Gitar

Müzik enstrümanı ana kategorisinin alt kategorisinde yer alan giatr satış sayfamızda klasik, akustik ev elektro olmak üzere en iyi fiyat garantisi ile gitar modelleri yer alır. Uygun ödeme seçenekleri ile en ucuz gitar fiyatları ve tüm gitar modelleri yonkamuzikmarket.com'da


Gitar Fiyatları

Gitarlar, birçok çeşit ve özelliğe sahiptir. Gitar çeşitleri çok fazla olduğundan dolayı gitar fiyatları da bununla doğru orantılı olarak değişkenlik göstermektedir. Gitar fiyatları ürünlerin marka, model ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. En uygun fiyat avantajlarıyla uygun ödeme koşullarıyla gitar fiyatlarına Yonka Müzik Market sitesi üzerinden görüntüleyebilir indirimli ve kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Gitar fiyatlarına etkileyen konular şu şekilde açıklanabilir. Örneğin elektro gitarlar, Klasik gitarlar, akustik gitarlar, bas gitarlar, gitar setleri, udlar buna benzer bir çok çeşit bulunmaktadır. Bu nedenle gitar fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Kullanım amaçlarına uygun olarak fiyatlar değişkenlik göstereceğinden kullanım amaçlarımızın iyi belirlenmesi gerekmektedir. Daha sonra alacağınız online siteyi doğru bir site ve güvenilir bir site olarak belirlerseniz güvenli bir alışverişi beraberinde getirmiş olacaksınız. Yonka Müzik Market sitesi Türkiye’nin ileri gelen müzik marketler arasında yer almaktadır. Ayrıca bu siteden alınan ürünler güvenli bir alışverişin yanı sıra aynı zamanda hızlı gönderim seçenekleriyle ürünlerinizi kısa sürede Tarafınıza ulaşmasına yardımcı olacaktır. Site üzerinden yedi gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak sipariş oluşturabilecek günün her saatinde sipariş kolaylığını yakalamış olacaksınız. Ayrıca kargo seçenekleri hızlı bir şekilde sağladım aynı gün kargoya verildikten sonra kısa bir sürede ürününüz tarafımıza ulaşacaktır.


Gitar Çeşitleri

Gitarlar, birçok özellik ve çişi de ayrı olabilmektedir. Bu ürünlerin çeşitleri kullanım amaçlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Gitar çeşitleri, şu şekilde sıralanabilir. Elektro akustik gitarlar Bu ürünler akustik gitar ile aynı özellikleri taşıyan gitar çeşitleridir. Bir diğeri ise telli akustik gitarlar, bu gitarlar ise tip olarak genel özellikleri akustik gitarla aynı olan gitar çeşitleridir. 12 tel olarak ton ve tını olarak yeni Seçenekler sağlamaktadır. Aynı zamanda Üzerinde altı tel Ana seslerin oktavlarını duyma şansı vermektedir. Farklı tarzlarının rahatlıkla sağlanabilmesi için tercihen her müzikte kullanım sağlanabilmesi gerekmektedir. Gitar çeşitleri olarak sıralayabileceğimiz bir diğer türü ise klasik gitarlardır. Bu gitarla tüm gitar türlerinin Atası olarak bilinmektedir. Elektro gitarlar ise daha çok profesyonel kullanımlar için tercih edilen elektronik gitar türleridir. Elektrik akımına dönüştürülebilen bir sistem de geliştirilmiş olan bu Gitarlar sahne performanslarının olması olmasıdır. En iyi fiyat avantajı ve indirimli kampanyalı fiyatlarla gitar çeşitlerini Yonka Müzik Market sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Bu siteden alacağınız bu ve buna benzer çeşitli gitar türlerini uygun ödeme koşulları ve indirimli kampanyalarla görüntüleyebilirsiniz. Alacağınız ürünleri kesintisiz alışveriş avantajı ve güvenli ödeme seçenekleri ile herhangi bir sorun yaşamadan almış olacaksınız.


Gitar Özellikleri

Gitarların özellikleri, gitar çeşitleri ve fiyatları gibi birçok geniş kapsamlı ifade edebilmektedir. Gitar özellikleri ürünlerin kullanım amaçlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bunları sizler için sıralayacak olursak, gitar çeşitlerine göre özellikleri değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin en çok tercih edilen gitarlardan olan klasik gitar özelliklerini sizlere sıralayalım. Klasik gitarlar tüm gitar türlerinin atası olarak bilinmektedir. Bu nedenle çok fazla tercih edilen ürünlerdendir. En iyi fiyat garantisi ile Yonka Müzik Market sitesi üzerinden bu ürünleri indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin gövdesinin tam ortasında ses deliği bulunmaktadır. Çalışma ortam olarak teller titreştiği zaman arasındaki boşluk ve bu ses boşluğu içindeki havanın titreşim sağlayarak buradan da dışarı çıkarak çalışmasını sağlamaktadır. Gitar özellikleri olarak sıralayacağımız Seçenekler bununla da sınırlı kalmıyor. Bu türlerin ilk üç tel olarak kalın teller Olarak bilinmektedir. Bu ürünler genellikle ipek üzerine sarılmış çeliklerdir.

 

   

 

Ürün Adı
:
Yamaha C40
Ürün Tipi
:
Klasik Gitar
Ekstra Gitar Teli
:
Var. 1 Takım
Pena
:
Var
Taşıma Kılıfı
:
Var
Kampanya
:
Sitemize Üye Olarak Ekstra %3 İndirim Kazanabilirsiniz!
₺919,00 KDV Dahil
₺1.273,00 KDV Dahil

 

   

 

Ürün Adı
:
Yamaha C30
Ürün Tipi
:
Klasik Gitar
Ekstra Gitar Teli
:
Var. 1 Takım
Pena
:
Var
Taşıma Kılıfı
:
Var
Kampanya
:
Sitemize Üye Olarak Ekstra %3 İndirim Kazanabilirsiniz!
₺749,00 KDV Dahil
₺1.033,00 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
Çerez Kullanımı