⁠   ⁠
₺3.119,00 KDV Dahil
₺3.644,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺3.119,00 KDV Dahil
₺3.644,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺2.804,00 KDV Dahil
₺3.276,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
ÖZEL RENK
Bunlar da İlginizi Çekebilir
 

Farklı ve Yenilikçi Ses Tınısı İle Elektro Keman Modelleri

Elektro keman müzik zevkini doyasıya yaşama imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin çalma gücü ve performansı da üst seviyeye çıkmaktadır. Müzik seven kişilerin her biri farkını ortaya koymak için bu ürünleri tercih etmektedir. Elektro keman ürünleri farklı tasarımları ile model önerisi oluşturmaktadır. Sitemiz içerisinde yer alan bu ürünler eşsiz bir ses tınısı çıkartmaya yardımcı olmaktadır.

Elektronik keman ürünleri birbirinden farklı ürün seçenekleri ile sitemizde farklı markalar altında yer almaktadır. Aynı zamanda bu ürünler profesyonel müzik adına tercih edilmektedir. Elektro keman ürünleri 4 telli müzik ekipmanları olarak bilinmektedir. Kaliteli ses yapısına sahip olan bu ekipmanlar sayesinde profesyonel müzik yapma imkanı ortaya çıkmaktadır.

Elektronik keman ürünleri telleri farklı ebatlarda olan ve akor düzeni diğerlerinden farklı olan çalgı aletleri arasında yer almaktadır. Yüksek ses kalitesi sayesinde stüdyo ve konser gibi alanlarda da farkını ortaya çıkartmaktadır. Başka bir deyişle elektro keman fiyatları modele ve markaya göre belirlenmektedir. Son zamanların en popüler ürün seçenekleri sitemiz içerisinde yer almaktadır.

Elektro keman ürünleri istenen ses tınısına sahip ürün seçenekleri arasına girmektedir. Her biri birinci sınıf kaliteli malzemelerden kullanılan bu ürünler de elektronik seslerin ortam içerisinde daha iyi yansıtılmasına yardımcı olmaktadır. Bu alanda elektronik keman en popüler ürün grubu içerisine girmektedir.

Aynı zamanda elektro keman fiyatları üstün ses yeteneğine sahip ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Bu ürünler yay ile eşsiz bir uyum içerisine girmektedir. Başka bir deyişle ürünlerin çalış performansını yüksek olması istenen tonda ses ve nota çıkartma kabiliyeti oluşturmaktadır.

Elektro Keman Deneyimi İle Yaylı Müziğine Farklı Bir Bakış Açısı

Elektro Keman Deneyimi İle Yaylı Müziğine Farklı Bir Bakış Açısı

Yeni nesil müzik ekipmanları arasında yer alan elektro keman ses yeteneği güçlü olan ürün seçeneklerinden biri olarak bilinmektedir. Üstelik keman çalma deneyimini en üst seviyede yaşamak isteyen kişiler için birbirinden farklı model hazırlanmaktadır. Başka bir deyişle elektronik keman ürünler yaylı müziğe geçiş alanında fark yaratacak bir ürün olarak tercih edilmektedir.

Elektro keman fiyatları bu açıdan beklentileri ve istekleri karşılayacak şekilde düzenlenmektedir. Her bir ürün telli müzik aleti grubu içerisinde en keyifli dinleme yeteneği oluşturan ürünler olarak bilinmektedir. Yaylı müzik aleti ürünleri arasında bu ekipmanlar konserlerin en popüler ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aynı zamanda elektro keman fiyatları ile üstün performans göstermek mümkün hale gelmektedir. Her bir ürün kaliteli ses yapısına sahip ve son zamanların en estetik müziklerinde kullanılan müzik ekipmanlarından biri olarak hazırlanmaktadır. Elektro keman fiyatları da bu şekilde belirlenmektedir. Farklı fiyat ve performans olanakları sunan ürünler keman deneyimini arttırmaktadır.

Yaylı müzik ve ses ekipmanları olarak 4 telli şekilde tasarlanan birbirinden farklı ürün yer almaktadır. Her biri birbirinden farklı kullanım imkanı oluşturan bu keman çeşitleri ile klasik ve modern müzik yapmak mümkün hale gelmektedir. Ürünlerin tamamı birinci sınıf tel kullanımı ile üretilmektedir. Bu nedenle farklı müzik deneyimi yaşamak çok daha başarılı hale gelmektedir.

Klasik müziğin aranan seslerinden biri de bu müzik ekipmanları olarak bilinmektedir. Son zamanların en beğenilen tarzı bu şekilde ortaya çıkmaktadır. Keman kullanımında elektro ürünleri seçen kişiler daha yankılı ve ses kalitesi yüksek müzikler ortaya çıkartmaktadır. Her bir ürün yüksek çalım gücü sunmaktadır.

Elektro Keman İle Normal Keman Arasındaki Farklar Nelerdir?

Elektro Keman İle Normal Keman Arasındaki Farklar Nelerdir?

Elektro keman kullanımı normal kemandan farklı olarak daha güçlü ses dalgaları oluşturmaktadır. Aynı zamanda ses iletimi konusunda profesyonel bir deneyim yaratmaktadır. Ortam içerisinde daha yüksek ses çıkartma kapasitesi hazırlamaktadır. Aynı zamanda elektronik keman ürünleri farklı tür müzikler yapmak için en ideal ürünlerden biri olarak hazırlanmaktadır.

Tüm ürünler fiyat performans arasındaki dengeyi kurmaktadır. Elektronik keman fiyatları normal kemanlardan farklı olacak şekilde belirlenmektedir. Bu nedenle herkes dilediği ürünü sitemiz üzerinden satın almaktadır. Elektro keman ürünlerinde müzik tutkusu çok daha net bir şekilde öne çıkmaktadır. Aynı zamanda ses yapısı güçlü olan bu ekipmanlar sayesinde müziği içinde hissetmek mümkün hale gelmektedir.

Yeni nesil müzik tarzları içerisinde de elektronik keman sıkça tercih edilmektedir. Başka bir deyişle ürünlerin çalış gücü ve ses kalitesi ortam içerisinde daha dikkatli algılanmaktadır. Bu ürünler arasındaki farklardan bir diğeri ise fiyatları olarak araştırılmaktadır. Elektro keman fiyatları normal kemanlardan farklı olacak şekilde modele ve marka imzasına uygun şekilde belirlenmektedir.

Yeni nesil müzik yapma alanında popüler hale gelen ürünlerden biri bu ekipmanlar olarak tercih edilmektedir. Herkes kendisine en uygun olan modelde ürün seçimi yapmaktadır. Aynı zamanda müzik aletlerinin tamamı yeni keşiflerin yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Son zamanlarda müziğe başlamak isteyen kişiler normal ya da elektro keman arasındaki farkları detaylı bir şekilde araştırmaktadır. Her iki ürünün de farklı özellikleri bulunmaktadır. Fakat elektro keman son zamanların en popüler ses çıkartma özelliğine sahip ve yeni yay çeşitleri ile daha güçlü ses sunan ekipman arasına girmektedir.

Elektro Keman Kategorisinde Midex İmzası

Elektro Keman Kategorisinde Midex İmzası

Ses kalitesi yüksek olan müzik aletlerini inceleyen pek çok kişi Midex imzalı elektronik kemanları incelemektedir. Bu ürünlerin her biri yeni keşifler için ideal bir seçim şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda elektro keman ürünleri birbirinden farklı rollere girmektedir.

Büyük konser ve orkestralarda her biri özel ses çıkartma yetkisi sunmaktadır. Aynı zamanda elektronik keman ürünleri tercihlere uygun şekilde tasarlanmaktadır. Midex imzalı olan bu ürünler elektro keman fiyatları arasında da fark yaratmaktadır. Her bir ürün istekleri karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Tüm müzik aletleri kendi içerisinde ayrı bir ses sunmaktadır. Aynı zamanda temel alanda 4 telli çalgı ürün seçeneklerinde de bu ürünler ön plana çıkmaktadır. Ses kalitesi yüksek olan bu kemanlar ile beraber her istek yerine getirilmektedir. Notaların doğru bir şekilde çıkmasına yardımcı olan bu keman sayesinde amfi bağlantılı bir müzik deneyimi oluşturmaktadır.

Ses tınısı yüksek ve kulağa hoş gelen bu ürünler için sitemizde birbirinden güncel ürünler yer almaktadır. Sesi içinde hissetmek isteyenler için en ideal ürünlerden biri olan elektro keman ürünler Midex imzası taşımaktadır. Herkes kendisine uygun bir müzik ekipmanı seçmek için sitemizi ziyaret etmektedir. Sitemizde yer alan ürünler en popüler ürünlerden oluşmaktadır.

Yeni nesil müzik tarzlarını ortaya çıkaran elektro keman ürünleri ile estetik müzik algısı oluşmaktadır. Aynı zamanda keman çeşitlerinin tamamı sitemizde özenle hazırlanmaktadır. Zengin model seçenekleri sayesinde elektronik keman ürünleri son zamanların en popüler ürünleri olarak tasarlanmaktadır. Kalitesinden ödün vermeyen web sitemiz elektro keman fiyatları arasında dilediği ürünü bütçesine uygun satın almaktadır.

Elektro Keman Özellikleri Nelerdir?

Elektro Keman Özellikleri Nelerdir?

Elektro keman kullanımından önce özelliklerini bilmek ve keşfetmek de önemli hale gelmektedir. Son zamanların öne çıkan müzik aleti çeşitlerinden biri olarak elektronik keman pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Çıkarttığı ses notaları tamamen birbirinden farklı olacak şekilde ayarlanmaktadır. Aynı zamanda 4 telli müzik aleti olarak tasarlanmaktadır.

Orkestra içerisinde basslı ses notaları çıkartmaya yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte diğer müzik ekipmanları ile anında uyum içerisine girmektedir. Her bir keman seçimi istekleri karşılayacak şekilde sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Kaliteli müzik alanında en beğenilen ürün çeşidi şeklinde hazırlanmaktadır. Elektronik keman ürünleri klasik kemandan farklı notalara ve nota çalma düzenine sahip şeklinde tasarlanmaktadır.

Üstelik ses kaynaştırması da oldukça yüksek düzeyde ayarlanmaktadır. Yeni nesil müzik türlerini keşfetmek isteyen kişiler için keman çeşitleri arasında elektro keman en popüler ürün haline gelmektedir. Elektro keman fiyatları da bu şekilde özelliklerine uygun şekilde belirlenmektedir. Güncel ürün özellikleri incelemesi yapan kişiler son zamanların en beğenilen müzik ekipmanlarına sahip olmaktadır.

Özellikle stüdyo ortamlarında öne çıkan keman modelleri olarak bilinmektedir. Her bir ürün kendi içerisinde farklı kullanım özellikleri oluşturmaktadır. Başka bir deyişle elektro keman satın almak isteyen kişiler Midex imzalı olan ürünleri sitemiz üzerinden incelemektedir.

Yalnız ürün siparişi vermeden önce model incelemesi yapılmaktadır. Elektronik keman ürünleri farklı özellikler sunarak müzik türünü belirlemektedir. Diğer müzik ekipmanlarından farklı olarak hem daha güçlü sese hem de daha net notalara sahip ürünlerden biri olarak tasarlanmakta ve kullanılmaktadır.

Elektro Keman Kullanım Alanları

Elektro Keman Kullanım Alanları

Elektro keman kullanım alanları son derece geniş şekilde düzenlenmektedir. Her bir ürün farklı kategorilerde incelenmektedir. Boyutlarına ve türlerine uygun şekilde tasarlanan bu müzik aletleri son zamanların en popüler ürünleri olarak hazır hale getirilmektedir. Keman eğitimlerinde klasik kemandan başlayan kişiler daha sonra elektronik keman kullanımına geçmektedir.

Aynı zamanda bu kemanların ses kalitesi ve düzeyi daha yüksek olduğundan farklı alanlarda kullanım olanakları da artmaktadır. Başka bir deyişle bu tip keman çeşitleri geniş ve yüksek ortamlarda tercih edilmektedir. Kalitesi ile ün salan elektro keman ürünleri boyutlarına göre sınıflandırılmaktadır. Tercih edilen her bir ürün üzerinde ayrı bir ses akortu yapılmaktadır.

Başka bir deyişle teknik çalım özellikleri her ürün için değişkenlik göstermektedir. Elektronik keman ürünlerinin tamamı kendi içerisinde nota düzeni oluşturmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile akor yenilemesi yapılmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen sitemiz içerisinde bu ürünlerin her biri yüksek kalitede tasarlanmaktadır.

Estetik ve güçlü müzik ürün seçenekleri arasında yer alarak uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Her bir keman özelliği değişkenlik göstermektedir. Boyutlarına göre kullanım alanları da değişmektedir. Bu anlamda son zamanların en popüler ürünlerinden biri olan elektro keman sıkça tercih edilmektedir.

Yeni müzik anlayışını ortaya çıkartan elektronik keman çeşitleri stüdyo ortamlarına ve kayıtlarında da sıkça kullanılmaktadır. Başka bir deyişle bu ürünler orkestra arkasında çalma adına tercih edilmektedir. Verilen özel konserlerde de mekan içerisinde güçlü ses yayma gücü oluşturmaktadır. Birbirinden farklı ürün seçeneği sitemiz içerisinde ayrı modeller hazırlamaktadır.

Elektro Keman Fiyatları

Elektro Keman Fiyatları

Elektro keman ürünleri farklı marka ve model seçenekleri üzerinde hazırlanmaktadır. Tamamı birinci sınıf ürün seçenekleri olarak tasarlanan bu ürünler akor ayarlama konusunda da üstün başarı sunmaktadır. Elektronik keman ürünleri amfi bağlantılı ve bağlantısız şekilde çalınmaktadır. Bu şekilde çıkan ses notaları çok daha net ve anlaşılır hale gelmektedir.

Çalım incelemesi yapılan bu ürünlerin tamamı kalitesinden ödün vermeyen modeller şeklinde hazırlanmaktadır. Aynı zamanda bu ürünler tellerin yay ile sürtmesinden kaynaklanan kaliteli bir ses notaları çıkartmaktadır. Elektro keman fiyatları ses aralıkları ve akort sistemi aynı olan ürün çeşitleri şeklinde hazırlanmakta ve fiyatları da bu düzende belirlenmektedir.

Kullanım olanakları ve kapasitesi farklılık gösteren bu ürün seçeneklerini detaylı bir şekilde incelemek de ürünlerin doğru kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Geniş alanda tercih edilen bu ürünler gerçek çalma gücünü ortaya çıkartmaktadır. Yeni nesil elektro keman ürünleri uygun fiyat garantisi ile kalitesi sunmaktadır.

Üstelik doğal ses gücü sunan keman çeşitleri olarak bilinmektedir. Her bir ürün farklı tel kalınlıkları oluşturmaktadır. Yeni nesil müzik tarzları içerisinde kullanılan elektro keman ürünleri teknikleri ve özellikleri sayesinde doğru notaların çıkmasına yardımcı olmaktadır. Her biri özenle dizayn edilen bu ürünler belirli bir akort sistemi üzerinden faaliyete geçmektedir.

Başka bir deyişle bu ürünler geniş kullanım özellikleri sunmaktadır. Estetik müzik sesleri ve notaları için gelişmiş tasarıma sahip elektro kemanlar tercih edilmektedir. Çalma gücüne gerek duyulmadan kısa süre içerisinde istenen sese erişim sağlamak kolay hale gelmektedir. Böylelikle ses kapasitesi en yüksek ürünler olarak tasarlanmaktadır.

Elektronik Keman Kullanım Avantajları Nedir?

Elektronik Keman Kullanım Avantajları Nedir?

Son zamanların en profesyonel müzik ekipmanları arasında elektro gitar üst seviyeye çıkmaktadır. Aynı zamanda diğer kemanlardan farklı bir çalma gücü oluşturmaktadır. Estetik müzik ve profesyonel nota çıkartma kapasitesi üzerinden beklentiler en iyi şekilde karşılanmaktadır. Yeni nesil müzik tarzları için bu ürünlerin kullanım avantajları da artmaktadır.

Elektro keman yaylı keman grubu içerisine girmektedir. 4 telden oluşan bu ürünler doğal bir ses çıkartmaktadır. Aynı zamanda orkestra içerisinde belirli tiz ve bas aralıkları oluşturacak şekilde çalınmaktadır. Gerçek müziğe ulaşmak isteyen kişiler için tasarlanan elektro keman ürünleri konser sırasında en sık tercih edilen ekipman olarak hazırlanmaktadır.

Diğer tüm müzik aletleri ile uyum içerisine girmektedir. Başka bir deyişle sahne içerisinde ve konserlerde de yüksek düzeyde ses çıkartma imkanı sunmaktadır. Cızırtı yaratmadan pürüzsüz bir ses çıkartma imkanı oluşturmaktadır. Bu ekipmanlar aynı zamanda stüdyo kayıt ortamları içerisinde de sıkça tercih edilmektedir. Yeni nesil Midex imzalı ürün seçenekleri özel tasarım örnekleri ile sitemizde hazır hale getirilmektedir.

Yüksek Çalma Gücüne Sahip Elektronik Keman Modelleri

Yüksek Çalma Gücüne Sahip Elektronik Keman Modelleri

Müziğin gücünü hissetmek isteyen kişiler için çalma performansı yüksek olan elektro keman modelleri ön plana çıkmaktadır. Özel ses dönüştürücüleri üzerinde de sorunsuz çalışmaktadır. Yapılan tüm etkileşimler doğrultusunda bu ürünler sesi en iyi şekilde harmanlamaktadır. Başka bir deyişle harika ses tınıları sunarak yüksek düzeyde çalma ve kendisini dinletme gücü ortaya çıkartmaktadır.

Diğer ekipmanların tamamı ile uyum içerisine girmektedir. Aynı zamanda bu ürünler pratik kullanım imkanı yaratmaktadır. Üst seviyede çalma gücü oluşturan bu ürünler ses alanında değişimler sunmaktadır. Başka bir deyişle üretilen ses tınıları sayesinde ses siteminde profesyonel bir nota çıkma gücü ortalanmaktadır. Çünkü ses yansıtma aralığı bu ekipmanlar içerisinde yüksek seviyede belirlenmektedir.

Marka Tasarımları İle Eşsiz Görünüme Sahip Elektro Kemanlar

Marka Tasarımları İle Eşsiz Görünüme Sahip Elektro Kemanlar

Farklı marka tasarımları ile eşsiz görünüme sahip birbirinden yeni ürünler sitemizde hazır bulunmaktadır. Tüm bu ürünler diğer klasik kemanlardan farklı ve yüksek ses çıkartma özelliği oluşturmaktadır. Profesyonel müzik yapma alanında da beklentileri en iyi karşılayan ürünler olarak bilinmektedir. Bu durum ses sistemi içerisinde amfi üzerinden bağlantılı çalınmaktadır. Tüm ürünler zengin kategorilerimiz içerisinde yerini almaya başlamaktadır.

Keman çeşitleri ve modellerinin her biri kendi içerisinde ayrı teknik özellikler sunmaktadır. Başka bir deyişle yeni model incelemesi yapan kişiler kendi tarzına uygun bir ürün satın almaktadır. Elektro keman isminden de anlaşılacağı üzere daha yüksek dozajda ses sunmaktadır. Ses üretimi için ideal nota gücü ortaya çıkartmaktadır. Elektrik akımı sayesinde tellerin titreşimine bağlı olacak şekilde notalar çıkmaya başlamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.