⁠   ⁠
Gün Saat Dakika Saniye
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
₺1.880,00 KDV Dahil
₺2.258,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Çok Satan
₺1.880,00 KDV Dahil
₺2.258,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Çok Satan
₺1.565,00 KDV Dahil
₺1.880,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.510,00 KDV Dahil
₺2.930,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.082,00 KDV Dahil
₺1.302,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Yıldızlı Ürün
₺1.208,00 KDV Dahil
₺1.449,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
₺1.376,00 KDV Dahil
₺1.649,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺2.890,00 KDV Dahil
₺3.490,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺977,00 KDV Dahil
₺1.155,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺1.922,00 KDV Dahil
₺2.310,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺1.922,00 KDV Dahil
₺2.310,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺1.596,00 KDV Dahil
₺1.922,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Yıldızlı Ürün
 

 Kablosuz Mikrofon İle Özgürlüğün Tadını Çıkarın

Kablosuz mikrofon günümüzde en çok kullanılan mikrofon türü olarak öne çıkmaktadır. Hem amatör hem de profesyonel birçok farklı alanda büyük kolaylık sağlamaktadır. Oyun oynarken, kayıt yaparken, film ya da dizi incelemesi veya konferans esnasında kablosuz mikrofon çeşitleri değerlendirilmektedir. Tabii bu mikrofon çeşitleri aynı zamanda mesafesi ile birlikte pek çok özelliğine bağlı olarak öne çıkmaktadır.
 
 Aynı zamanda telsiz mikrofon olarak da ifade edilebilecek olan bu çeşitler, önemli markalar bünyesinde site içerisinde yer almaktadır. Üstelik oldukça uygun telsiz mikrofon fiyatları doğrultusunda, amaca göre seçim şansı elde edilmektedir. Birçok önemli marka eşliğinde dünya çapında kullanılan en kaliteli mikrofonlara site üzerinden ulaşmak mümkün olmaktadır.

 
 Günümüzde kullanılan kablosuz mikrofon çeşitleri özgürlüğü en iyi şekilde yaşama imkanı vermektedir. Özellikle farklı cihazlara kabloyu takmak ve bunları uzunluk açısından yetiştirmeye çalışmak büyük zorluk yaratmaktadır. Bu zorlukların önüne geçebilmek adına ise wirelles mikrofon çeşitleri kullanılmaktadır.
 
 Genelde bluetooth üzerinden kullanılan bu mikrofonlar, aynı zamanda birçok farklı tasarım üzerinden öne çıkmaktadır. Örneğin kablosuz el mikrofonu konferans vermek ya da şarkı söylemek için büyük kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda kablosuz yaka mikrofonu ise video çekmek ya da canlı yayın gibi ayrıcalıklar kapsamında değerlendirilmektedir.
 
 Bu ve benzeri birçok sebepten dolayı mikrofon kablosuz şekilde günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Özgürlüğün tadına en iyi şekilde çıkartarak mikrofonları değerlendirmek için, kategori üzerinden güvenli şekilde sipariş etme şansı bulunmaktadır.


 
 Kablosuz Mikrofon Kullanım Konforunu Yaşayın


 
 Günümüzde artık kablosuz mikrofon seti halinde seçime olanağı sunmaktadır. Telsiz cihazı, mikrofonu, mikrofon üzerine eklenecek aksesuarlar daha birçok aparat yer almaktadır. Tüm bu mikrofon sistemi çeşitleri, amaca uygun olarak farklı yerlerde değerlendirilmektedir.
 
 Örneğin ikili telsiz mikrofon çeşitleri evden eve kullanım imkanı tanımaktadır. Aynı zamanda apartmanlar arası kullanım şansı üzerinden her yaşa uygun şekilde değerlendirme imkanı vermektedir. Tabii kamera kablosuz mikrofon sayesinde, video çekmek ya da oyun oynamak gibi değişik seçenekleri değerlendirme olanağı bulunmaktadır.
 
 Özellikle uhf kablosuz mikrofon çeşitleri son dönemlerde oldukça fazla tercih edilmektedir. Böylece kablosuz bir yapıya sahip olan mikrofonlar eşliğinde konforu her yerde en iyi biçimde yaşama şansı elde edilmektedir.
 


 Telsiz Mikrofon Çeşitleri Nelerdir?


 
 Özellikle artık son dönemlerde telsiz mikrofon çeşitleri çok fazla tercih edilmektedir. Uzaktan bağlantı kurmak için özel cihaza sahip olan bu telsiz mikrofonlar, birçok değişik mesafeden konuşma olanağı tanımaktadır.
 
 Kategori bünyesinde ise oldukça uygun telsiz mikrofon fiyatları doğrultusunda farklı tasarımlar üzerinden seçim imkanı öne çıkmaktadır. Özellikle ikili telsiz mikrofon olarak da bilinen bu tasarımlar, birçok farklı yerden günün 24 saati boyunca bağlantı kurup konuşma olanağı sunmaktadır.
 
 Amaca ve tasarımını uygun şekilde telsiz mikrofon seçeneklerine kategori üzerinden ulaşma imkanı elde edilmektedir. Farklı cihazları ve aynı zamanda aparatları eşliğinde bütçeye uygun telsiz mikrofon fiyatları üzerinden kolayca sipariş verilmektedir. Diğer yandan klasik, dijital, farkı tasarımları ve yapıları doğrultusunda telsiz mikrofon çeşitleri olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.


 
  Wirelles Mikrofon İle Uzaklar Yakın


 
 Artık kablolu mikrofon çeşitleri günümüzde pek fazla kullanılmamaktadır. Çünkü kablonun zorluğu ve aynı zamanda uzak mesafelerden kullanamamak rahatsızlık vermektedir. Bu rahatsızlık ise birçok değişik mesafe üzerinden wirelles mikrofon üzerinden ortadan kalkmaktadır.
 
 Kolay ve rahat bir kullanım imkanı wirelles mikrofon çeşitleri, aynı zamanda değişik mesafeler üzerinden seçenekler sunmaktadır. Bu konuda ise birçok değişik tasarıma sahip kablosuz mikrofon modelleri yer almaktadır. Bunlar yaka mikrofonları, el mikrofonları ya da kulaklıklı tasarım kapsamında modeller olmaktadır.
 
 Ancak hangisi olursa olsun wirelles mikrofon çeşitleri artık kesintisiz bağlantı eşliğinde rahatlıkla kullanım imkanı vermektedir. Bu konuda en kaliteli ve özel kablosuz mikrofon çeşitleri, kategori bünyesinde yer almaktadır. Her ihtiyacı ve amaca uygun şekilde önemli markalar altında bu mikrofonları güvende sipariş verme seçeneği bulunmaktadır.
 


  Kablosuz El Mikrofonu Seçenekleri


 
 Birçok değişik amaç altında kablosuz el mikrofonu yaygın kullanılmaktadır. Özellikle başta şarkı söylemek suretiyle, oyun oynarken, dizi veya film incelemesi yaparken ve pek çok konferans alanında da konuşma için değerlendirilmektedir. Kablodan tamamen kurtulma imkanı veren bu özel kablosuz el mikrofonu çeşitleri, otururken ya da ayakta her yerde kesintisiz bağlantı olanağı tanımaktadır.
 
 Aynı zamanda wirelles mikrofon olarak da ifade edilebilecek olan bu modeller, aynı kaliteli ses tonunu yüksek seviyede her yerde yansıtmaktadır. Tabii bunu gerçekleştirmek ve kaliteli kablosuz mikrofon çeşitlerine ulaşmak için, kategori üzerinden giriş yapmak yeterli olmaktadır.
 
 Öyle ki birbirinden farklı tasarımlar altında telsiz mikrofon çeşitleri bulunmaktadır. Üstelik oldukça uygun kablosuz mikrofon fiyatları sayesinde, her amaca göre seçim gerçekleşmektedir. Pek çok aparatı ve özel ekipmanları ile mikrofon sistemi fonksiyonel bir kullanım imkanı sunmaktadır.
 


 Kablosuz Yaka Mikrofonu Modelleri


 
 Özellikle video çekimleri konusunda günümüzde kablosuz yaka mikrofona daha çok kullanılmaktadır. Çünkü görsel olarak kamera açıldığı zaman, mikrofon görünmeden çok daha etkili bir görsel ortaya çıkmaktadır. Bu durum Youtube başta olmak üzere birçok farklı sosyal medya hesapları kapsamında değerlendirilmektedir.
 
 Tabii söz konusu konuşma olduğu zaman birçok konferans doğrultusunda da kablosuz yaka mikrofonu öne çıkmaktadır. Üstelik bu mikrofonlar sağlamış olduğu kaliteli ses seviyesi doğrultusunda özel bir fırsat sunmaktadır. Tabii özellikle önemli ve kaliteli markalar eşliğinde bu mikrofonları tercih etmek gerekmektedir.
 
 Örneğin lastvoice kablosuz mikrofon çeşitleri bir adım öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra daha birçok farklı kablosuz mikrofon markaları eşliğinde özel ürünler kategori içerisinde bulunmaktadır. Üstelik çok uygun kablosuz mikrofon fiyatları sayesinde, amaca uygun keyifli bir seçim olanağı öne çıkmaktadır.
 


 Kablosuz Mikrofon Setlerinde Lastvoice ve Hepa Merz Farkı


 
 Söz konusu kablosuz mikrofon çeşitleri olduğu zaman mutlaka kalite için marka öne çıkmaktadır. Bu notada hepa merz kablosuz mikrofon gibi önemli markalar altında ürünler önemli yer taşımaktadır. Ayrıca Lastvoice markası bünyesinde yine mikrofonlara erişim şansı bulunmaktadır.
 
 Özellikle bu iki mikrofon markasının farkı, kalitesini en iyi şekilde kablosuz ürünler üzerinden göstermektedir. Oldukça kaliteli telsiz mikrofon çeşitleri sunulan bu markalar, aynı zamanda özel teknik cihazları eşliğinde güçlü bir bağlantı olanağı tanımaktadır.
 
 Geniş ürün yelpazesi altında bu kaliteli ve güçlü markalar eşliğinde en iyi kablosuz mikrofon çeşitlerine kategori üzerinden ulaşım şansı elde edilmektedir. Üstelik kablosuz mikrofon seti konusunda, tam donanımlı ekipmanlar tüm olanakları kullanma fırsatı üzerinden sağlanmaktadır.
 


 Kablosuz Mikrofon Kullanım Alanları Nelerdir?


 
 Günümüzde artık kablosuz mikrofon çeşitleri atla gelebilecek olan birçok farklı yerde kullanım olanağı tanımaktadır. Özellikle müzik dinlerken artık günümüzde vazgeçilmez hale geldiğini söylemek gerekmektedir.
 
 Tasarım açısından yürürken, yürüyüş ve koşu yaparken, araçlarda veya herhangi bir yerde keyifli müzik dinleme şansı vermektedir. Tabii aynı zamanda mikrofon kablosuz şekilde film veya dizi izleme keyfini daha rahat biçimde sunmaktadır.
 
 Diğer yandan oyun oynarken özellikle en fazla tercih edilen mikrofon çeşitleri olmaktadır. Tabii konuşma, etkinlik alanlarında ya da konferansta yine kablosuz mikrofon seçenekleri öne çıkmaktadır. Tam donanımlı şekilde kablosuz mikrofon seti çeşitlerini kategori üzerinden güvenli şekilde ulaşım imkanı elde edilmektedir. Kişisel isteklere uygun olarak birçok farklı yerde kullanım imkanı bulunduğunu söylemek mümkün olmaktadır.
 


 Kulaklık Özelliği İle Kablosuz Mikrofon Çeşitleri


 
 Kulaklık özelliğine sahip olan kablosuz mikrofon çeşitleri çok fazla tercih edilmektedir. Bu durum özellikle oyun oynarken oyun severlerin çok ayrıcalıklı bir fırsat elde etmesi olanak vermektedir. Çünkü bu sayede oyun severler özellikle online oyunlarda karşı rakip veya arkadaşlarıyla konuşma şansı bulmaktadır.
 
 Aynı zamanda evden çalışanlar ya da ofisten çalışan kişiler adına yine bilgisayar karşısında kablosuz mikrofon kulaklık üzerinden büyük kolaylık tanımaktadır. Bu konuda kulakları rahatsız etmeyen, net bir ses imkanı veren kulaklıklı kablosuz mikrofonlar, kategori bünyesinde güvenli seçim olanağı tanımaktadır.
 
 Üstelik her bütçeye kablosuz mikrofon fiyatları sayesinde kaliteli markalar kapsamında bu ürünlere erişim imkanı elde edilmektedir. Farklı özellikleri, boyutları ve tasarımları ile birlikte, geniş ürün yelpazesi altında kategori üzerinden keyifli seçim imkanı sağlanmaktadır.
 


 Kablosuz Mikrofonlar Nasıl Kullanılır?


 
 Farklı yöntemleri kapsamında günümüzde mikrofon kablosuz şekilde kullanılmaktadır. Özellikle bluetooth bağlantılı şekilde çok fazla değerlendirildiğini söylemek gerekmektedir. Bu konuda mikrofon hazır hale getirildikten sonra, bağlantı kurulacak olan cihaz üzerinden mikrofonun ismi bulunmaktadır. Hemen arkasından tek tuş ile birlikte bağlantı kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir.
 
 Bu durum akıllı telefonlar, akıllı televizyonlar, bilgisayarlar ve daha birçok farklı teknolojik cihaz doğrultusunda gerçekleşmektedir. Tabii aynı zamanda cihaz üzerinden telsiz model kablosuz mikrofonlar da değerlendirilmektedir. Bu telsiz mikrofonlar için ise daha çok cihazlar bulunmaktadır.
 
 İki farklı mikrofon üzerinden ortak şekilde cihaza bağlantı eşliğinde her yerden karşılıklı konuşma ve dinleme olanağı bulunmaktadır. Bu konuda özel tasarıma sahip kaliteli ürünler, kategori bünyesinde seçim imkanı vermektedir. Önemli markaları eşliğinde elde edilecek olan kablosuz mikrofonlar, kalitesini en iyi biçimde göstermektedir.
 


 Kablosuz Mikrofonların Mesafesi


 
 Genelde söz konusu kablosuz mikrofonlar olduğu zaman bu mesafe 10 metreye kadar çıkmaktadır. Böylece odanın büyüklüğü ya da açık ve kapalı mekanlara bağlı olarak, mikrofonları kullanma imkanı bulunmaktadır. Hem bilgisayarları hem de televizyon ya da akıllı telefon gibi pek çok farklı cihaza bağlanma imkanı vermektedir.
 
 Üstelik mesafe ne kadar olursa olsun kalitesi bozulmadan konuşma ya da dinleme şansı tanımaktadır. Baş bölgesine rahatlıkla entegre edilen kablosuz mikrofonlar, her türlü amaç altında güvenli şekilde değerlendirilmektedir. Tabii genelde bir ya da 2 metre uzaklıktan kullanılan bu ürünler, bazen daha da fazla uzaklıklar kapsamında değerlendirilmektedir.
 
 Bu durum hangisi olursa olsun kaliteli ve güvenilir markalar eşliğinde, kablosuz mikrofon çeşitleri önemli bir kullanım alanı tanımaktadır. Bunu gerçekleştirmek için hemen site üzerinden bağlantı kurarak önemli markalar eşliğinde sipariş verme seçeneği değerlendirilmektedir.


 
 Uygun Kablosuz Mikrofon Fiyatları


 
 Çok uygun kablosuz veya telsiz mikrofon fiyatları doğrultusunda seçim şansı bulunmaktadır. Üstelik oldukça önemli markalar eşliğinde tercih üzerinden, farklı amaçlar altında rahatlıkla değerlendirme şansı tanımaktadır. Bütçeye göre markalarına ve özelliklerine uygun şekilde kategori üzerinden seçim yapılmaktadır. Aynı zamanda kullanım amacına bağlı olarak da yine birçok farklı tasarım üzerinden değişik fiyatlandırmaların söz konusu olduğunu söylemek gerekmektedir. Uzun yıllar güvenli kullanım imkanı verecek en kaliteli kablosuz mikrofonlar, bütçeyi zorlamayacak fiyatlar altında kategori içerisinde bulunmaktadır. Her ihtiyaca göre seçim yaparak, farklı cihazlara bağlamak suretiyle güvenli bir kullanım fırsatı değerlendirildiğini söylemek gerekmektedir.
 


 Kayıt Yapmak İçin Özel Kablosuz Mikrofon Çeşitleri


 
 Özellikle mikrofonlar daha çok kayıt yapmak için değerlendirilmektedir. Bu durum hem şarkı hem de bir video hazırlama noktasında öne çıkmaktadır. Tabii bunun gibi daha birçok farklı sebepten dolayı kablosuz mikrofonlar kayıt için kullanılmaktadır.
 
 Hangi amaçla olursa uhf kablosuz mikrofon gibi daha birçok marka ve model tasarımı altında, mikrofonlar kategori içerisinde yer almaktadır. Oldukça güçlü ve aynı zamanda gerçekçi bir kalite imkanı veren bu mikrofon modelleri, dayanıklılık açısından da sağlam bir malzeme yapısı sunmaktadır.
 
 Diğer yandan iç özelliği kapsamında yankıyı ortadan kaldırarak, boğuk sesleri dışa atıp rahatlıkla kayıt imkanı tanımaktadır. Bunu en iyi şekilde sağlayan kaliteli ve özel mikrofonlar, kablosuz tasarımı eşliğinde kategori içerisinde yer almaktadır. Her ihtiyacı uygun şekilde seçim üzerinden rahatlıkla bu mikrofonlar kullanma imkanı vermektedir.
 


 Stüdyolar İçin Profesyonel Kablosuz Mikrofon Çeşitleri


 
 Özellikle günümüzde kayıt için stüdyolarda çok fazla kablosuz mikrofonlar kullanılmaktadır. Tasarım açısından profesyonel düzeyde kayıt yapabilmek için, birçok değişik özelliği bulunmaktadır. Bu iç özellikler sayesinde sesi en iyi şekilde ve en gerçekçi biçimde kayıt altına alma imkanı vermektedir.
 
 Hem gerçek zamanlı stüdyolarda hem de ev yapımı stüdyolarda kullanım imkanı veren kablosuz mikrofonlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra telsiz mikrofon çeşitleri de yine özel cihazları altında her yerde değerlendirilmektedir.
 
 Şarkı, şiir ve aynı zamanda bazı konuşmalar üzerinden kayıt için, bu ürünleri değerlendirme imkanı bulunmaktadır. En kaliteli ve tok ses doğrultusunda yankının önüne geçerek kayıt yapmak için stüdyolar adına profesyonel kablosuz mikrofon çeşitleri kategori içerisinde yer almaktadır.
 


 Video Çekerken Kullanılacak Kablosuz Mikrofonlar
 


 Özellikle Youtube başta olmak üzere birçok sosyal medya için video çekimi konusunda kablosuz mikrofonlar kullanılmaktadır. Genelde kamera kullananlar için yaka mikrofonları öne çıkmaktadır. Çünkü bu sayede görsel açıdan daha düzgün bir görüntü ile birlikte çekim gerçekleşmektedir.
 
 Kamera kullanmadan sadece montaj üzerinden kullanım noktasında ise masaya yerleştirilen özel mikrofonlar değerlendirilmektedir. Aynı zamanda birçok değişik aparatı ile beraber yankılanmayı ve arkadaki sesleri engelleyen, tiz sesleri dışarı atan birçok kablosuz mikrofonlar öne çıkmaktadır.
 
 Kaliteli bir ses ile birlikte dinleyicileri ve izleyicileri çekebilmek adına, kategori içerisinde kaliteli kablosuz mikrofonlar bulunmaktadır. Amaca uygun şekilde bu mikrofonlar sipariş verilerek, video çekimi noktasında keyifli bir kullanım imkanı tanımaktadır.
 


 Tam Donanımlı Kablosuz Mikrofon Çeşitleri


 
 Günümüzde kablosuz mikrofonlar hem tek başına hem de birçok farklı donanımı eşliğinde değerlendirilmektedir. Örneğin mikrofonun üzerine eklenecek aparatlar, standları ya da daha birçok farkı aparatı eşliğinde öne çıkmaktadır. Bu konuda tam donanımlı tasarım üzerinden öne çıkan kamera kablosuz mikrofon çeşitleri site bünyesinde yer almaktadır.
 
 Böylece çok daha kullanışlı ve fonksiyonel yapısı altında, değişik amaçları eşliğinde değerlendirme şansı verdiğini söylemek gerekmektedir. Rahat kullanımı ve önemli markalar eşliğinde kalitesi, kayıt yaparken ya da konuşma esnasında profesyonel düzeyde seçenek sağlamaktadır.
 


 Önemli Markalar Eşliğinde Kaliteli Kablosuz Mikrofonlar

 


 
 Dünya çapında bilinen çok önemli markalar eşliğinde en kaliteli kablosuz mikrofon çeşitleri kategori içerisinde bulunmaktadır. Özellikle hem kayıt yapmak hem de değişik alanlarda konuşma amaçlı kullanmak için, mutlaka kaliteli kablosuz mikrofonların değerlendirilmesi gerekmektedir. Alt sesleri ortadan kaldıracak, bu sesleri yok edecek ve tizleri dengeli hale getirecek olan mikrofonlar değerlendirilmektedir.
 
 Bu noktada ise çok önemli markaların yeni nesil kablosuz mikrofonları site içerisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda telsiz mikrofon seçenekleri yine donanımlı şekilde cihazları üzerinden değerlendirme olanağı vermektedir. Bütçeye uygun fiyatlarla seçim yaparak güvenli sipariş için siteye bağlantı kurmak yeterli olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.