⁠   ⁠
₺2.250,00 KDV Dahil
₺2.690,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
₺2.250,00 KDV Dahil
₺2.690,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
₺2.250,00 KDV Dahil
₺2.690,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
Tükendi
₺8.117,00 KDV Dahil
₺9.744,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
Çok Satan
 

Çanta Anfi Kullanarak Anfinizi Her Yere Kolayca Taşıyın

Çanta anfi modelleri seçkin ürün modelleri olarak bilinmektedir. Farklı kullanım olanakları sunan bu ürünler sayesinde istenen her yere taşınan çanta anfi modelleri tasarlanmaktadır. Ürünlerin kullanım olanakları ve performansı da genişlemektedir. Son zamanların en kaliteli ürün çeşitleri sitemizde taşınabilir amfi grubu içerisinde yer almaktadır. Güncel ürün yelpazesinde yer alan birbirinden farklı anfi modelleri bulunmaktadır.

Üstün performans gösteren bu ürünler bağlama amfisi olarak da çalışmaktadır. Tüm ekipmanlar ile bağlanma özelliği oluşturmaktadır. Çanta anfi teknolojik ekipmanlar arasında yer almaktadır. Taşınabilir amfi modelleri farklı boy ve ebatlarda kullanılmaktadır. Kaliteli ses çıkartma özelliğine sahip bu ürünler bağlama amfisi yerine geçmektedir.

Tasarlanan diğer müzik ekipmanları ile kablo yardımıyla bağlanarak kullanılmaktadır. pratik ve taşınabilir olması farklı yerlere götürme konusunda da yardımcı olmaktadır. Tüm ürünleri işlevlerine uygun şekilde kullanmak bu şekilde kolay hale gelmektedir. Popüler ürün yelpazesi içerisinde her bir ürün hem dayanıklı hem de son teknolojide üretilmektedir.

Taşıma kolaylığı sağlayan bu ekipmanlar konser ve benzeri etkinlikler için de avantaj sağlamaktadır. Çanta anfi ürünleri farklı ses çıkartma özellikleri oluşturmaktadır. Aynı zamanda bağlama amfisi dayanıklılığı ile popüler bir yere sahip hale gelmektedir.

Üstün ses özelliğine sahip taşınabilir amfi ürünleri profesyonel müzik yapan kişilerin ihtiyaç duydukları ekipmanlardan biri olarak bilinmektedir. Gerçek dinleme keyfi bu şekilde yaşanmaktadır. Bununla birlikte ürünler son zamanların en kaliteli ses özelliklerine sahip şekilde çalışmaktadır. Ürünler sitemiz içerisinde yer almaktadır.

Çanta Anfi Kategorisinde Şarjlı ve Pilli Modeller İle Teknolojik Ürünler

Çanta anfi kategorisi içerisinde pilli ve şarjı şekilde dizayn edilen ürün seçenekleri yer almaktadır. Bu ürünler gerçek bir müzik dinleme heyecanı yaratmaktadır. Aynı zamanda taşınabilir amfi ürünleri teknolojinin getirdiği yenilikler adına tasarlanmaktadır. Birbirinden farklı ürün seçeneği sitemiz üzerinden bağlama amfi ürünleri ve diğer ekipmanlar ile beraber satılmaktadır.

Estetik bir ses dalgası yaratan bu ürünlerin taşınması da oldukça kolay hale gelmektedir. Son teknoloji çanta anfi ürünler listeler halinde sitede hazırlanmaktadır. Ürünlerin marka ve modelleri de zengin ayarlanmaktadır. Yeni nesil ekipmanlar arasında pilli amfi ürünleri üste çıkmaktadır. Pek çok kişi tarafından satın alınan bu ürünler beraberinde keyifli dinleme heyecanı da oluşturmaktadır.

Aynı zamanda müzik amfisi olarak tasarlanan ekipmanlar üstün seviye dinleme olanakları yaratmaktadır. Kaliteli ses çıkartma özellikleri ve gövde bölümleri ses akışının dengelenmesine de yardımcı olmaktadır. Son zamanlarda sıkça kullanılan çanta anfi modelleri farklı markalar tarafından üretilmektedir. Bu sayede gruplar halinde kullanım imkanı oluşmaktadır. Ürünlerin her biri birinci sınıf kalitede tasarlanmaktadır.

Yeniliklerden faydalanmak isteyen kişiler için ideal boyutlarda tasarlanan taşınabilir amfi modelleri ön plana çıkmaktadır. Özellikle bağlama amfisi sıkça tercih edilen ve kullanılan ürünlerden biri olarak bilinmektedir. Mikrofon giriş özellikleri ile tasarlanan çanta anfi modelleri üstün teknoloji ekipmanları arasına girmektedir.

Başka bir deyişle özel yapım ürün çeşitleri olarak çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Saz anfisi de bu ürün yelpazesi içerisinde hazırlanmaktadır. Birinci sınıf ses kalitesi oluşturan ürünlerin her biri hem profesyonel deneyim hem de kaliteli ses oluşturmaktadır.

Taşınabilir Amfi Kullanarak Çanta Gibi İstediğiniz Yere Taşıyın

Taşınabilir amfi ürünleri çanta formunda tasarlanmaktadır. Bu nedenle istenen her yere kolay bir şekilde götürülmektedir. Kaliteden ödün vermeyen markalar tarafından özenle dizayn edilen bu ürünlerin performansı ve kullanım alanı da artmaktadır. Bağlama amfisi ürünleri saz tipi enstrümanlarla beraber tercih edilmektedir. Böylelikle estetik bir ses dalgası oluşturmaktadır.

Farklı ürün seçenekleri ile konser alanlarına yerleştirilen bu ürünler sesi iletme konusunda başarı sunmaktadır. Çanta anfi ürün seçenekleri mikrofon girişli şekilde tasarlanmaktadır. Çanta anfi ürünleri performans açısından da farklı stüdyo müziklerinde kullanılmaktadır. Taşınabilir amfi işlevi gören bu ürünler son derece yüksek ses olanakları sunmaktadır.

Şarjlı amfi ürünleri profesyonel ekipman grubu içerisinde hazırlanmaktadır. Elektrik ile şarj edilen bu ürünler üstün düzey ses çıkartma yetkisi oluşturmaktadır. Yeni nesil müzik ekipmanlarının tamamında kullanılan özellikler farklılık göstermektedir. Müzik amfisi tasarımları her yere taşınabilir şekilde dizayn edilmektedir. Üstelik pilli amfi ürünleri de uzun süre dayanıklılık gösteren ses dalgası oluşturmaktadır.

Çanta anfi ürünleri profesyonel müzik yapan kişiler için tasarlanan ideal boyutta hoparlör seçeneklerinden biri olarak bilinmektedir. Kaliteli müzik yapmak isteyen kişiler bu ürünleri satın almaktadır. Her yere taşınma özellikleri ile taşınabilir amfi ürünleri ses kalitesini arttırmaktadır.

Kullanım alanı geniş şekilde belirlenen bu ürünler şarjlı amfi ve pilli olarak üretilmektedir. Son teknolojinin desteklediği pilli amfi ürünleri kolay bir şekilde diğer ekipmanlar ile bağlantı kurmaktadır. Özellikle saz ve benzeri enstrümanlar kablo yardımı ile amfiye bağlanmaktadır.

Bağlama Amfisi Seçkileri ve Saz İçin En Uygun Modeller

Bağlama amfisi mikrofon giriş özellikleri bulunan kaliteli ekipman seçeneklerinden biri olarak üretilmektedir. Her markanın kendisine özel bir ürün modeli bulunmaktadır. Bu ürünler taşınabilir amfi ürünleri olarak satın alınmaktadır. Bu anlamda bağlama amfisi görevleri de artmaktadır. Saz için en uygun modellerden biri olan taşınabilir amfi konserlerin ideal ürünlerinden biri olarak kullanılmaktadır.

Üstelik pilli amfi ürünleri de ekipmanlar için dayanıklılığını arttırarak müzik performans gücünü kuvvetli hale getirmektedir. Ürünlerin tamamı saz anfisi olarak tasarlanmaktadır. Birbirinden farklı anfi modelleri arasında şarjlı amfi önceden şarj edilen ve konser alanında pratik kullanım sağlayan ürünlerden biri olarak tercih edilmektedir. Profesyonel müzik yapma adına saz anfisi ürünleri ses kalitesini arttırmaktadır.

Mikrofon bağlantısı ile çalışan bağlama amfisi kullanıcı yorumları en iyi olan modeller arasına girmektedir. Aynı zamanda müzik amfisi ihtiyacı olan kişiler farklı modellere sitemiz üzerinden ulaşmaktadır. Gerçek ürün içeriklerine erişim sağlamak isteyen pek çok kişi çanta ve bağlama amfisi ürünleri ile stüdyo ve konser alanlarında bu ürünleri kullanmaktadır.

Şarjlı amfi ürünleri kısa süre içerisinde şarj olan ürünler olarak tasarlanmaktadır. Saz ve gitar tipli enstrümanlar için de pilli amfi modelleri tercih edilmektedir. Teknolojinin sunduğu yeniliklerden bu şekilde faydalanmak kolay hale gelmektedir. Müzik amfisi ürünleri geniş konser alanlarında doğru ses kalitesi oluşturmaktadır.

En uzak noktalara ses iletimi bu amfi modelleri ile sağlanmaktadır. Üstelik tasarlanan müzik amfisi stüdyo kayıtları için de en popüler ürün seçimi olarak bilinmektedir. Mikrofon ile giriş bağlantısı sağlanan bu ürünler sesi anlık olarak ortam içerisinde iletmeye başlamaktadır.

Saz Anfisi İle İstediğiniz Müziği Özgürce Yapın

Saz anfisi ürünleri saz girişi olan ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Özgürce müzik icra etmek isteyenler ideal formatta tasarlanan bu ürünleri satın almaktadır. Aynı zamanda saz anfisi kullanım olanakları konser ve stüdyo içerisinde de artmaktadır.

Yeni ürün tasarımlarından biri şarjı amfi olarak bilinmektedir. Bu ürünler gerçek yeteneklerin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. Başka bir deyişle kullanımı pratik olan pilli amfi ürünleri her yere taşınabilir özelliği sunmaktadır. Kullanımı kolay olan şarjı amfi ürünleri de ses kalitesini ve performansını arttırmayı hedeflemektedir.

Kaliteden ödün vermeyen saz anfisi ürünleri saz üzerinden çıkan sesin ortam içerisinde doğru, net ve anlaşılır biçimde yayılmasına yardımcı olmaktadır. Şarjı amfi ürünleri de bu sayede performansı yukarıya taşımaktadır. Herkes saz anfisi ihtiyaçlarını sitemizde yer alan modeller üzerinden karşılamaktadır.

Gerçek müzik deneyiminin en başarılı ve odak noktalarından biri olarak bu ürünler kullanılmaktadır. Başka bir deyişle sınırsız ürün seçenekleri ile farklı performanslar sunan ürünlere ulaşmak kolay hale gelmektedir. Müzik böylelikle özgür bir şekilde icra edilmektedir.

Çanta Anfi Özellikleri ve Kullanım Alanları

Çanta anfi kullanım özellikleri ve alanları oldukça geniş şekilde ayarlanmaktadır. Profesyonel bir ekipman anlayışı içerisinde tasarlanan bu ürünler ses dalgalarını güçlü bir şekilde iletmektedir. Aynı zamanda hızlı ses yansıtma özellikleri de bulunmaktadır. Uygun fiyat garantisi sunan bu ürünler profesyonel düzen içerisinde çalışma göstermektedir.

Saz ve diğer ekipmanlar üzerinden ses kalitesini de daha doğru pozisyona getirmektedir. Yeni nesil gitar ürünleri ile kısa süre içerisinde bağlantı kurmaktadır. Aralıksız müzik dinleme keyfi bu çanta anfiler ile sağlanmaktadır.

Ürün çeşitleri arasında woofer ve driver seçenekleri bulunmaktadır. Aynı şekilde saz başta olmak üzere farklı ekipmanlar ile kısa sürede bağlanmaktadır. Aynı zamanda farklı amaçlar ile kullanım fırsatı yaratmaktadır. Bu ürünler mikrofon, saz ve benzeri teknik ekipmanlar ile beraber kullanılmaktadır.

Portatif ses sistemleri olarak dizayn edilen bu ürünler hem opsiyonellik sunmakta hem de konfor yaratmaktadır. Aynı zamanda tasarlanan her bir model ince işçilik ile hazırlanmaktadır. Kesintisiz ve sürdürülebilir müzik dinleme keyfi adına özel olarak tasarlanmaktadır.

Çanta Anfi Fiyatları

Tüm ürün seçenekleri farklı modeller oluşturmaktadır. Uygun fiyat garantisi üzerinden ürünlerin tamamına anında ulaşmak mümkün hale gelmektedir. Saz ve gitar için farklı amfi modelleri sitede yer almaktadır. Mikrofon giriş ve bağlantı özellikleri ile beraber çalışan bu ürünler bası ve tizi kontrol etme alanlarında da opsiyonellik sunmaktadır. Her bir ürün fiyat açısından uygun fiyat olanakları sunmaktadır.

Mikrofon üzerinde volüme kontrol bölümleri bulunmaktadır. Bu nedenle ses ayarlanabilir hale gelmektedir. Tüm ekipmanlar direk kablo yardımı ile hızlı bir şekilde bağlanmaktadır. Farklı bağlantı özellikleri ses sisteminin işlevselliğini pozitif anlamda etkilemektedir. Hafif ağırlıkları ile beraber konforlu taşıma imkanı sunmaktadır. Bu ürünler kalitesinin yanı sıra uygun fiyatlı ve bütçe dostu olması ile tercih edilmektedir. Her bir ürün ve model kendi içerisinde farklı ses sistemi oluşturmaktadır.

Aynı zamanda bu ses sistemlerinin fiyat seçenekleri de değişkenlik göstermektedir. 120 watt gücünde çalışan bu ürünler hem kaliteli hem de birbirinden farklı model üzerinden fiyatları geniş hale getirmektedir. Gerçek bir ürün deneyimi için modeller önceden incelenmektedir.

Çanta Amfilerin Teknik ve Genel Özellikleri Nelerdir?

Çanta amfilerin teknik ve genel özellikleri arasında 6 inç woofer tweeterli tasarımları ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda seyyar amfi olarak bilinen bu ürünler 5.5 AH batarya kombinasyonları sunmaktadır. Çanta formatında üretilen ürünler Pmpo/ Rms Power özellikleri sağlamaktadır.

Bu özellikler teknik açıdan 120W/ 30W opsiyon oluşturmaktadır. Hem sağlam hem de kaliteli üretim malzemeler ile son zamanların en eşsiz dinleme yetkisi bu ürünler tarafından sağlanmaktadır. Her bir ürün güncel ses ve orjinal ses olanakları ile tasarlanmaktadır.

Tf, AC, DC sistemlerinin her birinde mikrofon ilave kısımları bulunmaktadır. Bu işlevsel özellikler uzaktan kontrol sistemi sunmaktadır. 7- 15 kg aralığında ağırlığı bulunmaktadır. Çanta anfi ürünlerini incelemek ve satın almak isteyen kişiler ilk olarak sitemize giriş yapmaktadır. Tüm teknik özellikler model üzerinde takip edilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.