Loading..
   < >

   Taşınabilir Ses Sistemi


   Seyyar ses sistemleri elektriksiz ortamlarda da çalışabilen taşınabilir hoparlör sistemleridir. En ucuz taşınabilir ses sistemi fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Portatif ses sistemi fiyatları ürünün watt özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. En çok tercih edilen ve kullanıcılar tarafından tavsiye edilen seyyar ses sistemleri sadece yonkamuzikmarket.com'da. Yonka müzik taşınabilir hoparlör kategorisinde satışa açtığı tüm ürünleri büyük bir titizlikle seçmektedir. Tüm taşınabilir hoparlör sistemleri müşterilerimiz tarafından olumlu puan alan kendini kanıtlamış markalara ait ürünlerdir. Gelişen teknoloji ile taşınabilir ses sistemi modelleri de oldukça çeşitlenmektedir. Genel özellik olarak, bluetooht kontrol, usb girişi, elektriksiz çalışabilme ve portatif taşınabilme özelliği bulunan seyyar ses sistemleri diğer ek özellikleri ile birbirlerinden ayrılmaktadır. 


   Taşınabilir Hoparlör

   En iyi ürünler ve en iyi fiyatlarla Yonka müzik taşınabilir hoparlör sistemlerinde avantajlı kampanyalar sunar. Kolayca taşınabilen bu hoparlör tipleri, oldukça portatif yapıda ve kompakdır. Gelişen hoparlör teknolojisi ile birlikte, kolay kullanım sunan hoparlör modelleri ön plana çıkmaktadır. Elektrik olmadan da çalışabilmesi, üzerinde dahili mikrofonu olması ve usb girişler sayesinde mükemmel bir deneyim sunması sebebi ile taşınabilir hoparlörler sıklıkla tercih edilmektedir. 


   Yonka Portatif Ses Sistemi

   Mikrofonlar, hoparlörler veya mikrofonlu- anfili seyyar ses sistemlerinde muazzam fiyatlar ve ürün kaliteleriyle online kataloğumuzu sunuyoruz. Hepa merz, lastvoice, oyility ve westa gibi profesyonel taşınabilir hoparlörleri en cazip ürünlerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

   Lastvoice taşınabilir ses sistemi, son zamanlarda oldukça ön plana çıkmaktadır. Fiyat performans açısından dikkatleri çeken lastvoice taşınabilir hoparlörler, bünyesinde bir çok özelliği de bulundurmaktadır. 


   Yonka Müzik Taşınabilir Hoparlör Sistemleri

   Yonkamuzikmarket.com taşınabilir ses sistemi olarak, tüm dünyadan en ideal markaları ve en popüler ürün seçeneklerini sunmaktadır.. Online taşınabilir ses sistemi kategorimizden, en çok satın alınan portatif ses sistemlerini, seyyar ses sistemlerini ve elektriksiz çalışabilen en iyi taşınabilir hoparlör sistemlerini inceleyebilirsiniz. 

   Hepa merz’den Oyility’e, Osawa’dan westa'ya seyyar hoparlör sistemlerinde sektörün en muazzam ürünlerini size özel sunuyoruz. Üstelik kampanyalı fiyatlar ve hızlı alışveriş sistemiyle. Sektörel tecrübemiz ile daima güvenilir alışveriş ağı sunuyor ve tüm ürünlerde değişim, iade garantileri sunuyoruz.

   Hepa merz taşınabilir hoparlörlerde ek hoparlör çıkışlı modeller, lastvoice taşınabilir hoparlörler de uhf dahili mikrofonlu sistemler ve en çok tavsiye edilen portatif sistemler en iyi fiyat garantisi ile sunulmaktadır.


   Yonka Müzik Seyyar Ses Sistemleri

   Seyyar hoparlör diye de bilinen seyyar ses sistemleri, bulunduğunuz her ortama ses getirebilen, oldukça kullanışlı sistemlerdir. Seyyar olarak çalışması, elektriksiz kullanılabilmesi ve valiz tipi kompak şekli ile seyyar ses sistemlerinde en iyi çeşitleri yonkamuzikmarket.com'da sizlere sunmaktayız.

   Okullar, camiler ve benzeri bir çok yerde kullanılabilen seyyar ses sistemleri, kısa ya da uzun süreli müzik ve anons programlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Normal bir ses sistemini kurup saatlerce uğraşmak yerine seyyar ses sistemlerini tercih edip, dakikalar içerisinde ses sisteminizi kurabilirsiniz.

   7 gün 24 saat kesintisiz alışveriş keyfi sunan sistemimizden, dilediğiniz tüm ürünleri tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Kişisel verileriniz ve ödeme bilgileriniz korunarak, konforlu alışveriş yapabilirsiniz. Canlı destek sistemimiz ve telefon destek hatlarımızdan tüm ürünler hakkında bilgi alabilir, hızlı sipariş fırsatından yararlanabilirsiniz.

   Sizler için taşınabilir hoparlör ve seyyar ses sistemleri adına en iyi ürünleri ve en portatif sistemleri sunuyoruz. Yonka A.Ş, Türkiye’nin lider ses sistemleri platformu olarak daima nitelikli hizmetler sunmaya devam edecektir. 

   $415.00KDV Dahil
   $695.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı