Loading..
   < >

   Kablosuz Ses Sistemleri Nelerdir ?

   Kablosuz ses sistemi satış sayfamızda her hangi bir bağlantı kablosu olmadan alıcı ve verici sistemler ile uzaktan ses alımı gerçekleştiren kablosuz ses sistemleri yer alır. En ucuz kablosuz ses sistemi fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte kullanıcılar her konuda daha kolay ve kompak sistemleri tercih etmektedirler. Kablosuz ses sistemlerinin alt kategorisinde yer alan kablosuz hoparlörler büyük oranda ses sistemi ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Kablo derdi olmadan kullanım sağlaması kablosuz hoparlörleri daha çekici hale getirmektedir.Herhangi bir kablo bağlantısı olmadan ses iletimi sağlayabilen kablosuz ses sistemleri en iyi fiyat ve bol taksit ile sadece yonkamuzikmarket.com mağazamızda. 


   Kablosuz Ses Sistemleri

   Portatif ses sistemleri olarak da değerlendirilebilen kablosuz ses sistemi, müzik etkinliklerinde şahane performanslar elde etmek üzere dizayn ediliyor. Üstelik iletişim etkinliklerinde de kablosuz ses sistemleri, fonksiyonel kullanım avantajları ve konfor özellikleriyle pek çok alanda tercih edilen sistemlerdir.

   Mikrofonlar, anfi ve mikserler, hoparlör sistemleri, kablosuz sistemler arasında yer alan temel donanımlardır. Kablosuz sistemler hem daha rahat kullanış sağlamak, manevra kabiliyetini artırmak, daha opsiyonel hareket edebilmek üzere dizayn edilir. Ayrıca seyyar sistemler kombinasyonu ile elektriksel kaynakların olmadığı alanlarda da daha ergonomik kullanım avantajları sağlar.


   Kablosuz Ses Sistemi Ürünleri

   Mikrofonlar, kablosuz ses sistemlerinin en temel ürünleri arasında yer alır. Kablosuz el mikrofonları, masa mikrofonları, kürsü mikrofonları, yaka ve headset mikrofonları, Youtuber mikrofonları, kondenser mikrofonlar gibi farklı seçeneklerde dizayn edilen pek çok ürün, kablosuz modüllerde imal ediliyor.

   Hoparlör sistemlerinde aktif ve pasif kabin olarak nitelendirilen müzik sistemleri bulunuyor. Portatif hoparlör sistemleri, kablosuz olarak tasarım edilen seçkiler arasında yer alır. Amfi ve mikser çeşitleri, kablosuz sistem özelliğinde tasarım edilen ve farklı kombinasyonlar ile istenilen her yerde kullanım avantajı sağlar.


   Kablosuz Hoparlör Çeşitleri

   Her biri watt güçlerine, ses çıkış özelliklerine, bağlantı giriş özelliklerine göre imal edilen hoparlör sistemleri, elektrik kaynaklarının olmadığı açık alanlar veya kapalı mekanlarda kullanılmak üzere dizayn edilen seçeneklerdir. Kablosuz ses sistemleri arasında yer alan hoparlör çeşitleri, seyyar ürünlerde çekçek veya bavul tipi olarak dizayn ediliyor.

   Kablosuz hoparlör çeşitleri, plastik, alüminyum, ahşap gibi materyallerden imal ediliyor. Sürücüleri, teknolojik modellerde yazılımları, hoparlör genişlikleri, woofer ve EQ özellikleri gibi donatılara göre satışa sunuluyor. Birçok model, uzaktan kumandalı veya akıllı cihazlar ile senkronize şeklide çalışabiliyor.

   Kablosuz ses sistemi tavsiye kataloglarında yer alan ve sınıfının en iyisi olan ürünleri inceleyerek, müzik keyfini dilediğiniz her yerde sürdürebilirsiniz. Mikser veya amfiye gerek olmadan ekstra donanımlara gerek olmadan, pratik, rahat ve konforlu ses sistemleri ile eğlenceye devam edebilirsiniz.


   Kablosuz Ses Sistemi Nasıl Seçilir?

   Genellikle daha pratik kullanımlar için dizayn edilen kablosuz ses sistemleri, ideal markaların sunumlarıyla çok profesyonel ürün seçenekleriyle de satışlarda yer alıyor. İletişim etkinlikleri, organizasyonlar veya canlı sahne sunumları için yüksek kalite standartlarında geliştirilen çok özel ürün grupları bulunuyor.

   Ürünlerin fiyatları, ses performanslarının yanı sıra watt güçlerine, teknik donanımlarına ve materyal özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Portatif ve minik çanta formatında olan kablosuz ses sistemleri veya daha kapsamlı teçhizat ile donanım kazandırılan kablosuz sistemler, markalara göre fiyatlandırılıyor.

   Markaların sektörel başarısı, ses sistemlerine geliştirdikleri profesyonel modeller ve ürünlerin kalitesi, kablosuz ses sistemi fiyatları belirleyen unsurlar arasındadır. Ürün seçimlerinde kullanım amaçlarına göre, ekonomik avantajlardan yararlanarak satın alım sağlayabilirsiniz.


   Kablosuz Ses Sistemi Fiyatları

   Yüksek kalite standartları ve uluslararası markalarda, fiyatlar hem cazip hem daha yüksek sunulabilir. Bu, tamamen satın alınan ürünle alakalıdır. Dünya çapında imalat gerçekleştiren markalar, seri üretim sayesinde daha ekonomik fiyat seçenekleri sunabilmektedir. Ancak bazı özel modellerde dizayn edilen mühendislik harikası özellikler, ses performansını maksimum seviyede sağlayan özel kombinasyonlar ile eşsiz nitelikler sunulabiliyor.

   Kablosuz ses sistemlerinde fiyatlar, kullanılacak sektör ve alana bağlı olarak değerlendirilebilir. Amatör gruplar ve kullanımlar için çok sayıda alternatif olduğu gibi profesyonel gruplarda çok ideal tasarım seçenekleri yer alıyor. Model özellikleri, cihaz kapasiteleri ve marka kalitesine göre belirlenen fiyatlar, online satış sistemlerinde daha cazip sunumlarla sunuluyor.

   $208.44KDV Dahil
   $335.00 KDV Dahil
   $415.00KDV Dahil
   $695.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı