Loading..
   < >

   Disko Işık Sistemleri

   Sahne ışık sistemleri sayfamızda disko ve eğlence yerlerinde kullanılan profesyonel disko ışık sistemleri yer alır. Disko eğlencelerinde olmazsa olmazlardan olan disko ışıkları eğlence mekanlarında oldukça önemlidir. En ucuz disko ışık sistemi fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Renkli efektleri ile göz dolduran disko ışıkları sahnede mükemmel bir ambians yaratmaktadır. Disko eğlencelerinde görsel şölen sunan sahne ışıkları müzik ve ses ile uyumlu çalışabilmektedir. 


   Disko Işıkları

   Sahne ve aydınlatma sistemleri dahilinde geliştirilen disko ışıkları, parıltılı tasarımları ve rengarenk kombinasyonları ile görsel şölen sunuyor. Özellikle kristal toplar, sahnelerin ve eğlence mekanlarının en temel aksesuarları arasında yer alıyor. Lazer sisteminde tasarım edilen aydınlatma gereçleri, led ışık sistemleri ve tiyatro ışıkları, açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen tasarımlardır.


   Disko Işık Çeşitleri

   Gökkuşağı efekt sistemleri, lazer kombinasyonlar gibi birbirinden farklı tasarımlarda dizayn edilen disko ışıkları, ebat, model ve renk farklılıkları ile imal ediliyor. Döner platform veya hareketli platformlar üzerinde farklı açılarda ışık sunmak üzere tasarlanan dekoratif ışıklar, efekt özellikleri ile kullanılan her ortama şahanelik katıyor.

   Aynalı küre çeşitleri, spot ışıklar, led ve lazer ışıkların yanı sıra strobe çakar ışık sistemleri, disko ışıkları kategorisinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. 


   Işık Efekt Sistemleri

   Profesyonel ses sistemlerinin bir kategorisi olan sahne ve aydınlatma sistemleri, eğlence ve müzik dünyasına renk katmak üzere tasarım edilen sistemlerdir. Canlı sahneler, stüdyolar, gece kulüpleri, eğlence mekanları gibi pek çok alanda kullanılan ve opsiyonel olarak efekt sistemleriyle kombine kullanılabilen ürünlerdir.

   Sis makinesi, kar makinesi, baloncuk makinesi gibi farklı tasarımlarla kombine olarak kullanılan ışık efekt sistemleri, lazer veya led sistemde dizayn ediliyor. 

   $28.00KDV Dahil
   $33.00 KDV Dahil
   $154.00KDV Dahil
   $175.01 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı