Loading..
   < >

   Çanta Amfi Fiyatları

   Çanta amfi satış sayfamızda yapımı ve kullanımı oldukça kolay olan gitar ve saz enstrümanlarında kullanabileceğiniz mikrofon girişli en ucuz saz anfisi ve gitar amfileri yer alır. En ucuz çanta amfi ve saz anfisi fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Genelde sahibinden saz anfisi almak isteğinde bulunanlar kullanıcı yorumlarına oldukça ilgi gösteren kişilerdir. Saz anfisi diye bilinen çok amaçlı amfiler, elektro gitar amfisi ya da gelen gitar amfisi olarak da bilinmektedir. 


   Çanta Amfi

   Portatif ses sistemleri dahilinde, konfor ve opsiyonellik için tasarım edilen çanta amfi modelleri, farklı markalar ile sunuluyor. Osawa ve Lastvoice gibi global ses sistemi markaları ile müziğin ritmi istenilen her yerde kesintisiz sürdürülebilir. Portatif amfi modelleri, saz amfisi, gitar amfisi veya mevlüt amfisi gibi farklı seçeneklerde imal ediliyor. 

   Kullanım alanlarına göre farklı niteliklerde imal edilen donanımlar, ses özelliklerinin ve iletim unsurlarının, elektrik kaynağının olmadığı alanlarda da profesyonellikle sürdürülmesi için üretiliyor.


   Çanta Amfilerin Genel Özellikleri

   Genellikle 120 watt gücünde imal edilen portatif amfiler, kolay taşınabilir formda üretilen sistemlerdir. Çanta tipi modelleri ile hafif ağırlıkları sayesinde konforlu şekilde taşıma ve kullanım opsiyonları sunan ses sistemi ürünleridir.

   Saz ve gitar amfileri, şarjlı olarak imal edilen ve yenilenebilir bataryaları ile rahat kullanış sağlayan sistemlerdir. Mikrofonlu olarak tasarlanan ekipmanlar, bas ve tiz kontrol, mikrofon volüme kontrol gibi niteliklerde dizayn edilir.


   Çanta Amfilerin Teknik Özellikleri

   Genellikle 6 inç woofer tweeterli olarak tasarım edilen seyyar amfi çeşitleri, 5.5 AH batarya kombinasyonlarıyla imal ediliyor. Pmpo/ Rms Power özelliklerinde 120W/ 30W teknik opsiyon sağlayan çanta amfi sistemleri, usb giriş özellikleri, bluetooth bağlantı ve akıllı cihaz bağlantı opsiyonlarına göre farklılık gösterir. 

   Tf, AC, DC sistemlerinde farklı özellikler, Uhf ve Vhf mikrofon ilaveleri, uzaktan kontrol opsiyonlarının yanı sıra mikrofon ile anons yapıldığında, arka fonda müziğin devamlılığı sağlama gibi özelliklerle tasarım edilir. Genellikle 7- 15 kg ağırlığında imal edilen çanta amfi çeşitleri, el tutma aparatları veya omuz askılı formda, kolay taşınabilir özelliklerde imal edilir.

   Çerez Kullanımı