Loading..
   < >

   Taşınabilir Hoparlör

   Taşınabilir hoparlör satış sayfamızda taşınabilir anfi hoparlör ya da taşınabilir hoparlör büyük diye de bilinen tavsiye edilen en iyi taşınabilir hoparlörler yer alır. Taşınabilir hoparlör mikrofon günümüzde bir çok alanda işimizi kolaylaştırmaktadır. En ucuz taşınabilir hoparlör fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Açık alanlardan taşınabilir hoparlör büyük tercih edilmesinin yanı sıra kapalı mekanlarda daha küçük ve kompak sistemler tercih edilmektedir. Bu sayfamızda taşınabilir hoparlör tavsiyesinde bulunan kullanıcıların tercih ettiği modelleri sunmaktayız. 


   Taşınabilir Hoparlör Markaları

   En ucuz fiyatlarla taşınabilir hoparlör setleri, Yonka Müzik Market’te. Ekonomik fiyatlar, ekstra kampanyalar ve bedava kargo avantajlarıyla hemen sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin tamamına hızlı ve aynı gün kargo fırsatlarıyla, global kalite sunuyoruz.

   Anlaşmalı bankaların kredi kartları ile yaptığınız alışverişlerde, vade farkı olmadan 3 ila 9 taksit seçeneği sunuyoruz. Muhteşem ses kalitesi elde etmek için alışverişe hemen başlayabilirsiniz.


   Yonka Portatif Hoparlör Çeşitleri

   Lastvioce ses sistemleri veya Oyility ses sistemi ürünlerinde şahane sunumlar ve sağlam ürün tasarımları sunuyoruz. Su geçirmez case tasarımlarıyla Lastvoice taşınabilir hoparlör çeşitleri, açık alanlarda da kullanıma uygundur. 200 Watt portatif hoparlör, 300 Watt seyyar ses sistemi gibi farklı niteliklerdeki ürünleri, en güncel kapsamları ile online kategorimizden değerlendirebilirsiniz.

   Mikrofonlu hoparlör çeşitleri, anfili hoparlör modelleriyle dilediğiniz her an sipariş verebilir, yonkamuzikmarket.com avantajlarıyla şık fırsatlardan faydalanabilirsiniz.


   Ekonomik, Şık ve Konforlu

   Dünya’nın en iyi müzik sistemleriyle geniş bir skala sunuyoruz. Kategorimizden en çok satın alınan ürünleri, kampanyalı ürünleri ve yeni gelen ürün seçeneklerinin tamamını değerlendirebilirsiniz. Ergonomik tasarımları ve konforlu kullanım olanaklarıyla, 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

   10 inç, 12 veya 15 inç hoparlör çeşitlerinde, mikrofonlu ve anfili tasarımlar bulunuyor. Aktif ve pasif kabin seçenekleriyle hoparlör kategorisinden ürün seçimi yapabilir, elektrik kaynağının olmadığı tüm alanlarda da kesintisiz müzik konforunu elde etmek için seyyar ses sistemi ürünlerini değerlendirebilirsiniz.


   Online Alışveriş Keyfi

   Yonkamuzikmarket.com dijital alışveriş sistemi, güvenilir ödeme yazılımları ve mobil uyumlu teknolojilerle tasarım edilmiştir. Tüm elektronik ödeme çeşitlerinde, kişisel verileriniz ve ödeme bilgileriniz korunarak konforlu alışveriş yapabilirsiniz. Dijital menümüz, filtreleme seçeneğiyle dizayn edilmiştir. 

   İstediğiniz tüm ürünleri, marka veya modeline göre arayabilir, fiyat kriterine göre ürün değerlendirmesi yapabilirsiniz. Kesintisiz alışveriş sistemi, müşteri destek ağı ve %100 orijinal ürün sunumlarıyla Yonka Müzik Market güvenceli platformundan faydalanabilirsiniz.

   $415.00KDV Dahil
   $695.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı