⁠   ⁠
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
₺5.691,00 KDV Dahil
₺12.086,00 KDV Dahil
%53 İndirim
%53İndirim
Ücretsiz Kargo
₺179,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺188,00 KDV Dahil
 

Kaliteli Kayıtlar İçin Ses Kartı

Ses kartı birçok farklı cihazı bilgisayara bağlamak suretiyle, en iyi sesi alma şansı vermektedir. Özellikle mikrofon ve hoparlörü başta olmak üzere birçok farklı donanımı bağlama imkanı tanımaktadır. Bu da çok daha net, tok ve dış seslerin kesildiği profesyonel kayıt imkanı vermektedir. Tabii kullanacak olan dış sisteme bağlı olarak pek çok değişik ses kartı bulunmaktadır. Genelde usb ses kartı kapsamında bağlantı imkanı verdiklerini söylemek gerekmektedir. Böylece kullanılan amaca ve alana bağlı olarak oldukça etkileyici, profesyonel sesler elde etme şansı tanımaktadır. Özellikle de stüdyo ses kartı seçenekleri günümüzde çok fazla kullanılmaktadır.

Ses Kartı İle Daha Kaliteli Kayıtlar Almanız İçten Bile Değil

Ses Kartı İle Daha Kaliteli Kayıtlar Almanız İçten Bile Değil

Kaliteli kayıtlar yapmanın en önemli hususu şüphesiz ses kartı kullanmak olmaktadır. Dış ses parazitlerini ortadan kaldırmak, daha net ve etkileyici, profesyonel kayıt alabilmek için değerlendirilmektedir. Üstelik bunlar elektro gitar ses kartı gibi daha pek çok seçenek doğrultusunda öne çıkmaktadır. Yani hangi sisteme bağlanacaksa ona uygun şekilde ses kartları bulunmaktadır. Bu konuda en kaliteli ürünler kategori bünyesinde güvenli şekilde sipariş imkanı vermektedir. Bağlantı seçenekleri, sağlamış olduğu özellikler ve teknoloji donanımı doğrultusunda değişik amaçlar altında kullanım şansı tanımaktadır. Sonuç olarak ses kartları kullanılmak suretiyle çok daha kaliteli kayıtlar almak artık oldukça kolay hale gelmektedir.

Ses Kartı Günümüzde Tüm Stüdyolarda İhtiyaçtır

Söz konusu stüdyoları olduğu zaman artık ses kartı modellerinin vazgeçilmez olduğunu söylemek gerekmektedir. Sağladıkları ayrıcalıklar ile birlikte tamamen profesyonel düzeyde ses kaydı imkanı vermektedir. Genelde usb ses kartı olarak kolay ve güvenli şekilde bağlantı imkanı tanımaktadır. Böylece bu öne çıkan stüdyo ses kartı çeşitleri, farklı boyutlardaki kapalı mekanlarda profesyonel düzeyde kayıt olanağı tanımaktadır. Sonuç olarak mikrofona ya da birçok farklı cihaza bağlanan ses kartları, etkileyici seslerin ortaya çıkmasına imkan vermektedir. Artık günümüzde bütün farklı stüdyolar için önemli bir ihtiyaç haline geldiğini söylemek gerekmektedir. Çünkü yapılacak olan kayıtların etkileyici ve profesyonel düzeyde ses çıkarabilmesi için, ses kartını özelliklerinin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir.

Midex Stüdyo Ses Kartlarında Fiyat ve Performans Doğru Orantılıdır

Midex Stüdyo Ses Kartlarında Fiyat ve Performans Doğru Orantılıdır

Dünya çapında ses kartı için kullanılacak olan birçok farklı marka ve model ile çeşit bulunmaktadır. Özellikle de stüdyo ses kartı seçenekleri doğrultusunda midex bir adım öne çıkmaktadır. Önemli tür ve marka kapsamında, kalitesini en iyi şekilde ortaya çıkaracak ürünler yer almaktadır. Ses kartını tüm özelliklerini ileten güçlü kablo seçenekleri eşliğinde harika kayıtların yapılmasına olanak verilmektedir. Böylece kullanılan mikrofon ses kartı sayesinde tüm farklı mikrofonlar ile harika kayıtlar ortaya çıkmaktadır. Bu konuda çok uygun ses kartı fiyatları kategori bünyesinde yer almaktadır. Her ihtiyacı uygun geniş ürün yelpazesi sayesinde, bu önemli marka ve model üzerinden seçenek tercih sağlanmaktadır. Özellikle de fiyat ve performansını doğru orantılı olmasının sayesinde, kayıtları her daim üst düzey bir profesyonellik oluşturmaktadır.

İster Ses Kartı Alın İster Hazır Stüdyo Paketlerimizi Satın Alın

İster Ses Kartı Alın İster Hazır Stüdyo Paketlerimizi Satın Alın

Ses kaydı yapmak için günümüzde artık ses kartı çeşitleri birçok farklı alanda ve amaç altında kullanılmaktadır. Özellikle usb ses kartı bağlantı seçeneği dahilinde bilgisayarlar ve her cihaza entegre imkan vermektedir. Tabii bu ses kartları amaca bağlı olarak değişik yerlerde keyifle kullanım olanağı tanımaktadır. Bu noktada ister ses kartları istenirse de hazır stüdyo paketleri yer almaktadır. Özel tasarım ses kartı stüdyo ürünleri, kategori bünyesinde paket halinde sunulmaktadır. Bu paketlerden herhangi biri seçilerek, tam donanımlı şekilde harika bir ses kaydı imkanı elde edilmektedir. Midex güvencesi doğrultusunda bu kaliteli ürünler, site bünyesinde güvenli şekilde sipariş olanağı vermektedir. Böylece stüdyo ses kartı ya da hazır stüdyo paketleri doğrultusunda satın alınarak çalışmalar profesyonel düzeyde gerçekleşmektedir. Üstelik çok uygun ses kartı fiyatları sayesinde, istenilen ürünler paket halinde daha rahat seçim şansı vermektedir.

Ses Kartı Kullanımının Önemi

Ses Kartı Kullanımının Önemi

Özellikle bilgisayar ve birçok cihazın dış dünya ile bağlantı kurmasını sağlayan en önemli aparat ses kartı olmaktadır. Tamamen profesyonel düzeyde, dış seslerin ortadan kalktığı bir kayıt için önemli yer taşımaktadır. Aksi takdirde cızırtılar, parazitler ve yankılar üzerinden kötü bir kayıt gerçekleşmektedir. Diğer yandan birçok farklı ses üzerinde düzenleme yaparak çok daha etkileyici bir tonlama yakalama olanağı da vermektedir. Bunlar stüdyo ses kartı olarak öne çıkmalarının yanı sıra, tamamen profesyonel düzeyde kullanım imkanı tanımaktadır. Böylece elektro gitar ses kartı ve benzeri gibi birçok seçenek doğrultusunda, farklı müzik aletleri eşliğinde kayıt imkanı vermektedir. Hem profesyonel hem de amatör şekilde harika kayıtların dijital dünyada en iyi şekilde yakalanmasına olanak tanımaktadır.

Elektro Gitar İçin Ses Kartının Önemi

Elektro Gitar İçin Ses Kartının Önemi

Özellikle söz konusu elektronik gitarları olduğun zaman ses kartı mutlaka kullanılmaktadır. Çünkü elektronik gitar ses kartı sayesinde, bu gitarların gerçek sesi ortaya çıkmaktadır. Genelde normalde elektronik gitarlardan ses çıkmamaktadır. Bunların özel bir sisteme ya da farklı cihazlara bağlanması gerekmektedir. O bağlantıyı sağlamak için ise genelde stüdyo ses kartı kullanılmaktadır. Böylece değerlendirilen gitar ses kaydı ile birlikte, oldukça etkileyici ve güzel bir elektro gitar sesi elde edilmektedir. Diğer yandan ses kartı gitar üzerinde birçok farklı tonun yakalanmasına fırsat vermektedir. Bu sebepten dolayı elektronik gitarlar için ses kartının önemi oldukça büyüktür. Hem amatör hem de profesyonel fark etmeden, elektro gitarların gerçek sesini yakalamanın en önemli yolu ses kartını doğru kullanmak olmaktadır.

USB Ses Kartları Kolay Kullanım İle Öne Çıkıyor

USB Ses Kartları Kolay Kullanım İle Öne Çıkıyor

Gelişen teknoloji ile birlikte artık ses kartı kullanımı çok daha kolay şekilde gerçekleşmektedir. Öylece usb ses kartı kullanmak suretiyle hemen bağlantı şansa elde edilmektedir. Bu da bir mikrofon ses kartı olarak mikrofona rahatlıkla bağlanmasına ve kaydın çok daha etkili şekilde yapılmasına imkan tanımaktadır. Ses kartının yanında verilen özel kablolar, bilgisayar ya da tüm müzik cihazları kapsamında ara bağlantı imkanı tanımaktadır. Sadece ses kartına ve diğer cihazlara usb girişli kabloyu yerleştirmek yeterli olmaktadır. Sonuç olarak oldukça etkili ve güçlü sesler çıkarak, kaydın çok daha profesyonel düzeyde gerçekleşmesine imkan verilmektedir. Bu konuda site bünyesinde sunulan kaliteli ses kartları, aynı zamanda yanında özel kablolar sunmaktadır. Böylece bu usb kablo seçenekleri sayesinde tüm cihazlarla uyumlu şekilde ses kartları kullanılmaktadır.

Ses Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Ses Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Harici ses kartı olarak da bilinen bu ürünler, farklı çeşitler üzerinden öne çıkmaktadır. Bunlar içerisinde örneğin firewire ses kartı yer almaktadır. Aynı zamanda thunderbolt ses kartları bulunduğunu söylemek gerekmektedir. Her biri taşımış olduğu teknolojik yapılar ve özellikleri doğrultusunda, alana ve amaca uygun şekilde kullanılmaktadır. Amatör ev kayıtları ya da profesyonel stüdyo kayıtları konusunda, midex sistemi kullanma şansı elde edilmektedir. Özellikle bu konuda midex ses kartlarının çeşitleri, çok daha güçlü ve entegre şekilde kayıt imkanı tanımaktadır. Hangisi olursa olsun önemli olan, sağlamış olduğu kalite eşliğinde profesyonel düzeyde kaydın gerçekleşmesi olmaktadır. Bunu en iyi şekilde sağlayan bu güçlü firma bünyesinde geniş ürün yelpazesi altında ses kartları bulunmaktadır. Kullanım alanı ve çeşitlerine bağlı olarak güvenli şekilde tercih ve sipariş imkanı elde edilmektedir.

Ses Kartı Fiyatları

Ses Kartı Fiyatları

Özelliklerine bağlı olarak ses kartları fiyatlarının değişkenlik gösterdiğini söylemek gerekmektedir. Özellikle de üzerindeki tuşlar, ses ayarı, bağlantı kapsamı ve kayıt kalitesi noktasında sayısız değişiklik bulunmaktadır. Bu konuda giriş çıkış seçenekleri, giriş çıkış güçleri ve daha pek çok yapısı doğrultusunda ürünler yer almaktadır. Her biri taşımış olduğu özellikleri kapsamında farklı fiyatlandırma eşliğinde elde edilmektedir. Bu konuda kullanım alanı ve amacına bağlı şekilde, çok uygun fiyatlar doğrusunda kategori üzerinden ses kartları elde edilmektedir. Özel tasarıma sahip olan bu kaliteli ürünler, sunmuş oldukları kalite doğrultusunda güvenle sipariş olduğunu tanımaktadır. Üstelik önemli markalar ışığı altında sağlanmış olan bu kaliteli ürünler, çok uygun fiyatlar doğrultusunda elde edilmekte ve uzun yıllar kullanılmaktadır. Kategori üzerinden bağlantı kurarak özelliklerine bağlı şekilde farklı fiyatlar eşliğinde güvenli sipariş verilmektedir.

Ses Kartının Amacı Nedir?

Ses Kartının Amacı Nedir?

Günümüzde ses kartı artık çok önemli bir göreve sahip olmaktadır. Çünkü kaydın çok daha etkili ve güçlü biçimde yapılabilmesi için, cihazlara bağlanmaktadır. Daha doğrusu mixer ya da bilgisayar ile birlikte farklı cihazların, çok daha güçlü şekilde ses kaydı yapmasına olanak vermektedir. Sesin daha tok, net, cızırtıların ortadan kalktığı yankılanmayan şekilde kayıt altına alınmasına imkan tanımaktadır. Bu konuda özelliklerine ve teknolojik yapısına bağlı olarak değişik yerlerde kullanılacak birçok usb ses kartı bulunmaktadır. Sadece kayıt değil aynı zamanda gitarlar üzerinden harika seslerin çıkması konusunda önemli yer tutmaktadır. Böylece hem açık hem de kapalı alanlarda en uzaktaki kişinin bile enstrümanların net olarak duymasına imkan vermektedir. Diğer yandan ses yüksek çıkarken üstelik seslerin kulağı rahatsız edici bir unsur yaratmasını engel teşkil etmektedir.

Gitarlarda Ses Kartı Nasıl Kullanılır?

Gitarlarda Ses Kartı Nasıl Kullanılır?

Gitarlar günümüzde özel teknolojik yapıya sahip olarak üretimden geçmektedir. Böylece çok daha etkili ve gerçekçi, harika seslerin ortaya çıkmasına olanak vermektedir. Bu durum hep amatör hem de profesyonel düzeyde öne çıkmaktadır. Elektro gitarlar, klasik gitar çeşitleri, akustik ya da bas gitar gibi tüm türler için giriş çıkış kısımları bulunmaktadır. Bu kısımlar adına ise usb ses kartı kullanılmaktadır. Üstelik basit birkaç işlemi tamamlamak suretiyle ses kartını gitara kolayca bağlama olanağı öne çıkmaktadır. Elde bulunan usb kablosunun bir ucu gitara bağlanmaktadır. Diğer ucu ise ses kartı üzerinden diğer cihaza bağlanmaktadır. Sonuç olarak gitar ses kartı sayesinde çok daha etkili ve güçlü olarak, orijinal yapı sesini çıkarma olanağı vermektedir. Özellikle de bu konuda elektro gitar ses kartı çeşitlerinin çok daha fazla kullanıldığını söylemek mümkün olmaktadır.

Mikrofon İçin Ses Kartı Kullanımı

Mikrofon İçin Ses Kartı Kullanımı

Özellikle birçok değişik amaç altında mikrofonlar için özel ses kartları kullanılmaktadır. Özel olarak entegre edilen mikrofon ses kartı sayesinde, sesler çok daha etkin biçimde kayıt altına alınmaktadır. Tabii sadece kayıt değil aynı zamanda podcast ya da canlı yayın gibi birçok yapı doğrultusunda da seslerin profesyonel düzeyde karşı tarafa ulaşmasına imkan vermektedir. Sonuç olarak ses kartı mikrofon ile birlikte entegre olarak, karşı tarafın daha fazla dinlemesine ve dikkat etmesine imkan tanımaktadır. Bunu sağlamak için ise elbette önemli markalar altında kaliteli ses kartlarını değerlendirmek gerekmektedir. Kurumsal hizmet anlayışı doğrultusunda, bunu en iyi şekilde sağlayan bu güvenilir site bünyesinde pek çok ses kartı bulunmaktadır. İhtiyacınız olan ses kartını tercih ederek çok uygun fiyatlar doğrultusunda güvenli seçim gerçekleşmektedir.

USB Ses Kartları İle Harika Kayıt Yapma İmkanı

USB Ses Kartları İle Harika Kayıt Yapma İmkanı

Cihazların hemen hemen hepsinde genelde usb bağlantı sistemi bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı ses kartları da usb bağlantısı ile birlikte rahatlıkla giriş imkanı vermektedir. Sonuç olarak kullanılan usb ses kartı sayesinde, her yerde güvenli kayıt yapma imkanı elde edilmektedir. Genelde farklı renk uçları doğrultusunda ses kartının giriş bölümüne bağlantı sağlanmaktadır. Aynı şekilde gitar üzerinden ya da diğer cihazlar doğrultusunda bağlantı yapılmaktadır. Kategori bünyesinde yer alan ses kartları hediye olarak verilen kabloları eşliğinde güvenle bağlantı imkanı vermektedir. Bu konuda özel tasarım ve önemli markalar kapsamındaki teknolojik ses kartları, harika kayıtların yapılmasına olanak tanımaktadır.

Farklı Müzik Aletlerinde Ses Kartı Kullanımı

Farklı Müzik Aletlerinde Ses Kartı Kullanımı

Artık hemen hemen bütün farklı müzik aletleri için ses kartı kullanımı geçerli olmaktadır. Elbette bu durum başta gitar olmak üzere farklı müzik aletleri içinde değerlendirilmektedir. Bunlar içerisinde örneğin piyano çeşitleri, kemanlar ve daha sayısız müzik aleti öne çıkmaktadır. Böylece kullanılan kaliteli stüdyo ses kartı sayesinde harika kayıtlar ve canlı yayınlar yapma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca gitar ses kartı günümüzde özellikle çok fazla kullanılmaktadır. Çünkü çok değişik ses çıkarma imkanı veren farklı gitarlar bulunmaktadır. Bu gitarlar farklı mekanlarda geniş alana ses kartları sayesinde harika bir müzik imkanı vermektedir. Tabii açık alanlar söz konusu olduğunda elektro gitar ses kartı bu konuda ilk sırada gelmektedir. Bütün elektronik gitarlar ya da bas gitar gibi tüm müzik aletleri için, özel ses kartları kategori bünyesinde yer almaktadır.

Ses Kartları Ses Kalitesini Nasıl Etkiler?

Ses Kartları Ses Kalitesini Nasıl Etkiler?

Müzik kalitesinde çok daha üst seviyede sağlayabilmek için günümüze ses kartları kullanılmaktadır. Çünkü çevredeki yankıların ortadan kalkması ve sesin çok daha kulağa hoş gelecek bir yapı ortaya çıkarması için önemli potansiyel teşkil etmektedir. Aynı zamanda sadece müzik aletlerinin duyulduğu bir kayıt için ses kartları kullanılması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı amatör ya da profesyonel fark etmeden, ses kartlarının ses kalitesine çok yukarı çektiğini söylemek mümkün olmaktadır. Bu konuda kullanılan usb ses kartı çeşitleri, kolay entegre üzerinden stüdyo ve benzeri gibi birçok yerde rahatlıkla değerlendirilmektedir. Şimdi farklı teknolojik özellikleri ve kullanım alanına göre, çok uygun ses kartı fiyatları doğrultusunda sipariş şansı bulunmaktadır. Kategori üzerinden kaliteli ürünleri tercih edebilir ve dilediğiniz her yerde bu ses kartlarını kullanabilirsiniz.

Kullanım Amacına Göre Ses Kartının Değerlendirilmesi

Kullanım Amacına Göre Ses Kartının Değerlendirilmesi

Atla gelebilecek olan birçok farklı amaç altında ses kartının değerlendirildiğini söylemek gerekmektedir. Öncelikle bunun için şüphesiz kayıtlar öne çıkmaktadır. Bu konuda stüdyo ses kartı çeşitlerinin kullanıldığını söylemek gerekmektedir. Böylece stüdyoda yapılacak olan kayıt, çok daha güçlü ve net olarak profesyonel düzeyde imkan tanımaktadır. Diğer yandan canlı yayınlar, sosyal medyada video yapmak ya da podcast gibi seçenekler için de kullanılmaktadır. Bu durum elbette mikrofon ses kartı seçenekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Bu şekilde kullanım amacına bağlı olarak birçok farklı yerde ses kartları değerlendirilmektedir.

Kaliteli Ses Kartı Çeşitleri Arasından Tercih İmkanı

Kaliteli Ses Kartı Çeşitleri Arasından Tercih İmkanı

Birbirinden farklı ve kaliteli ses kartı çeşitleri arasından güvenli şekilde seçim imkanı bulunmaktadır. Bu konuda gitar ses kartı ya da stüdyo için ses kartları arasından tercih yapılmaktadır. Üstelik her bütçeye uygun ses kartı fiyatları sayesinde, bütçeyi zorlamadan bu kaliteli ürünlere erişim olanağı elde edilmektedir. Kategori bünyesinde geniş ürün yelpazesi altında ve farklı özelliklere sahip ses kartları bulunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.