Ürün Adı ve Tipi
:
BM300 (USB Condenser)
Mikrofon Standı
:
Var ( Masa Üzeri Mini )
Usb Mikrofon Kablosu
:
Var (USB Direkt Pc'ye Gider)
Ekho Özelliği
:
Var ( Mikrofonun Üzerinde )
Volüm Ayarı
:
Var ( Mikrofonun Üzerinde )
Garanti
:
Var (2 Yıl)
 
 
 
₺219,00 KDV Dahil
₺408,00 KDV Dahil

 

   

 

Ürün Adı ve Tipi
:
BM300 (USB Condenser)
Mikrofon Standı
:
Var ( Ayaklı MS06 )
Usb Mikrofon Kablosu
:
Var (USB Direkt Pc'ye Gider)
Pop Filtre
:
Var
Volüm ve Ekho Ayarı
:
Var ( Mikrofonun Üzerinde )
Garanti
:
Var (2 Yıl)
 
 
 
₺390,00 KDV Dahil
₺476,00 KDV Dahil

 

   

 

Ürün Adı ve Tipi
:
BM300 (USB Condenser)
Mikrofon Standı
:
Var ( Masa Tipi NB39 )
Usb Mikrofon Kablosu
:
Var (USB Direkt Pc'ye Gider)
Pop Filtre
:
Var
Volüm ve Ekho Ayarı
:
Var ( Mikrofonun Üzerinde )
Garanti
:
Var (2 Yıl)
 
 
 
₺390,00 KDV Dahil
₺510,00 KDV Dahil

 

 

 

₺1.771,00 KDV Dahil
₺2.772,00 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi

 

   

 

 

₺76,91 KDV Dahil
₺97,58 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Usb Mikrofon

Usb mikrofon, bilgisayara direkt usb girişten bağlanabilen mikrofon çeşitidir. Kendi içerisinde mini usb mikrofon ve stüdyo usb mikrofon diye çeşitlenen usb mikrofonlar, oldukça kullanışlı ve kompak bir yapıya sahiptir. Özellikle ses kayıt aşamalarında büyük iş gören usb mikrofonlar, herhangi bir ses kartı olmadan direkt pc bağlantısı kurulabilme özelliği ile bilinmektedir. En iyi fiyat garantisi ile en ucuz usb mikrofon fiyatları yonkamuzikmarket.com'da


Usb Mikrofon Fiyatları

Usb mikrofon fiyatlarını inceleyecek olur isek, özellik ve kalite noktasında birbirlerinden ayrıştığını görebiliriz. Çok satılan bazı usb mikrofonlardan bahsedecek olur isek; samson c01 usb, Midex Mx-03USB, lastvoice bm300usb modellerini söyleyebiliriz. Yonkamuzikmarket.com usb mikrofon satış noktasında her bütçeye uygun ürünleri satmayı hedeflemektedir. Sitemizden modelleri inceleyebilir ve kolayca sipariş geçebilirsiniz. 


USB Mikrofon

USB Mikrofon olarak bilinen bu mikrofonlar herhangi bir kablo bağlantısı olmadan özgür hareket ile hareket edilebilen şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Bu ürünler genellikle, birçok alanda kullanım sağlanabileceğini gibi Sahnelerde, ya da stüdyolarda da kullanılabilir. Ürünler genellikle siyah renkte üretim sağlanabileceğini gibi farklı renklerde de üretimi sağlığına bilen ürünler vardır. Mesela bu ürünler ultra düşük gürültü sağlayarak rahatsızlık vermeyen bir çalışma yapısına sahiptir. Mikrofon üzerinde mix kontrolünü sağlayan ürün sesi sabitleyicisi bulunmaktadır. İndirimli ve kampanyalı olara USB Mikrofonları Yonka müzik market sitesi üzerinden satın alabilir ayrıca indirimli ve kampanyalı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Bu siteden alacağınız ürünler indirimli olmasının yanı sıra kaliteli olarak sizlere sunularak uzun süreli kullanımımıza da yardımcı olacaktır.


USB Mikrofon Fiyat

Bu mikrofon modellerinin fiyatları birçok Aralığa göre değişkenlik gösterebilmektedir. Mesela ürünlerin marka, model ve teknik durumları fiyatta belirleyici bir durum olarak kendini göstermektedir. USB Mikrofon fiyat olarak belirleyici bir durum olarak özellikle marka konusunda belirleyici olarak ifade edilebilir. Bunun yanı sıra kalite durumu da fiyatta belirleyici bir durum olarak kendini göstermektedir. Aynı zamanda piyasada kaliteli denebilecek bir mikrofonun fiyatı 1500 TL civarı olabilmektedir. Tabi alınacak ürünlerin teknik durumlarda fiyatları etkileyen özellikler arasında yerini alıyor. Aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen müzik market siteleri arasında yer alan yonka müzik market sitesi üzerinden de bu ürünleri indirimli ve kampanyalı olarak satın almanız mümkündür.


USB Mikrofon Özellikleri

Özellik olarak birçok çeşit bulunduğu için üründen ürüne özelliklerde değişmektedir. USB Mikrofon Özellikleri Piyasada kaliteli denebilecek bir ürün özellikleri olarak düşüktür, mikrofon üzerinde mix kontrolü, ve genelde altın kaplamalı membranlı ve birlik geniş kapsül olarak özelliklere sahip olabilmektedir. Tabii ki ürünlerin değişkenlikleri özelliklerinde değişken olmasına neden olmaktadır. Geniş kapsamda ürün özelliklerine sahip ürünleri yonka müzik market sitesi üzerinden görüntüleyebilir ve bu ürünleri indirimli ve kaliteli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Alacağınız ürünler hızlı gönderim seçenekleriyle kısa sürede elinize ulaşır ak hizmeti hızlı bir şekilde almanıza yardımcı olacaktır.

Çerez Kullanımı