₺102,00 KDV Dahil
₺115,60 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo

 

 

 

₺95,20 KDV Dahil
₺108,80 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo

 

 

 

₺122,40 KDV Dahil
₺136,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

 

 

 

₺102,00 KDV Dahil
₺115,60 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺299,00 KDV Dahil
₺340,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

₺421,60 KDV Dahil
₺496,40 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

₺510,00 KDV Dahil
₺584,80 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

₺510,00 KDV Dahil
₺578,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

 

 

₺110,16 KDV Dahil
₺122,40 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

 

 

 

₺734,40 KDV Dahil
₺816,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

 

 

 

₺135,99 KDV Dahil
₺151,10 KDV Dahil

 

 

 

₺76,32 KDV Dahil
₺84,80 KDV Dahil

 

 

 

₺276,08 KDV Dahil
₺394,40 KDV Dahil

 

  

₺442,00 KDV Dahil
₺510,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

 

 

₺612,00 KDV Dahil
₺680,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

En İyi Kafa Mikrofonları

Headset mikrofon satış sayfamızda kafa ve başlık mikrofon olarak da bilinen kablolu ve kablosuz kafa mikrofonlar yer alır. Headset mikrofon kulaklık diye de bilinen bu mikrofonlar, en iyi ödeme seçenekleri ile kafa mikrofonu fiyatları ve en iyi headset mikrofon fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Gelişen teknoloji ile son zamanlarda kafa mikrofonları oldukça fazla tercih edilmektedir. Kablo bağlantı olmadan kullanım sağlamak isteyen kullanıcılar genelde kablosuz kafa mikrofonu yani headset mikrofon tercih etsede kablolu headset mikrofon tercih eden kullancııların sayısıda azımsanacak kadar değildir. Bu sayfamızda kullanıcılardan gelen yorumlar göz önünde bulundurularak en iyi dönütleri aldığımız tavsiye edilen kafa tipi headset mikrofonlar yer almaktadır. 


Kafa Mikrofonu

Kafa mikrofonu, mikrofonlar kategorisinde yer alan ve kullanım şekli nedeni ile diğer mikrofonlardan farklılık gösteren mikrofon çeşididir. Kafa mikrofonu İngilizce ismi ile headset microphone olarak kullanılır. Headset microphone tam olarak Türkçeye çevirildiğinde kulaklık mikrofon olarak çevirilir. Kafa mikrofonu ismini, kafa tipi kulaklıklar gibi başa takılarak kullanılmasından almıştır. El mikrofonu elde tutularak kullanıldığı için el, yaka mikrofonu yakaya sabitlenerek kullanıldığı için yaka ve kafa mikrofonu kafaya sabitlenerek kullanıldığı için kafa mikrofonu olarak isimlendirilmiştir. 


Kafa Mikrofonu Özellikleri

Kafa mikrofonu özellikleri başlığı altında kafa mikrofonunu tasvir edip kafa mikrofonu özelliklerinden bahsedeceğiz. Kafa mikrofonu denilince akla ilk olarak futbol müsabakalarında hakemler gelir. Kafa mikrofonunun bir ucunu tutarak yardımcı hakemler ile pozisyon hakkında iletişim kuran hakem görseli herkesin gözünde canlanmıştır sanırım. Hatırladığımız gibi kafa mikrofonu iki kulağımızın üst kısımlarından ve başımızın arkasından dolanıp başı saracak şekilde kafaya tutturularak kullanılmaktadır. Kafa mikrofonunun sağ kulak kısmından ağza doğru uzanan spiral yapılı metal bir çubuk bulunur. Bu spiral yapının ucunda mikrofon bulunur ve spiral yapı mikrofonu istediğimiz yerde konumlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kafa mikrofonu kablolu ya da kablosuz olarak üretilir. Kablolu yaka mikrofonu kablo ile ana ses işlemcisine ses iletirken, kablosuz kafa mikrofonu kablosuz sinyal iletim yöntemleri ve mikrofon alıcı ve vericisi sayesinde kablosuz ses iletimi sağlar. Kafa mikrofonu genellikle dinamik kapsüllü kafa mikrofonu olarak üretilir. Kafa mikrofonu siyah, beyaz ve ten rengi olarak üretilmektedir. En çok karşılaşacağımız kafa mikrofonu rengi siyah ve ten rengi olacaktır.


Kafa Mikrofonu Fiyatları

Kafa mikrofonu fiyatları başlığı altında kafa mikrofonu fiyatlarını etkileyen faktörlerden bahsedeceğiz. Kafa mikrofonu fiyatları piyasada onlarca farklı fiyat ile satışa sunulmaktadır. Peki bu farklı fiyatların sebebi nedir? Kafa mikrofonu fiyat farklılıklarına sebep olan faktörler, kafa mikrofonu markası, kafa mikrofonu modeli, kafa mikrofonu ses kalitesi, kafa mikrofonu kablolu ya da kablosuz olma özelliği, kafa mikrofonu kalitesi, kafa mikrofonu malzeme kalitesi, kafa mikrofonu menşei ve rekabet ortamları olarak sıralanabilir. Bahsettiğimiz faktörlerden dolayı kafa mikrofonu fiyatları farklılıklar gösterir. Bu özellikleri taşıma ve taşımama gibi durumlardan dolayı daha ucuz kafa mikrofonu fiyatları ve daha pahalı kafa mikrofonu fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. 


Kafa Mikrofonu Tavsiyesi

Kafa mikrofonu tavsiyesi başlığında, kafa mikrofonu satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan bahsedeceğiz. Kafa mikrofonu satın alırken güvenilir internet siteleri ve satıcıları tercih etmelisiniz. Aynı şekilde güvenilir ödeme yöntemleri de dolandırıcılık mağduru olmamanızı sağlayacaktır. Kafa mikrofonu satın alırken orijinal, faturalı ve garantili kafa mikrofonu satın almalısınız. Bu sayede satın alım işleminden sonra karşılaşma ihtimaliniz olan olumsuz durumların üstesinden daha kolay gelirsiniz. Piyasa fiyatlarına göre fazla ucuz kafa mikrofonu fiyatları size sahte ya da replika ürün veya dolandırıcılık şüphesi uyandırmalıdır. Bu gibi durumlara karşı uyanık davranmak faydanıza olacaktır. Hızlı ve ücretsiz kargo seçeneği olan satıcılar hem zaman hem de maddi olarak size kar sağlayacaktır. Güvenli ve mutlu alışverişler dileriz.

Çerez Kullanımı