Kamera Mikrofonu

Kamera mikrofonu, özel olarak kameralarda kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Dslr mikrofon diye söylenen kamera mikrofonları birçok kullanıcıya adeta rahat nefes aldırmıştır.  Daima kendini yenileyen teknoloji ile birlikte kamera mikrofonları da bu konuda kendine yer bulmuştur. Kullanıcıların daima daha kolay ürünlere yönelmesi ile birlikte bu ürüne rağbeti arttırmıştır. Bu neden ile kablosuz kamera mikrofonları pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. 


Kamera Mikrofonu Çeşitleri

Kablosuz ve kablolu olmak üzere bunun yanında da yaka ve el mikrofonu modelleri birçok ürünler mevcuttur. En ucuz kamera mikrofonu yanında kaliteli ve güvenli alışveriş yapmak istiyorsanız www.yonkamuzikmarket.com tercih edebilirsiniz. Kamera çekimleri yapmak isteyenlerin yanında bu işi meslek halinde yapan kameramanların da bu kamera mikrofonu göz bebeğidir. Çünkü çekim sırasında kameradan alınan sesle kaliteli bir kamera mikrofonundan alınmakta olan ses arasında çok fazla kalite farkı olduğu söylenebilmektedir.


Video Mikrofonu

Video mikrofon son zamanlarda çok karşılaşılan mikrofon modellerindendir. Aslında kamera mikrofonu ile video mikrofon aynı ürünlerdir. Kameralarda video çekim esnasında kullanılan video mikrofonu halk arasında röportaj mikrofonu diye de bilinmektedir. Özellikle röportaj esnasında ortam sesini alabilmesi ve yapılan çekimin kalitesini yükseltmesi amacı ile röportaj mikrofonları sıkça tercih edilmektedir. 


Dslr Mikrofon

Dslr mikrofon terimi aslında kameralarda çalışabilen mikrofonların genel ismidir. Dslr özelliği olan tüm mikrofonlar tüm kameralarda çalışacaktır. Kameralar üzerindeki 3,5 mm mikrofon girişine bağlantı sağlanarak kullanılan dslr mikrofonlar röportaj esnasında tüm sesleri hassas şekilde alabilmektedir. Fotoğraf makinesi mikrofonu olarak da bilinen bu mikrofon tipleri, tüm fotoğraf makineleri ile uyumludur. 


En İyi Kamera Mikrofonları Yonka’da

Consender kamera mikrofon modelleri ya da yaka tipi kamera mikrofonları online olarak sipariş verip alabilirsiniz. Kamera mikrofonlarında, yaka tipi mikrofonlar, el tipi mikrofonları ve headset mikrofon modelleri bulunmaktadır. Ultra profesyonel kullanım sahalarında kullanılmak üzere tasarlanan ve donanımlı markalara sahip olan, tüm ekipmanları yonka müzik market aracılığı ile alabilirsiniz.


Kayıt için kondenser mikrofonu, beyerdynamic set kamera mikrofonu, stüdyo kayıt kullanımları ve canlı performanslar için kullanılabilir. Dünyayı yakında takip ederek farklı ürün grupları, en iyi ses kalitesi ve ürün donanımları sunmaktayız. Kablolu kamera mikrofonu modellerini ya da telsiz tipi mikrofon modellerini online olarak bir tıkla yonka müzik marketten temin edebilirsiniz.


Sennheiser, roof ya da beyerdynamic ses sistemlerinde, en çok tercih edilen ve satılan ürünler arasında bulunmaktadır. Bu arada dslr mikrofon tavsiyesinde bulunmak gerekirse, kalitesi, donanımı ve özellikleri her ürün de olduğu gibi burada çok önem arz etmektedir. Kamera mikrofonu tüylü modelleri de olmak üzere çeşitli modellere sahiptir. Eğer bu ürünü kamera mikrofonu aliexpress den almak isterseniz, 40 gün beklemenize gerek yoktur, bunu www.yonkamuzikmarket.com dan bir tıkla alabilirsiniz. Güvenli, kaliteli ve hızlı online siparişleriniz bir tıkla evinize gelsin.


Kamera mikrofonları dendiği zaman aklınıza ilk gelmesi gereken şey kameralarla uyumlu olan mikrofon modelleridir. Genellikle özel olarak kamera mikrofonları olarak kategorize edilse de bu mikrofonlar ara sıra kablosuz mikrofonlar da olabilir çünkü bunun için üretilmiş ve entegre edilebilen mikrofonlar pek tabii mevcuttur. Kameralarınızla dışarılarda çekim yaparken ses alımı yapabilmeniz için kamera mikrofonlarına ihtiyaç duyacaksınız. Bu mikrofonların kronik rahatsızlıklarından birisi de ultra hassas oldukları için rüzgâr seslerini bir hayli içlerinde duyururlar. İşte bunun için de bu mikrofonlar satın alınırken yanlarında mutlaka rüzgâr önleyici pedler ya da mikrofon süngerleri de satın alınmalıdır.


Dslr mikrofon denildiği zaman da aklınıza kamera mikrofonlarından başka bir şey gelmesin. Aynı özelliklere sahiptirler ama dslr mikrofonlar genelde büyük kamera sistemleri için kullanılabildiklerinden ötürü diğer kamera mikrofonlarından ayrılmaktan ziyade bir alt kategori olarak ele alınabilmektedirler. Dslr mikrofonlar genelde ince uzun yapıda koro mikrofonlarına benzer olurlar ve 19 cmlik süngerler ile kullanılmaları tavsiye edilir çünkü rüzgâr sesini çok fazla içerlerine almaktadırlar.


Video mikrofon denildiği zaman da akıllara gelmesi gereken yine kamera mikrofonlardır. Uzun ya da kısa olsun fark etmez eğer video çekmek istiyorsanız ve kameranızda entegre bir kamera sistemi yoksa ya da sonradan bir mikrofon takmadıysanız ses almanız imkânsızdır. Video mikrofonları çok da kameralara entegre kullanılabilen ürünler değillerdir. Dizilerde ya da filmlerde görmüşsünüzdür boomcu çalışan insanları, işte o kullandıkları mikrofonlar video mikrofonları olarak adlandırılırlar ve çok büyük oldukları için de diğer kamera mikrofonlarından taşımaları daha zordur.


Video çekmek için mikrofon almanız ekseriyetle gerekmektedir yani eğer Charlie Chaplin değilseniz.  Bunun için de sitemizden istediğiniz minvalde kamera mikrofonlarına ulaşabilir, videolarınızı çekerken içerlerine seslerinizi de yükleyerek eğlenceli zamanlar geçirebilir ve anılarınızı ölümsüzleştirirken sizi dinleyenler içinse de güzel deneyimler yaşatabilirsiniz.


Eğer yeriniz sabit değilse ve sürekli dışarıda ve canlı çekimler de yapıyorsanız, aynı zamanda da videolarınız için ses kaydetmek istiyorsanız adresiniz kesinlikle kablosuz yaka mikrofonlarıdır. Bu mikrofonların çoğu kameralara entegre olabilmekle birlikte sürekli hareket eden kullanıcılar için gerçekten de birebir ürünlerdir. Bel pedlerle çalışan bu ürünler çok hafif olmalarıyla birlikte ergonomik tasarımlarıyla da dikkat çekmektedirler. Genellikle uhf bantlarla çalışan bu ürünler 150 metreye kadar çekim mesafesine sahiptirler. Bu sayede de siz kameradan ne kadar uzaklaşırsanız uzaklaşın ses alımında hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Sizler de kamera için kablosuz yaka mikrofonlarının kullanımının benzersiz zevkine Yonka farkıyla ulaşmış olacaksınız.


Kamera yaka mikrofonu modellerine sitemizden sizler de çok rahatlıkla ulaşabilir, değişkenlik gösteren fiyat yelpazelerimizden siz en uygun olan seçenekleri tercih ederek alışverişlerinizi en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle birlikte sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

  

₺304,50 KDV Dahil
₺377,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

₺580,00 KDV Dahil
₺765,60 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

   

 

Marka
:
Hepa Merz
Ürün Tipi
:
Kamera Mikrofonu
Kapsül
:
Condenser
Aksesuarlar
:
Koruma Çantası, Mikrofon tutacağı, Sünger, Kablo, 6.3*3.5 Dönüştürücü
Garanti
:
2 Yıl
Kargo
:
Aynı Gün
₺185,60 KDV Dahil
₺203,00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

₺150,80 KDV Dahil
₺174,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

₺301,60 KDV Dahil
₺377,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

₺301,60 KDV Dahil
₺377,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün

 

  

₺493,00 KDV Dahil
₺638,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

 

 

₺174,00 KDV Dahil
₺203,00 KDV Dahil

 

  

₺23,20 KDV Dahil
₺34,80 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo

 

 

 

₺792,22 KDV Dahil
₺910,60 KDV Dahil

 

 

 

₺1.299,15 KDV Dahil
₺2.088,00 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün

 

 

 

₺1.562,10 KDV Dahil
₺1.778,00 KDV Dahil

 

 

 

₺3.238,50 KDV Dahil
₺3.683,00 KDV Dahil

 

 

 

₺1.238,25 KDV Dahil
₺1.651,00 KDV Dahil

 

 

 

₺595,31 KDV Dahil
₺793,75 KDV Dahil

 

 

 

₺2.000,25 KDV Dahil
₺2.667,00 KDV Dahil

 

 

 

₺595,31 KDV Dahil
₺793,75 KDV Dahil

 

 

 

₺809,62 KDV Dahil
₺1.079,50 KDV Dahil

 

 

 

₺1.309,69 KDV Dahil
₺1.746,25 KDV Dahil

 

 

 

₺381,00 KDV Dahil
₺508,00 KDV Dahil

 

 

 

₺428,63 KDV Dahil
₺571,50 KDV Dahil

 

 

 

₺500,06 KDV Dahil
₺666,75 KDV Dahil

 

 

 

₺1.000,13 KDV Dahil
₺1.333,50 KDV Dahil

 

 

 

₺2.095,50 KDV Dahil
₺2.794,00 KDV Dahil

 

 

 

₺3.857,62 KDV Dahil
₺5.143,50 KDV Dahil

 

 

 

₺285,75 KDV Dahil
₺381,00 KDV Dahil
Çerez Kullanımı