⁠   ⁠
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺12.075,00 KDV Dahil
₺14.175,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Robot Boyama Işıkları İle Sahnenin Liderini Deneyin

Sahne ışık ve ses sistemleri üzerine geniş bir ürün yelpazesi ile hizmetini veren Yonka firması teknik, prodüksiyon ve ses sistemleri üzerine ürün satışında kaliteyi öne çıkarıyor. Sektörün lider firması kongre ve toplantı salonunda kullanılması gereken sahne ışık ve ses sistemleri için en doğru seçeneği sunmaktadır. Ücretsiz keşif hizmeti ile profesyonel sahnelerde kullanılabilecek led döşemeli sahne ışıkları robot boyama ışık sistemleri farkı ile tasarlanmaktadır.
 
 Eğlence mekanlarında, canlı sahne performanslarında veya otellerde kullanılan robot boyama ışık sistemleri günümüz standartlarında mükemmele yakın performans elde edebilmeyi sağlamaktadır. Kapalı alanda bağlantı cihazları ile tavana asma yöntemi ile kullanılan robot ışık modelleri açık alanlarda daha pratik cihaz seçenekleri ile hizmet verebilmektedir.


 
 Tekli ve Paket Halinde Sahne Işık Sistemleri


 
 Manuel sistemle hazırlanmış klasik ışık sistemlerinden farklı olarak uzaktan kontrol edilebilir, dönüş açısı geniş, güçlü ışık tasarımına sahip olan modeller daha çok tercih edilmektedir. Yonka robot fiyatları müzik market farkı ile satışa sunulan Quenlite marka boyama robot sahne ışık sistemleri tekli veya çoklu paketler halinde satılmaktadır.
 
 Döner başlık tasarımı ile sahne ışık modellemesinde yeni bir renk katan Quenlite sahne robotu ışık sistemleri eğlence mekanlarında daha çok hazır paketler halinde tercih edilmektedir. Kategorize edilerek hazırlanmış popüler paket ışık sistemleri arasında şunlar yer alır:
 
 Lazer LED far
 
 Robot sis makinesi
 
 Top küre LED far
 
 Stant lazer LED far
 
 Robot top küre LED far
 
 Lazer sis makinesi 
 
 Disko robot ışık
 
 Led ve lazer ışık bir arada 12 çeşit desen


 
 Robot Boyama Hakkında Herşey


 
 Sahne ışık sistemleri kategorisi altında yer verilen robot boyama ışık sistemleri Quenlite kalite farkı ile kusursuz bir deneyim vaat etmektedir. Tekli veya çoklu paketler halinde satışı yapılan sahne ışık robotu sistemleri her türlü mekana uygun koreografiyi oluşturabilmeyi sağlamaktadır.
 
 Teknolojinin gelişmesi ile beraber insanların günlük hayatında hemen her alanda kullanabileceği tasarımlar arasında yer alan robot ışık sistemleri farklı renk ve modellerde tasarlanmaktadır. Üretim sırasında kırmızı, yeşil ve mavi renklerinin ahengi sahne robotu ışıklandırılmasında vazgeçilmez ekipman olmasını desteklemektedir.
 
 Robot boyama ışık sistemi 360 derece dönme özelliğine sahip olan yüksek teknik kapasitede cihazların tasarımı ile mekanlara entegre edilir. Her bir cihazın farklı teknik özellikleri bulunmaktadır. Renk ayarlama zoom özelliği yedi renkli ışık sistemi ve özel renklendirme teknikleri ile öne çıkarılır.
 
 Tasarımda kullanılan her bir robot ışık ortama uygun ışın açısı led sistemi ve piksel kalitesine sahip olmaktadır. Standart donuk renklerin aksine 100W ışık kaynağı ile entegre edilmiş sıcak renk geçişli robot ışık sistemi modeli Molfeyz Blender gelişen teknoloji ile kusursuz hale getirilmiştir. 15-30m projeksiyon mesafesi 3200k ile 5600k arası ayarlanabilen renk sıcaklığı ve manuel kontrol modu ile diğer tasarımlardan farklılaşır. 


 
 İç ve Dış Mekana Uygun Disko Robot Işık Topları


 
 Yonka robot fiyatları müzik market farkı ile satışa sunulan sahne ışık sistemleri özel efekt sistemleri, kar makinesi, sis makinesi, likit veya baloncuk makinesidir. Sahne ışıklandırmasında kullanılan lazer ışıklar günümüz standartlarında yerini Moving Head adı verilen robot ışık sistemine bırakmıştır. LED far disko robot ışık topları spot ışıklar ve aynalı küreler…
 
 Hemen her ortama uygun aksesuarları bünyesinde toplayarak satışa sunan yonka müzik market robot fiyatları tüm profesyonellerin yakından takip ettiği hazır ışık paketlerinin de satışını sağlamaktadır. İç ve dış mekanda daha çok tercih edilen Beam 28W robot boyama ışık sistemi dış mekanda 36W zoom modeline göre daha çok tercih edilir.
 
 Işıklar arası geçişi daha konforlu hale getiren Molfeyz Blender modeli kadar tercih edilen Queen Light Atomic 3000 DMX Strobe çeşidi de bulunmaktadır. disco robot sahne ışıklandırma sisteminde kullanılan Atomic 3000 DMX Strobe modeli yüksek voltaj hacmine sahiptir.
 
 Dimmer ışık gücü açma kapama özelliği bulunan bu sistem, ayarlanabilen flasher hız, çift kanallı kontrol modu ve programlanabilen efektleri ile aynı kategoride dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır.
 
 Yonka müzik market farkıyla 2 yıl garantili olarak satışa sunulan tüm sahne ışık sistemleri robot fiyatları vade farksız 3 taksit imkanı ile satın alınabilir. Sipariş takibi ve ödeme işlemleri Android ve iOS cihaz için hazırlanmış uygulama üzerinden sağlanmaktadır.


 
 Işık Robotu Modelleri Hakkında Detaylı Bilgiler


 
 Sahne ışık sistemleri kategorisinde öne çıkan ışık robot boyama modelleri hemen her mekana uyum sağlayabilecek profesyonel bir yaklaşımla tasarlanmıştır. Yonka robot fiyatları müzik market farkı ile satışa sunulan Quenlite marka ışık robotu sistemleri farklı efekt seçenekleri ile 2 yıl garantili olarak satışı sunulmuştur. Orijinal Osram ampül ile beraber kullanıma hazır halde sunulan her bir ışık robotu modelinin frekans gerilim ve güç enerjisi değişmektedir. 
 
 Quenlite beam robotlar 280 gr Osram ampül ışık robotu modeli Türk bayrağı efekti cam gobo ile ortamın ambiyansını gerçekçi bir milliyetçilik ruhuna bürümektedir. 50 frekans gücüne sahip olan beam robotlar 280 gr modelde kendi kendine yürüme özelliği hakimdir. Sahne ışık sistemleri içerisinde en çok tercih edilen Moving Head disko robot ışık modeli Quenlite wash teknolojisi ile üretilmiştir. 
 
 Quenlite Wash-107 DMX Moving Head robot boyama sahne ışık sistemi 4 in 1 Moving head tasarımına sahip bir ışık modelidir. AC 220 W güç kaynağına sahip olan bu model sese duyarlı otomatik tasarıma sahiptir.
 
 Quenlite Wash-207 DMX 512 Moving Head hareketli double face robot sahne ışık sistemi 4 in 1 çift yüzlü Işık modelidir. Diğer sahne ışık robotu modellerinden farklı olarak çift ayrı yüz tasarımına sahiptir. 70W güce sahip olan bu sistem kendi kendine yürüme ve ses kontrolü özelliğini bünyesinde taşımaktadır.


 
 Beam Robotlar Diskolarda Sık Tercih Ediliyor


 
 Sahne ışık sistemlerinde kullanılan robot ışık türleri prensip olarak iki farklı modelde gruplandırılır. İlki motor yardımıyla dönmek ve hareket kapasitesine sahip olan ışık modeli iken diğeri sesle hareket kabiliyetine sahip olan robot boyama ışık modelidir.
 
 Cihaz içerisinde yer alan bir mikrofon ile ses ve başlığın dönüşü başlatılır. Eğlence sektöründe daha çok tercih edilen beam robotlar her ortamda sunduğu kabiliyet ve seri üretime uygun olması ile en çok tercih edilen robot ışık tasarımlarından biri haline gelmiştir.
 
 Led ışık sektörü dendiğinde ilk olarak akla gelen yüksek kalitedeki beam robotlar renkleri ile de dikkat çeker. Kusursuz ve geniş bir hareket kabiliyetine sahip olan bu modeller ortamın ambiyansını disco robot ortamını ayarlar. Çoğunlukla tavana monte edilen demir bir konstrüksiyondan destek alarak monte edilen robot ışık seçilen mekanın büyüklüğüne göre farklı ebatlarda üretilmektedir.


 
 Sahne Roboto Quenlite Beam 280 9R


 
 Yonka sahne robotu Quenlite beam robotlar 280 gr modeli spot aydınlatma sahne ışık robotu modeli olarak tasarlanmıştır. Sahne projektör sistemlerinde kullanılan özel gobo sistemini de barındıran Quenlite beam 280 gr modeli ışığı bloke ederek yansıtılan görüntüde yer alan siyah alanların üretilebilmesini sağlar.
 
 Köprüleme gereksinimlerini ortadan kaldırarak karmaşık efektlerin sorunsuzca şeffaf bir camdan yansıtılmasını sağlayan gobo tasarımı mekanda sanatsal bir görüntü oluşturabilmeyi sağlar. Derinlik, renk ekleme ya da çelik desen tasarımlarını aynı anda kullanabilmeyi sağlayan Gobo cam her türlü etkinlikte ve özel kutlamada kullanılmaktadır.
 
 Bulunan ortamdaki ambiyansı kusursuz hale getiren gerçek Osram ampul ile entegre edilmiş beam 280 modeli robot fiyatları 2 yıl garantili olarak Yonka firması üzerinden satın alınabilir. Klasik sahne robotu Quenlite beam 1280 gr modelini diğerlerinden ayıran özellikler kendi kendine yürüme ve ses kontrolü mekanizmasına sahip olması, 280 W - 60 Hz frekans kabiliyetini benimsemesidir.


 
 Beam 230W İle Tanışın


 
 Profesyonel mekanlarda ihtiyaç duyulan sahne robotu ışık sistemleri kutlama, davet veya konserlerde ortamın doğru ambiyansı yakalamasını sağlamaktadır. Eğlence sektöründe daha çok öne çıkan profesyonel ışık sistemleri robot boyama teknolojisi ile bambaşka bir boyuta kavuşuyor.
 
 Marka ve modeline göre değişen tasarımlar içerisinde en çok dikkat çeken düğünlerde, konserde veya konferans salonunda kullanılan beam robotlar 230W modelidir. Renk konsantrını doğru yakalamayı sağlayan bu model daha çok teknolojik bir altyapı ile üretilmiş profesyonel bir sahne ışıklandırma sistemidir.
 
 Tasarımda kullanılan her detay göze rahatsızlık vermeyecek kalitede üretime sahiptir. Farklı renk skalası ile öne çıkan beam 230W modeli görsel açıdan sahne performansını kusursuz hale getirmeyi sağlamaktadır.
 
 Işık gösterisi sırasında oynar başlığı ile her noktaya eşdeğer ışık gösterisi yapabilme fırsatı sunan beam 230W kızılötesi ve dedektör yapısı ile robotik ışıklandırma sistemleri arasında daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır.


 
 Robot Boyama Işık Fiyatları


 
 Geleneksel aydınlatma yöntemlerinden daha verimli ve tasarruflu olan robot boyama ışık sistemleri bulunulan mekandan daha çok verim elde edebilmeyi sağlamaktadır. Profesyonel sahne robotu aydınlatma sistemleri arasında yer alan ışık robot boyama sistemleri kafe, restaurant, düğün ve gece kulüplerinde kullanılmaktadır.
 
 Tasarımda öne çıkan led hareket kabiliyetine sahip ışıklı boyama robot sistemleri sese duyarlı olarak üretilmektedir. Önceden programlayarak otomatik efekt değişimi fırsatı sunan modellerde hızlı, sessiz ve titreşimsiz çalışma ayrıcalığı benimsenmiştir.
 
 Her türlü ortama rahatlıkla entegre edilebilir sahne sanatlarında öne çıkan sistem eğlence sektöründe organizasyonların vazgeçilmez parçasıdır. Sahne ışık sistemleri kategorisinde sıraladığı her bir ürünü uygun ödeme seçenekleri ve satış sonrası destek ile birlikte müşteri ile buluşturan Yonka robot fiyatları hakkında bilgi alabilmek için firma ile iletişime geçilmesi yeterlidir.


 
 Zoom Teknolojili Moving Head Sahne Işık Sistemi 

 


 
 Zoom Wash teknolojisinden yararlanılarak tasarlanmış Moving Head boyama robot sahne ışık sistemi 16 farklı kanal kontrol sistemi ile üretilmiştir. Günümüzde en çok kullanılan Moving sistemi hareketli döner başlık istenen düzeyde ses ve ışık ayarlayabilme kapasitesi ve renkli sunum fırsatı ile en çok tercih edilen cihazlar arasında yer almaktadır.
 
 Profesyonel hareket kabiliyeti hem kapalı hem de açık alanlarda hizmet alabilmeyi sağlayacaktır. Zoom Wash Moving head sahne ışığı yatay ve dikey kontrol derecesi ses ve ışık senkronizasyon fırsatı ve çoklu strobe efektleri ile tasarlanmıştır. 60 dereceye kadar zoom yapabilme kapasitesine sahip olan Moving sahne ışığı ile otomatik veya manuel ayarlama yapılabilir.
 
 Kusursuz bir mekan aydınlatma sistemi için; profesyonellerin tercih ettiği zoom özellikli dış mekan aydınlatma ürünü Quenlite ZL-1036 Zoom Wash 36X10 W Moving Head sahne ışık sistemi 450 Watt güçte ve saniyede 25 kez stroboskopik özelliğine sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.