Loading..
   < >

   Midi Klavye Hakkında Bilgi ve Fiyatları

   Midi Klavye Nedir?

   Özellikle yeni başlayanlar midi klavye hakkında ön araştırma içerisindedir. Piyano şeklinde olan midi klavyeler, bilgisayara bağlayıp kullandığınız, oluşturmak istediğiniz ses ve efektlere imkan sağlayan klavye modelidir. Midi klavye modelleri; 25 tuşlu midi klavye49 tuşlu midi klavye ve 61 tuşlu midi klavye olmak üzere tercih edilmektedir. Genelde kullanıcılar midi klavye tavsiye noktasında bu modelleri önermektedir. 

   Midi Klavye Fiyatları

   Midi klavye fiyatları birçok seçeneğe göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu klavyeler için önerilen ve tavsiye edilen en iyi midi klavye modellerini Yonka Müzik Market sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Bu klavye modellerini marka, model ve teknik özelliklere göre fiyat değişkenliği ile site üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Geniş seçeneklerle hizmetinize sunulan klavyeler birçok ödeme kolaylığı ile alabilmenizi de yardımcı olacaktır. Taksitli Seçenekler ve ödeme kolaylıklarıyla alabileceğiniz bu ürünleri uygun ödeme koşulları indirimli ve kampanyalı fiyatlarla sizleri özel tekliflerle satın alabilirsiniz. Midi klavye fiyatları aynı zamanda marka konusuna göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Marka konusu fiyatta belirleyici unsurlardan bir tanesidir. Çünkü piyasada yer edinmiş iyi bir marka ile kalitesiz markasız bir ürünün fiyatı aynı olmayacaktır. Bu nedenle seçim yaparken marka, model ve teknik özelliklere dikkat ederek ürünlerini seçmeniz gerekmektedir. Yonka müzik Market kalitesiyle birçok ürünü indirimli ve kampanyalı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca site üzerinden yedi gün 24 saat boyunca istediğiniz saat aralığında siparişiniz oluşturabilirsiniz. Alacağınız ürünler genellikle bir gün sonra kargoya verilip hızlı bir şekilde elimize ulaştırılmaktadır. Hızlı gönderim seçeneklerinden dolayı bu site kullanıcılar tarafından tercih edilen ve Türkiye’nin önde gelen müzik marketler arasında yer almaktadır.

   Midi klavye fiyatları sayfamızda midi klavye tavsiyeleri ve önerilen en iyi midi klavye modelleri yer alır. Novation, nektar ve en iyi midi klavyeler yonkamuzikmarket.com'da. Nektar midi klavye modelleri midi klavye kategorisinde oldukça sıklıkla tercih edilse de bir çok kullanıcı tercihini novation midi klavye çeşitlerinden yana kullanmaktadır. Midi klavyeler, stüdyolar için olmazsa olmaz ekipmanların başında gelmektedir. Oluşturacağınız muhteşem efektler sayesinde kayıtlarınız tatmin edici seviyeye gelecektir. 

   Midi Klavye Çeşitleri

   MİDİ klavyeler genellikle 25,49,61 tuşlu olarak piyasada bulunan ürünlerdir. Bu ürünler genellikle kontrol edilebilmesi sağlanabilir mi 16 adet dokunduğunuzda parmağınızın hızına duyarlı bir şekilde çalışan çok renkli padleri vardır. Aynı zamanda Launchey ve DAW mikseri ile ya da bu mikserleri enstrümanlarınız ile kontrol edebilme durumunuz söz konusu dur. MİDİ klavyeler, yazılımlarını kontrol edebilmek adına özel olarak tasarlanmış ürünler olarak ifade edilebilirse Mac ile çalışabilen uyumlu ürünler olarak ifade edilebilirse. Aynı zamanda ürünleri alabileceğiniz güvenilir ve kaliteli bir site olan Türkiye’nin önde gelen müzik marketler arasında yer alan yonka müzik market sitesi bu açıdan sizlere geniş anlamda hizmet vererek kaliteli bir hizmeti sizlere sunacaktır.

   Midi Klavye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

   Midi klavye almadan önce bir çok stüdyo kullanıcısı uzun araştırma evreleri geçirmektedir. Kuşkusuz ki iyi bir midi klavye kayıtlarınızı olumlu yönde etkileyecektir. Peki midi klavye alırken nelere dikkat etmemiz gerekir ? Öncelikle alacağınız midi klavyenin belirli standartlarda olması gerekmektedir. En çok tercih edilen tuşe sayılarından 25, 49 ve 61 tuş çeşitlerinden birini almanız sizin için avantajlı olacaktır. Bşr diğer konu ise pad özelliğidir. Pad özelliği olan midi klavyelerde ritim efektleri üretmek hem kolay hemde sizin için oldukça keyifli olacaktır. 

    

    

    

   $110.00KDV Dahil
   $118.11 KDV Dahil

    

    

    

   $170.00KDV Dahil
   $186.00 KDV Dahil

    

    

    

   $108.00KDV Dahil
   $119.00 KDV Dahil

    

    

    

   $54.00KDV Dahil
   $59.00 KDV Dahil

    

    

    

   $210.00KDV Dahil
   $230.00 KDV Dahil

    

    

    

   $162.11KDV Dahil
   $179.47 KDV Dahil
   %10 İndirim
   %10İndirim
   Ücretsiz Kargo

    

    

    

   $272.11KDV Dahil
   $301.05 KDV Dahil
   %10 İndirim
   %10İndirim
   Ücretsiz Kargo

    

     

   $326.32KDV Dahil
   $464.91 KDV Dahil

    

     

   $463.16KDV Dahil
   $557.89 KDV Dahil
   Tükendi

    

    

    

   $227.70KDV Dahil
   $239.68 KDV Dahil
   Tükendi

    

    

    

   $84.55KDV Dahil
   $89.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı