Yamaha Tf5 Dijital Mikser

5,00
Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺40.526,85(KDV Dahil)
İndirimli : ₺28.350,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺3.488,62 'den başlayan taksitlerle

 

 

 


Yamaha Tf5 mikser, dokunmatik panel kontrolü ve optimize edilmiş touchflow ile ideal ses niteliğine sahip, 32+1 kanal girişi ve 20 aux özelliği bulunan yamaha dijital mikser modelidir. En ucuz yamaha tf5 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. En seçici profesyonel kulakları bile etkilemeyi başaran Yamaha Tf5, ilk defa dijital mikser kullanan müzik insanlarının bile kolayca öğrenebileceği kullanışlı ara yüze sahiptir.Dokunmatik ekran teknolojisini kullanım kolaylığı ile birleştiren yamaha tf5, dijital mikser kategorisin de rakiplerinin önüne geçmeyi başarmıştır.


Yamaha tf5

Yamaha TF serisi, sezgisel tema ile hazırladığı kombinasyonlarda yaratıcılıkta özgün sunumlar yapıyor. İtina ile işlenen ses mühendisliği konseptleri, dokunmatik ekran konforu ile müzik dünyasına yüksek kalitede sunuluyor.

Yamaha tf5 dijital mikser, güçlü konsol yapısıyla yüksek giriş kapasitesi ve uygulama seçenekleri sunuyor. Fader sayısı ile daha yüksek uygulama olanağı sunan dijital konsol, hazır ayarlama modülleri ile kullanıcı dostu özelliklerini sunuyor.


Yamaha tf5 Teknik Özellikleri

İdeal konsol özelliklerine sahip olan, yüksek yazılım kalitesi ve geliştirilmiş opsiyonları ile kaliteyi performansla taçlandıran konsol;

33 motor faderi (32 kanal + 1 ana)

48 giriş karıştırma kanalı (40 mono + 2 stereo + 2 dönüş)

20 Aux (8 mono + 6 stereo) + Stereo + Alt otobüsler

Roll- out özellikli 8 DCA grubu

32 analog XLR / TRS combo mikrofon / hat girişleri + 2 analog RCA pin stereo hat girişleri


Gibi teknik donanımlarıyla muazzam sistem özelliklerini sunar. Sistem ayrıca; 16 analog XLR çıkışı ve USB depolama aygıtı aracılığıyla USB 2.0 + 2 x 2 ile 34 x 34 dijital kayıt / oynatma kanalları opsiyonları sunar. NY64-D ses arabirim kartı için 1 adet genişletme yuvasıyla dizayn edilen dijital mikser, hem Yamaha kalitesi hem de sınıfının en iyi özelliklerini sunar.

Dokunmatik konfor ile tf1 ve tf3 modellerinin geliştirilmiş versiyonu olarak dizayn edilen tasarım, yaratıcılığın en muazzam kombinlerini hazırlamanız için dizayn edilmiştir.


Yamaha tf5 Yaratıcı Özgürlük Teması

Yamaha TF serisi için yaratıcı özgürlük teması ve sezgisel kontrol sloganlarını sunuyor. Müzik bileşenlerini en ideal biçimde sunan, teknolojik tasarım ve ergonomik konfor özelliklerine yüksek kalite katan fonksiyonları ile stüdyo kayıtlarında ve canlı performanslarda en çok tercih edilen dijital mikser olarak kullanılıyor.

Yamaha tf5 dijital konsol, ideal seste arama yapmak için tek düğme özelliği sunuyor. Comp topuzu ile EQ özelliği sunan konsol sistemi, geleneksel bakış ve seçilmiş kanal arabirimleriyle ideallik sağlar.

CL serisi konsol özelliklerinde seçili kanal fonksiyonu sağlayan sistem, 8 kanal parametresi sunar. Efekt gönderme seviyesi, dokun- çevir düğmesi ve parametrelere doğrudan erişim özellikleriyle, ekstre keyif ve müzik kalitesi sağlar.

İnce ekolayzer ayarlarında dokunmatik panelin yanı sıra bas- çevir düğmesi ile ergonomik kullanım konforu sağlar.4 kullanıcı tanımlı opsiyonu ile tanımlı düğme özelliği sağlayan nitelikli bir üründür.

Kompresör eşiği, EQ kazancı ve hızlı miksleme için hızlı erişim modüllerinde dizayn edilmiştir. Seçili kanal tasarımları Centralogic arayüzleriyle sağlanan dijital mikserde, Touch Flow uygulaması kullanılmıştır.

Sorunsuz kurulum avantajı sağlayan konsol, kullanıcı tanımlama ve hazır ayarlama özellikleriyle canlı performanslara yüksek performans ve özgün sunumlar kazandıran bir sistemdir. Dokunmatik ekran teknolojisinin en gelişmiş örneği olan Yamaha tf5 fiyat seçeneğinde de cazip seçenekler sunuyor.

Entegre yazılımları ile profesyonelliğin en muazzam sunumları yapılmaktadır. Benzersiz konfor ve rafine edilmiş tasarım özellikleri ile Yamaha özel serisi niteliğindedir. Sistemin tamamı ile senkronize olan yazılımlar, tam kontrol opsiyonu ile müzik ritmini parmaklarınızın uzuna sunuyor. 

Evrensel müzik seçkiniz ile keyfi doruklarda yaşayabilir, yüksek teknoloji ve özenle tasarlanmış sistem özelliklerini, eksiksiz konsept ve kullanıcı dostu özellikleriyle kullanabilirsiniz.

Yamaha tf5 dijital stüdyo mikseri, tüm konsollar arasında en konforlu kullanım sağlayan ve hazır modüller ile işinizi kolaylaştıran, şahane bir mühendislik sistemi sunar. Özel kominasyonlar yapabilir, tek tuşla konsol özelliklerinden yararlanabilir ve dilediğiniz her an müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

 

 

Tf5 Diğer Özellikleri


33 Motor fader (32 kanal + 1 master)

48 giriş karıştırma kanalları (40 mono + 2 + 2 stereo dönüş)

20 Aux (8 mono + 6 stereo) + Stereo + Alt otobüsler

Rulo-out 8 DCA grupları

32 analog XLR / TRS combo mikrofon / line girişi + 2 analog RCA pin stereo hat girişi

16 analog XLR çıkışlar

Bir USB depolama aygıtı üzerinden USB 2.0 + 2 x 2 üzerinden 34 x 34 dijital kayıt / oynatma kanalları

NY64-D ses arabirimi kartı için 1 genişletme yuvası

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı