Loading..
   < >

   Masa Tip Kürsü Mikrofonlar

   Masa mikrofonu satış sayfamızda masa üzerine uygulanarak kullanılan kürsü mikrofonu diye de bilinen ding dong'lu ve ışıklı profesyonel masa tipi kürsü mikrofonları yer alır. Genelde toplantı salonlarında kürsü üzerinde kullanılan masa mikrofonları sesi uzaktan algılayabilmektedir. En ucuz kürsü mikrofonu fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Masa üzerinden konuşmacıya doğru uzanarak profesyonel bir mikrofon uygulaması sunan masa mikrofonları mikrofon kullanıcıları tarafından tavsiye edilmektedir. Sizler için tasarladığımız kürsü mikrofonu sayfamızda kendini ıspatlamış markaların ürettiği kaliteli masa mikrofonları yer alır. 


   Kürsü Mikrofonu

   Masa mikrofonu veya kürsü mikrofonu olarak adlandırılan ses sistemi ekipmanları, konuşma uygulamaları için imal edilen ürünlerdir. İletişim etkinlikleri ve ses uygulamaları için farklı modellerde üretilen mikrofonlar, kablolu veya kablosuz seçenekleriyle kullanım alanlarına opsiyon sunuyor.


   Kürsü Mikrofonu Kullanım Alanları

   Okul tören ses sistemleri alanında kullanılan kürsü mikrofonları, konuşma etkinlikleri, konferanslar, toplantılar ve seminer gibi organizasyonlarda kullanılır. Kürsü mikrofonları gişe ses sistemlerinde de bas- konuş özellikleriyle kullanılan sistemlerdir.

   Müzayede salonlarına, banka veznelerinde, sinema ve tiyatro bilet gişelerinde kullanılan masa tipi mikrofonlar, cami ses sistemleri dahilinde de kullanılan ürünlerdir. 


   Kürsü Mikrofonlarının Özellikleri

   Masa üzerinde veya kürsü üzerinde kullanılabilen mikrofon çeşitleri, ışıklı tasarım alternatifleriyle sunuluyor. Açma- kapama butonları, bas konuş butonları gibi farklı tasarım özellikleriyle sunulan ses sistemi ekipmanları, mikrofon kapsüllerine göre birbirinden farklı çeşitlerde imal ediliyor.

   Çok yönlü kardiod sistemleri ile geniş alan ses akışı sağlayan ürünler, boardcast, kondenser veya dinamik özelliklerde üretiliyor.


   Kürsü Mikrofonlarının Teknik Özellikleri

   Genellikle 400- 800 mHz çalışma frekansları ile tasarım edilen kürsü mikrofonu çeşitleri, uhf band mikrofon kategorilerinde yer alır. Pek çok üründe CPU kontrol ve çok işlevli LCD ekran formu kullanılır. PLL kombine teknolojisi ile tasarım edilen kürsü mikrofonu çeşitler, üretici firmaların kombinasyonlarına göre farklı teknik özellikleri sunar.

   Kablosuz tasarımlarda akü voltaj göstergesi bulunan mikrofonlar, metal tablalı olarak üretiliyor. 2AA pil güç kaynakları ile kullanılan kablosuz çeşitler, tekli ürün, ikili veya dörtlü set olarak satışa sunuluyor.


   Masa Mikrofonu Seçimleri

   İşletmeler, konferans salonları, cami ve ibadet alanları gibi kapsamlı alanlarda ürün seçimleri, ses performanslarına göre tercih yapılabilir. Masa mikrofon çeşitleri, okul ve eğitim merkezleri, sağlık merkezleri, spor salonları, eğlence tesisleri, kültür ve sanat merkezleri gibi alanlarda kullanılmak üzere, mekanların yapı ve teknik özelliklerine göre seçilir.

   Online katalog üzerinden tüm ürünlerin teknik özelliklerini inceleyerek, tavsiye ürünleri, en güncel modelleri ve en favori ürünleri inceleyerek model seçimi yapabilirsiniz. Kullanım özellikleri, kablolu- kablosuz tasarımları, garantileri ve fiyatları gibi tercih kriterlerine göre ürün seçimleri yapılabilir.


   Kürsü Mikrofonu Fiyatları

   Masa mikrofonlarının fiyatları, teknik özelliklerin yanı sıra imalatta kullanılan hammadde ve materyal kalitesine göre değerlendirilir. Kürsü mikrofon fiyatları, set içeriklerine, alıcı cihazların özelliklerine, dijital panel ve led-lcd tasarımlarına göre farklılık gösteriyor.

   Kürsü mikrofon seçimlerinde amatör ürün gruplarının yanı sıra profesyonel markaların en seçkin modelleri bulunuyor. Online kampanyalar, indirimli seçkiler, kredi kartına taksit avantajları ve ücretsiz kargo fırsatlarına göre en nitelikli ürün seçenekleri değerlendirilebilir.


   Kürsü Mikrofonlarında Tasarım Şıklığı

   Işıklı mikrofon seçkileri, kuğu boynu tasarımlarıyla şıklık sunan modellerdir. Zarif tasarımları ile kullanılan her alan için birbirinden farklı modellerle sunulan kürsü mikrofonları, ses performanslarına göre de değerlendirilebilir.

   Lastvoice, Boost, Roof, Osawa, Westa, Spekon ve Prima gibi markalar tarafından çok özel mikrofon modelleri sunuluyor. Kapsüllerine göre farklı seçkiler, tabla ve uzunluklarında kullanılan farlı formlar ile şık masa mikrofonu modelleri imal ediliyor.

   Volüme kontrollü masa üstü mikrofon çeşitleri, kondenser kürsü mikrofonları, ding donglu kürsü mikrofonları, spiralli ve ışıklı mikrofon çeşitleri gibi onlarca marka ve yüzlerce model seçeneği bulunuyor. Kürsü mikrofonu seçimlerinde, kablolu ve kablosuz kullanım formüllerinin yanı sıra empedans oranları, hassasiyet oranlarına göre değerlendirme yapılabilir.

   Kablo uzunluklarına, kasa tasarımlarına, uzun ömürlü kullanım güvencesi sağlayan kalite formlarına, fiyatları, garanti kapsam ve sürelerine göre değerlendirme yapılarak, ürün seçimleri yapılabilir. 

   $21.50KDV Dahil
   $24.00 KDV Dahil
   $46.66KDV Dahil
   $75.00 KDV Dahil
   $19.91KDV Dahil
   $32.00 KDV Dahil
   $30.00KDV Dahil
   $35.00 KDV Dahil
   $110.00KDV Dahil
   $119.99 KDV Dahil
   $85.00KDV Dahil
   $100.01 KDV Dahil
   $30.00KDV Dahil
   $35.00 KDV Dahil
   $48.75KDV Dahil
   $64.99 KDV Dahil
   $6.90KDV Dahil
   $9.48 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı