⁠   ⁠
₺1.344,00 KDV Dahil
₺1.607,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺1.670,00 KDV Dahil
₺1.985,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺336,00 KDV Dahil
₺420,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Videolu Ürün
₺830,00 KDV Dahil
₺996,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺840,00 KDV Dahil
₺1.008,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺3.665,00 KDV Dahil
₺4.190,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Gün Saat Dakika Saniye
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!

Disko Topu İle Odanızın Ambiyansını Değiştirin

Disko topu eğlence mekanlarının vazgeçilmez ekipmanları içerisinde yer almaktadır. Özellikle de tekno müzik ile beraber ışıkların kapatılmasının ardından, rengarenk bir görsel şölen oluşturmaktadır. Bu şölen birçok disko ve bar mekanının yanı sıra, farklı eğlence ve etkinlik alanlarında da kullanılmaktadır.
 
 Aynı zamanda doğum günü ve benzeri gibi birçok kutlama söz konusu olduğunda evde de kullanım olanağı vermektedir. Günümüzde dijital tasarım altında led özelliğe sahip risko topu modelleri, birçok değişik renk üzerinden tercih olanağı tanımaktadır.
 
 Özellikle de yaymış olduğu disko ışığı mekanda pek çok değişik renk üzerinden harika bir görsel oluşturmaktadır. Çok uygun disko topu fiyat kapsamında kaliteli markaları içinde bu ürünlere kategori üzerinden güvenle ulaşım şansı elde edilmektedir.


 
Disko Topu İle Sınırsız Eğlence Zamanı 

 

 Daha çok eğlence mekanlarında kullanıldığı düşünülen disko topu çeşitleri, günümüzde artık evin farklı odalarında da değerlendirilmektedir. Çünkü bu özel tasarım disko lambası artık led tasarımı ile birlikte her yerde kullanım olanağı vermektedir.
 
 Geceleri hoş bir atmosfer yaratma şansı elde edilmektedir. Diğer yandan evde yapılacak olan kutlamalar esnasında, harika bir görsel şölen elde etmek mümkün olmaktadır. Bununla birlikte sese duyarlı disko topu özelliği sayesinde, istenildiği zaman harekete geçirme imkanı bulunmaktadır. Bu da eğlenceyi çok daha üst seviyeye çıkarmaktadır.
 
 Evlerde daha çok mini disko topu kullanılmaktadır. Bu sayede tasarım açısından kolayca yerleştirilmekte ve mekanda harika bir görsel oluşturmaktadır. Teknoloji tasarımları ve özel yapısı altında site bünyesinde birçok farklı disko topları arasından keyifle seçim şansı bulunmaktadır.


 
 Disko Işığını Evde Kullanabilir miyim?


 
 Günümüzde farklı mekanlarda olduğu gibi evde de birçok değişik eğlence yaratılmaktadır. Özellikle yılbaşı ile beraber özel kutlamalar, sevgililer günü ya da doğum günü gibi daha birçok eğlence öne çıkmaktadır. Tabii bu eğlence için odalar özel süslemeler ile harika bir hale getirilmektedir. Eğlenceyi daha da yukarı çekebilmek için ise günümüzde disko topu modelleri kullanılmaktadır.
 
 Dijital tasarıma sahip led lambalı düz ışığı modelleri, birçok renk üzerinden harika bir görsel oluşturmaktadır. Birçok kişi ise bu dönem disko topu modellerinin evde kullanılıp kullanılmayacağını merak etmektedir. Elbette günümüzde artık özel teknolojik tasarımı ve portatif yapısı eşliğinde evde de disko topu kullanılmaktadır.
 
 Bu özel top ışık tasarımı sayesinde Farklı renkler üzerinden evin odalarında harika bir görüntü oluşturulmaktadır. Böylece evde disko ışığı görüntüsü ile birlikte farklı özel günleri keyifli şekilde kutlama şansı elde edilmektedir.


 
 Sese Duyarlı Disko Topu Kullanım Yöntemi


 
 Teknoloji tasarımı sayesinde günümüzde disko topu modelleri artık çok daha kolay ve fonksiyonel kullanım imkanı vermektedir. Aynı zamanda disko lambası olarak da ifade edilecek bu tasarımlar led özelliğe sahip olmaktadır. Daha da önemlisi sesini duyarlı olduğu için farklı renklerini gürültü ile beraber çıkarmaktadır. Bu durum hem insan sesi üzerinden hem de müzikle beraber gerçekleşmektedir.
 
 Aynı zamanda disko lambası sese duyarlı led flaşlı tasarımı sayesinde mekanda oldukça güzel bir görüntü çıkarma şansı vermektedir. Bu görüntüyü daha da iyi hale getirmek için disko ışıkları led tasarımı sayesinde oldukça parlak bir etki oluşturmaktadır. Çok farklı renk üzerinden kaliteli tasarım altında sese duyarlı disko topu modelleri kategori bünyesinde yer almaktadır.


 
 Diskolarda Kullanılan Hareketli ve Eğlenceli Toplar
 


 Birçok farklı gece mekanlarında genelde hareketli ve eğlenceli disko topu modelleri kullanılmaktadır. Bunlar genelde mekanın tavan kısmına özel olarak yerleştirilmektedir. Tabii aynı zamanda yine mekanın köşe kısımlarını birden fazla yerleşim üzerinden aynı anda açılmaktadır.
 
 Böylece değişik renkleri ile beraber harika bir görsel şölen meydana getirmektedir. Artık bu disko ışığı ürünleri sadece gece mekanlarında değil ayrıca evlerde de kullanılmaktadır. Hareketli tasarımı sayesinde kendi etrafında özellikle dönerken, küre tasarımı üzerinden değişik renklere çevreye yaymaktadır.
 
 Üstelik sese duyarlı tasarımı ve led ışık yapısı doğrultusunda, eğlenceyi daha da doruğa çıkarmaktadır. Bu konuda kaliteli marka bünyesinde özel tasarım altında hazırlanmış disko topu modelleri kategori bünyesinde yer almaktadır.


 
 Partilerde Kullanılan Ev Tipi Disko Işıkları


 
 Evde yapılan partiler son yıllarda oldukça fazla artış göstermektedir. Özellikle arkadaşlar ve dostlar ya da aileler ile değişik kutlamalar yapılmaktadır. Bu kutlamalarda birçok değişik süs kullanılırken disko topu modelleri de bir adım öne çıkmaktadır.
 
 Özellikle evin disko ışıkları ile dolması sayesinde, harika bir görsel meydana getirilmektedir. Öyle ki günümüzde artık çok kolay şekilde kullanım imkanı vermektedir. Basit kurulumu belirli bir noktaya yerleştirilmek suretiyle tek bir tuş ile çalıştırmaya meyilli olarak öne çıkmaktadır. Özellikle evde disko ışığı görüntüsü ile birlikte harika dakikalar geçirme şansı bulunmaktadır.
 
 Diğer bir ismiyle parti topu olarak da bilinen bu eğlence araçları, ışıklar kapatıldığı andan itibaren harika bir görüntü oluşturmaktadır. O yüzden evlerde yapılacak birçok parti amacı ve çeşidi altında, disko toplarının yaygın kullanıldığını söylemek gerekmektedir.


 
 Disko Topu Fiyatları


 
 Teknoloji tasarımıyla beraber günümüzde birçok farklı özelliğe sahip disko topu modelleri bulunmaktadır. Özellikle disko lambası tasarımı sayesinde, değişik renkler üzerinden mekanda harika bir görüntü oluşturmaktadır. Tabii bunun yanı sıra renkleri ile birlikte birçok özelliği kapsamında farklı fiyatlandırmalar üzerinden öne çıktığını söylemek gerekmektedir.
 
 Bu konuda disko topu fiyat bakımından bu güvenilir sistem bünyesinde çok uygun bütçeler üzerinden seçim şansı tanımaktadır. Özellikle de ev tipi tasarıma sahip disko topları, odaların havasını değiştirerek evde daha eğlenceli bir vakit geçirme şansı tanımaktadır.
 
 Geniş çaplı bir top ışık görüntüsü sergileyen bu ürünler, kişisel zevkleri ve isteklere uygun farklı tasarımlar üzerinden seçim şansı tanımaktadır. Bütçeye uygun fiyatlar doğrultusunda kategori üzerinden güvenli şekilde sipariş verilmesi yeterli olmaktadır.


 
 Farklı Kutlamalar İçin Disko Topu Kullanımı


 
 Evde yapılacak birçok çeşit kutlama konusunda disko topu modelleri etkileyici bir görüntü sağlamaktadır. Ortaya çıkarmış olduğu disko ışığı sayesinde, kutlamalar eğlence açısından doruğa çıkmaktadır. Odanın belli bölümlerine yerleştirilen bu toplar, üstelik sese duyarlı etkisi sayesinde farklı ışıkları üzerinden güzel bir görüntü sunmaktadır.
 
 Odanın birçok değişik noktasına disko lambası rahatlıkla yerleştirilmektedir. Çünkü üzerinde bulunan özel aparatı ile beraber belli bir noktaya sabitlenme şansı vermektedir. Böylece doğum günleri, yılbaşı kutlamaları, farklı partiler ve daha birçok eğlence amacı altında bu özel disko ışıkları kullanılmaktadır.
 
 Evlerde kullanmak için özel şekilde tasarlanmış olan parti topu modelleri, her türlü parti için evin odalarını eğlence mekanı haline getirmektedir. Bu konuda geniş ürün yelpazesi altında birçok farklı tasarım eşliğinde disko topları kategori üzerinden tercih imkanı tanımaktadır.


 
 Sese Duyarlı Disko Toplarının Kullanımı


 
 Hem şarkılar hem de insan sesine duyarlı olarak sese duyarlı disko topu modelleri günümüzde birçok mekanda kullanılmaktadır. Sadece gece mekanlarında değil evlerde de otomatik olarak devreye girmesiyle keyifli bir vakit geçirme imkanı vermektedir.
 
 Özel olarak otomatik şekilde hazırlanmasının ardından, teknoloji tasarımı ile ses üzerinden farklı renklerini yaymaktadır. Üstelik disko lambası sese duyarlı led flaşlı tasarımı eşliğinde etkileyici görüntüyü odanın her kısmına yaymaktadır. Çok değişik renk ile beraber aynı zamanda farklı şekilleri tavana, duvarları ya da yere yayma imkanı vermektedir.
 
 Bu görüntüyü en iyi şekilde değerlendirmek için ise özel tasarım disko topu modelleri kategori bünyesinde yer almaktadır. Farklı sesleri algılaması ile birlikte, birden fazla disko topunu kullanarak, mekanı çok daha eğlenceli hale getirilmesine olanak verilmektedir.


 
 Mini Tasarıma Sahip Disko Toplarını Değerlendirin


 
 Özellikle artık boyutları bakımından mini yapıya sahip olan disko topu çeşitleri, çok daha eğlenceli dakikalar sunmaktadır. Aynı zamanda mini disko topu olarak da ifade edilen bu ürünler, küre bir yapıya sahiptir. Farklı renkleri taşıması ile birlikte değişik şekillere de sahip olmaktadır.
 
 Boyutları küçük olduğu için genelde evin farklı odalarında kullanılmaktadır. Ancak her evin standart oda boyutlarına uygun şekilde oldukça etkileyici bir görüntü ortaya çıkardığını söylemek gerekmektedir. Tavana, duvarlara ya da zemine yerleştirilmek suretiyle mini disko topu partileri çok daha keyifli hale getirmektedir.
 
 Ayrıca birçok değişik süslemenin arasına yerleştirilerek, ışıklar kapatıldığı andan itibaren etkileyici led görüntü partinin çok daha özel hale gelmesine olanak vermektedir. Site üzerinden bu kaliteli ürünleri üstelik çok uygun müzik topu fiyatları kapsamında erişim şansı bulunmaktadır.


 
 Harekete Duyarlı Disko Topu Kullanımı


 
 Sesi duyarlı tasarımların yanı sıra aynı zamanda harekete duyarlı disko topları da bulunmaktadır. Bunlar aynı zamanda hareketli disko topu olarak da ifade edilmektedir. Çok değişik renk geniş çapta mekanın her yerine aydınlatmaktadır. Odanın içerisinde Işıklar kapatılsa bile, hareketi duyarlı olduğu için pek çok farklı rengini sürekli olarak mekana yaymaktadır.
 
 Bu konuda değişik renklere sahip farklı disko topu modellerine kategori üzerinden ulaşım imkanı elde edilmektedir. Aynı zamanda disko ışığı olarak da ifade edilebilecek olan bu özel tasarımlar, led özelliği ile evin her odasında kullanım şansı vermektedir.
 
 En ufak bir hareket veya ses üzerinden harekete geçen bu özel disko topları, güçlü ışıklandırması ile beraber mekanda etkileyici bir aydınlatma olanağı vermektedir. Farklı partilerde ya da bireysel olarak birçok değişik amaç altında evin değişik odalarında kullanım şansı tanımaktadır.


 
 Birçok Farklı Renge Sahip Disko Topu Modelleriyle Eğlenin


 
 Gece mekanlarına bakıldığı zaman disko topları farklı renkler üzerinden harika bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Özellikle de ışıklar kapatıldığı andan itibaren çalınan çılgın müzikler eşliğinde dans farklı renklere karışmaktadır. Bu durum şimdi evde ya da değişik yerlerde yapılan partilerde kullanmak için disko topa olanağı tanımaktadır.
 
 Oldukça etkileyici ve güzel bir disko ışığı görseli sağlayan bu ürünler, pek çok değişik rengin yansımasına olanak vermektedir. Bunlar aynı zamanda led disko topu olarak da bilinmektedir. Led özelliğine sahip olduğu için farklı renkleri değişik biçimlerde gösterme imkanı tanımaktadır.
 
 Bu özel renkli disko ışığı çeşitleri, kategori üzerinden geniş yelpaze altında seçim şansı vermektedir. Parlak ve güçlü bir renk yelpazesi ile beraber mekanı aydınlatan bu özel ürünler, aynı zamanda kaliteli marka bünyesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanım şansı tanımaktadır.


 
 Disko Lambası Artık Led Tasarımı İle Öne Çıkıyor


 
 Ev tipi kullanım imkanı veren standart boyutlara sahip olan disko lambası çeşitleri, led tasarımı üzerinden kullanım şansı vermektedir. Bu sebepten dolayı led disko topu olarak farklı renkleri mekanın yapısına uygun şekilde geniş alana yaymaktadır. Hem sese hem de harekete duyarlı olması ile birlikte, renkleri değişik biçimlerde ve odanın farklı noktalarına ulaştırılmaktadır.
 
 Bu da evlerde yapılacak olan partilerin çok daha eğlenceli ve çılgın geçmesine imkan vermektedir. Bu konuda teknik teknolojik özellikleri ve farklı tasarımları doğrultusunda birçok değişik disko lambası bulunmaktadır. Bunlardan herhangi biri kategori üzerinden tercih ederek, evlerde ya da farklı mekanlarda eğlence amaçlı kullanım şansı tanımaktadır.


 
 Küçük Yapısı İle Her Yere Kurulabilecek Disko Topları


 
 Küçük tasarımı eşliğinde mini disko topu modelleri, fazla yer kaplamadan odanın her yerinde kullanım şansı tanımaktadır. Özel tasarımı ile birçok farklı noktaya hızlı şekilde yerleştirilmekte ve hazır hale getirilmektedir. Her ne kadar bunlar mini disko topu olarak bilinse bile gücü oldukça yüksek seviyede kullanım olanağı tanımaktadır.
 
 Ortaya çıkarmış olduğu disko topu ışığı görkemli şekilde partileri çok eğlenceli hale getirmektedir. Ortamda oldukça etkileyici bir ambiyans yaratmak ve farklı renkler ile insanları birbirine kaynaştırmak amaçlı, günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Küre bir tasarıma sahip olması ile beraber teknoloji tasarımı ses özelliği üzerinden öne çıkmaktadır.
 
 Sese duyarlı ve flaş tasarımı ile birlikte ayrıca birçok şekil üzerinden de odanın duvarlarında harika görseller oluşturmaktadır. Eğlenceyi doruğa çıkarmak ve evde harika partiler vermek için birebir eğlence ürünleri içerisinde yer almaktadır.


 
 Çocuklar İçin Partilerde Kullanılacak Disko Topları


 
 Evde kullanım tipine sahip olan disko topları, aynı zamanda çocuklar için verilen özel partilerde keyifle kullanma şansı tanımaktadır. Bu konuda özel tasarım disko ışığı modelleri, rengarenk tasarımlarıyla çocukların eğlencesine katlamaktadır.
 
 Bu konuda doğum günleri başta olmak üzere arkadaşlarla eğlenirken ya da baby shower gibi birçok kutlama anında da kullanılmaktadır. Özellikle tam da doğum günü pastası üfleme esnasında ışıklar kapatılarak disko lambası açılmak suretiyle ortamda oldukça hoş bir atmosfer yaratma şansı elde edilmektedir.
 
 Hangi yaşta olurlarsa olsunlar çocuklar için farklı etkinlikler konusunda disko topları kategori bünyesinde seçim şansı sunmaktadır. Farklı özellikleri ve tasarımları eşliğinde rengarenk led aydınlatması üzerinden hoş bir görsel sağladığını söylemek mümkün olmaktadır.


 
 Uzaktan Kumandasıyla Disko Topunu Kontrol Edin


 
 Disko topları günümüzde hem hareketli yapısı hem de değişik renkleri üzerinden ortamda harika bir atmosfer yaratmaktadır. Üstelik bu atmosferi çok daha eğlenceli bir hale getirebilmek adına günümüzde uzaktan kumandalı modeller yer almaktadır. Birbirinden eğlenceli ve keyifli bu disko ışıkları, uzaktan kumandası üzerinden renklerin değişik noktalara ulaştırılmasına olanak vermektedir.
 
 Özel tasarıma sahip olan bu eğlenceli disko topu ışığı modelleri, istenildiği zaman ışık rengi arttırılmakta ya da azaltılmaktadır. Aynı zamanda bazen durdurulmakta ve bazen de otomatiğe alarak çalıştırma şansı verilmektedir.
 
 Bu konuda çok uygun müzik topu fiyatları üzerinden kategori bünyesinde erişim şansı bulunmaktadır. Her türlü sese duyarlı şekilde insan ya da müzik üzerinden harekete geçen bu disko topları, evde çok özel partiler verme şansı tanımaktadır.


 
 Farklı Özelliklere Sahip Disko Topu Modelleri


 
 Mekanı boyutlarına bağlı olarak kullanım imkanı veren günümüzde pek çok değişik disko topları bulunmaktadır. Motorlu tasarımları, led özellikleri, sese duyarlı yapısı ve farklı boyutları üzerinden seçim olanağı tanımaktadır.
 
 Aynı zamanda uzaktan kumandası ve değişik renkleri noktasında yaygın kullanıldığını söylemek gerekmektedir. Aynı zamanda en önemli özellikleri içerisinde güçlü marka kapsamında seçim yer almaktadır. Bu konuda özel tasarım disko lambası modelleri, önemli markalar eşliğinde site bünyesinde bulunmaktadır.
 
 Birçok farklı özelliği ile birlikte evde yapılacak partiler için harika bir görsel şölen sağlamaktadır. Aynı zamanda bu şölen birden fazla seçenek ile beraber çok daha keyifli hale gelmektedir. Bu kriterlere dikkat etmek suretiyle uygun fiyatlar doğrultusunda disko toplarına erişim sağlanmaktadır.


 
 Uygun Disko Topu Fiyatları


 
 Her bütçeye uygun disko topu fiyat seçenekleri ile beraber geniş ürün yelpazesi kategori bünyesinde bulunmaktadır. Renkleri, boyutları, sese ve harekete duyarlı olması ile değişik özelliklere doğrultusunda farklı fiyatlandırmalar öne çıkmaktadır.
 
 Elbette burada önemli olan kalitesiyle uzun ömürlü şekilde kullanım imkanı verecek ürünleri tercih etmek olmaktadır. Bunun bilincinde hareket eden bu güçlü site bünyesinde, kaliteli markalar eşliğinde özel disko topları bulunmaktadır. Harika bir görsel şölen sağlayan disko ışıkları sayesinde, özellikle evdeki partiler çok daha unutulmaz hale gelmektedir. 
 
 Elbette aynı zamanda sadece evde değil birçok değişik yerde de kullanım şansı tanıdığını söylemek gerekmektedir. Bu konuda her bütçeye uygun fiyatlar doğrultusunda özel yapım disko topları, kategori bünyesinde seçim olanağı tanımaktadır.


 
 Bluetooth Bağlantıya Sahip Disko Topları Keyfi Yukarı Çekiyor


 
 Günümüz teknolojisinin getirdiği birçok olanağı değerlendiren disko topları, artık bluetooth bağlantılı şekilde kullanım şansı tanımaktadır. Farklı renk kombinasyonları ile güçlü bir parlaklık sağlayan bu ürünler, değişik ışık dizilimlerini kumanda üzerinden de kontrol imkanı vermektedir. Tabii öncelik olarak belirli yeri yerleştirilen disko topunun bluetooth bağlantısının yapılması gerekmektedir.
 
 Ortopedik ve minyatür bir yapıya sahip olmasının yanı sıra bu küre tasarımlar, güçlü led ışığı sayesinde harika bir görüntü oluşturmaktadır. Kristal görünüm tasarımları altında bu özel ürünler, site bünyesinde uygun bütçeler doğrultusunda seçim şansı tanımaktadır. Kolayca bluetooth bağlantısı üzerinden uzaktan kumandasıyla rahatlıkla kullanım olanağı tanımaktadır.


 
 Disko Topları İle Eğlenceyi Katlayın


 
 Hem evlerde verilecek olan partiler hem de farklı mekanlar için birçok değişik disko ışığı eğlenceyi katlamaktadır. Işıkları kapatmak suretiyle müziği yüksek sesle açarak disko topunun ışığı altında harika danslar yapılmaktadır.
 
 Üstelik yanıp sönen ışık etkisi sayesinde ve farklı renkleri eşliğinde, eğlenceyi daha da yukarı çekme şansı elde edilmektedir. Bu kapsamda birçok farklı disko ışığı modelleri, değişik renkler üzerinden seçim olanağı tanımaktadır.
 
 Özel olarak yaydığı disko topu ışığı sayesinde, güçlü led parlaklık ile mekanda başka ışığa gerek kalmamaktadır. Sesi duyarlı olması, hareketli yapısı ve yüksek parlaklığı doğrultusunda eğlenceyi doruğa çıkarma şansı elde edilmektedir.


 
 Disko Topunu Kolayca Yerleştirin ve Hemen Kullanmaya Başlayın


 
 Üzerinde bulunan özel aparatı sayesinde disko topları istenilen noktaya kolaylıkla yerleştirilmektedir. Kısa süre içerisinde hazır hale getirdikten sonra düğmesine basmak yeterli olmaktadır. Motorlu tasarımları ve farklı boyutları doğrultusunda, güçlü parlaklığı ile rengarenk modeller arasından seçim yapılmaktadır. Üstelik birden fazla tercih gerçekleştirilerek, mekanın aydınlatılması değişik renklerle çok daha eğlenceli hale gelmektedir.
 
 Bu özel tasarım hareketli disko topu modelleri, renklerini böylece odanın birçok değişik senkronize şekilde yaymaktadır. Kategori bünyesinde birçok değişik özelliğe sahip disko topu ışığı modelleri bulunmaktadır. Bunlardan biri tercih edilmek suretiyle, partilerde eğlenceyi çok daha yukarı çekme şansı elde edilmektedir.


 
 Kalitesiyle Öne Çıkan Özel Tasarım Disko Topu Modelleri

 


 
 Elbette bu teknolojik ve dijital disko topu modelleri tercih edilirken kalite büyük önem taşımaktadır. Böylece farklı renklerinden çok daha yüksek seviyede faydalanma şansı elde edilirken, uzun ömürlü kullanım şansı yakalanmaktadır. Şimdi çok uygun disko topu fiyat eşliğinde bu ürünler kategori içerisinde bulunmaktadır. Hemen bir renkli disko ışığı seçim yaparak kategori üzerinden sipariş oluşturulmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.