Loading..
   < >

   En İyi Headset Mikrofonlar

   Headset mikrofon satış sayfamızda kafa ve başlık mikrofon olarak da bilinen kablolu ve kablosuz kafa mikrofonlar yer alır. Headset mikrofon kulaklık diye de bilinen bu mikrofonlar, en iyi ödeme seçenekleri ile kafa mikrofonu fiyatları ve en iyi headset mikrofon fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Gelişen teknoloji ile son zamanlarda kafa mikrofonları oldukça fazla tercih edilmektedir. Kablo bağlantı olmadan kullanım sağlamak isteyen kullanıcılar genelde kablosuz kafa mikrofonu yani headset mikrofon tercih etsede kablolu headset mikrofon tercih eden kullancııların sayısıda azımsanacak kadar değildir. Bu sayfamızda kullanıcılardan gelen yorumlar göz önünde bulundurularak en iyi dönütleri aldığımız tavsiye edilen kafa tipi headset mikrofonlar yer almaktadır. 


   Headset Mikrofon

   Kafa mikrofonu veya baş mikrofonu olarak dizayn edilen bluetooth headset mikrofon çeşitleri, profesyonel ses sistemi üreticilerinin nitelikli çalışmaları ile sunuluyor. Headset mikrofon çeşitleri hem canlı yayın sunumları hem stüdyo kayıtları için kullanılan konforlu mikrofonlardır.

   Esnek tasarım özellikleri ve uzun süreli kullanımlarda da dahi ergonomik özellikler sunan headset çeşitleriyle, muazzam ses kalitesi ve cızırtı önleyici sistem özellikleriyle muhteşem performanslar gerçekleştirebilirsiniz.


   Headset Mikrofon Çeşitleri

   Shure, Lastvoice veya Gold Audio gibi profesyonel markaların sunumları ile ister kablolu ister kablosuz mikrofon seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Tekli headset mikrofonları, ikili setler ve alıcı cihazlarında ses ayarlama özellikleriyle şahane ses akışları sağlanıyor.

   Baş mikrofonu çeşitlerinde, frekans aralıkları ve kablosuz tasarımlarda çekim alanı özelliklerine göre ürün seçimleri yapılabilir. Headset mikrofon tasarımlarında, kapsül niteliklerine göre amatör veya profesyonel ürün seçimleri yapılabilir.


   Headset Mikrofonları Özellikleri

   Ses uygulamalarında daha çok tercih edilen headset mikrofonları, özellikle yakından tutuş sağlandığı için gürültü ve rüzgar önleyici fonksiyonlar ile dizayn edilir. Vokal sesini cızırtı önleyici ses bileşenleri ile ileten mikrofonlar, VHF band ve 70 metre ortalamasında dizayn edilir. Opsiyonel olarak yaka mikrofonu veya baş mikrofonu olarak kullanılabilen Lastvoice çeşitleri, profesyonel alanlarda özellikle tercih edilen markalar arasında yer alır.

   Headset mikrofonlar, ses akışını soft ve berrak sunumlar ile yaparken, cihaz performans ve kapasitelerine göre tekli veya çiftli kanal işlevleri sağlar. Genellikle kalem pil ile çalışan kablosuz headset mikrofon çeşitleri, kolay kullanılabilir özellikleri ve esnet tasarımları ile konfor sağlar.

   $160.00KDV Dahil
   $200.00 KDV Dahil
   $610.00KDV Dahil
   $772.00 KDV Dahil
   $1,280.00KDV Dahil
   $1,640.00 KDV Dahil
   $132.00KDV Dahil
   $175.00 KDV Dahil
   $68.80KDV Dahil
   $86.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı