Loading..
   < >

   Stüdyo Kayıt Ekipmanları

   Stüdyo ekipmanları satış kategorisinde stüdyo kayıt ortamlarında ve home stüdyolar da kullanılan stüdyo kayıt ekipmanları yer alır. En ucuz stüdyo ekipmanları fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. En iyi fiyat garantisi ile stüdyo ekipmanları ve tüm kayıt için ekipman malzemeleri yonkamuzikmarket.com'da. Genelde stüdyo ekipmanları paket halinde tercih edilmektedir. Satışa açtığımız youtube stüdyo ekipmanları kayıt için tasarlanmış ürünlerdir. 


   Youtube Stüdyo Ekipmanları

   Ses sistemleri ve profesyonel müzik sistemleri kategorisinde yer alan youtube stüdyo ekipmanları, stüdyo canlı sunumları ve stüdyo kayıtları için kullanılan teknik donanımlardır. Müzik ve ses kaydının en nitelikli bir şekilde yayınlanması veya kayıt edilmesi için kullanılan ögelerdir. Her bir müzik ekipmanı, profesyonel markalar tarafından tasarım edilen ve stüdyo etkinliklerinde kullanılmak üzere dizayn edilen stüdyo ekipmanları ürünleridir.


   Stüdyo Ekipman ve Ürünleri Nelerdir?

   Stüdyo ekipmanları dediğimizde aklımıza bir çok ürün çeşiti gelmektedir. Stüdyo kayıtlarında kullanılmak üzere tasarlanmış; stüdyo mikrofonu, ses kartı, pop filtre, ekipman standları bu ürünler arasında gösterilebilir. Home stüdyo kayıtları oluşturan kullanıcılar, bu kayıtları elde etmek için stüdyo ekipmanlarını kullanmak zorundadır. 

   Home stüdyo kayıtları için kullandığını ekipmanlar ne kadar kaliteli ise alacağınız kayıt performansı da okadar temiz olacaktır. Bir çok model ve markadan oluşan stüdyo ekipmanları yonkamuzikmarket.com güvencesi ile sizlere sunuluyor. 


   Stüdyo Ekipmanları ile En İyi Kayıtları Alabilirsiniz

   Rack kabin çeşitleri, ses sistemleri, ışık ve aydınlatma ürünleri, kondenser cihazlar, miks ve kayıt cihazları, sahne stantları gibi çok sayıda ürün seçeneği bulunuyor. Stüdyo DJ ekipmanları arasında; pikap, Phantom power, pop filtre, shock mount, stüdyo mikseri, CD çalar, stüdyo ekipman setleri, stüdyo hoparlör setleri, kondensert ve ses kartları, stüdyo ekipmanları arasında yer alan ürün seçenekleridir.


   Stüdyo kayıt ekipmanları arasında;

   Condenser mikrofonlar

   Profesyonel ses kartları

   Stüdyo monitörleri

   Stüdyo referans kulaklıkları

   Pop filtreler

   Shock mountlar

   Kayıt mikserleri


   Gibi birbirinden farklı ürün seçenekleri bulunuyor. Stüdyo ekipman ve setleri, kullanım alanlarına göre profesyonel marka seçkileri ile satışa sunuluyor. Kayıt mikrofonları, kayıt monitörleri, kulaklık modelleri, mikser ve amfi gibi birbirinden farklı özellikler ve donanımlarda ürün seçkileri bulunuyor.


   Stüdyo Ekipman Fiyatları

   Stüdyo kayıt cihazları ve ekipmanları, marka ve model seçeneklerine göre fiyatlandırılıyor. Stüdyo ekipmanları tekli ürün veya donanımlı setlerde satın alınabilir. Youtuber mikrofon çeşitleri, kondenser mikrofon çeşitleri, kayıt ve sahne mikrofonları, boardcast ve headset mikrofonlar, yaka ve masa mikrofonları gibi farklı ürün seçenekleri bulunuyor.

   Stüdyo ekipman fiyatları, online satış platformundan farklı marka sunumları ile değerlendirilebilir. Her ürün kategorisinde farklı özellikler ve teknik donanımlar ile ürün seçenekleri bulunmaktadır. Kaliteli stüdyo ekipmanları her zaman için fiyat noktasında daha yüksek kalacaktır. Ama unutmamalısınız ki kaliteli stüdyo kayıtları, kaliteli ekipmanlar ile alınabilmektedir. 

   Stüdyo kayıt setlerinde, pop filtre, C 1 mikrofon ve ses kartı kombinasyonları bulunuyor. Her markada farklı ürün seçenekleri ve set ekipmanları bulunuyor. Bm 800 condenser mikrofon setleri, stüdyo kayıtlarda en çok kullanılan ürünlerdir.


   BM 800 Stüdyo Ekipmanları

   Youtuber mikrofonu olarak bilinen BM 800 mikrofonlar, mikrofon standları, titreşim önleyici sistemleri ve kablo bağlantıları ile satışa sunuluyor. Özel taşıma çantası ile dizayn edilen kondenser mikrofonlar, stüdyo kayıtlarında en iyi ses kalitesini sunmak üzere dizayn edilmiştir.

   BM 800 stüdyo kayıt mikrofonları, 75 ohm stüdyo mikrofon olarak 3 metre kablo ve özel taşıma çantası ile dizayn ediliyor. 20 Hz ve 20 kHz frekans tepkimesi ile stüdyoların en popüler ürünleri olarak, oldukça cazip fiyatlarla satışa sunuluyor. BM 800 stüdyo kayıt mikrofonları, 1 adet shock mount ve 1 adet mikrofon süngeri ile satışa sunuluyor.

   $283.33KDV Dahil
   $315.07 KDV Dahil
   %10 İndirim
   %10İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün
   $126.93KDV Dahil
   $138.27 KDV Dahil
   %8 İndirim
   %8İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün

   Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı !

   $107.67KDV Dahil
   $115.60 KDV Dahil

   Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı !

   $158.67KDV Dahil
   $175.67 KDV Dahil
   %10 İndirim
   %10İndirim
   Ücretsiz Kargo

   Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı !

   $266.33KDV Dahil
   $294.67 KDV Dahil
   %10 İndirim
   %10İndirim
   Ücretsiz Kargo

   Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı !

   $54.00KDV Dahil
   $59.00 KDV Dahil

   Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı !

   $210.00KDV Dahil
   $230.00 KDV Dahil

   Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı !

   $170.00KDV Dahil
   $186.00 KDV Dahil

   Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı !

   $108.00KDV Dahil
   $119.00 KDV Dahil
   $43.00KDV Dahil
   $54.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı