₺110,00 KDV Dahil
₺136,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

₺79,00 KDV Dahil
₺102,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi

₺605,20 KDV Dahil
₺1.037,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Telefon Mikrofonları

Telefon mikrofonu satış sayfamızda ayarları ve kullanımı oldukça kolay olan kablolu ve kablosuz olmak üzere en iyi telefon mikrofonları yer alır. El ve yaka olmak üzere en ucuz telefon mikrofonu fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Telefon için tasarlanan mikrofonların kullanımı oldukça kolaydır.


Telefon Mikrofonu Kolaylıkları

Teknolojinin gellişmesi ile akıllı cihazların faktörü artmış durumdadır. Bu durum mikrofonları da doğrudan etkilemektedir. İnsanlar daha kolay ve kompak bir kullanım için telefon mikrofonları tercih etmektedir. Hem daha pratik olması hem de her an kullanılmaya müsait olması bakımından telefon mikrofonlarının önemi büyüktür. En iyi telefon mikrofonu araştırmalarında hepa merz ve lastvoice markaları ön plana çıkmaktadır.


Telefon Mikrofonu

Portatif mikrofon sistemleri arasında yer alan ve akıllı telefonlar ile kullanılabilen telefon mikrofonları, stüdyo kayıtları için de avantaj sağlıyor. Hem günlük kullanımlar için hem de profesyonel kullanımlar için geliştirilen mikrofon çeşitleri, mobil cihazlarla senkronize kullanım sağlıyor.

Kamera mikrofonu olarak imal edilen telefon mikrofonları, mikrofon ve kamera ses mikseri olarak farklı bir seçenek ile tasarım ediliyor.


Telefon Mikrofonu Özellikleri

Youtuber mikrofonu olarak dizayn edilen telefon mikrofonları, akıllı cihazların çoğu ile uyum sağlıyor. Kurulum ya da ekstra aksesuara gerek olmadan kullanım kolaylığı sağlayan telefon mikrofonları, Youtube kayıtları için kamera kayıtlarında yüksek kalite ve performans sağlıyor. Video çekimlerini daha profesyonel hale getiren kablolu telefon mikrofonları, çift mikrofon modülünde dizayn edilir.

IOS, Android ve Windows cihazlar ile uyumluluk sağlayan mikrofonlar, Youtube kayıtlarının yanı sıra Whatsapp, Skype, Facebook gibi platformların kayıtları için de yüksek performans sağlar.

Yaka mikrofonu olarak kullanılan telefon mikrofonları, ikili görüşmeler için en ideal performansı sağlıyor. Dip gürültüsünde ideal performans sağlayan mikrofonlar, pilsiz çalışma özelliğiyle, ekstra güce gerek kalmadan kullanım avantajı sağlar.


Mobil Telefonlar İçin Yaka Mikrofonu

3.5 mm stereo giriş özelliği sağlayan yaka mikrofonları, 1,5 m kablolu olarak dizayn ediliyor. 3,5 mm TRRS konnektör ile kullanım avantajı sağlayan ürünler, marka ve modellerine göre farklı teknik özellikler sağlar.

Dslr fotoğraf makineleri, ses kayıt cihazları, video kamera sistemleri gibi pek çok cihaz ile rahat kullanım avantajı sağlar. Telefonlarla kullanmak için ekstra uygulama indirmeye ve kullanmaya gerek yoktur. Tüm mobil cihazlar ile %100 uyumluluk sağlayan yaka mikrofonları, stüdyo kayıtlarında ideal performans sağlar.


Telefon Mikrofonlarında Teknik Özellikler

Çok yönlü polarite sağlayan telefon mikrofonlarında frekans aralığı 20Hz- 20 kHZ aralığındadır. Hassasiyet oranında 58dB SPL değerleri sunan mikrofonlar, 3.5 mm stereo jak konnektör ile kullanım sağlar. 50 gr ağırlığında dizayn edilen sistemler, kaliteli ses kaydı ve profesyonel kullanım sağlar.

Hem mobil cihazlar hem masa üstü bilgisayarlar ile kullanılabilen yaka mikrofonları, gürültü susturucu özelliğe sahiptir. Çok yönlü kutup deseni ve yüksek ses kaliteleriyle, kullanıcı dostu kullanım özellikleri sunar.


Telefon ve Kamera Ses Mikseri

Telefon mikseri olarak tasarlanan ses mikserleri, kameralara, multi medya cihazları, fotoğraf makineleri gibi pek çok cihaz ile kullanım avantajı sağlar. Youtuber kullanımlarının yanı sıra blogger ve sosyal medya paylaşımları, video kayıtları ve içerik oluşturma için muazzam performans sağlayan cihazlardır.

Mikrofon ses bileşenlerinde özel teknikler kullanılarak geliştirilen ses mikserleri, her açıdan eşit ses alabilme özellikleriyle, kayıtlarda yüksek kalite sağlar. Rüzgar başlıkları ve sağlam yaka klipsleriyle imal edilen yaka mikrofonları, DSLR adaptörler ile fonksiyonel kullanım sağlar.


Telefon ve Kamera Mikrofon Ses Mikseri Teknik Özellikleri

Mono ve stereo girişleriyle dizayn edilen ses mikserleri, akıllı telefonlarla kullanıma uygundur. 3 mikrofon bağlama seçenekleri ve her mikrofon için ses ayarlama kombinasyonları sunulur.

Harici ses kaynağı bağlanabilen ses mikserleri, bilgisayarlar ve dijital fotoğraf makineleri, teknolojik kameralar ile kullanım kolaylığı sağlar. Üstelik farklı mikrofonları senkronize etme olanağı ile kayıtlarda düet yapabilme olanağı sunulur.

Pil veya adaptör kullanımına gerek olmadan rahat ve portatif kullanım avantajı sağlar. 35 dBU giriş seviyesi sunan ses mikserleri, 20Hz- 20 kHz frekans aralıklarıyla ideal kullanım sağlar.

Marka ve modellere göre farklı donanımlar ve teknik özellikler sunan ses mikserleri, fiyat seçenekleriyle değerlendirilebilir. Kampanyalı fiyat avantajlarından yararlanarak, mobil mikrofonları satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı