Loading..
   < >

   Stüdyo ekipmanları satış kategorisinde stüdyo kayıt ortamlarında ve home stüdyolar da kullanılan stüdyo kayıt ekipmanları yer alır. En ucuz stüdyo ekipmanları fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. En iyi fiyat garantisi ile stüdyo ekipmanları ve tüm kayıt için ekipman malzemeleri yonkamuzikmarket.com'da. Genelde stüdyo ekipmanları paket halinde tercih edilmektedir. Satışa açtığımız youtube stüdyo ekipmanları kayıt için tasarlanmış ürünlerdir. 


   Stüdyo Ekipmanları

   Ses sistemleri ve profesyonel müzik sistemleri kategorisinde yer alan stüdyo ekipmanları, stüdyo canlı sunumları ve stüdyo kayıtları için kullanılan teknik donanımlardır. Müzik ve ses kaydının en nitelikli bir şekilde yayınlanması veya kayıt edilmesi için kullanılan ögelerdir. Her bir müzik ekipmanı, profesyonel markalar tarafından tasarım edilen ve stüdyo etkinliklerinde kullanılmak üzere dizayn edilen ses sistemi ürünleridir.


   Stüdyo Ekipman ve Ürünleri Nelerdir?

   Stüdyo ekipmanları hem tekil ürün hem de hazır paketlerde set olarak sunulan ekipmanlardır. Ses sistemi paketleri, cami ses sistemleri, ev sinema sistemleri ve okul ses sistemleri gibi pak çok donanım, stüdyo ekipmanlarıyla dizayn edilmektedir.

   Stüdyo ekipmanları arasında; amplifikatörler, mikserler ve aktif kabin hoparlör sistemleri bulunuyor. Kablosuz ve telsiz telefonlar, kablolu mikrofonlar, megafon ve hoparlör çeşitleri, stüdyo ekipmanları arasında yer alan müzik donanımlarıdır.

   Plastik boş kabinler, plastik pasif kabin hoparlör sistemleri ve modüller, profesyonel ses sistemlerinde kullanılan ürün seçenekleri arasında yer alır. Müzik sistemleri, kablolar, rehber sistemleri, adaptör ve invertör çeşitleri, anfiler, DJ aksesuarları ve projeksiyon sistemleri gibi pek çok ürün seçeneği bulunuyor.


   Stüdyo Cihazları

   Rack kabin çeşitleri, ses sistemleri, ışık ve aydınlatma ürünleri, kondenser cihazlar, miks ve kayıt cihazları, sahne stantları gibi çok sayıda ürün seçeneği bulunuyor. Stüdyo DJ ekipmanları arasında; pikap, Phantom power, pop filtre, shock mount, stüdyo mikseri, CD çalar, stüdyo ekipman setleri, stüdyo hoparlör setleri, kondensert ve ses kartları, stüdyo ekipmanları arasında yer alan ürün seçenekleridir.

   Stüdyo kayıt ekipmanları arasında;

   ·         Dinamik mikrofonlar

   ·         Stüdyo kulaklık

   ·         Stand sehpa çeşitleri

   ·         Kulaklıklar

   ·         Bm 800

   ·         Hat trafolu sistemler

   ·         Konferans sistemleri

   ·         Kablosuz ses sistemleri

   ·         Anons yayın sistemleri

   ·         Kablo jak soket

   Gibi birbirinden farklı ürün seçenekleri bulunuyor. Stüdyo ekipman ve setleri, kullanım alanlarına göre profesyonel marka seçkileri ile satışa sunuluyor. Kayıt mikrofonları, kayıt monitörleri, kulaklık modelleri, mikser ve amfi gibi birbirinden farklı özellikler ve donanımlarda ürün seçkileri bulunuyor.


   Stüdyo Ekipman Fiyatları

   Stüdyo kayıt cihazları ve ekipmanları, marka ve model seçeneklerine göre fiyatlandırılıyor. Stüdyo ekipmanları tekli ürün veya donanımlı setlerde satın alınabilir. Youtuber mikrofon çeşitleri, kondenser mikrofon çeşitleri, kayıt ve sahne mikrofonları, boardcast ve headset mikrofonlar, yaka ve masa mikrofonları gibi farklı ürün seçenekleri bulunuyor.


   Stüdyo ekipman fiyatları, online satış platformundan farklı marka sunumları ile değerlendirilebilir. Her ürün kategorisinde farklı özellikler ve teknik donanımlar ile ürün seçenekleri bulunmaktadır. Profesyonel ve global markaların geliştirdiği mikserler, anfiler, rack kabin sistemleri, mikrofonlar, kulaklık ve referans monitör seçeneklerinin yanı sıra bağlantı ögeleri de bulunuyor.

    Stüdyo kayıt setlerinde, pop filtre, C 1 mikrofon ve ses kartı kombinasyonları bulunuyor. Her markada farklı ürün seçenekleri ve set ekipmanları bulunuyor. Bm 800 condenser mikrofon setleri, stüdyo kayıtlarda en çok kullanılan ürünlerdir.


   BM 800 Stüdyo Ekipmanları

   Youtuber mikrofonu olarak bilinen BM 800 mikrofonlar, mikrofon standları, titreşim önleyici sistemleri ve kablo bağlantıları ile satışa sunuluyor. Özel taşıma çantası ile dizayn edilen kondenser mikrofonlar, stüdyo kayıtlarında en iyi ses kalitesini sunmak üzere dizayn edilmiştir.

   BM 800 stüdyo kayıt mikrofonları, 75 ohm stüdyo mikrofon olarak 3 metre kablo ve özel taşıma çantası ile dizayn ediliyor. 20 Hz ve 20 kHz frekans tepkimesi ile stüdyoların en popüler ürünleri olarak, oldukça cazip fiyatlarla satışa sunuluyor. BM 800 stüdyo kayıt mikrofonları, 1 adet shock mount ve 1 adet mikrofon süngeri ile satışa sunuluyor.

   $43.00KDV Dahil
   $54.00 KDV Dahil
   $62.10KDV Dahil
   $90.00 KDV Dahil
   $137.00KDV Dahil
   $224.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı