⁠   ⁠
Gün Saat Dakika Saniye
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Videolu Ürün
Çok Satan
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Sınırlı Stok
Gün Saat Dakika Saniye
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
Videolu Ürün
Çok Satan
₺1.040,00 KDV Dahil
₺1.250,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺672,00 KDV Dahil
₺830,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺199,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Videolu Ürün
₺830,00 KDV Dahil
₺998,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺750,00 KDV Dahil
₺890,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo

USB Mikrofon İle Tak Çalıştır Hemen Kullanmaya Başla

Usb mikrofonlar, bilgisayarlara direkt olarak usb girişinden bağlanabilen mikrofon çeşitleridir. Kendi içinde gaming mikrofon usb, discord için mikrofon, bilgisayar için mikrofon gibi çeşitlenen bu ürünler oldukça kullanışlı ve de kompak bir yapıya sahip olmaktadır. Özellikle ses kayıt aşamasında büyük iş yapan usb mikrofon ürünleri, herhangi ses kartı olmadan bilgisayar bağlantısı kurulabilme özelliğiyle bilinmektedir.

 Günümüzde pek çok kişi tarafından talep gören ve USB Mikrofon olarak adlandırılan bu mikrofonlar herhangi kablo bağlantısı olmadan ve hareket edilebilen şekilde kullanıma sahiptir. Bu ürünler genellikle, çeşitli alanlarda kullanım sağlanabilmektedir. Kullanılan alanlardan bazıları sahneler, stüdyolar şeklindedir. Bu usb mikrofon cihazı, tak çalıştır mantığı ile sisteme dahil olmaktadır.
 
 Fakat her bilgisayarda olduğu gibi de, mikrofonu taktıktan sonrasında ses ayarlarına giderek, mikrofonu aktif etmek gerekmektedir. Ürünler genel olarak siyah renkte üretim sağlanabileceği gibi çeşitli renklerde de üretim sağlanabilmektedir.
 
 Mikrofon üzerinde yer alan mix kontrolünü sağlayan ürün sesi sabitleyicisi bulunmaktadır. Özellik olarak pek çok çeşit mikrofon usb ürünü bulunduğu için de üründen ürüne özellikleri değişmektedir. Piyasada kaliteli denebilecek herhangi bir usb mikrofon ürün özellikleri olarak şunları barındırmaktadır.
 
 Bunlar; mikrofon üzerinde mix kontrolü sağlaması, altın kaplamalı membranlı olması ve de birlik geniş kapsül olması şeklindedir. Geniş kapsamda özelliklere sahip olan usb mikrofon ürünleri bu bağlamda oldukça kolay bir şekilde kullanılmaktadır. 


 
 USB Mikrofonlarda Condenser Kapsül Seçenekleri


 
 Günümüzde usb mikrofon ürünlerinin çalışma prensipleri, diğer usb condenser mikrofon ürün modellerinin yanında, kolay bir kuruluma sahip olmaktadır. Kondenser mikrofonlar genellikle daha yüksek hassasiyetlere sahip olan ürünler olup, ayrıntılı ya da uzaktaki sesi kaydetmek için uygundur.
 
 Genel olarak kondenser kapsül mikrofonların sesleri dinamik olan mikrofonlara göre temiz çıkmaktadır. Sahne performanslarında de usb condenser mikrofon ürünleri da kullanılabilmektedir. Bu bağlamda usb condenser mikrofon kapsül seçenekleri oldukça fazladır. Normal usb condenser mikrofon mantığı ve çalışma prensibi, sesi canlı iletim ya da ses kayıt için hemen her türlü ortamlarda kullanabilecek mikrofon modeli olmaktadır.


 
 USB Mikrofon Özellikleri


 
 Genellikle pek çok alanda tercih edilen usb mikrofon, ses dalgasını dijital ses sinyalin çevirerek, özel elektronik ses oluşturmaktadır. Ses ekipmanları arasında hiç kuşkusuz ki çok büyük bir öneme sahip mikrofon usb çeşitleri kişilerin isteklerine göre değişmektedir.
 
 Bunlar arasında da son teknoloji ile üretilmiş olan USB girişli mikrofon ürünü kablo bağlantısı olmadan kullanım sunan bir cihaz olmaktadır. Bu özelliği ile özgür hareket edebilme olanakları sağlayarak avantaj yaratmaktadır. Pek çok alanda da kullanım imkanı sağlayan usb girişli mikrofon, sahne ve ya stüdyolarda sık tercih edilmektedir.
 
 Hızlı kayıt imkanı sağlayan usb girişli mikrofon, çeşitli toplantılarda ve de hızlı seslendirmelerde de tercih edilmektedir. Modeller arasında pek çok sayıda kişi tarafından çok sevilen eğlence aracı olan karaoke özelliklerine sahip olan cihazlar bulunmaktadır. Bu modellerin de açma kapama işlemleri gövde kısmında yer alan power tuşundan yapılmaktadır. Bu özelliği sayesinde usb girişli mikrofon kullanımı oldukça pratik olmaktadır. 


 
 USB Mikrofonlar Tüm Bilgisayarlar İle Uyumlu


 
 Müzik sektöründe birçok kişinin kullandığı usb mikrofon ürünleri hemen hemen tüm bilgisayarlar ile uyumlu bir şekilde bağlantı kurulumuna izin vermektedir. Bilgisayar mikrofonu olarak aratılan bilgisayar için mikrofon ürünü, kullanım alanı olarak bilgisayarların olduğu ses sistemleri şeklindedir.
 
 Genellikle ev içinde twitch yayıncı mikrofonu ya da youtube mikrofon olarak da müşterisi çok olan bu bilgisayar için mikrofon cihazları, yeni sosyal medya mesleklerinde de tercih edilmektedir. Bunlara ek olarak bilgisayar için mikrofon ürünleri usb kablolu türleri arasında masaüstü kullanımlarına uygun olan çeşitleri içermektedir.
 
 Bu usb mikrofon modeller temiz ve de kararlı ses kalitesine sahip olmaktadır. USB mikrofonlar masaüstü mikrofon laptop ile birlikte bilgisayar kullanımına da uygun olarak tasarlanmaktadır. Özel bir kurulum gerektirmeyen bilgisayar için mikrofon cihazı, tak çalıştır özelliğine sahip olmaktadır.
 
 Özelliklerine göre değişmek ile birlikte 360 derece ayarlanabilir olan tasarımlara sahip bilgisayar usb mikrofon cihazı kayıt için uygun özelliklerde yer almasının yanı sıra sohbet ve de iş toplantıları için de ideal bir ürün olarak tercih edilmektedir.

 

 Kaliteli USB Mikrofon Modelleri Nelerdir?


 
 USB mikrofon modelleri, günümüzdeki teknolojik hali ile portatif tasarımlı olma ve taşınabilir olma özelliğe sahip olmaktadır. İhtiyaç duyulan her yere usb mikrofon rahatlıkla taşınmakta ve farklı alanlarda kullanabilmektedir. Bunun yanında usb mikrofon çeşitlerinin üretiminde de yüksek kaliteli materyallerin kullanılması genellikle uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.
 
 Karaoke özelliğine sahip cihazların gövdesi tercihen alüminyum ve de magnezyum alaşımlı bir metalden üretilmektedir. Güçlü, sağlam, dirençli ve kaliteli ses aktarımları sağlayan usb mikrofon ürünleri kişilerin memnuniyetini arttırmaktadır. Bu bağlamda usb mikrofon modelleri, bluetooth ve de kabloyla bağlantı yapmaya imkan sunmaktadır. Diğer usb mikrofon ürünleri şu şekilde sıralanmaktadır. Bunlar;
 
 USB yaka mikrofonu; bilgisayar, notebook ve ya MAC gibi mikrofon usb girişli olan tüm cihazlarla uyumlu kullanılmaktadır. Mikrofonun metal klipsi bulunmakta olup bu klips yardımı ile yaka ve kravat gibi giysilere de kolaylıkla takılarak kullanılabilmektedir. USB girişli olan yaka mikrofonunun üzerinde yer alan sünger sayesinde de titreşim engellenerek kaliteli ve akıcı bir ses sağlanmaktadır.
 
 USB kamera; bu cihaz mikrofonlu üretilerek son derece önemli avantaj sağlamakta olup kayıt özelliğine sahip olduğu için canlı ve de net bir görüntü kalitesini kullanıcılara sunmaktadır. 
 
 USB mini mikrofon; bu cihaz bilgisayar ve ya tablete kayıt yapabilmek amacı ile tasarlanmaktadır. Kompakt ve kullanışlı bir tasarıma sahip mini mikrofon usb temiz ve de berrak bir ses vermektedir. Mükemmel kayıtlar gerçekleştirmeyi sağlayan mikrofon usb mini boyutlarda olması ile pratik kullanım imkanı da sağlamaktadır.
 
 USB PC mikrofon; bu modeli mini masa tripod türleri ile istenildiği gibi ayarlayıp kullanmak mümkün olmaktadır. Bilgisayar ve ya laptop uyumlu olan mikrofon usb cihazları ile verimli sohbetler gerçekleştirmek mümkündür.


 
 USB Girişli Mikrofonlar Gaming ve Discord İçin Kullanılabilir


 
 Sıklıkla tercih edilen mikrofon usb, bluetooth bağlantı özelliğiyle kullanıma uygun olmaktadır. Tercihe göre kablolu ve de bluetooth bağlantılı kullanılabilmektedir. USB mikrofon ürünleri bilgisayar ve de laptop gibi cihazlarda da kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır.
 
 Stüdyo tarzına da sahip olan ve de gelişmiş özellikleri ile son derece dikkat çeken mikrofon usb modeller, yüksek ses kalitesine de sahiptir. Bu cihazlar, ses kaydı işlemi yapmasının yanı sıra bir de görüntülü sohbetlerde, şarkı kayıtlarında ve oyunlarda yüksek performans gösterebilmektedir.
 
 Aynı zamanda ayarlanabilir olan tripod ayağı bulunması sayesinde gaming mikrofon usb ve discord için mikrofon için de konforlu bir kullanım imkanı sunmaktadır. USB mikrofon kulaklıkla birlikte tasarlanabilmekte ve mükemmel ses deneyimleri yaşatmaktadır.
 
 Ses ve de gürültü önleme teknolojilerine sahip olan discord için mikrofon ürünler sesleri çok daha konforlu hale getirmektedir. Bunun yanı sıra bir de oyuncular için tasarlanmış olan kontrol kumandası ve anlık ses kontrolü de sağlamaktadır.
 
 Hızlı bir şekilde aniden sessize alma olanağı sunan bu mikrofon usb ürünler, hassas özelliklere sahip olmaktadır. Bunlara ek olarak gaming mikrofon usb oyun için kullanıldığında tasarlanışı dikkat çekici ve de şık aydınlatmaya sahiptir. 
 
 Her ne kadar bu bağlamda ayarların çoğu discord için mikrofon mikrofon ayarları bölümünde olsa bile, eğer dip sesli ve cızırtılı ileticiye sahip olan kişiler var ise ayarlar bölümünden mikrofon ve ses alışverişini düzenlemek mümkün olmaktadır. 


 
 USB Mikrofon Ne İşe Yarar?


 
 Usb mikrofon genel olarak, profesyonel alanlarda kullanılmakta olup evlerde amatör kullanımlar için de uygun ürünlerdir. Profesyonel kayıt işlerinde çok sık tercih edilmekte olan mikrofon usb çeşitleri, çok hızlı, dayanıklı, kullanışlı ve de kaliteli bir şekilde net kayıt yapmak üzere tasarlanmaktadır.
 
 Yayınlarda, konferanslarda, iş toplantılarında, konserlerde, vokal kayıtlarında, hızlı seslendirmelerde ve de günlük konuşmalarda tercih edilerek çok yüksek performans sergileyebilmektedir. 
 
 USB mikrofon set halinde bulunabilmekte ve setlerin içinde ihtiyaç duyulan tüm aparatlar yer almaktadır. Set halinde mikrofon usb satılması kullanıcılara büyük avantajlar sağlamaktadır. Setlerin içerikleri kullanıcıların isteklerine göre bir takım değişkenlikler gösterebilmektedir.
 
 En avantajlı olan modeller arasında mikrofon usb, USB ara kablosu, mikrofon süngeri, masaüstü mini tripod, mikrofon standı, stand bağlantı aparatı, bilgisayar bağlantı aparatı, cep telefonuna bağlantı aparatı ve de pop filtrenin bulunduğu set ürünler yer almaktadır. Mikrofon usb setleri bu anlamda tüm profesyonel kullanıcılar için tercih edilmeye ve kullanıma uygun olmaktadır.


 
 USB Mikrofon Alırken Nelere Dikkat Edilir?


 
 Günümüz müzik sektöründe usb mikrofon yaygın olarak tercih edilmekte birlikte yalnızca müzik sektörü değil günlük yaşamda da mikrofon usb sık sık tercih edilmektedir. USB mikrofon almaya karar veren bir kişinin dikkat etmesi gereken bazı konular vardır. Bunlar arasında ilk olarak kaliteli ve de güvenilir markaların usb mikrofon ürününü tercih etmek gelmektedir.
 
 Bunun ikinci sırasında ise hiç kuşkusuz ki dayanıklı ve sağlam ürünleri tercih etmek doğru bir yaklaşım olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra usb mikrofonun hangi alanlarda kullanılacağı da dikkate alınmalıdır. Kullanım alanına en uygun olan usb mikrofon modellerini seçen kullanıcılar bu ürünlerin uzun ömürlü kullanımlarında çok daha fazla memnuniyet duymaktadır.
 
 Bir usb mikrofon cihazının sahip olduğu özelliklerin tümünü incelemek ve beklentiler için yeterli olup olmadığına tam olarak karar vermek gereklidir. Buna istinaden, doğru modeli mikrofon usb seçilerek avantajlar sağlanmaktadır.


 
 USB Mikrofon Fiyatları


 
 Tercih edilen usb mikrofonların fiyatlarına bakıldığında genel olarak, hemen hemen her bütçeye uygun olduğu görülmektedir. Bu bağlamda usb mikrofon indirimlerini takip ederek ürünler hakkında detaylı bilgi almak mümkün olmaktadır. Böylece bütçe dostu olan bir ürüne sahip olunmaktadır.
 
 Yılın belli dönemlerinde mikrofon usb indirimlerinin olması, istenilen modele uygun fiyatlı şekilde ürünü satın almak mümkündür. İstenilen usb mikrofon ürünü hangisi olursa olsun sağlam, kaliteli özellikler barındırmış başka modeller var ise onlarla karşılaştırma yapmak gerekmektedir. Bu bağlamda fiyat ve de performans açısından değerlendirmeler yapılmaktadır.
 
 Usb mikrofon ürünlerinin fiyatları genel olarak hammaddenin kalitesine ve de dayanıklılığına bağlı olarak değişmektedir. Her üründe olduğu gibi fiyatları belirleyen birçok farklı faktör bulunmaktadır. Kablolu ve ya kablosuz ürün, marka ve de sağlam malzemeden üretim bu bağlamda oldukça önemlidir.
 
 Diğer özelliklerden biri ise ses kalitesi özellikleri, ek aksesuarlar, profesyonellik seviyesi, teknolojik nitelikleri şeklinde yer almaktadır. Bu kriterlere dikkat edilerek en iyi ve uygun ürünü satın almak mümkündür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.