⁠   ⁠
Tükendi
₺8.117,00 KDV Dahil
₺9.744,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
Tükendi
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Videolu Ürün
Çok Satan
 

Aktif Hoparlör İle Aktif Bir Güce Ne Dersin?

Aktif hoparlör sağlamış olduğu özellikler doğrultusunda günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Çünkü özellikle ekstra bir amplifikatöre ihtiyaç duymadan, doğrudan ses imkanı tanımaktadır. Güçlü bir şekilde birçok farklı ses ayarı üzerinden aktif hoparlör istenilen müziği dinleme şansı vermektedir.
 
 Aynı zamanda aktif kabin olarak da ifade edilebilecek bu tasarımlar her yeri rahatlıkla taşınma şansı da vermektedir. Herhangi bir amfi ya da amplifikatöre ihtiyaç duymadan, rahatlıkla yüksek ses kalitesini sağlamaktadır. Bu konuda özel tasarım hoparlör modelleri, kategori bünyesinde geniş ürün yelpazesi altında sunulmaktadır.
 
 Sadece elektriğe takmak suretiyle hiçbir amfiye gerek olmadan ses sistemi hoparlör eşliğinde harika bir etki oluşturmaktadır. Bu etkiyi en iyi şekilde değerlendirmek için site üzerinden seçim yapmak yeterli olmaktadır.


 
 Aktif Hoparlör Kapalı Mekanlarda Mükemmel Ses Kalitesi Sunuyor


 
 Günümüzde hoparlörlerin gücünü arttırmak için amfi kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu gücün daha da yükseğe çıkması adına amplifikatör büyük öneme sahip olmaktadır. Tüm bunları tek bir pota altında toplayan aktif hoparlör önemli yer taşımaktadır. Birçok farklı mekanda daha geniş alana etkileyici bir ses sağlamak adına bu özel aktif kabin modelleri değerlendirilmektedir.
 
 İçerisinde yer alan özel amfi ve amplifikatör sayesinde, doğrudan kendi başına bir ses gücü olarak öne çıkmaktadır. Sadece elektriğe bağlamak suretiyle hemen ve kolayca çalışma şansı vermektedir. Bu konuda kaliteli malzeme yapısı ile özel tasarım ses hoparlör modelleri, farklı seçenekler doğrultusunda tercih olanağı tanımaktadır. Üstelik bunlar hoparlörlü monitör seçeneği doğrultusunda tüm ayarlamaları en iyi biçimde yapma şansı vermektedir.


 
 Aktif Ses Hoparlörlerinde Maxword İmzası


 
 Söz konusu ses ve müzik olduğunda gücü en iyi şekilde hissetmek için aktif hoparlör modelleri önemli yer taşımaktadır. Kendi başına bir güç olması ile birçok farklı özellik de tanımaktadır. Sadece bir elektrik kaynağına takmak suretiyle bu özel ses sistemi hoparlör modelleri hemen çalıştırılmaktadır. Elbette bu konuda kaliteyi en iyi şekilde yaşayabilmek için ise özel markalar kapsamında tercih yapmak gerekmektedir.
 
 Bu noktada ise Maxword bir adım öne çıkmaktadır. Özellikle doğrudan sesi iletebilmek adına hiçbir amfiye gerek olmadan kullanım şansı tanımaktadır. Bu özel marka altında birbirinden farklı tasarıma sahip aktif hoparlör modellerini kategori üzerinden seçmek mümkün olmaktadır.
 
 Hoparlör içerisinde yapılacak olan bütün ses ayarları, dijital tasarım üzerinden rahatlıkla en ince detayına kadar gerçekleştirmektedir. Böylece sadece aktif hoparlör kullanılarak, geniş alanda güçlü bir ses etkisi yaratılmaktadır.


 
 Aktif Hoparlör Kabini Çalışma Sistemi


 
 Pasif hoparlör modellerine göre aktif hoparlör çeşitleri kolay bir çalışma sistemine sahip olmaktadır. Bunun nedeni ise sadece bir elektriğe takmanın yeterli olduğunu söylemek gerekmektedir. Çünkü bu aktif kabin çeşitleri içerisinde amplifikatör ile birlikte amfi bulunmaktadır. Böylece başka hiçbir ekipman veya teçhizat gerekmeden, rahatlıkla bağlantı gerçekleşmektedir.
 
 Kendi içerisinde yer alan özel ayarları sayesinde hemen ses gücü arzu edilen seviyeye ulaşılmaktadır. Böylece ses hoparlör sistemleri sayesinde harika etki, mekanın her noktasına yayılmaktadır. Normalde pasif hoparlör olduğunda yanında birçok farklı ekipmana bağlanması gerekmektedir.
 
 Ancak bu hoparlörlü monitör seçenekleri sayesinde, sadece fişi prize takmak yeterli olmaktadır. Kendi içerisinde bulunan tiz, bas ve diğer ses ayarlamaları eşliğinde harika bir güç mekana kolayca yansıtılmaktadır.


 
 Aktif Hoparlörlü Monitörler Nelerdir?


 
 Tek başına doğrudan elektriğe bağlamak suretiyle kullanılan tasarımlar aktif hoparlörlü monitör şeklinde bilinmektedir. Çünkü içerisinde amfi ve aynı zamanda amplifikatör bulunmaktadır. Bu da başka hiçbir sisteme gerek olmadan doğrudan en güçlü ve aktif seslerin elde edilmesine fırsat tanımaktadır. Bu konuda farklı boyutları ve değişik özellik tasarımları doğrultusunda hoparlörlü monitör çeşitleri yer almaktadır.
 
 Kullanım rahatlığını en iyi şekilde sağlayan bu özel tasarımlar, kategori bünyesinde farklı modelleri altında sunulmaktadır. Kabin yapısı ile rahatlıkla bağlantı imkanı veren tasarımlar, aynı zamanda bu özelliği eşliğinde korunmaktadır.
 
 Dış etki ve darbelere karşı dayanıklılık oluşturmasının yanı sıra, monitör yapısı sayesinde kolayca en ince detaya kadar ayar imkanı vermektedir. Bu da ses sistemi hoparlör sayesinde istenilen ses gücünü en iyi şekilde yakalama olanağı tanımaktadır. Taşımış oldu bu özellikler ile beraber hoparlörlü monitör modelleri, son dönemlerin en popüler ses sistemleri içerisinde yer almaktadır.


 
 Aktif Hoparlör Fiyatları


 
 Özelliklerine bağlı olarak günümüzde aktif hoparlör fiyatları değişkenlik göstermektedir. Değişik malzeme yapısı ve ses özellikleri kapsamında birçok değişik tasarım bulunmaktadır. Aynı zamanda yanında gelen mikrofon ve diğer ekipmanlar kapsamında da donanımlı şekilde tercih olanağı yer almaktadır.
 
 Elbette markasına bağlı olarak da yine aktif hoparlör modellerinin değişik fiyatlar ortaya çıkardığını söylemek gerekmektedir. Ancak tüm bu özellikler ve kaliteli malzeme kapsamında aktif kabin çeşitleri site bünyesinde çok uygun fiyatlarla sunulmaktadır.
 
 Maxword markası bünyesinde sunulan bu özel ürünler, kullanım alanına uygun şekilde tercih imkanı vermektedir. Yüksek ses gücüne en iyi şekilde ulaşım şansı veren bu ses hoparlör modelleri, kalitesini uzun yıllar güvenle yansıtmaktadır.
 
 Bunu değerlendirmek ve alanda yüksek bir ses gücü oluşturmak için, hemen site üzerinden bir ürün seçimi yapmak yeterli olmaktadır. Bütçeye uygun fiyatlar doğrultusunda aktif hoparlör modelleri arasında rahatlıkla seçim yapılmaktadır.


 
 Aktif Hoparlör Özellikleri Nelerdir?


 
 Sağlamış olduğu birçok değişik özellik ile birlikte aktif hoparlör modelleri önemli yer taşımaktadır. Kolay kullanımı ve aynı zamanda mükemmele yakın tasarımlar olmasıyla, özellikle yüksek ses gücü sağlaması ilk sırada gelmektedir.
 
 Bu yüksek ses gücü ayrıcalığı ise aktif hoparlör modellerinin amfi bulundurmasından kaynaklı olmaktadır. Böylece ek bir ürüne gerek olmadan doğrudan sesi ulaştırma şansı vermektedir. Bunu gerçekleştirmek için ise sadece bir elektriğe bağlamak yeterli olmaktadır.
 
 Nihayetinde açılmış olan aktif kabin yüksek ses gücünü en iyi biçimde sağlamaktadır. Bununla birlikte daha kompakt bir yapıya sahip olması kapsamında önemli yer tuttuklarını söylemek gerekmektedir. Çünkü aktif hoparlör modelleri ek bir amfi veya amplifikatör ihtiyacı duymamaktadır.
 
 Böylece kullanılan ses hoparlör modelleri, doğrudan ses ayarı ile hemen yüksek güce ulaşmaktadır. Bu ve benzeri gibi birçok özellik kapsamında monitörlü hoparlör çeşitleri geniş yelpaze altında kullanılmaktadır.


 
 Teknolojik Özellikleri Eşliğinde Aktif Hoparlör Modelleri


 
 Ortaya çıkardığı teknolojik özellikleri doğrultusunda günümüzde özellikle aktif hoparlör önemli yer tutmaktadır. Çünkü zaten başlı başına içerisinde amplifikatör ve amfi bulunması sayesinde yüksek ses gücü oluşturmaktadır.
 
 Ancak bunun yanı sıra ayrıca aktif kabin ayrıcalığı sayesinde yüksek bir koruma sunmaktadır. Tabii bunların içerisinde en önemli özellikleri tiz ve bas ile tüm ses ayarlarını sağlayacak ayar sistemine sahip olması gelmektedir. Böylece en iyi ses gücüne kısa bir süre içerisinde ulaşmaktadır. Fakat bununla birlikte özellikle bluetooth ayrıcalığı önemli yer tutmaktadır.
 
 Sunmuş olduğu bu ayrıcalık sayesinde uzaktan kumanda ya da mobil uygulama kapsamında rahatlıkla harekete geçirilmektedir. Bu da aktif kabin modellerinin daha efektif kullanılmasına imkan tanımaktadır. Tabii bunun gibi daha birçok değişik ve teknolojik özellikleri doğrultusunda aktif hoparlör modelleri bir adım öne çıkmaktadır.


 
 Aktif Hoparlör Modelleri Nerelerde Kullanılır?


 
 Pek çok özel ve teknik yapısı sayesinde günümüzde aktif hoparlör modelleri her alanda kullanım şansı vermektedir. Bunlar içerisinde konserler, açık veya kapalı mekanlar, mevlütler, sünnet ve evlilik düğünü ile beraber birçok gece mekanları kapsamında öne çıkmaktadır. Daha geniş alana daha güçlü ses imkanı sağlamak için aktif hoparlör modelleri değerlendirilmektedir.
 
 Aynı zamanda bu ses hoparlörleri sadece elektriğe bağlanarak kullanıldığı için, ek bir ekipmana ihtiyaç duymamaktadır. Bu da kolay taşınabilir etkisi sayesinde hemen her yerde kullanım şansı vermektedir. Aynı zamanda özel ses ayarlamaları sayesinde evde de ihtiyacı uygun aktif hoparlör modelleri kullanılmaktadır.
 
 Bu konuda yapısına uygun şekilde birçok değişik ses hoparlör modelleri, boyutları üzerinden de site bünyesinde seçim şansı tanımaktadır. Eğlenceli vakit geçirmek ve özellikle müziği doyasıya yaşayabilmek için bu ses sistemi hoparlör modelleri başlı başına bir ayrıcalık tanımaktadır.


 
 Profesyonel Düzeyde Ses İçin Aktif Hoparlörler


 
 Eğer profesyonel açıdan bir kullanım arzu ediliyorsa o vakit bu konuda aktif hoparlör modelleri önemli yer taşımaktadır. Çünkü içerisinde dahili olarak amplifikatör ve amfi bulunduğu için, doğrudan yüksek bir ses gücü olanağı tanımaktadır.
 
 Böylece oldukça yüksek seviyede ses ayarı ile beraber her yere güçlü bir etki oluşturmaktadır. Bu da açık veya kapalı eğlence mekanları, büyük konser alanları veya düğünler için özel bir fırsat vermektedir. Boğuk sesi ortadan kaldıran, alt sesleri yok eden ve tiz ile bas ayarını en iyi şekilde yapan aktif kabin çeşitleri bulunmaktadır.
 
 Her açıdan profesyonel düzeyde kullanım imkanı veren bu özel ses hoparlör modelleri aynı zamanda güçlü bir kayıt imkanı vermektedir. Bu kayıt seçenekleri ise daha çok stüdyo alanlarında öne çıkmaktadır. Profesyonel sanatçılar şarkı ve şiir okurken, en iyi biçimde kayıt yapma olanağı vermektedir.


 
 Aktif Ses Sisteminin Gücünü Hissetmek İçin Hoparlör Modelleri


 
 Günümüz teknolojik yapısı hem daha teknik özellikler sunmakta hem de kolay kullanım imkanı vermektedir. Özellikle de bu konuda aktif hoparlör modelleri bir adım öne çıkmaktadır. Öyle ki aktif bir ses sisteminin gücünü en iyi şekilde hissedebilmek adına profesyonel düzeyde olanak tanımaktadır. Çünkü içerisinde bulunan amfi ile birlikte, ek bir sisteme sahip olmak gerekmemektedir.
 
 Doğrudan bir elektriğe takmak suretiyle amplifikatör ve amfi gücünün hissini en iyi şekilde yaşama şansı bulunmaktadır. Bu gücü daha da iyi hissedebilmek için elbette önemli markalar altında kaliteli ürünleri tercih etmek gerekmektedir. O yüzden söz konusu marka olduğu zaman mutlaka Maxword bir adım öne çıkmaktadır.
 
 Dünya çapında en iyi teknolojik ürünlere sahip olan bu marka bünyesinde, aktif ses sisteminin gücünü en iyi biçimde yaşayacak ürünlere ulaşım şansı bulunmaktadır. Birbirinden farklı özelliklere sahip ses sistemi hoparlör modelleri arasından keyifle tercih olanağı bulunmaktadır.


 
 Ekipmana İhtiyaç Duymayan Aktif Hoparlör Modelleriyle Rahatlığı Yaşayın


 
 Normalde söz konusu pasif hoparlör modelleri olduğu zaman yanında birçok ekipman gerekmektedir. Özellikle de bu ekipmanlar içerisinde amfi bir adım öne çıkmaktadır. Böylece çok daha güçlü bir ses etkisi geniş alanlarda iyi bir kalite oluşturmaktadır.
 
 Fakat bunların hazırlanması ve kullanılması uzun zaman almaktadır. Bunu çok daha hızlı bir şekilde ve kolayca gerçekleştirmek için aktif hoparlör modelleri bir adım öne çıkmaktadır. Çünkü içerisinde amplifikatör ve amfi dahili olarak yer almaktadır. Bu da sadece elektriğe bağlamak suretiyle hemen ses gücünü en iyi şekilde hissetme imkanı elletme şansı sunmaktadır.
 
 Bunu gerçekleştirmek adına ise kaliteli malzeme ve önemli marka eşliğinde sunulmuş ürünler kategori içerisinde yer almaktadır. Herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymadan kullanım olanağı sağlayacak bu kaliteli ürünler, site bünyesinde geniş yelpaze altında sunulmaktadır.


 
 Müziği En İyi Şekilde Hissetmek İçin Aktif Hoparlörleri Kullanın


 
 Müzik yapıldığında yanında birçok farklı enstrüman kullanılmaktadır. Ancak kaliteli ve güçlü bir hoparlör değerlendirilmediği zaman her enstrümanın sesini duymak zor hale gelmektedir. Bunun önüne geçebilmek için amfi kullanılmaktadır. Fakat her hoparlörün yanında amfi bulunmamakta ve bütün hoparlörler ile kullanılmamaktadır.
 
 Diğer yandan bunları bağlamak ve hemen bir amfi bulmak kolay olmamaktadır. İşte tüm bunları tek bir çatı altında toplamış olan aktif kabin çeşitleri, müziği en iyi şekilde hissetme şansı vermektedir. Çünkü amfi dahili olarak yer alması sayesinde, doğrudan elektrik bağlantısı ile kullanılmaktadır.
 
 Böylece bir müzik içerisindeki bütün enstrümanların birbirinden ayrılma şekilde en iyi biçimde duyulmasına olanak vermektedir. Özel ayar kısımları sayesinde dijital olarak en ince ayrıntısına kadar sesler hazırlanmaktadır. Müziğin yüksek gücünü en iyi biçimde hissetmek için bu kaliteli ürün site bünyesinde bulunmaktadır.


 
 Uygun Aktif Hoparlör Fiyatları


 
 Kaliteli marka ve sağlamış olduğu pek çok teknik özellik kapsamında günümüzde aktif hoparlör modelleri bir adım öne çıkmaktadır. Dahili olarak amplifikatör ve amfi bulunması sayesinde, doğrudan kullanım şansı tanımaktadır. Bunun sağlığını bilmesi için ise bir elektriğe bağlanması yeterli olmaktadır. Priz üzerinden hemen tuşa basarak çalıştırılmaktadır.
 
 Kaliteli marka ve kaliteli malzeme yapısı kapsamında öne çıkan aktif kabin modelleri, site bünyesinde çok uygun fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Piyasadaki değerlerine göre çok daha uygun ve ucuz fiyatlar doğrultusunda, bu kalitede ürünlere güvenle erişim şansı bulunmaktadır. Üstelik her bütçeye göre ucuz ve uygun fiyatlar, bu ürünlerin kalitesini en iyi şekilde yaşama şansı vermektedir. Çünkü kaliteli marka eşliğinde sunulmuş olan ürünler, tüm özellikleri en iyi biçimde yansıtmaktadır.


 
 Aktif Hoparlör İle Cihaz ve Kablo Karışıklığına Son


 
 Konserler ya da pek çok büyük etkinlikler söz konusu olduğunda genelde hoparlör ve amfi ile beraber amplifikatör gibi daha birçok ekipman kullanılmaktadır. Tabii bunları birbirine bağlamak için birçok değişik kablo kullanılması gerekmektedir.
 
 Bu kablolar ekipmanı birbirine bağlarken aynı zamanda yine farklı elektrik güçlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu da cihaz ve kablo karışıklığı ile beraber alanın daha zorlu hale gelmesine sebebiyet vermektedir. Fakat günümüz teknolojisi artık bunun önüne geçme olanağı tanımaktadır.
 
 Çünkü özel aktif kabin çeşitleri, içerisindeki amfi ve amplifikatör ile doğrudan kullanım şansı tanımaktadır. Bu da ek hiçbir ekipman kullanımına ihtiyaç duyulmadan, sadece elektriğe bağlamak suretiyle kullanım imkanı vermektedir.
 
 Elbette bu durum ekstra kablo ve cihaza gerek olmadan, karışıklık yaşanmadan rahatça kullanılmasına fırsat tanımaktadır. Böylece hızlı şekilde cihazların hazır hale getirilmesi ve yüksek ses eşliğinde kalite yakalanmasına olanak tanınmaktadır.


 
 Geniş Ürün Yelpazesi Altında Kaliteli Aktif Hoparlör Modellerini Seçin

 


 
 Hangi etkinlik ve şenlik ya da eğlence amaçları olursa olsun aktif hoparlör modelleri önemli yer taşımaktadır. Taşımış olduğu dahili amfi ve amplifikatör sayesinde, sadece elektriğe bağlayarak rahatlıkla kullanma şansı tanımaktadır. Aynı zamanda bu özel ses hoparlör modelleri, her yere kolayca taşınma şansı vermektedir.
 
 Bu konuda Maxword markası doğrultusunda kaliteli ürünler bu güvenilir site bünyesinde yer almaktadır. Geniş yelpazede sunulmuş olan ses hoparlör çeşitleri, her ihtiyaca uygun tercih şansı tanımaktadır. Farklı modeller ve teknolojik özellikler doğrultusunda, kaliteli marka ile ses gücünü en iyi şekilde hissetme şansı bulunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.