⁠   ⁠
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
Sınırlı Stok
Yıldızlı Ürün
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Sınırlı Stok
Yıldızlı Ürün
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
Sınırlı Stok
Yıldızlı Ürün
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
Sınırlı Stok
Yıldızlı Ürün
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Sınırlı Stok
Yıldızlı Ürün
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Sınırlı Stok
Yıldızlı Ürün
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Müziğe En Çılgını ile Başla! Bateri Modellerini Hemen İncele

Bateri özellikle enstrümanların en vazgeçilmez ürünleri içerisinde yer almaktadır. Öyle ki özellikle müzik grupları olduğu zaman bateri yaygın olarak kullanılmaktadır. Üstelik çalması da oldukça eğlenceli olan bu ürünler, günümüzde tek başına da keyifli şekilde kullanılmaktadır.
 
 O yüzden bateri seti halinde elde edilmekte ve değerlendirilmektedir. Aynı zamanda davul seti olarak ifade edilebilecek olan bu ürün, pek çok farklı ekipmanı üzerinden kullanılmaktadır. Bu güvenilir site bünyesinde çok uygun bateri fiyatları kapsamında geniş ürün yelpazesi yer almaktadır.
 
 Aynı zamanda önemli ve güçlü marka eşliğinde bu ürünlere güvenli şekilde erişim şansı elde edilmektedir. Müzik keyfini doyasıya yaşamak için bu en eğlenceli enstrüman kategori bünyesinde geniş yelpazede sunulmaktadır.
 
 
 Eğlenceli bir zaman geçirmek için günümüzde birçok farklı enstrüman bulunmaktadır. Ancak özellikle bunlar içerisinde bateri oldukça özel bir yer taşımaktadır. Çünkü vurmalı bir çalgı olmasıyla birlikte, bagetleri eşliğinde birçok değişik sesi çıkarma şansı sunmaktadır. Çünkü bateri seti davulları ve zilleri ile birlikte senkronize şekilde çalma olanağı vermektedir.
 
 Aynı zamanda bu davul seti çeşitleri, pedalları ve daha birçok değişik ekipmanı doğrultusunda kullanılmaktadır. Müziğe en çılgını ile başlamak için bu özel ürün, kategori bünyesinde tüm ekipmanları eşliğinde sunulmaktadır. Eğlenceli bir vakit geçirmek ve aynı zamanda enstrümanlara bir başlangıç yapmak için özel bir ürün olmaktadır. Birçok değişik tasarım ve boyutu ile modelleri eşliğinde keyifli bir seçim imkanı yer almaktadır.

Bateri Özellikleri ve Çeşitleri


 
 Bateri Özellikleri ve Çeşitleri


 
 Ritim tutmaya yarayan ekipmanı ile birlikte bateri en önemli özelliğini öne çıkarmaktadır. Özellikle çalarken dengeli ve akıcı olmaya gerektiren bu özel ürün, eş zamanlı harika bir ses çıkarma şansı tanımaktadır. Diğer yandan iki tane baget kullanılması ile birlikte oldukça eğlenceli bir vakit sunmaktadır.
 
 Genel çerçevede bateri seti ve kiti ile birlikte, tüm ekipmanı doğrultusunda öne çıkmaktadır. Bununla birlikte vurmalı çalgıların en popüleri olduğunu da söylemek mümkün olmaktadır. O yüzden bu özel davul seti, yanındaki ekipmanları eşliğinde eğlenceli bir vakit geçirme olanağı tanımaktadır.
 
 Müzikleri bakımından ele alındığında ise bateri birçok farklı seçenek sunmaktadır. Bunlar içerisinde akustik, Elektronik, Latin ve caz ile beraber orkestra gibi daha pek çok seçenek bulunmaktadır. Hangisi olursa olsun güçlü marka eşiğinde çok uygun bateri fiyatları doğrultusunda bu ürünler kategori içerisinde güvenle sunulmaktadır.

Bateri Seti Modellerinde Midex İmzası


 
 Bateri Seti Modellerinde Midex İmzası


 
 Genel çerçevede bateri modellerini tercih etmek gerektiği zaman mutlaka önemli marka seçimi yapılması gerekmektedir. Çünkü vurmalı bir çalgı olduğu için hem dayanıklı olmalı hem de en kaliteli şekilde sesi çıkarması gerekmektedir.
 
 Aynı zamanda bateri seti olarak sağlamış olduğu ayrıcalık kapsamında tüm ekipmanların en iyi biçimde kullanılması gerekmektedir. Bunu sağlayabilmek için ise farklı bateri çeşitleri konusunda, Midex imzası ile geniş ürün yelpazesi sunulmaktadır.
 
 Kullanım alanı ve amacına bağlı olarak farklı üretim altında hazırlanmış olan davul seti çeşitleri, bu güçlü marka eşliğinde tercih olanağı sunmaktadır. Her zevke hitap edecek ve farklı yerlerde kullanım imkanı sunacak Midex marka altındaki bateri modelleri kategori bünyesinde yer almaktadır.

Davul Seti Çeşitleri


 
 Davul Seti Çeşitleri


 
 Yapılacak olan müzeye bağlı olarak günümüzde birçok değişik davul seti çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle de müziğin tadını sonuna kadar çıkarabilmek adına farklı tasarımlar altında malzemeleri öne çıkmaktadır. Yani değişik sesler çıkarmak için farklı malzemeler içinde ve ekipman doğrultusunda bateri modelleri bulunmaktadır.
 
 Örneğin bunlar içerisinde akustik bateriler, elektronik bateriler ya da caz bateriler yaygın değerlendirilmektedir. Bununla birlikte bateri seti olarak fusion baterisi ve orkestra baterileri de öne çıkmaktadır. Bu konuda birçok değişik çeşidi aynı zamanda görsel tasarımı konusunda da farklılık yaratmaktadır.
 
 Tabii elbette davul seti çeşitleri zilleri, davulları ve bagetleri ile birlikte pedalları üzerinden de farklılık göstermektedir. Bu konuda hangi çeşit olursa olsun çok uygun bateri fiyatları kapsamında site üzerinden güvenli sipariş imkanı bulunmaktadır. Eğlenceyi dorukları çıkaracak ve değişik müzikleri yapma imkanı verecek setler, farklı çeşitleri üzerinden seçim olanağı sunmaktadır.

Bateri Fiyatları


 
 Bateri Fiyatları


 
 Birçok değişik parametreye bağlı olarak günümüzde bateri fiyatları değişkenlik göstermektedir. Özellikle markası ile birlikte kullanılan malzeme yapısı kapsamında bu durum değişkenlik yaratmaktadır. Bununla birlikte çeşidine göre de yine farklı fiyatlar öne çıkmaktadır. Çünkü kullanım alanına bağlı olarak farklı malzemeler üzerinden değişik bateri çeşitlerinin üretimi gerçekleşmektedir.
 
 Bu açıdan çok uygun bateri fiyatları doğrultusunda farklı çeşitleri üzerinden güvenle seçim şansı bulunmaktadır. Çünkü dünya çapında bilinen güçlü marka eşliğinde, yeni sürüm yelpazesi altında bateriler site bünyesinde yer almaktadır.
 
 Yapılacak olan müziğe bağlı olarak ve kullanılacak mekana göre geniş ürün yelpazesi altında seçim imkanı bulunmaktadır. Hem bireysel olarak eğlenceli bir zaman geçirmek hem de grup halinde farklı müzikler yapmak için çok uygun batarya fiyatları sipariş imkanı sunmaktadır.

Müzik Gruplarının Vazgeçilmezi Bateriler


 
 Müzik Gruplarının Vazgeçilmezi Bateriler


 
 Söz konusu özellikle müzik grupları olduğu zaman bateri modelleri vazgeçilmez hale gelmektedir. Çünkü müzik grubu içerisinde birçok değişik enstrüman bulunmaktadır. Ancak bu enstrümanların ahenkli şekilde güzel bir ses çıkarması için bateri mutlaka olması gerekmektedir.
 
 Aynı zamanda bunun bateri seti halinde sunulması büyük önem arz etmektedir. Böylece set halinde ziller, davullar, bagetler ve pedallar eşliğinde harika bir uyum sağlanmaktadır. Aynı zamanda davullar bir müzik grubu içerisinde tamamlayıcı bir enstrüman şeklinde öne çıkmaktadır. Her açıdan tam donanımlı takım halinde davul seti çeşitleri, kullanım amacına ve müziğe uygun şekilde seçime olanağı tanımaktadır.
 
 Müziğin keyfini doyasıya çıkarmak için rock müzikleri, orkestra, klasik müzik ya da cihaz gibi pek çok tür üzerinden bateriler kullanılmaktadır. Kaliteli marka ve özel tasarım altında bu ürünler üstelik çok uygun batarya fiyatları kapsamında site bünyesinde sizleri beklemektedir.

Bateri Modelleri Nasıl Kullanılır?


 
 Bateri Modelleri Nasıl Kullanılır?


 
 Eğer müziğe başlanmak isteniyorsa en eğlenceli enstrümanlar içerisinde şüphesiz bateri gelmektedir. Çünkü hem basit şekilde kullanım imkanı sunmakta hem de yetenekleri geliştirme şansı vermektedir. Kullanımı kolay olmakla beraber profesyonel hale gelmek için uzun bir süre çalışmak gerekmektedir.
 
 Bu konuda hem sağ hem de sol eli kullanarak iki tane baget ile çalınmaktadır. Böylece bateri seti içerisindeki davullara, zillere ve pedallara dokunmak suretiyle eş zamanlı harika sesler çıkmaktadır. Tabii aynı zamanda hem ritimli şekilde hızlı hem de yavaş bir senkron kapsamında kullanılmaktadır.
 
 Pedallara basmak suretiyle öncelikle davullar kullanılmakta sonra müziği sonlandırmak adına zil değerlendirilmektedir. Tüm bunları en keyifli şekilde sağlayan birbirinden farklı davul seti modelleri, tam donanımlı ekipman eşliğinde site bünyesinde bulunmaktadır. Eğlenceyi dolularda yaşamak ve müziğe başlamak için en doğru enstrümanlar içerisinde yer almaktadır.

Evde Müzik Eğlencesi İçin Bateri Modelleri


 
 Evde Müzik Eğlencesi İçin Bateri Modelleri


 
 Özellikle bireysel açıdan evde keyifli bir vakit geçirmek adına günümüzde bateri modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Tabii başlangıç açısından ve tercih edecek müziğe bağlı olarak farklı bateri fiyatları öne çıkmaktadır. Fakat hangisi olursa olsun neticede bateriler içerisinde davulları, zilleri ve bagetleri ile özel pedalları bulunmaktadır.
 
 Tüm bunlar kısa bir zaman içerisinde öğrenildikten sonra, geniş çaplı mekanlarda değil evde de kullanım olanağı vermektedir. Odanın herhangi bir köşesine yerleştirmek suretiyle, harika bir deneyimi gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.
 
 Evde doyasıya bir müzik eğlencesi yaşamak ve vakit geçirmek için bateri seti birebir ürünleri içerisinde bulunmaktadır. Bunu evde değerlendirmek adına ise özel tasarım altında ürünler kategori içerisinde yer almaktadır. Farklı boyutları ve ekipmanı ile birlikte, kullanım ihtiyacını uygun şekilde kolayca seçim yapılmaktadır.

 

Hangi Bateri Modeli Tercih Edilmelidir?

 Hangi Bateri Modeli Tercih Edilmelidir?


 
 Günümüzde kullanım açısından amacına uygun olarak birçok değişik bateri modeli olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Tabii burada önemli olan özellikle ilk defa başlayacaklar için hangi modeli tercih etmek öne çıkmaktadır.
 
 Bu noktada ise genel çerçevede akustik modeller ilk tercih olarak değerlendirilmektedir. Çünkü akustik tasarımlar daha kolay kullanımının yanı sıra, iyi bir ilk deneyim olanağı tanımaktadır. Üstelik hem evde hem de birçok farklı mekanda ortak şekilde rahat bir kullanım fırsatı tanımaktadır. Bu akustik modeller ise çok uygun bateri fiyatları kapsamında site bünyesinde bulunmaktadır.
 
 Üstelik Midex gibi önemli bir marka bünyesinde öne çıkan bateri modelleri, akustik etkisini tam ekipman doğrultusunda en iyi şekilde sağlamaktadır. Eğlenceli bir vakit geçirmek ve bateri seti ile bu deneyimi sağlamak amaçlı site üzerinden inceleme yapmak yeterli olmaktadır. Ardından çok uygun bateri fiyatları kapsamında güvenli şekilde seçim yapılmaktadır.

Bateri Malzemeleri Nelerdir?


 
Bateri Malzemeleri Nelerdir?


 
 Çok farklı malzemesi ile birlikte değişik çeşitleri üzerinden bateri modelleri öne çıkmaktadır. Bunlar genel çerçevede davul ve zil ile birlikte bagetler üzerinden ekipman şeklinde öne çıkmaktadır. Aynı zamanda vurmalı çalgı olarak bazı çeşitlerinde özel pedal kısımları yer almaktadır.
 
 Böylece bateri seti çeşidi eşliğinde, çok daha uyumlu ve senkronize biçimde kullanım imkanı sağlanmaktadır. Tabii malzeme çeşitleri bateri modellerinin tasarımına ve kullanım alanına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu konuda ise site bünyesinde birbirinden değişik çeşitler kapsamında harika davul seti modelleri öne çıkmaktadır.
 
 Etkileyici tasarımlarını en iyi şekilde gözler önüne serecek olan bu ürünler, her yerde keyifli bir kullanım imkanı vermektedir. Amatör veya profesyonel olmaya bağlı olarak bateri modelleri malzemeleri üzerinden tercih yapılmaktadır.

Bateriler Hangi Enstrüman Grubuna Girmektedir?


 
Bateriler Hangi Enstrüman Grubuna Girmektedir?


 
 Enstrümanlar birçok değişik çalma yöntemine bağlı olarak farklı gruplara ayrılmaktadır. Bunlar içerisinde bateri modelleri ise vurmalı çalgılar şeklinde öne çıkmaktadır. Üstelik bulmalı çalgılar arasında en çok sevilen ve kullanılan müzik aletleri içerisinde gelmektedir. Çünkü başta müzik grupları olmak üzere bireysel açıdan da birçok farklı ses çeşidini en iyi biçimde yansıtma şansı tanımaktadır.
 
 Bunun nedeni ise birbirinden farklı malzemeleri ve ekipmanı bulunması olmaktadır. Birçok değişik davul seçeneği, zil ile beraber bagetleri eşinde senkronize harika sesler çıkarılmaktadır. Özellikle farklı enstrümanlar içerisinde tamamlayıcı unsur olarak vazgeçilmez şekilde öne çıkmaktadır.
 
 Bu konuda çeşidine ve tasarımına bağlı olarak kullanım amacına uygun farklı davul seti modelleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin çok güçlü marka eşliğinde ve uygun bateri fiyatları kapsamında site üzerinden kolayca elde etmek mümkün olmaktadır.

Bateri Modellerinin Kalitesindeki Önemi


 
 Bateri Modellerinin Kalitesindeki Önemi


 
 En önemli vurmalı çalgıların başında yer alan bateri modelleri için kalite büyük önem taşımaktadır. Çünkü söz konusu vurmalı çalgılar olduğu zaman sesin ayrıca tamamlayıcı bir unsur olması gerekmektedir. Bagetlerin davul ya da zillere değmesiyle beraber, o etkileyici ton en iyi şekilde yansıtılmaktadır.
 
 Bunun sağlanması adına ise önemli markalar eşliğinde kaliteli ürünleri tercih etmek gerekmektedir. Özellikle tasarımı, dizaynı ve boyutları üzerinden, çıkaracağı sesin en iyi biçimde ve net olarak duyulması önemli yer taşımaktadır.
 
 Midex markası altında ve çok uygun bateri fiyatları üzerinden kategori bünyesinde ürünler yer almaktadır. Farklı çeşitleri ve aynı zamanda kullanım amacına bağlı olarak, ses kalitesindeki atmosferi en iyi biçimde yansıtan ürünler arasından seçim yapılmaktadır.

Farklı Boyutları İle Bateri Ekipmanları


 
 Farklı Boyutları İle Bateri Ekipmanları


 
 Bateriler içerisinde farklı seslere çıkarabilmek için ekipmanlar değişik boyutlarda üretimden geçmektedir. Özellikle davullar alt kısımda daha büyük yapılı olurken üsttekiler daha küçük tasarımlara sahip olmaktadır. Böylece yapılacak müzik çeşidine bağlı olarak değişik davullar kullanılmaktadır.
 
 Genelde 2 ya da 3 tane küçük davul bulunurken alt kısımda bir ya da iki tane büyük davul yer almaktadır. Bunların en üst kısmında ise ya da sağ ve sol bölümlerinde zil bulunmaktadır. Alt kısımda ise özel pedal yapısı sayesinde eş zamanlı tüm sesleri çıkarma şansı öne çıkmaktadır.
 
 Bunu en iyi şekilde gerçekleştirmek adına ise özel bateri seti modelleri bütün olarak sunulmaktadır. Değişik boyutları ve çıkarmış oldukları farklı sesler ile beraber bu ürünler üstelik çok uygun bateri fiyatları kapsamında seçim şansı sağlamaktadır.

Çocuklar İçin Özel Bateri Modelleri


 
Çocuklar İçin Özel Bateri Modelleri


 
 Yetişkinlerde olduğu gibi aynı zamanda yine çocukları özel farklı bateri modelleri olduğunu söylemek gerekmektedir. Bu modeller onların boylarına uygun şekilde farklı boyutlar üzerinden üretilmektedir. Bunlar içerisinde davul, zil, bagetler ve pedallar uygun şekilde hazırlanmaktadır.
 
 Aynı zamanda yine en gerçekçi ve kaliteli sesi çıkartarak, çocukların müziği sevmesine olanak tanınmaktadır. Tabii bu konuda birçok farklı çeşit ile seçenek doğrultusunda tercih olanağı öne çıkmaktadır. Her biri çocukların rahatlıkla kullanabileceği boyutlar altında onlara sunulmaktadır.
 
 Çocukların müziği sevmesi ve yeteneklerini geliştirmesi açısından, özel tasarım bateri seti modelleri site bünyesinde yer almaktadır. Aynı zamanda bütçeye uygun bateri fiyatları kapsamında tercih şansı bulunmaktadır. Böylece kalite ve uygun fiyat eşliğinde çocuklarınızın müziğe başlamasına ve onu sevmesine olanak öne çıkmaktadır.

Dijital Tasarıma Sahip Bateri Modelleri


 
Dijital Tasarıma Sahip Bateri Modelleri


 
 Klasik özel yapım tasarımların yanı sıra aynı zamanda bateri modelleri dijital yapı üzerinden de öne çıkmaktadır. Böylece bu dijital ayrıcalık eşliğinde bateriler çok daha eğlenceli şekilde kullanım imkanı vermektedir. Bunlar aynı zamanda şarj edilebilir ve üstelik bluetooth kullanımı doğrultusunda tercih imkanı sunmaktadır.
 
 Davul kısımları tamamen dijital olduğu için, bagetler içinde vurulduğunda buna özel sesler çıkarmaktadır. Böylece dijital bateriler sayesinde hem akustik hem de elektronik ya da diğer tüm çeşitleri üzerinden ses elde etme şansı bulunmaktadır. Diğer yandan bunların sağlamış olduğu kayıt, harika müzikleri daha sonra da dinleme olanağı vermektedir.
 
 Üzerindeki dijital gösterge sayesinde ise birçok farklı işlemi yapma olanağı bulunmaktadır. Yeni nesil teknoloji yapıya sahip olan özel bateri seti çeşitleri, dijital tasarım altında seçim şansı sunmaktadır. Bu kaliteli ve özel ürün üzeri Midex markası güvencesi altında rahatça tercih olanağı sağlamaktadır.

Bateri Modelleriyle Hem Kapalı Hem De Açık Alanlarda Eğlenceyi Yaşayın


 
 Bateri Modelleriyle Hem Kapalı Hem De Açık Alanlarda Eğlenceyi Yaşayın


 
 Bateriler hem kapalı hem de açık mekanlarda kullanım şansı vermektedir. Böylece buna uygun şekilde farklı çeşitleri üzerinden tercih yapılmaktadır. Çünkü mekanın akustiğine ve çıkaracak olan sese uygun şekilde tercih gerçekleşmektedir. Böylece yapılacak olan tercih üzerinden, farklı müzik türlerini değişik enstrümanlarla kullanım şansı elde edilmektedir.
 
 Diğer bir ifadeyle değerlendirilecek olan bateri modeli, enstrümanlar içinde harika bir bütünlük oluşturmaktadır. Bu da kapalı ya da açık konserler için, sesin en iyi biçimde ve net olarak ulaşmasına olanak vermektedir. Bunu kaliteli bir yapı altında sağlamak amaçlı, özel tasarım altında ürünler site bünyesinde yer almaktadır.
 
 Kullanacağınız mekana bağlı olarak ve müziğin tercihine uygun şekilde harika seçimler site bünyesinde beklemektedir. Üstelik uygun bateri fiyatları sayesinde, bütçenize göre geniş yelpazede seçim yapılmaktadır.

Farklı Ekipmanlara Bağlantı İçin Bateri Modelleri


 
 Farklı Ekipmanlara Bağlantı İçin Bateri Modelleri


 
 Pek çok değişik ekipman doğrultusunda bağlantı imkanı veren farklı bateri modelleri bulunmaktadır. Özellikle amfi ile birlikte bağlantı büyük önem taşımaktadır. Çünkü bu sayede özellikle açık alan konserlerde, binlerce ve on binlerce insana sesine ulaşılmasına olanak verilmektedir.
 
 Aynı zamanda sesin çok daha güçlü biçimde çıkmasına fırsat tanınmaktadır. Farklı ayarlar yapılırken bununla beraber değişik hoparlör sistemlerine de bağlantı imkanı bulunduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Bu konuda birçok değişik ekipman ile etkin biçimde bağlantı imkanı veren özel bateriler kategori bünyesinde yer almaktadır.
 
 Farklı giriş çıkış sistemlerine sahip ürünler eşliğinde, çok daha etkili sesleri duyma olanağı sağlanmaktadır. Bu bağlantıyı en iyi biçimde yapacak birbirinden kaliteli ürünler üstelik uygun bateri fiyatları kapsamında sunulmaktadır. Bunu Midex güvencesiyle sağlayan bu güçlü site bünyesinde birbirinden özel bateriler arasından keyifle tercih yapılmaktadır.

Kulaklıkla Bateri Modellerini Değerlendirin


 
 Kulaklıkla Bateri Modellerini Değerlendirin


 
 Son yıllarda özellikle bateriler artık oldukça fazla tercih edilmektedir. En zevkli ve sevilen vurmalı çalgılar içerisinde yer alan bu ürün, evde de kimseyi rahatsız etmeden kullanımı şansı tanımaktadır. Çünkü özel olarak kulaklık bağlantısı sayesinde, tüm sesleri kulaklık üzerinden dinleme şansı bulunmaktadır.
 
 Gerçek zamanlı seste olduğu gibi kulaklık üzerinden de aynı kaliteli sesi duyma şansı öne çıkmaktadır. Üstelik hem kablolu hem de kablosuz şekilde bulunan kulaklıklar kullanım olanağı vermektedir. Bu noktada özel üretim bateriler sayesinde, eğlencenin dozunu doyasıya çıkarma şansı bulunmaktadır.
 
 Evin herhangi bir noktasına yerleştirilen bateri seti modelleri, kulaklık üzerinden dışarıya ses vermeden değerlendirilmektedir. Böylece artık bireysel olarak hem amatör hem de profesyonel düzeyde bateriler evde de rahatlıkla kullanılmaktadır.

Uygun Bateri Fiyatları


 
 Uygun Bateri Fiyatları


 
 Günümüzde kullanım amacına bağlı olarak ve her zevke hitap edecek pek çok bateri modeli bulunmaktadır. Aynı zamanda 7'den 70'e hem çocuklar hem de yetişkinlerin kullanabileceği ürünler olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.
 
 Bu zevki doyasıya yaşamak için ise elbette kaliteli marka eşliğinde ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Bunu Midex kalitesiyle sağlayan site bünyesinde çok uygun bateri fiyatları yer almaktadır. Evde ya da farklı etkinliklerde, şenliklerde ve konser alanlarında kullanılabilecek özel bateriler bulunmaktadır.
 
 Elbette tasarımı, teknolojik yapısı ve ekipmanları dahilinde farklı batarya fiyatları olduğunu söylemek gerekmektedir. Ancak bu güçlü marka eşliğinde çok uygun fiyatlar üzerinden ürünler keyifli biçimde tercih olanağı tanımaktadır.

Vurmalı Çalgının Keyfini En İyi Şekilde Yaşamak İçin Bateri Modelleri


 
 Vurmalı Çalgının Keyfini En İyi Şekilde Yaşamak İçin Bateri Modelleri


 
 Vurmalı çalgıların en tepesinde olan özel bateri modelleri aynı zamanda en sevilen enstrümanlar içerisinde gelmektedir. Tabii aynı zamanda bu zevki doyasıya yaşamak için günümüzde ekipman üzerinden bateri seti modelleri bulunmaktadır. Böylece formalı çalgının keyfi her yerde en eğlenceli şekilde çıkmaktadır. İçerisinde bagetleri, davul ve zil ile birlikte pedal kısmı dahilinde harika bir ses çıkarma şansı bulunmaktadır.
 
 Profesyoneller ya da amatörler için geniş ürün yelpazesi altında ve çok uygun bateri fiyatları kapsamında site üzerinden sipariş kolayca yapılmaktadır. Aynı zamanda değişik renklerde ve görsel açıdan dışı tasarımlar altında bateri fiyatları üzerinden memnun etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.