⁠   ⁠
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺494,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Videolu Ürün
₺1.145,00 KDV Dahil
₺1.334,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Sınırlı Stok
₺914,00 KDV Dahil
₺1.092,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Çok Satan
₺935,00 KDV Dahil
₺1.092,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺494,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Videolu Ürün
₺494,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Videolu Ürün
Gün Saat Dakika Saniye
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Videolu Ürün
Çok Satan
₺1.439,00 KDV Dahil
₺1.712,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺672,00 KDV Dahil
₺830,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺714,00 KDV Dahil
₺830,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺1.040,00 KDV Dahil
₺1.250,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺1.092,00 KDV Dahil
₺1.302,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺830,00 KDV Dahil
₺998,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün

Condenser Mikrofon Modelleri İle En Kaliteli Ses Kayıtları

Condenser mikrofon özellikle profesyonel kullanım için önemli yer taşımaktadır. Sağlamış olduğu ayrıcalıklar ve özellikler doğrultusunda, çok daha güçlü ve etkili ses çıkarma şansı vermektedir. Sosyal medya ya da bir şarkı söylerken ve konuşma yaparken yaygın kullanılmaktadır. Teknolojik açıdan condenser mikrofon çeşitleri üst düzey bir ses kaydetme imkanı da sağlamaktadır. Aynı zamanda bir stüdyo mikrofonu olarak da bilindiğini söylemek gerekmektedir. Böylece herhangi bir işlem yapılırken kayıt mikrofonu olarak kullanım olanağı tanımaktadır. Şiir, şarkı ya da herhangi bir kayıt işlemi konusunda etkili bir çözüm yöntemi olarak kaliteli mikrofon olmaktadır.

Profesyonel Düzeyde Kullanım İçin Condenser Mikrofon

Profesyonel Düzeyde Kullanım İçin Condenser Mikrofon

Söz konusu profesyonel düzeyde kullanım olduğu zaman özellikle condenser mikrofon önemli yer taşımaktadır. Çünkü daha çok stüdyo mikrofonu olarak kayıt işlemleri konusunda değerlendirilmektedir. Tabii aynı zamanda podcast ya da canlı yayın yaparken ve bir video hazırlarken ses kaydını etkin şekilde yapma olanağı tanımaktadır. Bu sebepten dolayı studio mikrofonu şeklinde bilinen bir özelliğe sahip olmaktadır. Diğer yandan taşımış olduğu teknolojik özellikler doğrultusunda, oldukça güçlü ve etkili ses kaydı veya sunum yapma şansı vermektedir. Bu kaliteli ve özel ürünü önemli marka kapsamında site üzerinden bağlantı kurarak elde etme şansı bulunmaktadır.

Kayıt Yapmak İçin Condenser Mikrofon

Kayıt Yapmak İçin Condenser Mikrofon

Günümüzde hem sosyal medya hem de profesyonel düzeyde şarkı veya farklı sözleri kayıt konusunda mikrofonun kaliteli olması gerekmektedir. Böyle durumlarda ise condenser mikrofon bir adım öne çıkmaktadır. Aynı zamanda kayıt mikrofonu olarak da bilinen bir yapıya sahip olduğunu söylemek gerekmektedir. Farklı amaçlar altında işlem yapmak istendiğinde stüdyo kayıt mikrofon olarak değerlendirilmektedir. Böylece yapılacak kayıtlar çok daha güçlü ve etkin şekilde, profesyonel düzeyde hazırlanmaktadır. Birçok dış sesi kestiği için net bir şekilde kayıttaki sesi profesyonel düzeyde algılama olanağı bulunmaktadır. Bu özel ürünü değerlendirmek için site üzerinden bağlantı kurarak kategori kapsamında güvenle sipariş şansı elde edilmektedir.

Condenser Mikrofon Fiyatları ve Özellikleri Nelerdir?

Sağlamış olduğu birçok farklı özellik ile birlikte condenser mikrofon günümüzde profesyonel düzeyde yaygın kullanılmaktadır. Çünkü alt ve üst sesleri duyarlı bir teknolojik yapıya sahip olarak öne çıkmaktadır. Böylece sesleri çok daha temiz ve berrak bir şekilde çıkarmak, kayıt etmek ve konuşma olanağı tanımaktadır. Diğer yandan sinyalleri çok daha dinamik çıkarma özelliği doğrultusunda güçlü bir kullanım olanağı sunmaktadır. Aynı zamanda mikrofonun içerisinde mıknatıs bulunmadığından dolayı, çok daha küçük boyutlarda kullanım şansı elde edilmektedir.Ayrıca condenser mikrofon fiyatları için mağazamızı ziyaret edin. Tüm bu seçenekler doğrultusunda bir stüdyo mikrofonu olarak akılcı kullanım imkanı verdiğini eklemek mümkün olmaktadır. Aynı zamanda bu özelliği kayıt mikrofonu olarak güçlü bir kayıt gerçekleştirme olanağı sağlamaktadır.

Şarkı Söylemek İçin Condenser Mikrofon<

Şarkı Söylemek İçin Condenser Mikrofon

Hem amatör hem de profesyonel düzeyde en iyi kaydı yapabilmek için condenser mikrofon önemli bir yer taşımaktadır. İster stüdyo mikrofonu olarak istenirse de evde ya da birçok farklı yerde kayıt yapma olanağı tanımaktadır. Bu sebepten dolayı şarkı söylemek için mikrofon arayanlar adına, ön plana çıkan en önemli mikrofon olduğunu eklemek mümkün olmaktadır. Taşımış olduğu özellikler ve tok ses ile beraber net olarak profesyonel ses kaydı yapmaktadır. Bunu en iyi şekilde değerlendirmek için üstelik çok uygun fiyatlar doğrultusunda kategori üzerinden sipariş olanı bulunmaktadır. Taşımış olduğu özellikler ve önemli markalar doğrultusunda en iyi condenser mikrofonlara erişim şansı yakalanmaktadır.

Condenser Mikrofon Hangi Amaçlarda Kullanılır?

Condenser Mikrofon Hangi Amaçlarda Kullanılır?

Taşımış olduğu özellikleri doğrultusunda condenser mikrofon birçok farklı amaç altında kullanılmaktadır. Öncelik olarak kayıt mikrofonu şeklinde yaygın değerlendirildiğini söylemek gerekmektedir. Böylece şarkı ya da herhangi bir kaydı sağlayabilmek için özel bir fırsat tanımaktadır. Elbette ses kayıt mikrofonu olmasının dışında, aynı zamanda canlı yayın konusunda da oldukça etkili olmaktadır. Bu sayede yapılacak olan canlı yayınlarda karşılıklı konuşma ve durumu en iyi şekilde aktarma şansı vermektedir. Diğer yandan herhangi bir etkinlikte konuşmak istendiğinde, oldukça geniş bir alana en iyi şekilde sesi duyurma şansı tanımaktadır. Kısacası amatör ya da profesyonel her amaç altında en iyi sesi çıkartacak bir ayrıcalık tanıyarak kullanım şansı vermektedir.

Farklı Cihazlarla Condenser Mikrofon Kullanımı

Tek başına kullanması ile birlikte aynı zamanda condenser mikrofon başka cihazlarda da kullanım şansı tanımaktadır. Özellikle çok geniş mekanlarda bu mikrofona bağlayarak, daha etkin ve geniş alana ses yayma şansı vermektedir. Diğer yandan farklı müzik aletleri, enstrümanlar ve ses kayıt cihazları doğrultusunda etkin bir kayıt olanağı tanımaktadır. Bu nedenle studio mikrofon olarak çok fazla kullanıldığını söylemek gerekmektedir. Aynı zamanda hem profesyonel mekanlarda hem de amatör şekilde evde ya da farklı yerlerde, birçok cihaz eşliğinde kullanım imkanı tanımaktadır. Bu özel mikrofona kategori üzerinden önemli markalar eşliğinde güvenle ulaşım şeması elde edilmektedir.

Herkes İçin Condenser Mikrofon

Herkes İçin Condenser Mikrofon

Herkes bu kaliteli condenser mikrofon çeşidini kullanma şansı elde etmektedir. Çünkü ortak şekilde her açıdan en iyi ve profesyonel düzeyde ses çıkarma olanağı tanımaktadır. Özellikle stüdyo mikrofonu olarak çok fazla değerlendirildiğini söylemek gerekmektedir. Bu durum sadece şarkı ya da şiir kaydı değil, aynı zamanda bir dublaj yapılırken de önemli yer taşıdığını eklemek mümkün olmaktadır. Birçok yabancı dizi ya da filmin dublajını yaparken, oldukça etkili ve güçlü bir net, tok ses kaydı yapma olanağı tanıdığını söylemek gerekmektedir. Bu özel kondenser mikrofon özel stüdyolarda etkin şekilde kullanım şansı vermektedir. Aynı zamanda kondansatör mikrofon olarak da bilinen bu özel ürün, tabii ev ya da her yerde kişisel olarak herkesin kullanabileceği bir olanak tanımaktadır.

Uygun Fiyat Condenser Mikrofon

Birçok farklı özelliği olmasıyla beraber fiyat bakımından condenser mikrofon konusunda birçok kişi korku yaşamaktadır. Elbette her ne kadar diğer normal mikrofonlara göre fiyatları biraz daha yüksek olsa bile, bu site bünyesinde çok uygun fiyatlar altında elde etme şansı bulunmaktadır. Üstelik dünya çapında önemli markalar ışığı altında güvenli şekilde sipariş verme imkanı bulunmaktadır. Böylece sadece bir tane değil birden fazla sipariş vererek birçok değişik yerde aynı anda kullanım imkanı da verdiğini söylemek gerekmektedir. Özellikle de bu konuda ses kayıt mikrofonu olarak en iyi mikrofon seçenekleri içerisinde geldiğini eklemek mümkün olmaktadır. Her bütçeye uygun fiyatlar doğrultusunda hemen kategori üzerinden güvenli şekilde sipariş edilebilmektedir.

Ses Kartı Olmadan Kullanım İle Condenser Mikrofon

Ses Kartı Olmadan Kullanım İle Condenser Mikrofon

Özellikle bu mikrofonun içerisindeki özel ses işlemcisi sayesinde, herhangi bir ses kartı olmadan kullanım şansı tanımaktadır. Böylece hiçbir harici ses kaydına gerek duymadan doğru condenser mikrofon bilgisayara bağlanmaktadır. Bu da aynı şekilde tüm alt ve üst sesleri kapatarak, net olarak kayıt yapma şansı tanımaktadır. Tabii sadece kayıt değil aynı zamanda canlı yayın ya da podcast ile birlikte video montajı konusunda da önemli potansiyel teşkil etmektedir. Özellikle de bir stüdyo mikrofonu olarak kart kullanmadan rahatlıkla değerlendirme imkanı tanımaktadır. O yüzden bu konuda en iyi stüdyo kayıt mikrofon olarak öne çıktığını söylemek gerekmektedir. Hem bilgisayarlarda hem de cep telefonlarında ya da tablet ile beraber birçok cihaza bağlanarak ses kartsız şekilde kullanım şansı vermektedir.

Sosyal Medya Videoları İçin Condenser Mikrofon

Sosyal Medya Videoları İçin Condenser Mikrofon

Özellikle söz konusu Youtube olduğu zaman video yaparken mutlaka kaliteli mikrofon kullanmak büyük önem taşımaktadır. Hal böyle olunca genelde pek çok youtuber condenser mikrofon tercih etmektedir. Tabii sadece Youtube’da değil aynı zamanda Instagram ve benzeri pek çok sosyal medya hesapları doğrultusunda kullanılmaktadır. Böylece dinleyen ya da izleyen kişilere çok daha profesyonel düzeyde videolar ve sesler sunma şansı verilmektedir. Aynı zamanda stüdyo mikrofonu şeklinde yine sosyal medyalar için en iyi videoları hazırlama olanağı tanımaktadır. Böylece herhangi bir video yaparken kayıt mikrofonu şeklinde hem ses kartlı hem de ses kartsız şekilde kullanım imkanı vermektedir.

En İyi Mikrofon Türü Condenser Mikrofon

En İyi Mikrofon Türü Condenser Mikrofon

Son dönemlerde en çok tercih edilen mikrofon türleri içerisinde condenser mikrofon öne çıkmaktadır. Özellikle kayıt mikrofonu olarak başta olmak üzere, birçok değişik amaç altında önemli yer taşımaktadır. Sadece türküde değil aynı zamanda dünya çapında bir studio mikrofon şeklinde çok bilinen bir cihaz olmaktadır. Yeni nesil tüm teknolojik özellikleri barındırması ile beraber pek çok uzmanı tercih ettiği en iyi mikrofon türleri içerisinde geldiğini söylemek gerekmektedir. Bu kaliteli ve özel ürüne, kategori üzerinden rahatlıkla ulaşma şansı bulunmaktadır. Güvenli şekilde sipariş ile beraber kayıt ya da sunum gibi daha pek çok farklı alanda değerlendirme şansı verdiğini söylemek gerekmektedir.

Kolayca Her Yere Taşıma İmkanı Veren Condenser Mikrofon

Kolayca Her Yere Taşıma İmkanı Veren Condenser Mikrofon

Özellikle boyutları ile beraber condenser mikrofon her yere kolayca taşıma şansı tanımaktadır. Böylece stüdyo mikrofonu olarak birçok farklı mekana taşınmaktadır. Bu da her yere götürülmek suretiyle profesyonel düzeyde kayıt ve benzeri işlemleri kolayca yapma olanı vermektedir. Evden iş yerlerine ya da farklı açık ve kapalı mekanlara götürülerek, amaca uygun şekilde kullanılmaktadır. Çünkü içerisinde herhangi bir mıknatıs olmadığı için daha küçük boyutlarda tasarıma sahip olmaktadır. Bu da stuido mikrofon seçeneği olarak her yere rahatlıkla taşıma fırsatı vermektedir. Aynı zamanda kaliteli malzeme yapısı eşliğinde her açıdan rahatlıkla kullanılmakta ve güvenli şekilde kullanım şansı tanımaktadır.

Önemli Markalar Eşliğinde Condenser Mikrofon

Önemli Markalar Eşliğinde Condenser Mikrofon

İçeriğinde yer alan kalitesi ile birlikte teknolojik yapısı altında condenser mikrofon birçok marka kapsamında öne çıkmaktadır. Bu açıdan bir stüdyo mikrofonu olarak önemli markalar altında bu ürüne ulaşım şansı bulunmaktadır. Dünya çapında bilinen farklı markalar bu güvenli site bünyesinde kategori içerisinde yer almaktadır. Detaylı bir şekilde özelliklerine bakmak suretiyle kayıt mikrofonu çeşidi olarak seçim olanağı tanımaktadır. Üstelik oldukça uygun fiyatlar altında seçim gerçekleştirme şansı sunmaktadır. Kaliteli bir ses kaydı ya da herhangi bir yerde konuşma ve video yapmak için, her açıdan özel bir fırsat verdiğini eklemek mümkün olmaktadır.

En İyi Stüdyo Mikrofonu

En İyi Stüdyo Mikrofonu

En iyi stüdyo mikrofonu olarak bu özel mikrofon çeşidi ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda Türkçe üzerinden kondenser mikrofon şeklinde ifade edildiğini söylemek gerekmektedir. Birçok farklı stüdyo içerisinde güçlü ve etkin bir kayıt yapma imkanı için özel teknolojik yapıya sahip olduğunu söylemek gerekmektedir. Bu sebepten dolayı condenser mikrofon çeşitleri son dönemlerin en popüler cihazları arasında gelmektedir. Akla gelebilecek olan birçok amaç altında stüdyo mikrofonu şeklinde kullanım olanağı tanımaktadır. Tabii durum stüdyo olduğu zaman kayıt mikrofonu şeklinde öne çıktığını söylemek gerekmektedir. Bu sebepten dolayı bu özel mikrofon daha çok studio mikrofon şeklinde kullanıldığını eklemek mümkün olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.