekanın boyutlarını ve eğlencenin amacına göre öne çıkmaktadır.
 
 Bu durum watt gücü üzerinden kapasitesine göre değerlendirilmektedir. Çıkış gücü yüksek olan sis makineleri daha geniş mekanlar için özel bir fırsat tanımaktadır. Aynı zamanda açık mekanlar için her noktaya yoğun dumanın ulaşmasına ve imkan vermektedir.
 
 Tabii daha küçük mekanlar için yine daha yoğun duman imkanı veren sis makineleri tercih edilmektedir. Hangi amaçla ve hangi mekanda olursa olsun, kaliteli marka eşliğinde özel duman makinelerine kategori üzerinden güvenle erişim şansı bulunmaktadır.


 
 Püskürtme Yoluyla Kullanılan Sis Makineleri


 
 Sis makineleri daha çok püskürtme yoluyla kullanılan ürünler olmaktadır. Genelde makinenin orta kısmında bulunan açıklıktan yüksek basınç ile birlikte her alanı bembeyaz hale getirmektedir. Hem elle tutmak suretiyle hem de belli bir yere sabit şekilde yerleştirilerek değerlendirilmektedir. Özellikle kablosuz ve bluetooth tasarımı sayesinde, uzaktan kumanda ile daha fazla tercih edilmektedir.
 
 Böylece soğuk sis makinası mekanları çok daha eğlenceli ve heyecan dolu hale getirmektedir. Daha çok mekana yukarı kısmına ya da zemin bölümüne yerleştirilmek suretiyle sabit şekilde uzaktan kumandayla harekete geçirilmektedir. Bu da istenilen zamanda en güzel yoğun duman etkisinin mekanı sarmasına olanak vermektedir.
 
 Tabii elle tutmak suretiyle de yine manuel olarak püskürtme yolu üzerinden harika bir görsel oluşturma şansı bulunmaktadır. Kullanım amacı ve tasarımına bağlı olarak bu konuda geniş ürün yelpazesi bu güvenilir site bünyesinde sipariş imkanı tanımaktadır. 


 
 Konser Alanları İçin Özel Sis Makineleri


 
 Özellikle DJ kapsamında çok özel tekno müziklerin çalındığı konser alanlarında sis makinası çeşitleri yoğun kullanılmaktadır. Tabii bunun için çok daha güçlü bir çıkışa sahip yüksek püskürtme gücü olan makineler değerlendirilmektedir.
 
 Böylece alanda bulunan binlerce ve on binlerce kişinin etkilenerek harika bir vakit geçirmesine olanak verilmektedir. Tabii bu tasarım DJ ile beraber aynı zamanda farklı gruplar üzerinden şarkı söyleyenler eşliğinde de konser alanlarında değerlendirilmektedir.
 
 Özel tasarım altında bu sis makinası çeşitleri, aynı zamanda boyutları üzerinden de geniş bir yapıya sahip olmaktadır. Çünkü bu kadar geniş alana yayılması için, özel bir tasarıma sahip olması gerekmektedir. Tüm bunları en iyi şekilde sağlayan ve birçok konser alanı için değerlendirilen kaliteli sis makineleri kategori bünyesinde bulunmaktadır.


 
 Düğünler İçin Sis Makinası Çeşitleri


 
 Özellikle düğünlerde sis makinası çeşitleri çok fazla kullanılmaktadır. Bu aynı zamanda günümüzde düğün sis dumanı şeklinde ifade edilmektedir. Daha çok gelin ve damat içeri girerken kullanılmaktadır. Alttan zemine çarptırılması suretiyle duman yukarı doğru yükselmektedir. Böylece oldukça güzel bir görüntü ortaya çıkarmak suretiyle gözlerin gelin ve damada çevrilmesine imkan tanımaktadır.
 
 Üstelik gelin ve damat ile beraber düğüne gelenler için unutulmaz bir anı olarak değerlendirilmektedir. Eğlenceyi ve dikkatleri çok daha fazla yukarı çekmesi sebebiyle, günümüzde düğün sis dumanı çok fazla kullanılmaktadır.
 
 Bembeyaz bir bulut ile beraber parlak görüntüsü altında harika bir görüntü vermektedir. Tabii sadece düğün ya da nişan ile sözlerde değil, aynı zamanda düğün fotoğrafları gibi çekimlerde de çok fazla değerlendirilmektedir.
 


 Farklı Renklerdeki Etkisiyle Duman Makineleri


 
 Birçok farklı renk üzerinden duman makinesi harika bir görüntü oluşturmaktadır. Bu konuda beyaz başta olmak üzere mor, sarı, yeşil ya da daha akla gelebilecek birçok değişik renk üzerinden dumanlar ortaya çıkarmaktadır. Böylece unutulmaz bir an yaratarak eğlenceyi doğruluklara çıkarma şansını verdiğini söylemek gerekmektedir.
 
 Üstelik bunu gerçekleştirmek için tek makine ya da birden fazla sis makinası kullanmak mümkün olmaktadır. Böylece değerlendirilen kuru buz sis makinesi sayesinde, katı bir bulut görüntüsüne sahip olan etki, harika bir görsel oluşturmaktadır.
 
 Bu konuda çok özel tasarıma sahip olan makine çeşitleri, kategori bünyesinde seçim imkanı tanımaktadır. Birçok değişik rengin aynı anda kullanılması ile beraber harika bir görüntü oluşturmak için makinelere kategori üzerinden ulaşılmaktadır. 
 


 Kuru Buz Sis Makineleri


 
 Günümüzde birçok farklı eğlence alanlarında kuru buz sis makinesi kullanılmaktadır. Kuru buz denmesinin en önemli nedeni ise katı bir etki oluşturarak yerden yukarı doğru bulut görüntüsünde duman çıkarması olmaktadır. Bu noktada harika bir etki meydana getirmesi için görsel efekti kapsamında geniş bir alana yayılmaktadır.
 
 Belli bir soğukluğa sahip olması ile birlikte katı yapı üzerinden etrafa yayılma sebebiyle bu ismi almaktadır. Tabii bu etkinin en iyi şekilde değerlendirilmesi için özel sis makinası çeşitleri kullanılmaktadır. Elbette bununla beraber kaliteli marka eşliğinde özel duman makinesi çeşitlerinin değerlendirilmesi gerekmektedir.
 
 Çok uygun ses efekti fiyatları doğrultusunda bu ürünlere kategori üzerinden güvenli erişim şansı bulunmaktadır. Bütçeyi zorlamadan elde edebilecek olan bu ürünler her eğlence mekanını çok daha keyifli hale getirmektedir.


 
 Özel Kutlamalar İçin Kullanılacak Sis Makineleri


 
 Duman makineleri sadece eğlence alanlarında değil, özel amaçlarda da değerlendirilmektedir. Örneğin duman makinesi ile birlikte bir evlilik teklifi yapılma durumu üzerinden kullanılmaktadır. Tam evlilik teklifinin edildiği anda duman efekti verilmesi ile birlikte unutulmaz bir anı sağlanmaktadır. Tabii bununla beraber bir açılış esnasında ya da özel bir kutlama konusunda da kullanım şansı vermektedir.
 
 Bu konuda amacı uygun olarak soğuk sis makinası çeşitleri bulunmaktadır. Yerden etkileyici bir şekilde yansıtılarak yukarı doğru çıkan dumanlar, yoğun bir bulut şeklinde etki oluşturmaktadır. Aynı zamanda bir doğum gün ya da benzeri özel günler için kişinin kendisini daha özel hissetmesine fırsat verilmektedir. Bu konuda hangi amaç olursa olsun kaliteli malzeme yapısı altında hazırlanmış sis makineleri kategori içerisinde bulunmaktadır.
 


 Eğlence Sektörünün Vazgeçilmezi Duman Makineleri


 
 Özellikle söz konusu gece mekanlarında eğlenceler olduğu zaman duman makinesi vazgeçilmez olmaktadır. Makinenin haznesine eklenen sis sıvısı ile birlikte, alttan yukarı doğru katı bir bulut şeklinde duman oluşumu sağlanmaktadır. Hem açık hem de kapalı mekanlarda özellikle çılgın partilerde eğlenceyi doğruluğa çıkarmaktadır.
 
 Tabii aynı zamanda bir eğlence sektör olarak düğün sis dumanı şeklinde birçok düğün ve nişanlarda da değerlendirilmektedir. Fakat değişik konserler, partiler, birbirinden farklı etkinlikler kapsamında yaygın kullanıldıklarını söylemek gerekmektedir.
 
 Akla gelebilecek olan bütün farklı eğlence sektörünün vazgeçilmezi olduğunu eklemek mümkün olmaktadır. Bu konuda birçok farklı tasarım altında sis makinası bulunmaktadır. Tasarımı ve kullanım alanına bağlı şekilde kaliteli markalar üzerinden site bünyesinde ürünler yer almaktadır.


 
 Sis Makinesi İle Dumanın Çıkış Aşaması


 
 Genelde sis sıvısı olarak bilinen bir ürün kullanmak suretiyle sis makinası değerlendirilmektedir. Su ve gliserin bazı akışkanların buharlaştırılması üzerinden bir etki oluşturduğunu söylemek gerekmektedir. Bir popo aracılığıyla haznede bulunan sıvı yoğun bir buhar haline getirilmek suretiyle makineden çıkış sağlamaktadır.
 
 Çıkış kısmındaki özel tasarımı eşliğinde geniş bir alana kısa sürede basınç ile yayma olanağı vermektedir. Tabii buharı oluşturacak maddeye bağlı olarak farklı duman makinesi çeşitleri kullanılmaktadır. Bu da doğal olarak sis efektleri fiyatları kapsamında değişik fiyatlandırmalar oluşturmaktadır.
 
 Fakat çok uygun sis makinası fiyatları kapsamında kategori üzerinden sipariş imkanı bulunmaktadır. Herhangi bir rahatsızlık hissettirmeyecek ve eğlenceyi doruğa çıkaracak olan kaliteli sis makineleri eşliğinde, mekanda etkili bir yoğun duman oluşturulmaktadır.


 
 Keyifli Bir Vakit Geçirmek İçin Sis Makinesi Kullanımı


 
 Eğlence mekanlarına ya da düğünleri daha da eğlenceli hale getirebilmek için günümüzde siz makinası kullanılmaktadır. Genelde gelin ve damat sahneye çıkarken ya da eğlence mekanlarında insanlar oynarken değerlendirilmektedir. Bir anda sürpriz şekilde ortaya çıkan parlak ve beyaz bir bulut duman, etrafa yayılarak unutulmaz anlar yaratmaktadır.
 
 Bu anları daha da unutulmaz ve keyifli hale getirebilmek için kaliteli soğuk sis makinası çeşitleri kategori içerisinde bulunmaktadır. Keyifli bir vakit geçirmek için hem mekanlarda hem de özel olarak değerlendirilmektedir.


 
 Kaliteli Malzemesi ve Markası Eşliğinde Duman Makinesi

 


 
 Geniş bir alana yayılarak amacını en iyi şekilde sağlayan sis makinası modelleri kategori bünyesinde yer almaktadır. Özellikle de her açıdan sağlamış olduğu ayrıcalık kapsamında çok özel anlar yarattığını söylemek gerekmektedir. Yeni nesil teknoloji tasarımları, dayanıklı ve kaliteli malzemesi ile uzun yıllar güvenle kullanılmaktadır. Üstelik şimdi kategori bünyesinde güçlü marka eşliğinde çok uygun sis efekti fiyatları sizleri beklemektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.