Loading..
   < >

   Stüdyo referans monitörü

   Stüdyo referans monitörü satış sayfamızda yamaha, mackie gibi dünya markalarının tasarladığı tavsiye edilen stüdyo referans monitörleri yer alır. Tüm Referans Monitör tavsiyeleri ve En iyi stüdyo monitörleri Uygun Fiyat Avantajı ile Yonkamuzikmarket.com'da.  Günümüzde bir çok stüdyo uygulamacısı referans monitörü nedir ? sorusuna cevap aramaktadır. Bir stüdyoda referans monitörü olmalımıdır ? Faydaları nelerdir ? Tüm bu soruları ve merak ettiklerinizi bize danışabilirsiniz.


   Stüdyolar için Referans Monitörü

   Profesyonel kayıt stüdyoları için çok önemli bir rol oynayan referans monitörleri, yapılan kayıtın referesini sağlamak için oldukça önemlidir. Stüdyo müzik uygulamalarında kişinin kendini duyabilmesi ve sesi iyi bir şekilde iletilebilmesi için müzik uygulamacıları stüdyo referans monitörü kullanmaktadır. 


   Stüdyo Monitörü

   Referans monitörü olarak adlandırılan stüdyo monitörü, aktif kabin sistemi olarak satışa sunulmaktadır. Profesyonel ses sistemleri dahilinde tasarım edilen monitörler, stüdyo kayıtlarında kullanılmaktadır. Ses iletimleri ve müzik yayınları için kullanılan kabin sistemleri hem canlı yayınlar hem kayıtlar için kullanılmaktadır.

   Stüdyo monitörleri teknik özelliklerine bağlı olarak dahili ve harici sistem özelliklerinde dizayn edilir. Kablolu ve kablosuz özellikler, taşınabilir sistem özellikleri, jak girişleri ve kabloları gibi farklı donanımlara göre imal edilmektedir.


   Stüdyo Monitörü Kullanım Alanları

   Ses sistemi kullanılan hemen her alanda kullanılabilen referans hoparlör sistemleri, stüdyo kayıt sistemleri kategorisinde yer alır. DJ müzik sistemleri, Youtuber kayıtları, albüm kayıtları veya sahne ses sistemleri gibi etkinliklerde kullanılmaktadır.


   Stüdyo Monitör Özellikleri

   İki yollu stüdyo referans monitörü olarak geliştirilen donanımlar, yüksek kalite sunumlarıyla fiber kompozit malzemelerden üretiliyor. Ancak marka ve modellere bağlı olarak farklı materyallerden de üretim yapılmaktadır. PVC, ahşap veya plastik çeşitlerinde kabin sistemleri bulunmaktadır.

   Ürünlerin kabin özellikleri, titreşim azaltan fonksiyonları ile ses kalitesine doğrudan katkı sağlamaktadır. Akustik formda birbirinden farklı özellik sunan stüdyo referans monitörü çeşitleri bulunmaktadır.

   $220.00KDV Dahil
   $315.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı