₺27,20 KDV Dahil
₺40,80 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺21,76 KDV Dahil
₺68,00 KDV Dahil
%68 İndirim
%68İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺21,76 KDV Dahil
₺34,00 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺27,20 KDV Dahil
₺47,60 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺27,20 KDV Dahil
₺81,60 KDV Dahil
%67 İndirim
%67İndirim
Ücretsiz Kargo

 

   

 

 

₺54,40 KDV Dahil
₺81,60 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Mikrofon Süngeri

Hayatımızın çoğu yerinde yer edinen mikrofonların da diğer ses cihazları gibi mukavemete ihtiyacı bulunmaktadır. Bu mukavemet dış etkenlerden ötürü çok önemlidir. Özellikle mikrofonlarını dış çekimlerde kullanan kullanıcılar için çevre faktörleri olarak toz, toprak ve aşırı rüzgâr sesi ses kaydı ya da video kaydı yaparken negatif etkiler oluşturmaktadır. İşte tam da bunun için birçok marka kendi çatısı altında mikrofon süngeri üretimi yapmaktadır. Genelde stüdyoda kullanılan mikrofonlardan ziyade daha çok dışarıda kullanılan ya da açık alanda kullanılan mikrofon modelleri için üretilen mikrofon süngerleri, mikrofonları ısıya, neme, ışığa, toza, çiziklere ve rüzgâr seslerine karşı tam mukavemetini sağlamakla bilinirler.


Sitemizde başlıca üretici firmaları Lastvoice ve Osawa gibi kendi alanlarında öncü firmalar olduğu mikrofon süngerlerinin sunduğu özelliklere göz gezdirecek olursak sizlerle beraber eğer; kablolu dinamik mikrofonlar ve telsiz mikrofonlar için uyumlu, siyah – mavi – kırmızı – yeşil - sarı renk seçenekleri, 5’li set – 3’lü set – 2’li set şeklinde setlendirmelerle daha ekonomik paketler içerisinde bulunma, 1.sınıf malzeme ile mikrofonlarınıza tam anlamıyla mukavemet sağlama, tüm kondenser mikrofon modelleri ile uyumlu tasarımlar, rüzgâr gürültüsünüz asgariye indirerek daha pürüzsüz ve sağlıklı ses kayıt işlemleri, mikrofonu kirden tozdan koruyan yapısı ile mikrofonlarınızı daha uzun ömürlü kullanma imkânı, kamera mikrofonu modelleri ile tam uyumlu olmasıyla birlikte mikrofonun boyutuna göre istenildiği zaman kısaltılabilme, kablolu ve kablosuz yaka mikrofonları ile tam uyumlu, kondenser stüdyo mikrofonları ile tam uyumlu, kaz boynu mikrofon modelleri ile tam uyumlu, yaka mikrofon modelleri ile tam uyumlu, headset kafa mikrofonu modelleri ile tam uyumlu varyasyonları ile sitemizde satışa sunulmaktadırlar.


Siz de tüm mikrofon süngeri modellerine sitemizden 11 TL ila 60 TL aralığında değişkenlik gösteren fiyat yelpazeleri ile sahip olabilir, mikrofon süngerleri ile alakalı tüm detaylı bilgiyi uzman teknik ve temsilci kadromuzdan edinebilir, en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle ürünleri sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Çerez Kullanımı